Arama sonuçlarınız

1. ketaponn60

Pc Harddisk görmüyor ( Çözüldü ) :D

Merhaba arkadaşlar bugün yeni ssd aldım.USB ile format attım windows 10 pro lisans alıp ssdye kurdum format sırasında harddiskide ayrılmamış alan olarak bırakmayıp yeni tuşuna bastım ve kurulumu yaptım.Yeni tuşuna basında hardisk ufak 1 parçaya ayrıldı . Sonrasında ssd ile devam deyip windows...
  2. ketaponn60

Vodafone Fiber

Hiç konuları bile okumadım.Hemen vodafone geç bence kardeşim senelerdir hepsini kullandım en kralı türkiye'de Vodafone . Tabi yere göre değişir ben istanbul sultangaziden yazıyorum şuan ve internetim 2 yıldır mükemmel süperonline da idare eder ama çok ping var ve sürekli hızda değişmeler oluyor...
  3. ketaponn60

İnternetten para kazanmak istiyorum

dostum internette ne iş yaparsan yap kendini yeterince geliştirip kaliteyi bozmadığın sürece tüm işlerden para kazanabilirsin.Bu senin işi hangi çıtaya koyduğunla alakalı bi konu.ThemeForest diye bi tema sitesi var milyon dolarlar dönüyor ama bizim wordpress tema satışı yapan türk sitelerine gir...
  4. ketaponn60

Dogecoin 1 dolar olsa zenginim...

Kanka sen 10 yıl felan bekle 10 bin tl felan olur heralde :D 1613332568 :D :D Adam haklı :D
  5. ketaponn60

kanka birçok platform var bilmiyorum forumda reklam yasakmı değilmi isim vermiyorum ama kripto para yaz google bir ton firma çıkıyor . 1613332422 Bilgi için sağol dostum. Bu konuda daha 1 haftadır aktifim bakıcam.Tekrar sağol.
  6. ketaponn60

bu arkadaş ciddi takip eder gelir 1 yıl sonra bak yalan oldunuz diye :D :D
  7. ketaponn60

Ben sadece Dogecoin konusunda , çoğunluğun aynı fikirde olduğu bir konuda yanlış sölediğini düşündüğüm için ve uslubunu sert bulduğum için öle yazdım.Sonrasında gülelim diye resim attım.Sonuçda burası birazda eğlenmek üzerine kurulu bi platform değilmi? sen niye bu kadar kendini para avcısı...
  8. ketaponn60

:D :D :D
  9. ketaponn60

Sen biraz sinirlensende eyw paylaştıkların için birşeyler almışızdır mutlaka yazdıklarından.Hayırlı akşamlar.
  10. ketaponn60

Yatırım tavsiyesi vermek suçsa bu yatırım danışmanları Pablo escobardan beter adamlar he.Wall streetdemi konu paylaşıyosun.Sen bakma arkadaşım ozaman. Neyse tartışmıycam.Hep haklısın zaten heee :D
  11. ketaponn60

Burası fikir paylaşma yeri her fikri kabul edicen diye birşey yok . Bu sallama değil bence bi his zaten yatırım dediğin şeyin kesin diye bir kanunuda yok. Biraz konuşma uslubun ters he. Düzeltmelisin bence ayrıca hep haklıysan git ötede haklı ol arkadaşım.
  12. ketaponn60

ben bitcoin olayını gördükden sonra yarın almayı düşünüyorum dogecoin @grand_master sen işi bilen bi yetkili abiye benziyon :D
  13. ketaponn60

En iyi esprini yap forum oyunu

dogecoine para basmak mantıklımı hocam ?
  14. ketaponn60

uyardığın için sağol.yeni gördüm eğer mesajlara bakarsan art artda sohbet gibi bi konu oldu farkında değildim. arkadaşlarda aynı durumda sanıyorum ben hepimiz adına özür dilerim allah rahmet eylesin ailelerine sabır versin.
  15. ketaponn60

allah aileye sabır ihsan versin kardeşim annene babana selamlar ermiş olmalılar :D :D
  16. ketaponn60

