Arama sonuçlarınız

1. E

Yardım Macbook'a kola dokuldu

m1 mba cihazima 1 2 saat once 50ml gibi klavyenin sag ust kismina kola dokuldu.Klasik kurulama silme falan hepsini yaptim bunlari yaparken bilgisayar acikti ve tuslar da basiodu yapis yapis da degildi su anda dikey bir sekilde disardan kurumasina ragmen kurusun diye kapattim koydum.Disardan...
  2. E

Huawei WiFi AX3 Dual-Core Wi-Fi 6+ 3000 Mbps Router deneyimlerim

Peki superonlineın verdiği modemin ağı da duruyor mu Router kurduktan sonra yoksa sadece routerın ağını mı kullanabiliyoruz ?
  3. E

Soru Geforce Nowda Görüntüdeki Mb Rahat Bir Oyun Keyfi Sağlarmı ?

fps drop değil de takılmalar yaşarsın onlar da internetinden dolayı olur bu servisi adam akıllı kullanabilmek için güzel bir internet lazım böyle 200mbps falan rahat olur.galiba 35lik ya da 50lik bir internetin var singleplayer oyunları oyuna memnun kalabilirsin gecikmenin fazla sorun olmayacağı...
  4. E

Soru Geforce Nowda Görüntüdeki Mb Rahat Bir Oyun Keyfi Sağlarmı ?

Ethernet Kablosu kullan pingin fazla singleplayer oyunlarda fazla sıkıntı çekmezsin yine de mükemmel olmaz çok fazla şey bekleme ben de kullandım 1 sene önce ama free sürümüydü seni başka bir deneyim bekleyebilir.
  5. E

Haber Apple Türkiye tüm ürünlere zam yaptı!

İyi ki 2 hafta önce almışım AirPods Proyu 2900'e.
  6. E

Huawei WiFi AX3 Dual-Core Wi-Fi 6+ 3000 Mbps Router deneyimlerim

Aynı Routerdan aldım şimdi paketimiz ve modemimiz aynı Routerı kurarken ana modeme bağladınız değil mi aynı anda zte modemi de kullanabiliyor musunuz ?(biraz hortlattım kusura bakmayın sorma ihtiyacı duydum)
  7. E

Yardım Philips tat2205bk mono ses sorunu

Bana bu tat2205 denilen cop kulaklik hediye geldi arkadaslar zaten memnun degilim mikrofonu assiri kotu 1sn falan gecikme var 1 ay kullandim 1 kulaklikcik digeriyle eslesmiyor butun philips kitapciklarini falan kendi sitesinde forumu da var oraya da baktim her turlu yontemi denedim hala...
  8. E

Anket Yeni Macbooklar Hakkında Düşünceleriniz Neler ?

tamam anladik da hangi bilgisayarda punch hole centik var veya centik var? Yanlis oldugum tek nokte su anda iphonelarda bile punch hole centik yok maclerde olmasi asiri sacma olur bakin biz bunu yapabiliyoruz mace koyduk ama iphonea koymayacagiz surunun der gibi.
  9. E

punch hole centik de yapilabilirdi kameranin acik/kapali durumunu gosteren isigi da hali hazir cerceveye tikabilirlerdi bence ya da iphonedaki gibi kameranin yaninda yesil nokta falan.
  10. E

Bence yeni macbooklar guzel fakat çentiğin gorunusunu ve biraz pahali olmasini begenmedim eger eski fiyatlarla ayni olsaydi cok guzel olurdu ama ayni zamanda su anki m1 mbpyi de 16/512 yapip almak asiri sacma olurdu bu yuzden zam olmasi gerekiyordu ama 23500 de koyar be.Siz nasil buldunuz ?
  11. E

Soru Macbook Air 8 GB RAM / Macbook Air 16 GB RAM / Notebook 16 GB RAM (Windows)

Eger 8/256 alirsan 200gbin fazla ustunu doldurmamaya calis cunku maclerde swap memory diye bir olay var depolama alanini sen farkinda olmadan ram olarak kullanabiliyor.Zaten ofis isleri icin kullanacaksin 16gb modeli almana hic gerek yok butceni de zorlama.16 gb modeli almanin sana tek katkisi...
  12. E

Soru Odamda wifi yavaş ne almalıyım ?

Bir access point onerebilir misiniz? max 200 lira olursa iyi olur ve 5ghz ozelligi olursa daha iyi olur ve kayip olmaz hizda degil mi 100mbps aliyorum normalde bir 95 alabileyim mesela.
  13. E

Öneri iPhone 12 mini'den iPhone 13'e geçiş?

Zaten pek bakmıyordunuz telefona pili 2 gün gidiyor falan diyordunuz şimdi evde telefonun nerde olduğunu unutursunuz artık.
  14. E

Soru Odamda wifi yavaş ne almalıyım ?

Odamda wifi %30 40 performansında çalışıyor telefondan resmen oyun oynayamıyorum.M1 MacBook Air ve iPhone 11 kullanıyorum.Odama ethernet kablosu çekebilirim bu arada.Ben ne almalıyım karar veremedim modem almamam gerekiyor onu biliyorum.Ama router ve access point arasındaki fark nedir...
  15. E

İphone 12pro mu? İphone 13mu?

12 pronun tek artısı telefoto kamerası ve lidar sensörü yani daha iyi zoom yapabiliyorsun.Zaten 13te 12 pro maxin geniş açı ve ana lensi koyulmuş yani 12 prodan bile daha iyi.13ün bataryası daha iyi daha hızlı bir telefon cinematic mod da var 13te.Yani 12 proyu almanın bir anlamı yok zaten 12...
  16. E

İPhone X mi se 2020 mi

2.el se 2020 veya Xr almak daha mantıklı olur bence hem se 2020yi çok rahat 4kya falan bulursun.
  17. E

Öneri iPhone 12 mini'den iPhone 13'e geçiş?

Bence 13 proya geçmek daha mantıklı olur evet 12 mininin küçük olması çok iyi ama 13 miniye geçmek gereksiz geliyor biraz bana ve şu an 13 miniler 12 ile olan farkından biraz fazla pahalı açıkçası ben 64 gb 11 kullanıyorum ve düz 13ler beni bile cezbetmedi.Sadece kapasiteden şikayetçiydim Mac...
  18. E

İphone Kullanmak Istiyorum

xiaomi redmi note 7yi bile anca 1kya satarsin huawei mate 20 lite vardi bende 1600den bile alan olmadi kimse giris seviye android telefon almiyor ikinci el telefoncu bile benim telefona 1300 demisti sonra teknosaya verdim 1650den iphone 11 aldim kurtuldum elimde kalmisti ya resmen.Sen onu satip...
  19. E

Yardım Gtx 1050 Veya Gtx 1660-Super'i Olan Oyun Kasası

6kya 1650 onermeyelim lutfen su anda gtx 1650 dusmedi millet stoklarini eritiyor yuksek fiyattan sistem almayin. Kardesim 7kya cikabiliyorsan 1660 sistem var 1650ye gore cok daha iyi hem islemcisi bile ayni ve rami 16gb...
  20. E

Yardım Gtx 1050 Veya Gtx 1660-Super'i Olan Oyun Kasası

1050 ile 1660 super arasinda ucurum var ?
  21. E

Öneri Max 13Bine Laptop Önerisi

Zaten ailemi windows bilgisayar almaya ikna edemezsem ya m1 air ya da pro almak zorunda kalacagim onlar 13.3inc zaten 14 inc sikinti yaratmaz.Asil sikinti ailemi oyun bilgisayari aldirmaya ikna etmek 1.5 sene okul olmadigi icin daha da fazla kopmami istemiyorlar ben de istemiyorum ama almisken...
  22. E

Öneri Max 13Bine Laptop Önerisi

Arkadaslar ben normalde macbook pro 16" alicaktim ama m1 islemcilerin cikmasiyla beraber intel modeller cogu konuda zayif kaldi ve intel modeller deger kaybediyor.Deger kaybetmemesi icin iphone kullanan biri olarak ben boyle seylere gelemem. Bu yuzden sizden: Sessiz calisan Bataryasi uzun giden...
  23. E

Öneri Yazılım,Kodlama Ve Oyun İçin Laptop ( Üniversite Için ) Bütçe = Min 10K Max 16K

m1 macbook bir de konsol da alabilirsin sarj derdin de olmaz ama macbooklar oyun oynatmiyor 16"ler gibi bootcamp yuklenebilseydi oyun da oynayabilirdin en azindan.
  24. E

Soru Bu Bilgisayar Alınır Mı ?

stok yok ?
  25. E

Öneri Zepheyrus G14 Vs Asus Rog G513

Lenovo legion olmadığı sürece lenovo almayın bence oyun için.Dediğin laptopların ikisi de gayet güzel daha çok taşınabilir olmasını istiyorsan zephyrus al ama işlemcin daha zayıf olacak.Eğer dahs güçlü olmasını istiyorsan rog strix al.Bu laptoplar o paraya alabileceğin malzeme kalitesi en güzel...
  26. E

Soru Bu Bilgisayar Nasıl?

Yeni alacaksan alma bunu 15k ya rtx 2060 çok az. https://www.gamegaraj.com/urun/gt301-7a-rtx3060-asus/ https://www.gaming.gen.tr/urun/68288/ultima-11400f-intel-i5-11400f-asus-phoenix-rtx-3060-12gb-16gb-ram-500gb-ssd-gaming-bilgisayar/ ikisinden birini al
  27. E

Anket Konu

İlk geldiğinde ilk ay hızlı veriyorlar sonra çöp
  28. E

Öneri Oyun Için Laptop Önerisi.

eğer 13bine çıkacaksan game garajdakini al işlemcisini 5600x yükselt çıkamayacaksan 13 bine gaminggendekini al.Game garajdan ekran kartını düşürebilirsin ikisi de aynı zaten fark yok neredeyse
  29. E

Öneri Oyun Için Laptop Önerisi.

https://www.gaming.gen.tr/urun/68288/ultima-11400f-intel-i5-11400f-asus-phoenix-rtx-3060-12gb-16gb-ram-500gb-ssd-gaming-bilgisayar/ https://www.gamegaraj.com/urun/gt301-7a-rtx3060-asus/
  30. E

Soru Matebook X Pro Vs Macbook Pro M1

macbooka sanal makine olarak windows yükleyebilirsin parallelsten.
  31. E

Yardım Telefonda Çizik

İç ekran kırılmış olabilir mi acaba garantisi var mı cihazın?
  32. E

Soru 2021 Yılında Iphone Xr Alınır Mı?

Bütçe yükseltip iphone 11 almanı öneririm aradaki farka değer hem xr birazcık eskidi ve yeni nesil özelliklerden mahrum kalıcaksın geniş açı kamera gibi ve biraz daha düşük performans alıcaksın 6500 lira için.Android istersen s20 plus alabilirsin ikinci el alırsan cebinde para da kalır tws...
  33. E

Iphone 11 Alınır Mı?

1 yıl sonrası için niye şimdi konu açıyorsun ki
  34. E

Iphone 12 Elimden Düştü, Ekranda Hasar Yok Ama Açılmıyor. Garanti Kapsamına Girermi?

