Arama sonuçlarınız

1. Q

Yardım Google Play Farklı Hesapta Aktif Olan Pro Aboneliğin Deaktif Olma Sorunu

Herkese selamlar. 2 adet giriş yaptığım hesap mevcut google play de ben sürekli yedeklemelerimi A hesabına yapıyorum fakat birşeyler satın alırken İnternet alışverişlerinde B hesabı üzerine kayıt ederim fakat şu ana kadar uygulama içi satın alımlarımı A google hesabında yapmıştım ama bu sefer...
  2. Q

Yardım Wi-Fi Kaynaklı Yüksek Jitter Problemi

Ethernet'te 2 ile 15 arasında iken Wi-Fi'dan bağlanınca 150 - 100 arası bir değere ulaşıyor. Modemi defalarca açıp kapatmama rağmen durum değişmedi. Nasıl çözebilirim? Modem: HG658V2C163B021 Ethernet:
  3. Q

H81H3-M4 Sistem 2020 F/P Yükseltme Önerisi

Selamlar :D evet kısıtlı bir bütçem var. Bir parçaya en fazla 600 civarı verebilirim. Bilgisayarımda GTA 5 ve CS:GO gibi oyunları sorunsuz oynayabilmem için aynı zamanda video kurgulama vb. işleri yapabilmem için en az harcamayla en iyi yükseltme nasıl yapabilirim? Piyasanın durumu belli :D...
  4. Q

GM 4G ADB minimal "waiting for any device" Problemi

Cihaza TWRP kurucaktım ilk yüklemeler olmadı OEM unlock yapıp sistemi açtım felan bunu da adb den "fastboot oem unlock-go" komutuyla yaptım bunda çalıştı. Fastboot modayken bu komutları alıyodu nolduysa bilmiyorum birkaç TWRP denemesi yaptıktan sonra ne zaman Fastboot moduna alıyorum girdiğim...
  5. Q

REDMİ S2 32 BIT Saçmalığı

Telefonu 64 yükseltmeyi nasıl yapıcaz? Yöneticilere soruyorum gelmeyecek diyorlar(Telegram kanalındaki destek grubu). Peki nasıl MIUI 11 de 64 bit kullanacağım nolcak bu telefon 2021 de? Yükseltmeyi yaparsam daha kötü olursa? Bunun ilgilinen bir platform var mı? Şunuda merak ettim bi yazılımcı...
  6. Q

Bir uygulamayı 32 bit den 64 bite veya 64 bit den 32 bite Çevirme ya da yapımı nasıl birşeydir?

Sorum garip gelebilir :D Demek istediğim şu Bir uygulama diyelimki 64 bit programlansın bunu 32 bite çevirmek için baştan mı yazarlar yoksa ek birkaç satır kod mu eklenir? Veya bir uygulama yazılım bilgisi olan başka biri tarafından kaynak kodu olarak veya olmayak 32 bit ile 64 bit arası geçiş...
  7. Q

Redmi S2 Andorid 32 bit Sorunu

Merhabalar. Redmi S2 kullanıyorum ve berbat bir durum fark ettim. Ağustos 2019 da Google Play 64 bit desteğini zorunlu tuttu. Telefonum çok eski olmasa bile ve işlemcisi 64 bit olsa bile büyük bir aptallıkla bu telefona 32 bit Android 9 kurmuşlar. Birileri bana bunu neden yaptıklarını ve 1 yıl...
  8. Q

Kali Linux "Resuming from hibernation" Hatası

dist-upgrade Komutunu çalıştırdıktan sonra yeniden başlattığımda bu hatayı aldım. Siyah ekranda takılı kalıp en sonra bunu yazıyordu. Kernel 4.19 a güncellenmişti sanırım. Ayrıca sistemde rEFInd da var.
  9. Q

TL-WN727N Debian/Kali Linux 2018.1 Destekliyor mu?

Başlıkta belirtiğim USB WIFI Adaptör Debian/Kali Linux 2018.1 İşletim sisteminde çalışır mı? Tak çalıştırı destekler mi? Ek olarak: Linux (Kernel version 2.6~3.16) Desteklediklerini söylüyorlar Herhangi bir daığıtım hakkında net bir bilgi olmadığını söylemişlerdi bana sadece çekirdek sürümü...
  10. Q

Boot Repair [grub-efi-amd64-signed] Sorunu (Kali Linux Dual Boot)

Merhabalar değerli dostlar bugün bilgisayarıma Kali linux'ü dual boot şeklinde kurdum fakat kurulum sırasında GRUB önyükleiyicisi oluştursun mu diye bir yazı belirmesi gerekirdi bu çıkmadı daha sonra bilgisayarımı yeniden başlattığımda GRUB ekranında windows gözükmüyor du bende internetten...