Arama sonuçlarınız

1. A

Laptop için ssd

Herkese selam. Bilgisayarımda hazır olarak bir tane M.2 SSD takılı ancak boyutu düşük olduğu için yeni harddisk almayı düşündüm. Normalde 1tb hdd düşünüyordum ancak bir tane SSD buldum...
  2. A

Gaming Notebook Önerisi

Herkese selamlar. Kısa zaman içinde konu açmıştım fakat hala karar verebilmiş değilim. 10-12 bin TL arası Gaming notebook arıyorum. Aklımda marka olarak Monster vardı. Önerebileceğiniz marka veya model var mıdır? Tulpar T7 V20.2 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook Tulpar T7 V20.2 17,3"...
  3. A

Notebook tavsiyesi

Arkadaşlar herkese selam. Öğrenci olduğumdan ve seyahat etme imkanım olduğundan masaüstü yerine dizüstü bilgisayar tercihi yapmak durumundayım. Aklımda Monster almak var. Oyun oynayan ve bölümüm gereği program kullanan biriyim haliyle iyi bir bilgisayar almak istiyorum. Tulpar T7 v20.2 aklımdaki...
  4. A

SteelSeries Arctis 3 Engine Sorunu

Arkadaşlar hepinize merhaba, yaklaşık 1 hafta önce SS Arctis 3 aldım ve şimdilik çok memnunum fakat tek bir sıkıntım var bu kutunun içinden çıkan key ile Steelseries Engine 3 yazılımını indirdim fakat yaptığım ekolayzer ayarları ve diğer ayarlar aktif olmuyor, seste bir değişiklik olmuyor yani...