Benzerini babam 2020de iphone 8 plusta yaşadı onun da iç ekranı kırılmıştı değiştirdiler 1 günde.Onunki de düşmeden kaybaklıydı ama bir tane dahi fiziksel hasar yoktu.
  35. E

Soru İphone Se 2020 Günlük Kullanım Ve Batarya

Kardeşim sanki sen telefonu kullanmıyorsun da telefon seni kullanıyormuş gibi geldi bana tak şarja geç ya sahura kadar annenin telefonunu kullanmak nedir.Bırak düşsün sağlığı eskisin pili verirsin 200 lira değiştirirsin ilerde.
  36. E

Soru İphone 12 Nasıl ?

Bu ülkede düşmez.
  37. E

Yardım Bütçem 9K Gaming Laptop Arıyorum

En iyisi bu değil şu anda https://www.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/asus-rog-strix-g15-g513ih-hn002_spp_956234 bunu alman çok daha iyi olur o lenovoyu deneyimledim mediamarktda ekranı 120hz ama tepki süresi çok yüksek ekranın ve klavyesi de zayıf kalıyor aynı anda hamle...
  38. E

Soru Matebook X Pro Vs Macbook Pro M1

Dokunmatik ekran istiyorsan illa ki matebook x pro alabilirsin ama performans açısından macbook pro ezer geçer bilgisayar demezsin matebooka.Hoparlörü şusu busu dokunmatik ekran hariç her şeyi daha iyi macbookun kalite olarak yani.
  39. E

Yardım Meslek Ve Ders Çalışma Tavsiyesi

vallahi ben de 9.sınıfım benim derslerim de bayağı iyiydi okullar kapnmadan önce bence neyi seviyorsan onu yap sırf şuyu buyu iyi diye sevmediğin bir şeyi meslek edinme işkence olur sana en fazla 2 3 yıl dayanırsın sonrası malum.Ülkenin şu anki durumuna bakılırsa böyle giderse yurt dışına ******...
  40. E

Telefon Önerisi

Az önce poco x3 proya baktım ne olursa olsun içinde snapdragon 860 var kamerayla falan işiniz yoksa gayet iyi o fiyata performansı işinizi görür yine bir android vs iphone tartışması dönmüş burda ama arkadaşlar 3500 liraya sadece ikinci el iphone 8 var onun da ekranı 4.7 inç kendim 6.1 inç...
  41. E

Soru Torrent Oyun Yüklemenin Zararları

Youtube izleyici botu olabilirsin oturum açmadığı için hiçbir şey anlamasın.
  42. E

Öneri Max 8000 Tl Civarı Telefon Önerisi

Vallahi bataryayı pek dert etmenize gerek yok gibi bu devirde çünkü çoğu telefon gerçekten hızlı şarj oluyor 8000tllerde tek batarya sıkıntısı yaşayabileceğiniz iphone 12 mini var ama o da hızlı şarj oluyor zaten indirimde 12 mini bulursanız alın ekranı sizi rahatsız etmeyecekse.Android olarak...
  43. E

Samsung J7 Prime Nasil Bozulur?

Onun baya bi araştırması lazım uyuşturucuya kadınlara falan yatırıyorsa parayı her türlü para yermez zaten dediğim şeylere para yatırmaktan oğluna para bulamıyordur belki umrunda bile değildir. 1622477118 Çocuğun arkadaşı falan konuşacak kimsesi yoksa ne yapsın söyle ?
  44. E

olm baban dışarda parayı yiyorsa sıkıntı yani yerde oturuyoruz demişsin adam eve koltuk almıyorsa telefonu bilgisayarı geç sen sana yasal olarak bakması zorunda olduğu miktarda bile bakmıyormuş yani.Adam senin rahat bir şekilde barınmanı giyinmeni sağlayamıyorsa yasal yollara başvurman lazım ne...
  45. E

o da anlaşılmaz mı.
  46. E

çalışıcaksın kendin kazanacaksın o zaman hiçbir şey kabul etmiyorsa paranı maranı da verme öyle bir ailen varsa iliğine kadar sömürürler seni hem kendi paranla alacağın pc veya telefon daha tatlı gelir.
  47. E

Yardım Telefon Seçimi

tamam sen garantiye götür onu iphone 11 satıp başka bir şey almana değmez daha üst bir modele geçmeyeceksen
  48. E

Yardım Telefon Seçimi

Yani anormal bir kullanımınız da yok ben bile anormal kalıyorum sizin yanınızda 12 saat ekran sürem var benim bir ara yarısı oyundu hatta günde iki kere şarja takıyordum 20w ile.Siz o cihazı garantiye götürün şehrinizdeki apple servisine söyleyin her şeyi anlatın.Ekranınız kırık değilse ve sıvı...
  49. E

Yardım Telefon Seçimi

Pil sağlığı kullanıma göre düşebilir ama 3 ayda o kadar düşmesine şaşırdım günde ne kadar ekran süresi alıyorsunuz telefonla ve genelde hangi uygulamalar kaplıyor?Kablosuz şarj mı kullanıyorsunuz?Ya da hızlı şarj mı kullanıyorsunuz kullanıyorsanız adaptörünüz ne? 1622452704 Bence yeni telefon...
  50. E

Yardım Telefon Seçimi

Götür bir cihazını o zaman sıvı teması falan yok değil mi yoksa baştan savarlar seni yok sıvı teması var şu var bu var diye.Öyle olmaması lazım bende de iphone 11 var korktum şimdi.
  51. E

Yardım Telefon Seçimi

Garantisi var mı cihazın ?
  52. E

Yardım Telefon Seçimi

iPhone 11de ne sorunu yaşıyorsun ki ?
  53. E

Türkiye Ekonomisi 1. Çeyrekte %7 Büyüdü

poşedin bile 22 kuruşu mu ne vergi kalan 3 kuruş da mağazaya gidiyor.
  54. E

Performans ve kameraya önem veriyorsan senin en az 11 alman lazım zaten.
  55. E

Soru Yeni Bir Pc Toplamak Istiyorum Seçtiklerim Iyi Performans Verir Mi?

rtx 3060 hazır sistem yok şu an bu paraya 1 2 hafta önce daha iyiydi piyasa incehesapta güzel sistemler vardı rx 6700xt için ve 3060 için r7 3700x+2060 10600 lira falandı ama şu an 14700den başlıyor her yerde 3060lı sistemler tek kartlar da 12000den 1621784644 Ram ve ssdyi yükseltebilir ve yine...
  56. E

Soru 10K Bütçeyle Hangi Laptopu Almalıyım?

Zephyruslardan 120hz olanı alın 60hz de çıkabilir aldığınız ama rog istiyorsanız bu var yani onlara yakın.
  57. E

Sonra nvme ekleyebilir onu da steam kütüphanesi yapar harddiskten iyidir.
  58. E

https://www.teknobiyotik.com/bilgisayar/oyuncu-bilgisayari/ekran-kartli-oyuncu-bilgisayari/intel-i5-10400f-2-9ghz-rx6700-xt-12gb-8gb-ram-480gb-ssd-oyun-bilgisayari.html Çıkabiliyorsan bunu al bu fiyata 6700xt yok.Evet biliyorum eksikleri var i5 biraz yetersiz 1080p için vs 8gb ram var sadece.(3...
  59. E

Soru Ps4 Veya Xbox One S Alınır Mı?

psde forza yok 2000 liraya da xbox one x var keşke biraz daha bütçen olsa da ikinci el series s alabilsen oyunları açarken bekletmezdi seni en azından.
  60. E

Öneri Mouse Önerisi (100-150 Tl )

Corsair katar pro alabilirsin en son incehesap gaming gecesinde 170 lira falandı zaten almışsın görmemişim hayırlı olsun 6yıl kullanabilcek misin bakalım
  61. E

Aynı şeyleri söylüyoruz zaten ekranı kötü değil ama ektanı iyi telefondan geçiyorsa kötü.Benim 12 miniye param yetiyordu keşke onu alsaydım diyorum ama ekran yüzünden değil geniş açı kamerası düşük ışıkta sapıtıyor ve telefon biraz kaba 12 miniyi tek elle kullanmak isterdim gece tam neredeyse...
  62. E

Parasını hem hak ediyor hem hak etmiyor öncelikle bu telefon yurt dışında 600 dolar ikinci elleri 450 550 aradı kondisyonuna göre.Burda ise 700 dolarlık çıkış fiyatıyla hala aynı.7300den çıktı hala 7000 7400 arası dalgalı bir fiyatta.
  63. E

Ekranı o kadar da kötü değil eğer 2018 2019 orta seviye androidlerden (a50 p30 lite redmi note 8) tarzı telefonlardan geçiyorsa iyi bile gelebilir ekranı ben öyle bir telefondan geçtim o kadar da kötü değil ama iphone 11i s20 ile falan kıyaslarsan evet iphone 11 kötü.Burda kesinlikle appleı...
  64. E

Soru 2021 Yılında İphone 11 Alınır Mı?

Bana nasıl olmadı bu belki de benim eski telefonum da çok kötü modeme sahipti.Ama iphone 11 ile speedtestte biraz daha fazla ping alıyorum nedense 4ms falan daha fazla iphone 7 ve 8plusa göre (eski telefonum iphone değildi)Uzakta da pek sıkıntı olmuyor diğer telefonlar gibi çekiyor bu da.
  65. E

Bende nasıl yok ya var da ben mi anlamıyorum superonlineın verdiği zte modemlerden kullanıyorum ben bence modemden modeme değişiyor bu.
  66. E

Yardım Hangisini Tercih Etmeliyim????

https://www.gaming.gen.tr/urun/39399/blade-3200g-amd-ryzen-3-3200g-8gb-ram-240gb-ssd-gaming-bilgisayar/ 30 liralık üstünde neler yapıldığı belli olmayan kasa kullanmazsınız en azından
  67. E

64gb 11 alman daha iyi olur.
  68. E

Sen herhangi bir iphone al macbookla olan uyumundan sonra bir daha başka telefon kullanmazsın macbook kullanmayı bırakana kadar.iPhone 12 serisinden birini alman daha iyi olurdu ama bütçen yetmiyormuş.Kafana takma bana da aynısı oldu şu an mis gibi kullanıyorum iphone 11i wifi sorunu da...
  69. E

Soru İphone Almak Neden Mantıksız Geliyor?

Hızlı şarj olacağı için hızlı dolar şarjın böylece batarya sıkıntın olmaz.
  70. E

Öneri 2000 Tl'ye Kadar Bluetooth Kulaklık Önerisi

Freebuds pro olabilir.
  71. E

Öneri 2000 Tl'ye Kadar Bluetooth Kulaklık Önerisi

Hangi cihaz için alıcaksın android mi ios mi?
  72. E

Soru Yeni Pc'ye Neler İndirmeliyim?

Önce sorunsuz çalışması için gereken driverları falan indir sonra düşün ee aldık biz bunu napıcaz şimdi diye sonra aklına gelir öyle öyle indirirsin format attıktan sonraki durum gibi düşün.
  73. E

Soru 2. El Iphone Telefon Almak Mantıklı Mıdır?

