Arama sonuçlarınız

1. D

İphone 7 mi galaxy A50 mi

LG kronik sorun kalmadı. Tertemiz ürün yapıyorlar o konuda. İphone 7 için arkadaşların dediği doğrudur güncelleme desteği 2 yılı görmeyebilir. ios da güncelleme daha kritik birçok uygulama eski sürümler ile çalışmıyor. Ayrıca 32 gb hafıza desteği olmayan telefonu ne yapacaksın. Sana kalan 27 25...
  2. D

İphone 7 mi galaxy A50 mi

https://forum.shiftdelete.net/threads/lg-g7-thinq-kullanici-kulubu.551901/post-4860578
  3. D

Telefon önerisi herkes fikrini söylerse sevinirim

S9 tavsiye edilmeyen bir model. Yurtdışında S9 değil S9+ alın diye uyarıyorlar. LG G7 iyidir. LG G7 ThinQ Kullanıcı Kulübü
  4. D

3 telefon arasında kaldım

LG G7 ThinQ Kullanıcı Kulübü bir fikrin olur LG için.
  5. D

LG G7 ThinQ Kullanıcı Kulübü

Tasarım: Ürün güzel cidden kaliteli hissetiriyor. Arka kapak aşırı parmak izi bırakıyor ondan dolayı hoş değil ama kılıfla kullanacağım için mühim bir sorun değil. Kamera çıkıntısı olmaması da ekstrası. Mavi renk değişik bir rengi var hoş güzel. Parmak izi okuycu hızlı. Biraz ıslak olsa dahi...
  6. D

Batarya Süresi Soranlara Özel Paylaşım

birden fazla koymamın sebebi o zaten. Bir testte 9 saat bir testte 5 saat mesela. Testlerin olayı sabit bir oyun yada kamera olması gerçek kullanıcı için değişklik göstermesi normal.
  7. D

İkinci el telefon - iPhone 7 - Samsung S 9 - Telefon önerisi

2800 3500 arası hepsiburadada. Iphone 7 plus var arkadaşımda. Ufaktan takılmaya başladığını söyledi güncellemelereden dolayı ama halen güzel telefon. İphone 8 alman ise daha iyi olacaktır en azından 1 sene fazladan gider. Kamerası daha iyi birde.
  8. D

Batarya Süresi Soranlara Özel Paylaşım

Arkadaşlar batarya süresi telefon için en önemli noktalardan biri. Bu başlık altında bulduğum karşılaştırmaların fotoğrafları atacağım. İlk paylaşım üst modeller. Soldan sağa: Huawei p30 pro, p30, S10+, S10e, XS Max, XR, One Plus 6t, Note 9 Test youtube da XEETECHCARE adlı sayfaya aittir...
  9. D

note 9 mu s10e mi

S10e kamera olarak daha iyi. youtube üzerinden testlere bakabilirsin. https://forum.shiftdelete.net/threads/batarya-suresi-soranlara-ozel-paylasim.627415/
  10. D

LG G7 Neden Pie güncelleme almadı

hahaha :D hocam şuan deneme aşamasında imiş. Korede haziran diğer ülkelerde temmuz ağustos aylarında verilecekmiş.
  11. D

3 telefon arasında kaldım

HYÇ güzel açıklamış. G7 en iyisi saydıkların içerisinde.
  12. D

Samsung A50 mi Huawei mate20 lite mi ?

A50 kullananlar parmak izi, ve kameradan şikayetçi. Bakınız . Huawei mate 20 lite bir gün kullandım. Telefon genel olarak güzel. Kamera çok hoşuma gitmedi. Ev içerisinde çektiğim fotoğraflarda beyaz olan halıya bir sıcaklık vermiş aklın durur. Bu durum dış çekimlerde de aynı. Benim hoşuma...
  13. D

