Arama sonuçlarınız

1. D

Batarya Süresi Soranlara Özel Paylaşım

Arkadaşlar batarya süresi telefon için en önemli noktalardan biri. Bu başlık altında bulduğum karşılaştırmaların fotoğrafları atacağım. İlk paylaşım üst modeller. Soldan sağa: Huawei p30 pro, p30, S10+, S10e, XS Max, XR, One Plus 6t, Note 9 Test youtube da XEETECHCARE adlı sayfaya aittir...
  2. D

Sony XZ1 2019'da Alınır mı?

Arkadaşlar Sony XZ1 modeli 1500tl'ye alınır mı? Snapdragon 835 , 4gb ram, 64 gb depolama var. Kamera idare eder seviyede. Bu fiyat aralığında bir tek GM9 Pro var onuda beğenmedim. Tavsiyeniz nedir?
  3. D

2000 TL Kamera Telefonu ?

Huawei Mate 20 Lite, Honor Play ya da LG G7 Thinq alabiliyorum hemen hemen aynı fiyata. Hepsi Türkiye garantili. Önceliğim kamerası düzgün olsun. LG 7 thinq ile Mate 20 Lite karşılaştırması bulamadım acaba çok bir fark var mıdır? Sizin öneriniz ne olur?
  4. D

Redmi Note 7 mi General Mobile 9 Pro Mu?

Arkadaşlar hangi modeli önerirsiniz. Babam için bakıyoruz. Telefonla konuşma kalitesi, çekim kalitesi, kamerası, sesi iyi olsa yeter. Başka önereceğiniz modeller olursa sevinirim. Şimdiden sağolun. Redmi Note 7 Xiaomi Türkiye Garantili olarak 2000 tl. GM 9 Pro'da 1700 tl. GM 9 Pro'da şebeke...
  5. D

3000 TL Bandında Telefon Önerisi

İyi günler arkadaşlar, Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Bütçem 3000 tl civarından. Araştırdığım alınabilecek telefonlar olarak şunları buldum: Xiaomi Mi 8 - 3200 tl / Yukko İthalatçı Garantisi Lg G7 Thinq - 3000 tl / LG Türkiye Garantili Meizu 16th - 2900 tl / Meizu Türkiye Garantili...
  6. D

5000 Lira Bandında, Video Düzenlemek için Laptop

Merhaba arkadaşlar. İlk defa konu giriyorum. Bundan ötürü hatam olursa mazur görünüz. Ben yakın zamanda video düzenlemeye başladım elimdeki bilgisayarım 7 yıllık olduğu için 1080p 60fps videolarda render alırken bazen aşırı ısınmadan dolayı kapanıyor. Bende yeni bir laptop almaya karar verdim...