Bekleyip para biriktirip sıfırını alabileceksen sıfır al ama ikinci eli daha önce alıp sonra başka bir şey alabilirsiniz tabii almadan önce youtubedaki bütün ikinci el telefon videolarını izleyin ezberleyin artık o derece izleyin.Sonra 600 700 liranız cebinizde kalır miss gibi.(sıkıntı çıkarsa...
  74. E

Hızlı şarj al bakmazsın bile batarya yüzdene
  75. E

Öneri Iphone 12 Pro Max Alınır Mı?

1 yıllık teknoloji farkı için yok elinizdekini satıcaksınız da üstüne ekliceksiniz de ohoo kim uğraşır devam.(64 alıp kapasiteniz yetmiyorsa 13e kadar dayanıp 13ü alın) 1621702894 1 yıllık teknoloji farkı için yok elinizdekini satıcaksınız da üstüne ekliceksiniz de ohoo kim uğraşır devam.(64...
  76. E

Gitmiş voodoo games oyunlarının hepsini indirmiş sonra demiş yok reklam var interneti kapat oyna oyununu reklam koyabiliyor mu koyamıyor mu. 1621702622 iphone pahalı değil xiaomi ucuz samsungla karşılaştırınca iphoneu iphone birazcık daha pahalı
  77. E

Anket Nvidia Mı Yoksa Amd Mi? (Ekran Kartı Olarak)

berbat olsun olmasın arada 3070 laptop parası var hem zaten hazır sistem fiyatlarında da böyle fark var ne bu tantana inanman için hazır sistem fiyatlarını da mı atayım?
  78. E

bayağı yakın ya 20500 veren 39000 de verir krdsm ne olucak altı üstü 3070 gaming laptop parası.
  79. E

3090 ve 6900xt fiyatları yakın tamam ?? ?
  80. E

bak ben mate 20 litedan iphone 11e geçtim.Her şeyi yapabiliyorum.Androidde yapıp da iosda yapamayacağın tek şey illegal hileli oyun apkları indirmek ve ücretli oyunları apk olarak indirip oynamak.Sen o korsancı tayfadansan telefonuna virüs bulaştırmayı fantezi haline getirmişsen apple ne...
  81. E

sırf nvidia diye rx 6900xtli sistemi 27kya alıcakken gidip rtx 3090 sisteme 50k da vermeyin yani.Rtx teknolojisi iyi güzel de kimse anlamıyor ki açık olup olmadığını.Lttnin videosunu izleyebilirsiniz.rtx açıp fps kaybedeceğime sadece yok bir yerde daha güzel yansıma olsun diye 20fps gideceğine...
  82. E

Macbook 12" 2017 Vs Macbook Pro 2015 13"

12" güçsüz bir laptop o paraya ipad air 4 veya ikinci el ipad pro alsan ikisini de ezer geçersin neler yapacaksın macbookta ona göre ipad veya macbook al.Yeni ipad prolar da geldi zaten m1 işlemci kullanıyorlar ve eğitim indirmiyle 11" modelini 8bin 7600 7700e alırsın bütçeni artırabilirsen.
  83. E

S10 Plus Vs İphone 11

hayırlı olsun
  84. E

Soru İphone 8 Almalı Mıyım?

iphone 7 ile rahatça pubg mobile oynayamaz 60fps desteği yok akıcı ayarda bile 8de var. Tavsiyem eğer bütçenizi 4000 civarına çıkarıp se 2020 alamıyorsanız iphone 8 alabilirsiniz ama yanına appleın hızlı şarj adaptörünü almanızı öneririm çünkü o oyunları oynarken şarjınız inanılmaz hızlı...
  85. E

S10 Plus Vs İphone 11

iphone 12 mini veya 11 al samsungu annene ver miss gibi mb air ile beraber kullan iphone ne alırsan artık. 1621437170 Kendim iphone 11 kullanıyorum bu arada ben de mate 20 litedan geçtim 2 ay önce bataryasından dolayı 12 miniden çekiniyorsan hızlı şarj çok hızlı şarj ediyor bu telefonu günde 10...
  86. E

10-15K Laptop Önerisi

Herkes şık dursun diyen adama kalas gibi şarjı 2 saatte bitecek gaming laptop önermiş şık dursun diyen insana monster game garaj önermek nedir ya gta v ve valorantı gtx 1650 bile yeter zaten.Şarjı çok gitsin istiyorsa ince dursun istiyorsa macbook m1 modeller en iyisi ama valorant ve gta v...
  87. E

Macbook Air M1 Ram Tercihi

Geforce now çok kötü ben sana 60fps vaat veriyor ama frametime çok kötü yani sürekli donuyor ve 60 fps değil 30 40 fps anca ve grafikleri de kusursuz değil sanki oyunu 800x600 oynuyormuş gibi oluyor ve hiçbir zaman istikrarsız bağlantı uyarısı gitmiyor eğer geforce nowa bel bağlaycaksan o iş...
  88. E

Üç aylık iPhone 11 uzun kullanım deneyimim

aynen
  89. E

Iphone 12 Mini'de Büyük İndirim !

kendi normal fiytı yükselmiştir ondandır.
  90. E

2K Sistem (Ekran Kartı Sonradan Eklenecek)

orda 10 bine de var 15kya da var ben hayalindeki pcye referans olsun diye onu koydum. 1620662533 Son 16binlik bilgisayarı atmamın sebebi eğer r5 5600x ve rx 6700xtyi alırsa fiyatın ne olacağını göstermek içindi referans oldun diye bu durumda asıl önerdiğim sistem rtx 2060lı bilgisayardır zaten...
  91. E

7.000/10.000 Fiyat Aralığında F/P Laptop Tavsiyesi Alabilir Miyim?

11370h 4 çekirdekli i7 10750h 6 çekirdekli aynen kardeşim 11.nesil güzel.(ultrabookta 11.nesillerim dahili grafiği daha iyi başka hiçbir artısı yok 11.nesilin.
  92. E

5000-6000 Tl Fiyatlarında Laptop Önerisi

Attığın lenovoyu al 8 çekirdekli işlemcisi var diğerlerinin hepsi 4 çekirdek aralarında en hızlısı en başta attığın ryzen 7 5700u
  93. E

4K Video Düzenleme

Macbook air veya pro m1 alabilirsin
  94. E

2K Sistem (Ekran Kartı Sonradan Eklenecek)

https://www.incehesap.com/frenzy-silver-oyuncu-bilgisayari-fiyati-47407/ https://www.incehesap.com/prime-5600-oyuncu-bilgisayari-fiyati-48044/ https://www.gaming.gen.tr/urun/61641/hakan-sezginel-hs1-intel-i5-11400-asus-dual-rtx-3060-oc-12gb-16gb-ram-500gb-ssd-gaming-bilgisayar/...
  95. E

Lgs'ye Girecekler?

Ben geçen sene dershaneye gidiyordum iyi bir dershaneydi öğretmenleri tanıyordum onlar da beni samimiydik sayılır yani.Marta kadar her şey güzeldi.Hatta ben evde neredeyse hiç çalışmıyordum.Ben çok saçma bir şekilde çalışmıştım sınava,mesela eylül ayında çok iyi ders yapmışsam ekimde boşluyordum...
  96. E

Arkadaşlar haberiniz olsun şu anda hepsiburadada büyük bir kampanya var iphone 12 mini ve airpods atın seoete ve görün ne oluyor.(sinir oldum görünce 2 ay önce iphone 11 almıştım) 1620471065 Bu arada airpods proda da oluyor kampanya. 1620471121 Ben 2 ay önce iphone 11 aldığımda kutudan 14.2 ile...
  97. E

12.500₺ Bütçe İle Pc Önerisi

Ne alirsaniz alin benzer performans alacaksiniz zaten (gtx 1660ti li msi laptop haric o en kotusu aralarindaki)masaustu i5 omen i7ye benzer cunku ikisi de 6cekirdekli sadece lenovo legionda 8cekirdekli ryzen var ama sifiri 13.5k ikinci el almaniz lazim legion icin ama bu kadar para berip de...
  98. E

Biz sana rtx sistem oneriyoruz sen gidiyorsun gt 1030 sistem bakiyorsun laptop olarak da rtx onerdik butcene gore masaustu de daha ne onerelim kardesim ne istiyorsun sen bir suru sey onerdik ya. 1620116027 Ben inanmamaya basladim gercekten alacagina manyak manyak pclere bakiyorsun ve bizim...
  99. E

Dedim zaten intelin dezavantaji var ama corsair kasa kullanmak istiyorsa bunu alsin.(gaming.gen taksit yapacaksa daha az vade farki aliyor)
  100. E

https://www.gaming.gen.tr/urun/16126/ultima-10400f-intel-i5-10400f-asus-dual-rtx-2060-oc-6gb-evo-16gb-ram-500gb-ssd-gaming-bilgisayar/ bunu da alabilir islemcileri de neredeyse ayni intelde ram mhz sinirli ve islemciye oc yapamaz ama corsair kasa istiyorsa bunu alsin. 1620115089 hayir hayir...
  101. E

bilmiyoruz ikisi de olur dedi ilk basta ama ikide bir sacma sapan laptoplar buluyor bizi dinlemiyor ki.(lenovo legion 5 haric hepsi sacma)
  102. E

Simdi yeniden baktim 18bin lira olmus g15 ama g14 hala 15bin
  103. E

Ben diyecegimi dedim baska da bir secenek yok ya 9999tlye rtx 2060li sistem alacaksiniz masaustu ya da legion 5 veya omen rtx 2070 max q alacaksiniz imacler butcenizi asiyor zaten. 1620114295 Butce 14 bin olsaydi asus rog zephyrus g15 rtx 3060 onerirdim ama degil bu yuzden.
  104. E

lenovo yoga demedim legion 5 dedim daha once attigin laptoplardan r7 4800h ve rtx 2060 modellerden birini onermistim. 1620114149 2 yil gecikmeli vip cehennem bileti alirsin bunu alirsan.
  105. E

Su an 10 bin liraya alcagi rtx 2060li i5 10400f sistemle benzer performansi verecek rtx 2070 max q lu omen lenovo legion 5 alirsa islemcisi birazcik daha iyi olabilir r7 4800h 8 cekirdekli oldugu icin ama gpu olarak daha dusuk bir gpu alicak
  106. E

Masaustu de mantikli zaten ben alinmaz demiyorum ama fiyatlari daha iyiydi 1 hafta once falan bir daha indirime girebilir su an gecici olarak rtx 3060li sistemler bin lira daha pahali laptop indirimdeydi onu onerdim.
  107. E

Ama benim onerim r7 4800hli rtx 2060li modellerden birini almaniz ryzen 7 intel i7 10750hden daha iyi.
  108. E

Masaustu olarak 1 hafta oncesine kadar 12000e rtx 3060li sistemler vardi simdi onlar 13000 olmus monitor falan da alcaginizi dusunursek 12bine anca rtx 2060 toplarsiniz gibi duruyor.Bu yuzden laptop onermistim ben laptop indirimdeydi.Masaustu indirime girseydi masaustu onerirdim.imaclerde de...
  109. E