Mi 8 - huawei mate 20 lite

Sanırım Mi 8 Lite demek istedin. Mi 8 ile Mate 20 lite aynı kategori bile değil. Mate 20 lite kullandım geçen gün. Güzel telefon ama kamerası hoşuma gitmedi. Mi 8 lite ile karşılaştırmasına baktım mi 8 lite daha güzel ama detay için daha çok karşılaştırmaya bakmak gerek. 2 3 yıl götürür ama 2...
  14. D

Samsung Galaxy S10 plus Mi Huawei p30 pro Almaliyim

İkisi de kaliteli telefon. Karşılaştırmalardan baktığım kadarı ile samsung daha iyi. Kamera'da karanlık da huawei evet muhteşem sonuçlar veriyor ama gündüz çekimlerinde gereksiz sararma var. Huawei de yakınlaştırma 30x diyorlar. Video tarafında ise samsung stabilite olarak hero black 7...
  15. D

Mate 20 Pro vs Galaxy S10 vs Mi 9?

S10 al düşünmene gerek yok.
  16. D

Maksimum 2200 TL Telefon Önerisi

Redmi Note 7 'in en büyük rakibi mi 8 lite hocam. huawei mate 20 lite'da düşünebilirsin. Telefondan beklentilerin ne yönde ona göre tavsiye daha iyi olur. Oyun mu kamera mı?
  17. D

Sony XZ1 2019'da Alınır mı?

Sağolun olay mediamarktın stok olmadan reklam amaçlı indirim yaptım demesinden ibaretmiş.
  18. D

neden a50 çöp?

LG G7 içerisinde dac var. High-res kulaklık alırsan flac dosyalarını indirir adam gibi müzik dinlersin. Küçük düşürücü bir durum yok kulaktan dolma bilgi ile yazmışsın. Biraz araştırma yapsan en azından ürün açıklamalarını okusan yazmazdın. Yardım istemek iyi ama armut piş ağzıma düş de...
  19. D

Lg g7 hakkında görüşlerinize ihtiyacım var

Sony çekildi tamamıyle ama satılan elde kalan modellere garanti veriliyor tabiki. LG g8 getirmeyi düşünüyor. Gayette güzel telefon kardeşim. Sen sevmediysen biz napalım. İnsanlara yalan bilgi demeyelim de kulaktan dolma bilgi verme.
  20. D

Sony XZ1 2019'da Alınır mı?

Arkadaşlar Sony XZ1 modeli 1500tl'ye alınır mı? Snapdragon 835 , 4gb ram, 64 gb depolama var. Kamera idare eder seviyede. Bu fiyat aralığında bir tek GM9 Pro var onuda beğenmedim. Tavsiyeniz nedir?
  21. D

Gerek yok zaten. O kadar para veriliyor bir yıl sonra %30 40 civarı düşüyor fiyatı. LG G7 üst kalite bir telefon. Hepsiburada'da satılıyor. 1556701864 LG devam ediyor. 1556702053 Geçen sene Dell laptop alırken iki ayrı şehirdeki Teknosa çalışanları Dell'in çekildiğini söylediler. Firmalar o...
  22. D

4 laptop arasında kaldım yardım edin

Acer nitro geçen sene çok araştırdım. Kullanların dediği çok ısınıyor. Doğal olarak fps drop yaşatıyor. Dİğer modeller içinde tam özelliklerini yazar yada link atarsan daha iyi yardımcı olunabilir.
  23. D

Hocam pişman etmez bir telefon. Kamerası kötü demişlerdi ama gayet güzel. Tabiki bir iphone x yada samsung s10 değil ama gayet güzel. İçerisinde dac olması güzel en azından benim için. High-res kulaklık almıştım müzik gerçekten farkettiriyor. Ekran güzel led değil ama renklerin oranı iyi. Bir...
  24. D

Redmi Note 7 mi General Mobile 9 Pro Mu?

