Arama sonuçlarınız

1. V

Pc donma sorunu

Selam. Bilgisayar video izlerken veya masaüstünde sorunsuz çalışıyor ama örnek veriyorum, hoi4 gibi oyun açınca donuyor ve restart atıyor. Tüm donanımların testlerini yaptım. Hepsi sorunsuz gözüküyor. Ekran kartı çıkarsam bile aynı sorun devam ediyor. Ramleri yeni aldım. Ssd tüm testlerde %100...
  2. V

Mavi ekran hatası

Yaklaşık 2 haftadır uğraşıyorum, bu forum dahil 10larca konu inceledim, kendim konular oluşturdum ama çözümü bilen yok maalesef. Öncelikle Bilgisayarımı 7 aydır aralıksız kullanıyorum ve herhangi bir sorun yoktu taki 2 hafta öncesine kadar. Youtube'dan video izlerken arkada oyun açılıyordu...
  3. V

Ekran Kartı Tavsiyesi

İntel core i3 6. gen 3.40 ghz
  4. V

Ekran Kartı Tavsiyesi

PUBG, Squad, Arma 3 gibi oyunları rahatça oynatacak ama fiyatı düşük, yani ucuz ekran kartı önerebilir misiniz?(max 1000 TL) İşlemci=İ3 3.4 ghz Ram=8 Gb Psu=600 wat
  5. V

rx 570 8 gb yada gtx 1050 ti ekran kartı

Çok teşekkür ederim . Çok fazla etkiler mi darboğaz?
  6. V

rx 570 8 gb yada gtx 1050 ti ekran kartı

Acil cevaplarsanız sevinirim. Sorum :ben rx 570 8 gb yada gtx 1050 ti ekran kartı almak istiyorum sizce hangisi daha iyidir ? Sorum :benim bilgisayarım i3 3.30 ghz işlemci ve 8 gb ram var sizce rx 570 le uyum sağlarmı? Acil cevaplarsanız sevinirim
  7. V

Ekran Kartı Nasıl Takılır ?

Ekran Kartını Aldım Diyelim Hiçbirşey Yapmadan Direk Eski Kartı Çıkarıp Yeni Kartımı Takıyorsun Yoksa Başka Şeylerde Yapmak Gerekiyormu ?
  8. V

Ekran Kartı Tavsiyesi

Asus Strıx-gtx1050tı-4g-gamıng 128bit 4gb Ddr5 Hdmı Ekran Kartı - n11.com Bu modelden mi bahsediyorsunuz?
  9. V

Ekran Kartı Tavsiyesi

Sizin Bir Öneriniz Varmı ?
  10. V

Ekran Kartı Tavsiyesi

Öncelikle Ben Yeni Bir Ekran Kartı Almayı Düşünüyorum .Daha Çok MSI GTX 1050 Tİ GAMER X Ekran Kartını İyi Görsemde Size Sormak İstiyorum. a)Acaba Bu Ekran Kartlarının Farkları Nelerdir ? 1-MSI GTX 1050 2-MSI GTX 1050 Tİ 3-MSI GTX 1050 Tİ GAMER 4-MSI GTX 1050 Tİ GAMER X b)Sizce Bunlardan...
  11. V

Arma 3 İçin Sistemim Yeterli mi?

Peki GTX 1050 Alırsam AnaKartımla Uyumlumudur
  12. V

Arma 3 İçin Sistemim Yeterli mi?

Öncelikle Ben Bilgisayarımı Alalı 2 Yıl Falan Oldu. GTA 5 VB. Oyunlarda Sıkıntım Yok Ama Arma 3 Oynarken 23 FPS Falan Alıyorum Çok az Kasma Oluyor. Ve Bende Niye Böyle Ne Yaparsam Ne Alırsam Düzelir Diye Sormak İstedim. Ne Yapmalıyım Veya Ne Almalıyım(İşlemci,Ram vb.) ??? ....PC...