Ama hp omen isinmiyor ve rtx 2070 max q duz 2060dan iyidir yine de ve onerdiginiz laptopta i5 var zaten bu yuzden her turlu omen daha mantikli .
  110. E

Lenovo legion 5 serisine de bakabilirsiniz 1 hafta once mi ne rtx 2060 ryzen 7 4800hli 17.3" modeli 12300e dusmustu baktim simdi 13.5k olmus yine duserse o paralara onu da bir degerlendirin derim.
  111. E

Neden tavsiye etmiyorsunuz 100 dereceye cikiyor da biz mi bilmiyoruz?
  112. E

13kya 1660ti biraz fazla bence ayni paraya benim onerdigim rtx2070 omen var.
  113. E

bu imacler eski senin gordugun 12klik imacte de 7.nesil i5 var sana soyle diyim su anda 11.nesiller var o kadar eski.
  114. E

o imac eskidir isinizi gormez isinizi gorecek yeni nesil imacler 14000den basliyor o da m1 islemcili imac yani bootcamp destegi yok m1 oldugu icin bazi programlari calistiramama ihtimaliniz var hala.Ama genel olarak cok performanslidir.
  115. E

4.5K ₺'Ye Sistem Önerisi

5kya cikip incehesaptaki ve gaming.gen deki gtx 1650li sistemlerden birini almalisin bence bu butceye ciktiginda gercekten degecek.
  116. E

https://www.amazon.com.tr/dp/B08G8VYPK5/ref=cm_sw_r_cp_awdb_imm_78F55WTHJY5NKSV23EWV imac butcenizi asar. Bu laptop genel kalite olarak iyi.Sizin icin tek sikinti klavyede bazi tuslarin eksik olmasi ama laptopun donanimi bu fiyat icin inanilmaz iyi sadece dev ekrani yok harici monitor...
  117. E

Iphone 11Fotoğraf

Windows pcler ile iphonelar arasindaki iliski illet resmen oyle bir ugrastiriyor ki.İnsanin parayi basip macbook alasi geliyor.
  118. E

İphone 11 Şarj Başlığı

Orijinal al gec ben de kullaniyorum iphone 11 icin.
  119. E

iphone kategorisinde iphonelardaki indirimlerle iligi konusulan bir konuda bunu dedin ya.Biraz sacma olmadi mi bari android konularinda soyleseydin bunu
  120. E

Iphone 12 Mini Batarya?

Bence pek careleri yoktu telefon hem ince hem kucuk bu yuzden ?
  121. E

Windows 10 21H2 Klasörler Neden Birbirine Uzak Ve Beğendiniz Mi?

mac ve linuxe benzetmeye ve yeni nesil yapmaya calismislar klasorler arasindaki boslugun artmasi haric digerleri onemsiz bence kim bakiyor bunlara boyle bugun cok kotu oggh dersiniz 3 ay sonra alisirsiniz merak etmeyin.
  122. E

Bu Siteden Oyun İndirmek Güvenli Midir?

Ben de eski oyunlari ordan indirdim artik satilmayan bir sey olmadi pcye.(nfs mw 2005 ve carbon indirmistim mod yuklemek icin modlar da calisti oyunun kendisinde de sikinti yok.)Zaten genelde torrentle bulabilecegin oyunlari oraya yukluyorlar o sitede.Utorrent ise virusun alasi cunku pcden...
  123. E

Monster A5 V15.10.1 Alınır Mı

Senin attigin dellde de biraz sikintilar var yukte 95 derece faan calisiyor ve arkadas tasarimini begenir mi begenmez mi tartisilir.Resmen dellcbu laptopu millet rx5600m icin alsin ama laptobun tamamindan nefret etsin diye yapmis tek artisi rx5600m yani.(rx5600m oyunlarda low ayarlardali...
  124. E

Monster A5 V15.10.1 Alınır Mı

Gtx 1650 size yetecekse monster yerine msi veya asus almanizi oneririm malzeme kalitesi daha iyi olacaktir. MSI GF63 THIN 10SC-008XTR Dizüstü Bilgisayar, 15.6 FHD, Core I5-10300H, 8GB RAM, 256GB SSD, GTX1650 4GB, DOS: Amazon.com.tr
  125. E

Eski Pc Çok Kasıyor Artık.

Ya kardesim at formatini rahat et ya lami cimi yok 2 yildir format atmamissin gelmissin burda konusuyorsun d diskin varsa git oraya at butun pnemli dosyalarini at formatini pc de iyi bu arada 2 yildir format atmamissin diye boyle.
  126. E

Iphone 7 Plus Mu 8 Mi

4000e falan se 2020ler var biraz daha bekleyip 2.el veya sifir se 2020 almanizi beklerim.Ama 8de alabilirsiniz size kalmis butcenizi artiramiyorsaniz.7 almayin artik ios 15den sonra guncelleme almayacak omru bitiyor artik onun da.
  127. E

iPhone pahalılığı sizce mantıklımı

ya bakmislar uretimi durmus iphonelara demis ohaaaa iphone 8 plus 7700 lira iphone cop alinmaz hareket bu.
  128. E

Hermes-3250G İyi Mi?

3 4 aya anca alıcaksan niye şimdi konu açıyorsun ? Fiyatlar her zaman değişiyor ve dünya çapında çip krizi var fiyatlar daha kötüye de gidebilir daha iyiye de. Önerim taksitle almanız.6400tlye ne alıyorsan al 1800tllik monitör fazla gelicektir 1200 liraya 1080p 144hz bir monitör kıstırıp almalısın.
  129. E

iPhone pahalılığı sizce mantıklımı

Diğer telefonlar da pahalı bence bunu bütün telefonlar için söylemek lazım samsung huawei apple fark etmiyor bence.
  130. E

Godaddy/Cpanel/wordpress çalışmıyor.

Aynısını yaşıyorum çözümünü bulabildiniz mi?
  131. E

MacBook Air 2021 benim işime yarar mı?

Her turlu isi yaparsin dedim ya zaten
  132. E

MacBook Air 2021 benim işime yarar mı?

Al kardesim al.Windows yukleniyor bu arada ama parallels denen bir uygulamayla yukleniyor ve bu windows su anda pek duzgun calismiyor microsoft arm mimarili islemcilere windows 10 gelistirmedigi icin.Su an beta asamasinda gelistiriliyor.Su anda da kullanilabiliyor ama sikintilar var mesela 1 gun...
  133. E

RAMi 2 katına çıkarınca ne değişir?

chromeda daha fazla sekme acarsin multitasking ile alakali her turlu isi oncekinden daha rahat bir sekilde yaparsin ama islemcin cok eski oldugu icin islemcinin yettigi kadar her sey
  134. E

Valorant mobile gelir mi.

Herkes demis ki mobilde fps oyunu oynamak zor hic de zor degil gayet rahat oynayabiliyorum gelirse oynarim tabii o zamana kadar bilgisayari degistirmezsem ya da xbox falan almazsam
  135. E

Volkan Manavın Lgnin kapanmasiyla ilgili videosu.

Arkadaslar lgyi nasil bilirdiniz bilmem ama lg telefon konusunda ve diger alanlarda da gayet inovatif zamanina gore yenilikci urunler cikaran bir markaydi.En basitinden g2 serisinden itibaren kavisli telefonlarin cikmasi,moduler telefon g5 ve genis aci kamerasi,son cikan lg wing.Adam lgyi...
  136. E

Hocalara Geldik Akademi vs Tonguç Akademi

Ben tongucu izliyorum atlata atlata o kagittakileri kendim okuyorum sonra o konuyla test cozmeye basliyorum ayrintilari oyle fark ediyorum zaten.(9.sinif ortalama 97) oneririm siz de boyle yapabilirsiniz.
  137. E

iPhone 13 Trailer — Apple (Konsept)

kamera tasarimi haric bu sene cikacak iphone degil de iphone 14 boyle olabilir.
  138. E

Bilgisayar yavaşlık ve FPS düşüklüğü

cok fark yaratmiyor asiri dusuk sistem olmasi gerekiyor fark yapmasi icin gercekten
  139. E

2. Sınavlar Ertelendi

off tam da tatilim vardi mayis 3te ne guzel martta gircektim sinavlara
  140. E

Türkiyeyi Kalkındırma Önerisi(Sadece öneri sunumu)

egitim yok arkadaslar bu ulkede egitim olmadan gelecek nesil duzgun olmaz ee bu ulkeyi ilerde gelecek nesil yoneticek.
  141. E

ben ghostspectrenin modlanmis windows 10unu kullaniyorum isletim sistemi 6gb mi ne yer kapliyor ve bosta 700mb ram tuketiyor (4gb)
  142. E

nasıl sınav çalışmalıyım?

ben bilmiyorum ki test cozme aliskanligi var mi ben ilkokulda bile baya bi test cozuyordum aliskanligim vardi onda da var miydi bilmiyordum ama yoksa zaten cok gec gecen senelerde cok iyi degilse zaten 8.sijifta basini kitaptan kaldirmamasi lazim.
  143. E

Üç aylık iPhone 11 uzun kullanım deneyimim

Vallahi ben gunde 2 kere sarja takiyorum (gunde 12 saat ekran suresi aliyorum) gece genelde 30 gibi oluyor sarja takiyorum uyaninca hemen kullanmaya basliyorum (malum lise ders falan) 1 saat 2 saat falan oyun kalani sosyal medya safari zoom ders falan zaten telefonu alinca bilgisayar kullanmayi...
  144. E

hdd varsa 8.1e gecse de pek fayda olmaz 7ye gecmesi lazim ama ssd cok pahali degil aslinda degistirebilir
  145. E

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Çöktü

liseilere hakaret olur bu
  146. E

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Çöktü

Ziya selcuk bir de demis ki:salgin bitse de ebayla uzaktan egitime devam edicez cunku eba alt yapimiz cok guclu ve ben daha kutuphaneden kitap indiremedim acilmadi baska bir kitabi da normalden cok daha uzun surelerde aciyor actiktan sonra indirmek istersen o da ayri kulfet.(bu haber dogru mu...
  147. E

nasıl sınav çalışmalıyım?

Daha 7.sinif sadece sinavlardan yuksek almak hedefi galiba.Sanki lgsye calisiyormus gibi oneri yapmissin be kardesim.Yanlis anlama 7.sinif bos sene degil 7.sinifin 2.donemini duzgun bilmeden yani denklem yapamadan oran oranti kuramadan 8.sinifa gecmese daha iyi. 1616503203 Youtubedan ders...
  148. E

Bildiğiniz dalğa geçiyorlar bizimle

Senin durumun benden de betermis vay be.
  149. E

iPhone 11'in ekranı beni üzer mi?