@astegon @ConfickerBelasi @ umitarabaci Arkadaşlar konu çok başka yere kaymış. Birbirinizi kırmaya gerek yok. Hocam ben 6 ay gm5plus kullandım. Telefonun çekim gücü çok kötüydü. Bir ara güncelleme gelene kadar wifi hızı 1mbps geçmiyordu. İhtiyaçtan ucuz yollu diye aldım 6 ay iş gördü sonra...
  25. D

2000 TL Kamera Telefonu ?

cihaza (G7) bakacağım bu hafta bir aksilik olmazsa alacağım. çok sağolun arkadaşlar. fiyat içinde kendisi bonus indirimi ile 2750 tl'ye almış zaten. çok bir indirim yapmadı aslında. ama 1 aylık cihaz sıkıntı olacağını sanmıyorum ama tavsiyenize kulak verip gene bir kurcalarım. teşekkür ederim...
  26. D

hocam teşekkür ederim. mate 20 lite iyi göründü. 3 4 yıl idare eder. gm yi araştırdım dediğiniz gibi baya sıkıntı çıkmış yeni güncelleme ile. dertli tasalı telefon. 1556199869 hocam ürün donanım olarak iyi aslında ama derdi çok. kendime alsam her güncelleme ile sorun olsa uğraşırım ama babama...
  27. D

3 Telefon arasında kaldım

Amerika'dan birine getirtebilirsiniz ancak ama daha pahalıya gelir. 750 dolar vergi dahil. Üstüne 500 tl de kayıt ücreti olacak. Isınma işini biraz araştır belki herkeste yoktur ama Samsung Türkiye servisinin çok kötü olduğunu söylediler ama üstelersen kanunen her serviste aynı işi yaptırırsın...
  28. D

Arkadaşım geçen ay almıştı 2700'e şimdi satmak durumunda. Uygun fiyata vermeyi teklif etti. 1556113014 Teşekkür ederim. Çok sağolun.
  29. D

3 Telefon arasında kaldım

Samsung S10e kamera olarak çok iyi. Hem düşük ışık güzel hem de geniş açı lensi var. Ama ısınmadan şikayetçi birkaç kişi gördüm. Yabancı bir forumda exynos işlemcinin ısınmasa sorunu olduğundan SD855 kadar verimli olmadığından bahsediyorlar. Dxomark sonuçlarına da çok güvenmeyin, adamlar GM 9...
  30. D

Huawei Mate 20 Lite, Honor Play ya da LG G7 Thinq alabiliyorum hemen hemen aynı fiyata. Hepsi Türkiye garantili. Önceliğim kamerası düzgün olsun. LG 7 thinq ile Mate 20 Lite karşılaştırması bulamadım acaba çok bir fark var mıdır? Sizin öneriniz ne olur?
  31. D

Sanırım gmden uzak durmak yararıma olacak. Honor işini araştıracağım sağolun.
  32. D

Bir youtube kanalında pie ile konuşma sorununun gittiğini iddaa ediyor. Honorplay 2200 seviyesinde. En fazla ayırdığım bütçe 2000 tl daha da üstüne çıkmak istemiyorum. Bir araştırayım gene de sağolun. 1555423362 Hocam haklısınız. GM eski modellerde çok çektirdi. Belki bu sefer düzelmiştir diye...
  33. D

Huawei Mate 20 Lite mı? Samsung A50 veya A30 mu?

A50'nin kamerası kötü ve işlemcisi o kadar iyi değil. Kirin 710 bir tık daha iyi çıkıyor testlerde. A3 işlemci olarak iki modelden de kötü, eski bir model kullanıyor. Huawei en düzgünü gibi duruyor.
  34. D

Arkadaşlar hangi modeli önerirsiniz. Babam için bakıyoruz. Telefonla konuşma kalitesi, çekim kalitesi, kamerası, sesi iyi olsa yeter. Başka önereceğiniz modeller olursa sevinirim. Şimdiden sağolun. Redmi Note 7 Xiaomi Türkiye Garantili olarak 2000 tl. GM 9 Pro'da 1700 tl. GM 9 Pro'da şebeke...
  35. D

3000 TL Bandında Telefon Önerisi

Teşekkürler. 1555414818 Teşekkür ederim hocam. Tercihim sanırım LG'den yana olacak. Sağolun arkadaşlar.
  36. D