Mod abi ben daha yeniyim bilmiyodum abi kuralları okuyom hemen abi :(
  17. ketaponn60

pardon arkadaşım hakaret etmedim.
  18. ketaponn60

Vallaha helal olsun onu ? 11 ? felan :confused: 1613316801 sanada helal olsun :D
  19. ketaponn60

sonuçda finalde güldürmek gerekmiyormu :D
  20. ketaponn60

21. ketaponn60

Youtuber olmak yada olmamak (Sizce) ?

haklısın mantıklı.Daha önceden youtube geçmişin varmı ? yani bu işden başarı kokuları ne kadar sürede gelir? tabi biliyorum bu çalışma içerik kalitesinede bağlı ama herşeyin iyi gittiğini varsayarsak gene 6 7 ayı bulur demi ?
  22. ketaponn60

Espirime bir tane beğeni gelmemiş ayıp arkadaşlar adammı seçiyonuz bence çok klas bi espiriydi :D
  23. ketaponn60

aslında nasıl aktaracağımı biliyorum ama bizim toplumun nabzını ölçemiyorum :D bazen çok çok saçma şeylere ilgi gösterebiliyolar ( danla bilic - duygu özarslan - bilmem yalandan hikayeler - memleketin silahlarını yalandan şişirenler felan ) . Bu arada ilgin ve yorumun için teşekkürler...
  24. ketaponn60

Yıl:2040 Türkiyenin uzay programı tam sürat devam ediyor . Allahın izniyle 2043'de yörüngeye uydu göndericez daha sonraki hedefimiz 20567363567 senesinde ay'a iniş yapmak :D :D :D
  25. ketaponn60

harbiden adaş :D ismini yeni fark ettim .Doğru diyosun bakıcam ilgin için sağol.
  26. ketaponn60

Editörlük derken nasıl yapabilirim? nerden iş bulabilirim ? konuyu biraz daha açarmısın vaktin varsa.
  27. ketaponn60

Merhaba arkadaşlar. Bildiğiniz üzere ülkece zor günlerden geçiyoruz . Bende bu dönemde işsizler kervanına katılan arkadaşlardanım.Şuan evde bilgisayarla uğraşıyorum.Daha öncesinden ortanın biraz üstünde photoshop bilgim var video editleme konusundada fena sayılmam.Ama açık konuşmak gerekirse...
  28. ketaponn60

Bilgisayarda mikrofonum yok .Ses kayıt programı ile kayıt nasıl alırım ?

çok teşekkür ederim ekran görüntüsü ile sesleri kaydetti . çok saol arkadaşım.
  29. ketaponn60

İnsanları aptal yerine koyuyorlar : )

Resterasyon yapamıyolar uzay mekiği yapıcaklar. yakında eyyyy uzaylılar biz bunlara kanmayız deyip 31 şubat uzaylı darbesi yaparlar sonrada kandık derler :D
  30. ketaponn60

haklı olabilirsin arkadaşım.Çünkü OBS programında herhangi bir video eklemediniz diyor kayıttı genede başlatsan bile ses almıyor siyah ekran ve ses yok . Yani belkide yanlış birşeyler yaptım ama denemenin sonucu böle arkadaşlar. 1613295219 Jak olayına bakıcam şimdi teşekkür ederim.
  31. ketaponn60

OBS yi deniyorum şuan ilgiliniz için hepinize çok teşekkür ederim.
  32. ketaponn60

Merhaba arkadaşlar başlıkdada belirttiğim gibi bilgisayarda mikrofonum yok ama ben istiyorum ki bazı sesleri internetden kayıt edeyim ve çalışmamda kullanıyım.Bazı programlar indirdim mikrofon jak takılı değil felan diyor . Çözüm önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  33. ketaponn60

Bilgisayarıma ekran kartı lazım, hangi ekran kartları takılabilir ?

eyw . vallaha siz hemen cevap verince ben sayfayı açıp fiyatına bakıp hemen cevap vermeye girişiyom . SDN yi sekmelere ekledim tebrikler 112 acil gibisiniz :):cool:
  34. ketaponn60

gtx 960 alabilirim lakin şunu sormam lazım 2.el aliexpress parçalar sağlamlıklarını nasıl anlıycam internetten 2.el almak sağlamlık açısından ne kadar güvenilir hiç parça şiparişi vermedim bilgisayar parçalarında e-ticaret durumu nedir ?
  35. ketaponn60