Ben şu anda 11 kullaniyorum 12 miniyi daha fazla isinacagi icin tercih etmemistim cunku benim icin o onemliydi 12 de butcemi asiyordu.11de bile dusuk guc modunu acinca yuksek grafiklerde (ragdoll falan o asagi kisimdaki ayarlar kapali sarj yiyor cunku) oyun dahi oynayabiliyorum sen oyun...
  150. E

2000TL sistem

2500e incehesapta sinerjide falan her yerde ryzen 3 2200g apu sistemler var biraz daha eklersen alicagin performans cok daha iyi olur incehesaptan kendim de bir suru alisveris yaptim 2 kere monitor 1 kere tv 1 kere de ssd aldim hepsinden de idtedigim sey cikti garantileri de guzel musteri...
  151. E

iPhone 11'in ekranı beni üzer mi?

Şu anda 11den yaziyorum sadecee cozunurlugu kotu ve lcd olmasi kotu yani.Eğer amoled ve FHD+ bir telefondan geciliyorsa kotu gelecektir ama bir sure sonra alisilir.Eger ekranla fazla ilgiliyseniz bir telefonu alma sebebiniz ekransa uzak durun derim ben alirken umrumda degildi ekran bu yuzden...
  152. E

Tuşlu telefondan akıllı telefona

Savunmuyorum zaten ama inanilmaz buyuk de bir sikinti degil mesela ben 11 alicam ama yaninda earpods gelse ya da baska bir telefon aldim diyelim onun kulakligi gelse kullanmicam hicbir sekilde alicam kendi bluetooth kulakligimi cunku hepsi dandik geliyor adaptor gelmiyor evet bu gercekten bir...
  153. E

Pc tavsiyesi ...

???? minecrafta girebiliyorsa sukretsin dunya acmadan geri quit game tusuna bassin cok guzel oyun direkt quit game basiyorum.
  154. E

Tuşlu telefondan akıllı telefona

Harbiden ya kim ne yapsin samsungun icinden cikan kulakligi gitsin ne istiyorsa alsin istiyorsa almasin zaten hizli sarj adaptoru de 200 lira. 1614462957 Her seyi gectim adam tusludan gececek konu fake ve hypelansin diye acilmis bir konu tuslu telefondan gececek olan adama benim tost makinesi...
  155. E

iphone 12 vs 11 pro max

Tamam da yine de 12 serisi daha mantikli 12 pro parasina 11 pro max almak akil kari degil ekran boyutlarinin arasinda da devasa fark yok ve 12 pro 128gb 11 pro max 64 gb diger versiyonlari daha da pahali 12 pro max paradina cikiyor o zaman.
  156. E

iphone 12 vs 11 pro max

Kesinlikle 12 serisinden bir cihaz alınmalı çünkü ilerde 5g yaygınlaşacak ve zaten 11 pro max 14 bin lira ikinci eli de düşük artık ve aynı fiyata 12 pro var zaten tabi 12 alınıp yanına airpods gibi aksesuarlar alınabilir.Herkes 5g özelliğini unutmuş telefoto lens olduğu için 11 pro max önermiş...
  157. E

XS Max 2021 yılında alınır mı?

8800e 12 mini alabilirsiniz hem ilerleyen yıllarda yaygınlaşacak olan 5gden yararlanabilirsiniz kamerası da xs maxden ve 11den çok daha iyi olacaktır ama oyun oynuyorsanız ve ekran boyutu batarya size yetmeyecekse 12 öneririm.12 mini uzun süreli oyun oynandığında hem bataryası üzer hem de çok...
  158. E

Gerçek Hızı Nasıl Anlayabilirim ?

Bende de benzer bir şey var.Turkcell superonline kullanıyorum 06.00-18.00 25mbps 18.00-06.00 arası 100mbps ethernet kablosu kullanınca sabah 50mbps akşam 200mbps oluyor ses etmiyorum vallahi çok iyi :D
  159. E

mouse oyunlarda takılıyor

170tlye çıkabilecekseniz corsair katar pro bulabiliyorsanız asus tuf m3
  160. E

Masaüstü vs Dizüstü

Masaüstünde upgrade imkanları soketlere göre değişebilmekle birlikte çok daha fazla ve laptop alırsan 15.6 inç taş çatlasın 17.3 ekran kullanacaksın masaüstü alırsan ne tercih ediyorsan onu kullanacaksın özelleştirme imkanın çok daha fazla çok daha özgürsün daha kolay temizleyebilirsin ve ısınma...
  161. E

bu laptop ev öğrenci için uygunmu ?

https://www.n11.com/urun/lenovo-ideapad-3-81w00057tx-amd-ryzen-3-3250u-4-gb-ram-256-gb-14-free-dos-dizustu-bilgisayar-1698326?magaza=garajonline&utm_source=comp_epey&utm_medium=cpc&utm_campaign=epey_genel...
  162. E

Garanti termal macun yapar mı?

Müşteri hizmetlerini arayın ve sorun bakalım ne diyecekler.
  163. E

Ram ve Hdd sağlam ama bilgisayar yavaş çalışıyor. Sorun ne olabilir?

Disk kullanımı %100e çıkıyor olabilir windows 10da bu sorun hdd olan her türlü bilgisayara olur 9yıllık pentium b940 4gb ramli laptopuma ssd taktım ve günlük işlerimi bir nebze de olsa karşılayabilmeye başladı eğer ssd takma imkanınız yoksa youtubedan %100disk kullanımı önleme videolarının...
  164. E

i3 10100f sistem toplama

300 lira daha fazla verilip sıfır 2200g apu alınabilir böyle çok zor biraz daha beklenip 3400g apu da alınabilir bunları ikinci el de alabilirsiniz
  165. E

10-15k arası Mimari Render Pc Tavisyeleri Hk.

Şu anda elinizde olan sistem nedir duruma göre bazı parçaları yeni sisteminizde kullanabilirsiniz.
  166. E

iPhone'dan Oppo'ya geçilir mi?

oyun oynayacagim demissiniz 6500tlyi snapdragon 765gli gucsuzlugunden dolayi 4k60fps video bile cekemeyen pubg mobilede akicida bile 60fps ayari acik olmayan bir telefon oppo reno 3 pro bunun yerine butce artirilip iphone 11 ve oneplus 8 alinabilir bu butceyle de iphone xr s20 ve s10 lite...
  167. E

Bu fiyata bu sistem alınır mı?

incehesabın gaming gecelerini bekle orda güzel şeyler olabiliyor bazen bütün hazır sistemlere de klavye mouse veya kulaklık veriyorlar (kulaklık gamepower rangerdı en son fiyatı 500 600 tl)
  168. E

Bu fiyata bu sistem alınır mı?

sinerji bilgisayarın sistemi mi bu?
  169. E

Rehber Hangimiz Bütçeye Hangi Konsol Tercih Edilmeli? [2021] [Rehber]

series s 4k30fps series x 4k60fps (internette assasins creed valhalla testi vardı o oyuna göre)
  170. E

Samsung S21 mi Samsung S20 Plus mı ?

nasil daha az isiniyor antutuda 68 derece goruyor exynos sd 43 derece ya benim ya senin kaynagin yanlis. 1612572803 yuksek yenileme hizina sahip baska bir cihaz kullaninca ve telefonu pek kullanmayinca insanin umrunda olmaz. Siz de 10000 liraya plastik kapakli cihazlar kullanin s20yi android 11...
  171. E

Galaxy S20 mi , Galaxy S10 Plus mı , Xiaomi Mi 10T mi ?

oneplusı alma bence garanti olayını da düşün bu bütçede en iyisi iphone 11 eğer 9kya çıkabilirseniz 12 mini de olabilir küçüklüğü ve batarya performansı rahatsız etmeyecekse.
  172. E

o zaman throttle canavarını al ne diyelim 1612529942 s21i bir kere kullanırsam soğuk suyu benim değil s21in içmesi lazım.
  173. E

iPhone 12 öneririm değer kaybetmeyeceği için beğenmezseniz 1 2 yıl geçince android bir cihaza geçersiniz.
  174. E

Huawei Telefonlar Neden Alınmaz?

tek memnun kaldığım şey garantisi aldığım zamanda da böyleydi her zaman kastı bir süre sonra değil yani
  175. E

7000 tl sıfır P40 mı temiz ikinci el P30 Pro mu?

mi 10un kamerasi cok kotu oncelik kameraysa onu onermek sacma olur telefon videoda halay cekiyor
  176. E

Huawei Telefonlar Neden Alınmaz?

@Rizelimapper53, asla alinmaz sacmalama bende mate 20 lite var 2 kere garantiye goturdum tek memnun kaldigim sey de o telefon her seyde kasiyor a101 tableti gibi kamerasini falan hic begenmiyorum zaten acmiyorum bile kamerayi bataryasindan memnundum ilk baslarda o bile bozdu her sey cok kotu...
  177. E

Huawei telefon kasma problemi

Bende de ayni cihaz var ve garantisinin bitmesine 4 ay kaldi ona gore ne kadardir kullandigimiz anlarsiniz. Su ana kadar telefonu 2 kere garantiye goturdum 1.sinde bataryasi sisti (2020 ekim) 2.si de dun goturdum cunku telefonun jak girisi bozuldu ve akilli kapak modu aciliyordu ve hoparlor...
  178. E

Darboğaz?

eger 8 cekirdekli bir islemci bulabilirsen (dedigim gibi r7 2700x 3700x 10700 serisi) kesin yapmaz ama i5 icin emin degilim youtubea yaz soyle rtx 3060ti i5 10400 diye gir bak (2080ti da olur ikisi yakin kartlar) eger ekran karti kullanimi 90a falan dusuyorsa bir yayin acarsan darbogaz fena olur...
  179. E

Darboğaz?

2070 alma bu arada 3060ti varken 5 bin lira falan vereceksen ekran kartina 3000 serisi almaya calis birak 2000leri
  180. E

Darboğaz?

kendin olustur o zaman ne diyim baska sitelere de bak burda yasak mi ad vermek bilmiyorum ama teknobiyotik bak itopya bak sinerji bak game garaj sistemleri de var o biraz yeni gibi ama alanalr var memnun sanirim hepsine bak takil oyle sen kardesim kolay gelsin umarim istedigini bulursun.
  181. E

Darboğaz?

kardesim hazir sistem aldiginda monte edilmis sekilde geliyor zaten lutfen incehesaba falan gir bak gozunu seviyim kaziklanma be 1609279949 bazi sitelerde butun parcalari kendin de secebilirsin pc toplama sihirbazlari oluyor bazilarinda belli bir ucret karsiliginda veya bedava monte...
  182. E

Darboğaz?

Sen marka bilgisayar toplamak istiyorsan oyle evet ben normal ayri ayri veya hazir sistemlere bakmani tavsiye ederim onlar daha avantajli
  183. E

A71'den Memnun Kalır Mıyım

hayir ve exynos kullanmasa bile gercekten o paraya daha iyi cihazlar var samsungun o agir androidine ve sacma sapan kalitesiz malzemeli telefonlarina nasil insanlar para veriyor anlamiyorum (note serisinde kalem var o cok iyi bir sey ona lafim yok bence samsung sadece kalem icin alinir)
  184. E

Darboğaz?

kardeşim o paraya daha iyi bilgisayarlar alabilirsin neden casperdan pc topluyorsun ki?
  185. E

A71'den Memnun Kalır Mıyım

honor 20 al kardesim kirin 980 var miss ve neredeyse mate 20 pro kamera performansi var samsungcuysan samsungcu OLMA samsung fanboyu olunacak marka degil bu ulkede exynos kullanmaya devam ettigi surece ve bu fiyatlarla.
  186. E

Darboğaz?