Sebep?
  37. D

2500 TL alti

Mate 20 lite ön kamerası kötü değil ortalama bu fiyat aralığında güzel bir kamera. Huawei Mate 20 lite review buyurunuz. Ses olayını bilemem. Bu seçenekler arasında en iyisi mate 20 lite.
  38. D

One plus aşırı pahalı hocam 3700 en ucuzu birde ithalatçı garanti bsz elektronik satıyor kimdir nedir bilinmez. Poco 27 Şubatta güncelleme almış, Widevine L1 sertifikası gelmiş. HD açabiliyormuş ama dokunmatik sorunu devam ediyor. 1555336903 Dediğim gibi kamerası beni düşündüren. Batarya o...
  39. D

Aslında Yukko sitesi güven veriyor. Biraz önce okuduğuma göre LG servisi de çok kötüymüş. Ürünlerden KVK etiketi olsa da servis desteği kalkmış. Sadece Vintek ve Şengüller bakıyormuş. 1555231115 Shiftdelete videosunda oyunlardan çıkınca ekranda bütün uygulamalar bir kayboluyormuş ram...
  40. D

İyi günler arkadaşlar, Yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Bütçem 3000 tl civarından. Araştırdığım alınabilecek telefonlar olarak şunları buldum: Xiaomi Mi 8 - 3200 tl / Yukko İthalatçı Garantisi Lg G7 Thinq - 3000 tl / LG Türkiye Garantili Meizu 16th - 2900 tl / Meizu Türkiye Garantili...
  41. D

Dell 7577 Yaşadığım Sorunlar

İyi günler. Öncelikle aynısını bende aldım adaptör değişimine gçndermeden önce 2 3 gün sınırları zorladım. Isınma 6 saat aralıksız The Long Dark isimli oyunda 71 dereceyi geçmedi. Fan sesi evet rahatsız edici ama fan sesi olmayan laptop maalesef yok. Isınma da tam kasanın orta sonunda...
  42. D

Dell İnspiron 7577 Batarya Ömrü

Ürünü bende yeni aldım. Paylaşabileceğim bir yönü yok tek sıkıntısı görünen adaptör onun dışında gayet güzel duruyordu.
  43. D

5000 Lira Bandında, Video Düzenlemek için Laptop

Teşekkür ederim herkese. Tercihimi 7577'den yana kullandım :)
  44. D

Dell İnspiron 7577 Batarya Ömrü

Merhaba arkadaşlar. 180W adaptör sorunu ile alakalı Koç Sistem ve Dell US ile görüştüm. 130W adaptörlerin değişimini herhangi bir sorun ortaya çıkmaksızın gerçekleştirdiklerini belirttiler. Çünkü kutulara yanlış adaptör konulmuş. Yukarıda hybrid power özelliğinden kaynaklandığını söylenmiş. Bunu...
  45. D

16'lık model daha kullanışlı olacak ilerleyen zamanlarda ram arttırımı yapacak olursam. Teşekkür ederim. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Aslında doğrusu dediğiniz gibi ama sürekli seyahat halinde olduğum için laptop almak durumundayım. Teşekkürler.
  46. D

2018 Macbook Pro ile Makina Mühendisliği Programları kullanımı

Gigabyte'nın Sabre modelleri güzel bir alternatif olabilir ama 17inc ve ağır. Asus Rog GL503VM modeli gayet başarılı Saturn'de indirime de girmiş bir düşün. 2.3 kg olması çift fan soğutması ve GTX 1060 gayet güzel bir kombinasyon.
  47. D

Sizin elinizdeki Dell ramı 8x8 olarak mı geldi yoksa tek 16 mı? Teşekkür ederim.
  48. D

Merhaba arkadaşlar. İlk defa konu giriyorum. Bundan ötürü hatam olursa mazur görünüz. Ben yakın zamanda video düzenlemeye başladım elimdeki bilgisayarım 7 yıllık olduğu için 1080p 60fps videolarda render alırken bazen aşırı ısınmadan dolayı kapanıyor. Bende yeni bir laptop almaya karar verdim...