çok teşekkür ederim.
  36. ketaponn60

çok teşekkür ederim saolun.
  37. ketaponn60

peki 750ti yi alıp taktığımda bilgisayarımda ne kadar bi performans farkı olur acaba bilginiz varsa benide bilgilendirebilirmisiniz ?
  38. ketaponn60

Yükseltmek için bütçe 750-800 tl civarı :) ilginiz için teşekkürler. 1583081372 lakin şunuda belirteyim bu yükseltmeden sadece bir ay sonra 750-800 tl daha bütçem olucak .
  39. ketaponn60

İntel(R) Core(TM) i5-2400 CPU @ 3.10GHz 3.40GHz
  40. ketaponn60

Herkeze iyi akşamlar arkadaşlar yeni bir bilgisayar aldım bütçem yetmediğinden ekran kartı yok kasanın içinde şuanda ekran kartı almak istiyorum ekran kartını kendim takıcam ama nasıl bir ekran kartı almalıyım herhangi bir fikrim yok yardımcı olursanız sevinirim.Bilgisayar kasamın resimlerini...
  41. ketaponn60

Laptop Açılırken neden yavaş açılıyor olabilir.

anladım yanlız benim hard disk 1 tb ssdlerin 1 tblık fiyatlarına baktım . :) ya aslında bilgisayarım hızlı açılıyomuş :D :D :D
  42. ketaponn60

Anladım bu takma olayını satın alsam ssd ben yapabilirmiyim laptoba yoksa yaptırabileceğim biryer varmı peki ?
  43. ketaponn60

SSdler ne oluyor acaba yani amaçı nedir laptoba takılıyormu
  44. ketaponn60

Merhaba Arkadaşlar ben laptopmumdan memnunum özellikleri aşağıda vericeğim gibi . Fazla ağır bir programda yok Far cry3 , Assasin Creed Blag flag falan oynuyorum acaba neden açılırken yavaş başlıyor olabilir.Şimdiden teşekkür ederim. Ekran Kartı Markası AMD Model A515-41G-T48Q Garanti...
  45. ketaponn60

Wordpress için CSS + HTML + PHP dilleri için neler yapmak nasıl çalışmak lazım ?

Başlıkdanda anlıyacağınız gibi çalışmaya başlıyacağımız bilgisayarda hangi programlar lazım olucak NotePad mı? Visual Studio mu ? Photoshopla işimiz olacakmı ? Önerebileceğiniz kaynaklar (videolu + yazı ) nelerdir ? Detaylı bir şekilde başlangıç için neler yapılmalı yazarsanız sevinirim ...
  46. ketaponn60

AMD işlemci ve bilgisayarım hakkında yardım istiyorum.

Yav banada vatana git onlar yardımcı olur dediler . Forumda çok takılmıyorum ilk defa bir foruma soru sormak için üye olupda konu açtım. İlgiyide çok iyi inş bundan sonra alıcağım elektronik cihazlar için yardım alıcam .
  47. ketaponn60

Zaten GTA 5 de araba kullanırken hızlı gidince grafikler 3 saniye sonra çıkıyordu grafikleri sondayken . ---- Mesajlar birleştirildi ---- 2.450 TL Çinggenelik yapıp kulaklıkla fareyide bedavaya getirdim :D
  48. ketaponn60

Anladım. Zaten bütçemin yettiği en iyi bilgisayar teşekkür ederim.
  49. ketaponn60

assassin's creed origins oyununu satın alıcamda çekiniyorum çalıştırırmı acaba ? Veya en yüksek hangi oyunu çalıştırır ortalaması nedir ?
  50. ketaponn60

İşlemci AMD A10-9620P 2,5 GHz; Dört çekirdek Bellek DDR4 8 GB (standart) e kadar 16 GB (maximum) Depolama 1 TB sabit sürücü Ekran 15,6" HD (1366 x 768) resolution Grafik AMD Radeon RX 540 e kadar 2 GB GDDR5 Atanmış grafik belleği
  51. ketaponn60

Merhaba öncelikle herkeze iyi günler foruma yeni katıldım .Ve AMD işlemci hakkında pek bilgim olmadığından sizlere danışmak istedim . Konu inş doğru yerdedir.Ben Vatansan bir laptop aldım.Ordaki adama bütçemi söledim ve bana AMD işlemcili bir bilgisayar önerdi.Bilgisayardan memmunum ama oyun...