1080pde yapabilir bence ama 2kda yapmaz belki (bence yeni topluyorsan r7 2700x alabilirsin 8/16 oldugu icin)
  187. E

Iphone 11 dökülüyor

benim modemim turkcell superonlinenin verdigi bir zte modem insallah sorun cikartmaz cunku benim kriterlerimde bu fiyat icin baska bir telefon yok ve uyumsuzluk denk gelebilir de gelmeyebilir de
  188. E

İPhone 13 serisinde ne bekliyorsunuz ?

apple laf sokim hawali olim ?.Samsung s10+i iphone 11e terclh eden birinden ne beklersin ki 1608906604 iphone xsde oldugu gibi 12 pro serisinin fiyatlarinin dusmesi ve 13 serisinin 12 pro cikis fiyatindan cikmasi ve bunun yaninda: pro modellerde ekrana gomulu touch id ve pro motion duz...
  189. E

İphone se 64gb mi yoksa iphone 7 128gb

eger biraz fazla kullanirsab telefonu garantisi bitmeden %70lere getirirseb bedavaya yeni bataryan hayirli olsun
  190. E

Galaxy Note 10 Lite mı iPhone SE mi?

note 10 lite onermeyin bence kimseye arkadaslar kac yillik islemci var icinde nasil onerebiliyorsunuz ya kalitesiz malzemeyi saymiyorum bile.
  191. E

Iphone 11 dökülüyor

ben de alicam da wifi sorununu anlatabilir misin ilk defa duyuyorum da.
  192. E

Ethernet Kablosu Önerisi

Sizin önerdiğiniz kablonun yorumlarında kablonun koktuğu söyleniyor kablo kokar mı kokmaz mı pek bilmem ben ama eğer çok kokuyorsa haliyle beni de rahatsız edicektir kokmayanı var mı bunun? 1607510648 Yardımlarınız için hepinize teşekkürler arkadaşlar
  193. E

Ethernet Kablosu Önerisi

Ben cat7 alsam fark olur mu 15m için bir etkisi olur mu cat6ya göre benim için?
  194. E

Ethernet Kablosu Önerisi

Başka kabloların da yorumlarına baktım cat 7 cat 8 daha hızlı diyorlaf bu doğru mu?
  195. E

Ethernet Kablosu Önerisi

100mbps internetim var laptopum eski 5ghz bağlanamıyorum en fazla 30 görüyor ve odam da uzak zaten 5ghz bağlansa bile 5ghz ile hızım düşük olur bu yüzden ben de kablo çekmek istiyorum 12m gibi bir mesafe var.
  196. E

iPhone SE alınır mı?

Babandan biraz para isteyip alsaydın keşke sonra veririm indirimde şu an deseydin babana keşke
  197. E

iPhone SE alınır mı?

Körmüşüm yeni öğrendim iphone 12 ile karşılaştırmasını izledim bazı durumlarda iphone bazı durumlarda xiaomi iyi ama fiyat iki katı ve xiaominin sunduğu deneyim daha iyi oyun oynayacak biri için hem bütün oyunlar bedava (apk) hile yapacaksa xiaomi root atmaya da izin veriyor ve her türlü hileyi...
  198. E

2. el iphone 7 alınır mı?

Anlamıyorsanız yazmayın mı ben de biliyorum yurt içi alması gerektiğini ama adam bu işlerden anlamıyorsa imeisi uçuk cihaz alabilir. (anlamadığımı nerden çıkardın deli)
  199. E

Huawei P30 Pro mu iPhone 11 mi?

Mi 10t pro al kesinlikle 144hz ekranı denemelisin ve bu cihazı 3 4 yıl kullan sonra bir daha mi 14t pro al geç mi 10 proda 144hz var 14de 4k240hz olur herhalde 1605520190 Apk sistemli çakma ios 1605520240 Bu arada p30 proya gelirsek 6k para verip 4k30fpa video çeken zangır zangır titreyen bir...
  200. E

iPhone SE alınır mı?

Ne var mesela?? 1605519942 Hızlı şarj yerine kablosuz şarj al istersen o telefon 7.5w kablosuz şarj oluyor diye hatırlıyorum en azından kablosuz deneyim yaaşrsın ve bu emin ol kablolu şarjdan daha iyi masada ders yaparken veya başka bir şey yaparken rahat edersin ve kablolu 5wa göre daha hızlı
  201. E

2. el iphone 7 alınır mı?

Androidler daha beter 2.elde androidlerde imei atılmış olma olasılığı çok yüksek hele xiaomiler hepsi imei atılmış ilan ama iphonelar böyle olmuyor imei atılmışsa bile bu o kadar nadir ki bulman zor bulamazsın 1605519660 Redmi alsın da 4 ay sonra imeisi uçsun 300 lira masraf çıkarsın 2.el...
  202. E

Türkiye'nin Sorunları ve Çözümleri!

Adam haklı beyler dağılın !
  203. E

İphone se 2020 Pil Sağlığı Düşüşü

Bence de 80 diyenlerw bakılmaması gerek çünkü telefonlar 80den sonra yavaş şarj oluyor ve hızlı şarj da bataryaya zarar verdiği için böyle kendi sağlığını korumaya çalışıyor telefon ben böyle şeylere gelemediğim için telefona ihtiyacım olduğu an çıkarırım şarjdan kullanır geçerim böyle şeylerin...
  204. E

11 Kasım indirimi Telefonlara vurur mu?

Herkes niye ki diyor dolar kurunu takip etmiyor musunuz berat redflaga uyup?
  205. E

Stabil 60 Fps Telefonlar

Gfx toolla 60fpse çıkabilir bence hatta ben youtubeda poco x3 ile 90fps ayarını açıp oynayan gmrdüm tab2 gfx tooldan ayar düşürüyor.
  206. E

3500 TL Telefon Önerisi

Yenilenmiş p30 var easycepte 3900e yenilenmiş p20 var 2900e iphone 8 3700.
  207. E

Stabil 60 Fps

O kadar bütçe artırmışken hala lite model alması saçma bence
  208. E

Stabil 60 Fps

Mi mix 2s var yenilenmiş düşünüyorsan huawei p20 var (s9+da olabilir ama samsung işlemcileri genelde sorunlu oluyor throttle falan yiyor)bu bütçelere 60fps sabit pek bekleme 3 değil de 4 5k olsa bütçen se 2020 falan var ama işte malum
  209. E

300 TLye kadar bt kulaklık

Kz ne ya ilk defa duyuyorum qcy de ne bu markaları hiç duymadım xiaomi airdots falan var bir sürü yok s 2 pro falann bir sürü modeli var bir de realme ve opponun modeli vardı hangisi daha iyi ki ve kulaküstü de olur eğer kulaküstünün ses kalitesi çok daha iyiyse ve daha fazla gürültü...
  210. E

300 TLye kadar bt kulaklık

Hem bilgisayarda hem androidde ve iosta sıkıntısız kullanabileceğim kulaküstü kulakiçi fark etmez ses kalitesi fiyatına göre iyi ve gürültü engellemesi olan bir kulaklık arıyorum 300tlye kadar nasıl bir model önerirsiniz.(öyle her kafadan ayrı ses çıkınca güzel olmuyor yok arkadaşımın babasının...
  211. E

Masaustu almak icin nasil para biriktirebilirim

Daha ucuzunu al boş ber bunu zaten masaüstü alıyon sonradan eklersin parçaları önce topla bir tane 3400g apu sistem sonra takarsın ekran kartını paran var sanki hemen 6klık pcye bakıyorsun
  212. E

Kategorilere Göre 2020'nin En iyi Telefonlarını Seçiyoruz!

En iyi pil mi 10 ultra En iyi kamera p40 pro plus En iyi performans/stabilite iphone 11 pro En iyi ekran note 20 ultra En iyi tasarım iphone 11 pro
  213. E

Telefon Tavsiyesi

Exynos cihaz almayın oyun oynarken throttle yeme ihtimaliniz çok yüksek 120hz kullanıcaksanız. Onun dışında iphone 11 alabilirsiniz ama ekranını beğenmezseniz mi 10 alın eğer mi 10a bütçe yetmezse poco f2 pro alabilirsiniz.
  214. E

İPhone11 vs Xiaomi Mİ10

Eğer özelleştirmeyi çok seviyorsan mi 10 çünkü miui çok özgür bir yazılım her şeyini değiştirebiliyorsun her şeyi için bir ayar var. Eğer zoom istiyorsan mi 10 al ama kamerada zoom hariç her konuda iphone daha önde. Güncelleştirmeler senin içinok önemliysr 11 daha uzun ömürlü olur mi 10 3 4 yıl...
  215. E

Note 20 Ultra deneyimim.

Yarısı yazmıyor kardeşim aynısını söyleyerek destek olmuş olabilirim sanki he? Sen de aynı kafadaki bi insana böyle laflar söyle sonra ben de seni...
  216. E

Note 20 Ultra deneyimim.

Okudum kardeşim anlayarak da okudum sen boş yapmışsın dediklerimin hiçbir kısmı boş değil saçma sapan konuşmayalım lütfen
  217. E

Eğitim Sistemi İyiymiş gibi birde okulları açıyorlar

Ben de girdim bu sene lgsye hiç çalışmadım okullar kapandıktan sonra izmir konaldayım sorularınızı alıyım. 1603782491 Yaramıcak zaten ilerdeki mesleğinde yarayabilir hani bi kasiyer olduğunda yaramıcak evet haklısın.
  218. E

Babamlar ne sinirlenmiştir şimdi

Bir de öğretmen sdn forum üyesi çıkıyormuş. Tutanak hayırlı olsun abim.
  219. E

Gizli sekme nabıyo orda bea? :D
  220. E

7.sınıf türkçe müfredatında yok tabi bunlar 1603780805 Ya orası çok saçma bir yer ben buraya yazıyorum ya mesajları çoktan yazım yanlışı diye uzaklaştırmayı yemiştim mesaj yazamıyordum orda.
  221. E

Samsung Galaxy S9 ve S9+ Kullananlar Kulübü

2.eli iyi ona lafım yok zaten :D
  222. E

Telefonuma Root Attırmalımıyım

Bence de forumdan alacak çıkmaz iptal ?.(ama ben de abartıyorum yani 1800 tlye alınabilecek en iyi telefonlardan tabi evde bir de iphone 8 plus var babamın oyun falan oynayacağım zaman kameraya ihtiyacım olacağı zaman hop ona geçiyorum benim telefonda sorun yok ilk günde de yavaştı şimdi de...
  223. E

