Arama sonuçlarınız

1. Mandown

MSI H410M-A PRO DDR4 2933MHz Anakart 3000 MHz RAM Takılır mı?

Ramın çalışıp çalışmaması önemli benim için 2933'de çalışması bana yeterli son MHz 'de kullanmak istiyorum çünkü
  2. Mandown

MSI H410M-A PRO DDR4 2933MHz Anakart 3000 MHz RAM Takılır mı?

Başlıkta belirttiğim anakarta 2933MHz Anakart 3000 MHz RAM takılır mı? 2933 MHz kullanmak istiyorum fakat baktığımda fiyatlar çok yüksek geldi ve pek bulunmuyor Son hızda kullanmak istiyorum 3000MHz RAM taksam okur mu bir sorun olur mu 2933MHz almamın bir sorunu yok araştırdım biraz fakat emin...
  3. Mandown

Vatandn ürün değişimi yapacağım Ekran kartı

Arkadaşlar merhabalar ürün değişim/iade (MAĞAZA) süresi kaç gün bilmiyorum . 14.11.2020 de bir ekran kartı aldım fakat memnun kalmadım değiştirmek istiyorum üzerine 600₺ daha verip daha yükseğimi alacağım sorun yaratırlarmı ürünün her parçası duruyo kutusunda poşetinde ve üründe hiçbir zarar...
  4. Mandown

Ekran Kartı İade

Hayır iade etmedim henüz 1605987467 Farklı bir mağazadan olmuyormuş ne yazık ki müşteri hizmetleri öyle söyledi .
  5. Mandown

Ekran Kartı İade

İnşallah hocam. Tekrar teşekkür ederim hayırlı geceniz olsun inşallah .
  6. Mandown

Ekran Kartı İade

Hakan abiyede dm attım ama yarın öğlene kadar vaktim var o yüzden konu açma gereğinde bulundum . Tavsiyen için teşekkür ederim ❤️
  7. Mandown

Ekran Kartı İade

Merhabalar Shift delete ailesi hayırlı akşamlar, Bu ayın 14. de Msı Rx550 4GB modelini almıştım şubeden Bu kartı iade edip Msı 1650 Modelini alacağım Kalan ücretini şubeden ödeme yapıp başka bir şubeden getirebilirler mi? Kartımın tüm parçaları duruyor performansını beğenmemiştim . Böyle birşey...
  8. Mandown

Ekran kartı tavsiyesi

Sistem özelliklerim göründüğü gibidir SIFIR EKRAN KARTI almak istiyorum sadece lol oyuncusuyum şuan en düşük ayatlarda 180-270 arası fps alıyorum Ekran kartımı yükseltmek istediğim için istiyorum . Takabileceğim ekran kartı modelleri nedir (Anakartıma uygun olan) ? Bütçem 900₺-1000₺ 1GB olmasını...
  9. Mandown

ViewSonic Ekran Çözünürlük Sorunu

720p lik bir oyun derken anladım açıkcası ben sadece lol oynayan bir insanım çünkü harici oyunlar ile pek uğraşmıyorum . Ekran kartı sonrası +60Fps görüceksem en düşük ayarlarda birse cs go oynarım o kadar lolde +200-180 arası fps alıyorum en düşük ayarlarda pek görüntü takıntım yok açıkcası ama...
  10. Mandown

Şu an öyle bir imkanım yok ne yazık ki Askere gideceğim için pek şey yapmak istemiyorum. Peki bu durumdan Rx550 2G alarak kurtulabilir miyim ?
  11. Mandown

400 tl bütçeyle klavye-maus önerisi

James Donkey 610S Klavye GamePower Ursa kullanıyorum kesinlikle hiçbir el terletmesi vs gibi sorunlar yaşamadım Klavyede basmayan tuş zamanla aşınana bir tuşum vs'de olmadı 1-2defa çay kola döktümyine birşey olmadı 7 Aydır 2 modelide kullanıyorum.
  12. Mandown

Anladığım kadarı ile bütün sorun ekran kartımın düşük olması sanırım değil mi?
  13. Mandown

14. Mandown

Bugün ViewSonic VX3276-2K-mhd Modeli bir ekran aldım , Ekran çözünürlüğü 2560x1440 Görüntü ayarlarına girdiğimde En fazla 2560x1080 Olarak kullanabiliyorum Önerilen çözünürlük ise 2048x1152 , Nasıl 2560x1440 'da kullanabilirim ekran kartım 9800GT Teknik özelliklerine baktığımda Display Ouput...
  15. Mandown

CS:Go Beta Sürüm

Öncelikle selamun aleyküm dostlar, Biliyorsunuzki cs go ya PANAROMA beta sürümü geldi ve ben betanın tam olarak ne işe yaradığını bilmiyorum panaroma beta sürümüne geçiş yaparsam bir sorun ile karşılaşırmıyım ? Bana eksileri olurmu maçlar felan atabilirmiyim bir fikri olan varmı beta sürümüne...
  16. Mandown

Cs Go Çalışmayı Durdurdu Hatası

Öncelikle Selamun Aleyküm. Oyuna girdiğimde tam map yüklenirken "csgo.exe çalışmayı durdurdu" hatası alıyorum yardımcı olurmusunuz lütfen. (Map açılmıyor) (Sadece dust2 map'i değil) Sistem Özelliklerim; İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5 CPU 750 @ 2.67GHz 2.66GHz Ram: 4,00 GB Sistem Türü: 32 bit...