Arama sonuçlarınız

1. K

Google Play Iptal

Arkadaşlar aldığım ürünleri iptal ede ede biriktirdim herhangi bir sıkıntı olurmu. Bu arada ürünler hala bende Ama lara iadesi yapıldı.
  2. K

Güvenli mi?

Önüme internette gezerken aniden bana bunu gösterdi. Ok tuşuna bastığımda 11 soru sordu. İşin ilginç tarafı ise gerçekten türksat kullanıcısı olmam. Benden ismimi soy ismimi adresimi posta kodumu ve kredi kartımı istedi. Toplam 13 tl ye s10 veriyorlarmış. Bir sorayım dedim. Sizin düşünceleriniz...
  3. K

Uygulama

Merhaba arkadaşlar android cihazıma root atmadan hile yapabileceğim uygulama istiyorum (offline oyunlar.) (Lucky patcher hariç). Umarım yardımcı olursunuz şimdiden teşekkürler. @utkuversus
  4. K

Top Eleven

Merhaba arkadaşlar bugün etkinlikte psgyi yenerek tam 7 yıldızlık bir transferi bedavaya aldım ams elim değdi vr oyuncuyu serbest bırak dedim geri alma şansım olurmu yada destek bana yeni bir oyuncu verirmi şimdiden teşekkürler
  5. K

Siyah Ekran

Merhaba kardeşlerim. Benim monitörüm ile bir sorunum var ve çözüm önerilerinize muhtacım. Sorunum şu ben pc mi oyun oynamak için kullanıyorum. Siyah ekran hatası alıyorum. Detaylı anlatmamı isterseniz monitörüm belirsiz zaman aralıkları arasında 2 sn ila 5 sn arası siyah ekran kalıyor ve tekrar...
  6. K

Kargo hizmet süresi

Merhaba ablalarım abilerim ve kardeşlerim. Konu ile ilgili başlık kategorisini tam olarak göremedim. Kusura bakmayın. Neyse sorunum şu ben pc topluyorum. Bu pc için parçaları perşembe günü sipariş vereceğiz. Elime cuma veya cumartesi günü geçermi ayrıca pazartesiye kalırmı? Yardımlarınız için...
  7. K

No Bootable Device Hatası

Merhaba kardeşlerim. Bilgisayarımla ilgili bir sorunum var. Bu işlerden pek anlamam. Yardımlarınıza muhtacım. Bilgisayar duruyordu sabah açmaya çalıştığımda tık tık tık diye sesler gelmeye başladı ve sonra no boot hatası aldım çözümü nedir şimdiden teşekkürler.