Mate 20 pro mu yoksa s10

Mate 20 proyu 7 bin liraya alıyorsun ve 4k30 fps ?. S10+ da 5100 lira ama onda da pek farklı değil durumlar ikide bir şeyleri kapstıyor kamerada iphonedo s10+ derinlemesine incelemesini izle ordaki bütün veriler doğru benden söylemesi.
  224. E

Vallahi öyle çin işkencesi en kısa sürede inşallah satılır da kurtulurum bu işkenceden (işkence dediğim mate 20 lite ha p20lite hardcore işkence o ayrı bir dünya) mate 20 lite arayan varsa satabilirim baatrya değişinxe 10 saat ekran sğresi almsya başladım
  225. E

İphone 12 Fiyat Listesi

Mate 40 pro plus gelmez türkiyeye ve hiç de ümitlenme fiyat olarak 12 pro fiyatına gelir gelirse de eski xiaomi değil bu kahramanlıklar bekleme huaweiden.
  226. E

P9 lite umutsuz vaka maalesef o cihaz çöp hiçbir şey yapılmaz onla artık brawl stars bile oynanmaz (bende mate 20 lite var bataryası şişince garantiye verdim 10 iş günü sonra p20 lite verdiler ikame onu 2 gün kullandım sonra tleeon oldu gelip alabilirsiniz dediler p20 lite brawl starsı açıyordu...
  227. E

İphone 12 Fiyat Listesi

Hayır samsung farklı fşyar politikasına gidiyor ve tam bilmiyorum ama vergiler note 20 ultra çıktıktan sonra değişmiş olabilir.
  228. E

Yüz tanımada ilave ışık

Mate 20 liteda da bu otomatik olarak böyle hiç öyle bir ayar görmedim ben (yüz tanıma kullanmıyorum dandik (parmak izi de dandikleşmeye başladı bu telefonun her şeyi dandik))
  229. E

Note 20 Ultra deneyimim.

Brawl stars be throttle mı nE. Bu arada exynos 990lı cihazların tek kasmadığı yer ana menü zaten çok yanlış incelemişsin telefonu.Ana menüde sağ sol yapınca tabii ki çok güzel telefon zaten herkes ana menüdeki o sağ sol yaparkenki akıcılığı görmek için alıyor.Keşke girebilseydin bir pubg mobile...
  230. E

Samsung Note 20 Lite Gelir Mi?

Eğer note 20 ultraya geçmeyeceksen sakın ama sakın xs gibi bir cihazdan note 20 litea bile geçme !Note 10 plusa göz attın mı hiç? Ve eğer izmirdeysen iphone xse talibim ben de xs 11 xs max falan bakıyorum. 1603743662 Al o zaman ipad pro rahat et.(Yanına da idareten bir se 2020 veya 7 8 falan...
  231. E

Samsung Galaxy S9 ve S9+ Kullananlar Kulübü

Zamanında 4500 liraya iphone 8 plus almayıp da 5500 liraya s9 plus alıp şimdi 2500 liraya satmaya çalışanlar klubu olmasın bu
  232. E

İphone 12 Fiyat Listesi

Yurt dışından iphone 12 pro max 512 gb getirtmek karlı olabilir
  233. E

Napim 1603743058 Kızım ben belalıyım seni üzerim Söz konusu bElA:
  234. E

İphone se 2020 Pil Sağlığı Düşüşü

Kardeşim telefom türkiye garantili değil mi? Türkiyr garantiliyse boş ver kullan telrfonu geç bataryasını değiştirirsin ilerde 400 lira için değmez o kadar çekmene yok 20de koycam 80 olsun çıkarıyım yav çıkar tak kullan kardeşim ne zorluyorsun 1603742876 Eğer kullanım kılavuzunda yok şöyle takıp...
  235. E

S20 FE nin 6gb rami

Ya 2.ele bulaşıcak olsam zaten xs max alırım ama işte (ya da 2.el s20 alırım ucuza 5500e kadar geriliyo fiyatlar bazen) 1603497068 Valla sana yetiyor olabilir ama ben doldurabileceğimi düşünüyorum 6gb rami
  236. E

S20 FE nin 6gb rami

Baktım oneplusa da kablosuz şarj yokmuş ben iphone 11 alınca yanına bir de kablosuz şarj alıcam en azından 7.5w 5wdan iyidir ve normal hızlı şarj aletleri çok paahlı appleda bu yüzden kablosuz alırım daha rahat ederim hem de 5wdan daha iyi olur ?. Önerin için teşekkürler bu arada zaten s20fe...
  237. E

Telefonunun Modelini yaz en sevdiğin özelliğini paylaş

Huawei mate 20 lite bataryası değiştikten sonra günde 10 saat ekran süresi alabilmemden başka vasfı yok
  238. E

g90t vs g95 vs 720g

Aynen öyle oppo reno 4 pro da 720g redmi note 9 pro da
  239. E

S20 FE nin 6gb rami

Tamam aralarından en fazla hangisi dayanır o zaman zaten max 4 yıl kullancam 1603490343 S20 fenin 6gb ram olması hariç her şeyi güzel gibi zaten aralarında en ucuzu ve yanında galaxy buds+ falan da veriyorlar ama ram 6gb işte sıkıntı bu
  240. E

S20 FE nin 6gb rami

Ben yoğun kullanırım telefonun anasını ağlatırım video çekerim fotoğraf spamlarım ardından oyuna geçerim görüntülü arama yaparım zoom arkada oyun da oynamışlığım var whatsapp her zaman arkada full çalışıyor günde 12 saat kullanıyorum telefonu hafta içleri.
  241. E

S20 FE nin 6gb rami

Arkadaşlar sizce s20 fe 3 4 yıl kullanılacak bir telefon mudur. Eğer 6gb ram multitasking gibi şeylerde yetmeyecekse (ki bunun android 12 aldığındaki kısmını da düşünüyorum) iphone 11 ve s20 arasında gidip geliyorum bu bütçede p40 da var ama google olmaması beni üzdü.Sizce nasıl bir şey yapmalıyım?
  242. E

Huawei mate 20 litedan IPhone 11e geçmek

Yorumun alnı olsa da öpsem
  243. E

iPhone 7 Plus'i Satip Xiaomi Mi 10 Lite(?) Almali miyim?

Ben o sıkıntıları bilmiyordum be 2 aydır falan forumda da yoktum ?
  244. E

iPhone 7 Plus'i Satip Xiaomi Mi 10 Lite(?) Almali miyim?

2.el iphone xr al geç se 2020 ekranı sorun çıkarıcaksa. Ama 2.ele bulaşmam dersen s10 lite yerine s10+ öneririm çünkü s10litea göre daha premium hissiyat yaşarsın.2.elde x 8 plus xr gibi cihazlar bulmaya çalış s20 de bakabilirsin eğer samsung istiyorsan ama 120hz ekranlı telefonda yoğun...
  245. E

Huawei p40 lite

Vallahi ben beğenmiyorum nova 5t yerine iphone se 2020 alınır
  246. E

Huawei mate 20 litedan IPhone 11e geçmek

İphone 11 1 yıllık diyen arkadaşlar 12 mini çıktığında sanki 7 8k ya çıkacakmış gibi konuşmayın o telefon 10kya çıkıcak yani iphone 11 alınır her türlü.iphone 11 fiyatına p40 var sadece ve p40 diye. Harbi huawei fanboyudur çünkü p40ın iphone 11e karşı tek avantajı kamerası ve 7 bin lira...
  247. E

Huawei p40 lite

Ben de diyom bu niye her yerde nova 5t öneriyor
  248. E

Sizce bu PC nin sorunu ne?

Ben de ryzen 5 10700k aldım çok güzel ?
  249. E

Huawei hızlı Şarj cihazı iPhone için uyumlu mu?

Yeni mi aldın 11i ben de alıcam da earpods çıksın kutudan bari airpods alana kadar para biriktiririm?
  250. E

Heee o varsa sıkıntı yok eder o zaman ben hızlı olmayan kabloyla 8 plus şarj etmeye çalıştım etmedi hızlı 1603314564 Eskiden almışsındır diye öyle dedim de
  251. E

Bende var aynısı etmiyor çünkü iphoneun hızlı şarj olması için hızlı kablo da gerekiyor ve o da type-c lightning yani neticede bunla şarj edemezsin
  252. E

Volkan Manav'ın "Neden İPhone 12 alınmaz?" yorumu hakkında düşüncelerim

Evet ya bir ara s20+ denemiştim 120hz ayarını açtım bak efsane kayıyor ana ekranda bak ne kadar akıcı bak çok akıcı ana ekranda kaydırırken ama uygulamalara hop hop bi giriyosun zınk 120hz olan ekran 50fpsi görüyor niye 120hz koydun o zaman kardeşim sabit 120fps yokken?Apple da bu yüzden 120hz...
  253. E

iOS 14

Arkadaşlar bir şey soracağım yeni iphone alınca mesela şimdi aldık bir tane 11 kutudan çıkarınca zorunlu bir şekilde güncelleniyoe mu yoksa biz bir ayar yaparak ios 13tw kalmasını sağlayabliyor muyuz?
  254. E

oppo reno 4

Reno 4 pro geldi 6500 lira ve 720g ?
  255. E

Bedava hediye

Valla ben hediyemi aldım huawei mavibahçe servisinden (telefonumu garantiye vermiştim gelince hediye verdiler)
  256. E

P30 Lite alınır mı?

Realme 6 ile aynı işlemci
  257. E

P30 lite alırın mı?

P40 lite varken neden 30 nedennnn Bence redmi note 8 pro alın
  258. E

Huwei Telefon Önerisi

P30 lite sakın alma bende mate 20 lite var kasıyor hiç güzel değil alma
  259. E

KVK Garantisi ile Huawei Garantisi Arasındaki Fark Nedir?

Kardeşim bu da türkiye garantili ki ve ithalatçı garantili telefon alma ben huawei mate 20 liteımı huawei tr garantisine götürdüm bataryası şiştiği için. 15 gün falan sürdü ve sorunum ücretsiz bir şekilde çözüldü yanında 200 liralık da hediye verdiler (bt selfie çubuğu+yüzüklük +type c örgü data...
  260. E

Huawei P40 vs iPhone 11

Şu mate 20 lite satılsın da alıyım offf (mate 20 lite alıcak olan varsa bana ulaşabilir)
  261. E

Huawei P40 vs iPhone 11

Doğru çıkmıcak ama trendyol hepsiburada gibi sitelerde fiyatı düşer mi peki?
  262. E

Gelin İphone 12 Ailesinin Türkiye Fiyatlarını vergiler dahil hesaplayalım

Ne alakası var 11 prolar varken xsler apple storeda var mıydı yoktu ee
  263. E

Huawei P40 vs iPhone 11

Peki arkadaşlar iphone 11 fiyatı düşmez değil mi burda 600 dolara düşmüş iphonr 11 ama trde dolar kuru yüzünden düşmez diye düşünüyoruö sizce?
  264. E

Huawei P40 vs iPhone 11

Arkadaşım p40 kesinlikle falan diyodu google yüklersin sıkıntı yok diyodu da e kardeşim ben 7k para veriyom apk ilr uygulama mı yüklemekle uğraşıcam he iphone 11 7.5k p40 6k olur 5.5k olur alıyım kamerası daha güzel ama o da aynı fiyat.
  265. E

Huawei P40 vs iPhone 11

İphone 12 de çıkmıcak o yanlışın var sanki Arkadaşlar eğer brn bu telefona ilerde hızlı şarj aleti almak istersem kutudan çıkan kablo hızlı şatj etmiyor dimi bir dahs kablo almam lazım.
  266. E

Huawei P40 vs iPhone 11

Google uygulamaları yükleniyor diye biliyorum youtube yeter bana diğer uygulamalarj wp instagram falan onlar da apk ile yüklenebiliyorsa sıkıntı yok benim için
  267. E

Huawei P40 vs iPhone 11

Arkadaşlar mate 20 lite kullanıyorum 3 hafta önce telefonuz izmir mavibahçeye götürdüm batarya şişmesinden dolayı dün aldım bu sürede de ikame p20 lite ve iphone 7 kullandım yani iki markanın sistemine de alışığım 7000 tl civarı bütçem var p40 ın kamerası ilgimi çekti iphone 11 de genel olarka...
  268. E

Wifi çalışmıyor

Arkadaşlar sony vaio vpceh1j1e dizüstü bilgisayarım var ne kablolu olarak ne de kablosuz olarak internete hiçbir şekilde bağlananıyorum. Şimdi format attım driverı da yükledim yükledikten sonra 1 saat kullandım ama sonra internet gitti. Önceden 8.1 kullanıyodum arada internet gidip grliyodu ve...
  269. E

Türkiye Venezuella'dan Peynir İthal Edecek

Ucuz olduğu sürece karşı değilim diyorsunuz da Osmanlı da ucuz diye kendi üretmedi öyle ala ala borçlandı ekonomisini çökertti Türkiye'nin de sonu böyle olmaz inşallah hayırlısı.
  270. E

Huawei garanti servisi 5 yıldız

Ablanlarda iphone 8 falan varsa ben de olsam şanssızım derdim bende mate 20 lite var babamda 8 plus var mesela bende de aynı durum geçerli
  271. E

EMUI 10.1 güncellemesi alacak Huawei modelleri

Mate 20 lite ile p30 lite bile almamış güncellemeyi millet mate 10 lite p smart 2018 soruyor kafayı yicem ????
  272. E

Yıl olmuş 2020 iphone 7 alınır mı

Telefon annemin zaten benim değil bende mate 20 lite var standoffta orta ayarlarda bazen 55 fpse düşüyor (standoffu bir oyna bence mobil csgo gibi bir şey yani fps çok dalgalanıyor) ama iphone 7 full ayarlarda hiç kasmadı. Anneme yeni telefon alıcaz işte de iphone 12 bekle dedim babam da razı...
  273. E

iPhone 11 vs Xs

11in tek iyi olduğu konu geniş açı ve 1 sene daha güncelleme burda youtubedan kamera karşılaştırmalarını incelemeyen zatlar gelmiş burda iphone 11 diye tutturuyor iphone xs sadece tasarımı için bile alınır (tasarım biraz şahsi fikrim ama) 1594925311 İşlemcilerinin tek farkı +1 sene güncelleme...
  274. E

20 dakika standoff 2 oynadım iphone 7 ile şarj 90dan 70e indi(en yüksek grafiklerde pil sağlığı 84)
  275. E

iPhone 8 Plus hakkında günümüzde ne düşünüyorsunuz?

İphone 8 plus alıcam dememiş ki arkadaş düşüncelerimizi merak etmiş. İphone 8 plus bence son yıllarını yaşıyor artık çünkü youtubeda iphone 7 yi ios 14e güncelleyen biri vardı kasıyor diyordu telefon kafayı yedi diyordu.Bu yüzden iphone 8 plus ios 15de kasmaya başlıcaktır bence.İphone 8...
  276. E

5000 - 6000 arasında mate 20 pro bulabilir miyim Bi yere baktım tükenmiş nerden bulabilirim

p30 proda google var ki ?.
  277. E

[2020 Anket] Hangi akıllı telefon markasını tercih ediyorsunuz ?

Benim anladığım eski nesil 45-70 yaş arası oldu biraz sanırım ?.
  278. E

Apple fan boyları (Konuya balıklama atlamayıp saçma şeyler yazmayın lütfen)

ama samsung telefonlarını hemen çöpe atıyor iyi olsa dahi (samsunga lafım yok 120hz olduğu için emsali yok ama 120hz olmasaydı kimse almazdı apple 120hz yapsın da alalım?)
  279. E

Huawei fan boyları

oysaki 710f 710dan daha kötü yani sd855den daHa iYi taAm mı? 1594922493 Bence en kanserleri xiaomi fanları bence arayüzü huawei kadar akıcı değil çünkü huaweinin arayüzü BOMBOŞ.Ama xiaomide biraz dahs fazla özellik var diye biliyorum.
  280. E

[2020 Anket] Hangi akıllı telefon markasını tercih ediyorsunuz ?

Eski nesilsen samsung değil samsun demen gerekiyordu ama neyse?
  281. E

Samsung fan boyları

Apple düşmanları var bir de ben en çok onlara sinir oluyorum bence apple stabilizasyon konusunda en iyi markalardan.
  282. E

S10e vs iPhone SE 2020

Doğrusunu yapmışsın?.Hayırlı olsun.
  283. E

S10e vs iPhone SE 2020

Bak ben 120hz cihazları zaten seviyorum şimdi 7 8binlik bir telefon alıcak olsam düz s20 alır geçerim. Samsungun androidi ağır dediğim de a71e kadar s10 ve sonrası kasmaz zaten (s9 da kasmayabilir tam emin değilim). Hem ben mate 20 lite kullanmıyorum mate 20 kullanıyorum o kirin 980li olandan...
  284. E

S10e vs iPhone SE 2020

istediğin kadar gül kendim android 10 kullanıyorum mate 20 gram memnun değilim bak animasyon ayarlarını da biliyorum 2 telefonda da ben telefonunu hızlandırmak için kıvranmasın diyr öyle dedim. Hem ben mesajımda s7den bahsettim mi? S7 ye lafım yok benim şimdiki orta seviye cihazlar neysr o...
  285. E

S10e vs iPhone SE 2020

yok animasyonmuş falanmış se 2020 alsa animasyonla falan uğraşmadan kullanıcak niye macera arattırıyorsunuz adama?Hem android s4 zamanındaki gibi değil dedin ya peki 4 yıl boyunca 5 yıl boyunca s5 ini s6 sını kullanan var mı s4le s5 ile değil de ne ile anlayalım biz androidin uzun ömürlülüğünü...
  286. E

ikinci el 8 al geç ya da yenilenmiş iphone 7 al. Eğer yeni nesil bir android telefondan iphone 7ye geçmeyi düşünüyorsan geçince neler olucak söyleyeyim 1.si KÖR olursun annemde iphone 7 var bende mate 20 lite var kullanamıyorum bildiğin telefonu ekranı çok küçük çünkü.Bataryası sana yetmeyebilir...
  287. E

Max. 4.500 TL'ye telefon tavsiyesi

önceden oled kullanmadıysa farkı anlamaz bile sadece ekrandan parmak izi var
  288. E

alışırsan novaya o da iyi yani yeniden almıyor mu sonuçta parmak izi sensörü ekran falan yani bu kadsr değil mi kamerada fark var mı ki
  289. E

Sıfır xiaomi redmi note 8 mi? Yoksa 2. el mi 9t mi?

belki sekmeleri silmeden oyuna girdi daha rahat oynar 8 gb ramde öyle ya daha iyi iite üff uzatma ?
  290. E

güncel model diyorsun da nova 5t niye sıralamanda o zaman p30 ile farkı yok nova 5t al o zaman hem 4.5 klara pek çıkmamış olursun
  291. E

Xiaomi mi mix 2s vs Realme 6

Evet öncelik 60 fps çünkü şu anda mate 20 lite var zaten bende ve huawei istemiyorum video performansı çok kötü ve p40 litede da zaten ois yok herhalde pek farkı olmaz bu yüzden sanırım hem google yok (kurabiliyoruz her şeyi ama uğraşmak istemiyorum hem sıkıldım emuidan hiçbir şey yok bomboş bir...
  292. E

İlk mesajımı düzgün okumadın sanırım ve ben başta ne demek istediğimi yeterince iyi anlattım 1593274984 Aklımda ne düşündüğümü yazdım ben yani mesela dediğimin biri yanlış çıkar sen dersin kardeş o öyle değil ki vs (ki ben kendimi anlattım yeterince 2. mesaj da öyle sonuçta rn8 pro mi9tden daha...
  293. E

Sıfır xiaomi redmi note 8 mi? Yoksa 2. el mi 9t mi?

mi 9t alma pubg mpbileyi 60 fps veremiyor gfx toolsuz rn8 pro al bence 2.elde başka cihazlar da alabilirsin mi 8 s9 falan 1593275149 Oyun için alacaksın bu yüzden mi 9t alma pubgyi akıcı aşırı yüksek ayarda abiliyor yani 40 fps alabilirsin e ne anlamı kaldı oyun için telefon almanın o yüzden rn8...
  294. E

kardeşim diyorum ki sana HIZLI telefon sen bana gelmişsin pubg mobileyi bile en düşük ayarda 60 fps açamayan telrfonu öneriyorsun bırak mi note liteyi mi note 10 pro bile açamıyor 60 fps ben sana diyorum hız diye mi 9t de çöp bu arada onun yerine rn8 pro alırım daha iyi
  295. E

huawei p30 mu oppo realme 6 pro mu xiaomi mi note 10 lite mı yoksa 4500 tl civarında daha iyi bir telefon mu?

bütçeyi zorlamamak istiyorsan nova 5t yeter pek bir farkı yok p30 ile ama onun dışında s10e veya s10 lite yakalarsan iyi olur senin için
  296. E

iki telefon arasında kaldım şu an mi mix 2s e daha yakınım çünkü sd 845 var bir de arka kamerası mi 8 ayarında ön kamera sıkıntı olmaz realme 6yı koymamın tek sebebi 90 hz ekran kamerası iyiyse (en azından yaklaşık bilindik bir model söyleyin ona göre karşılaştırıyım kafamda) o da olabilir ama...
  297. E

3300 TL'ye kadar telefon önerisi.

mi mix 2s iyidir en hızlı telefon o o fiyatta
  298. E

Micro SD kardımda yazma koruması var kaldıramıyorum

Sağolun teşekkürler ben o locku micros sd kart çıkmasın düşmesin diye yaptılar sanmıştum dünden beri ığraşıyordum teşekkürler
  299. E

Bi̇lgi̇sayarım durup dururken kasıyor, ne yapmalıyım ?

Adamda 32gb ram var bence ramden dolayı bir kasma yoktur o porgramları hddye kurduysa ondandır
  300. E

Micro SD kardımda yazma koruması var kaldıramıyorum

Arkadaşlar diskpart yöntemini denedim usb format tool ile de denedim fakat olmadı ne yapabilirim?