Arama sonuçlarınız

1. ardaglr6

Start Oyun Güvenilir mi ?

Merhaba Oyun Takas Etmek İstiyorum. Start Oyun Konsol Güvenilirmidir ? Kazıklanmak İstemiyorumda Tavsiye Edermisiniz Görüşleriniz Nelerdir?
  2. ardaglr6

PS5 Stok bulunan yerler

Merhaba Türkiyeden PS5 Alacağım. Ocaktan Önce Gelecek Yerler Varmı ? Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim:)
  3. ardaglr6

PS5 Konsol Vergisi

Merhaba Vatan Bilgisayardan PS5 Almayı Düşünüyorum. 31 Aralık 2020'de Herhalde Konsol Vergisi Kalkacakmış. Sizce Kalkarmı ? ve Fiyatı Düşermi ? Şimdimi Alayım ?
  4. ardaglr6

Vatan PS5

Merhaba Vatan Bilgisayar PS5 Satış Ekranına Çok Yakında Yazdı. Sizce Ne Zaman Stoğa Girecek. Bilen Varsa Yazarsa Çok Sevinirim
  5. ardaglr6

.com'mu Yoksa .com.tr'mi

Merhaba Biz Bir Tane E-Ticaret Sitesi Kuruyoruz. Alan Adında .com'mu Yoksa .com.tr'mi Kullanacağımızı Bilemedik. Sizce Hangi Alan Adını Kullanmalıyız ?
  6. ardaglr6

GM8 Telefon Çalıyor ama Ekran Gelmiyor

GM8 Telefon Çalıyor ama Ekran Gelmiyor. Bildirim Ayarlarında Bildirimlere İzin Veriyorum ama Hala Düzelmedi.
  7. ardaglr6

PS5 Dijital Sürüm Amerika

A
  8. ardaglr6

PS5 Dijital Sürüm vs PS5 Standart Sürüm

Merhaba Yurtdışından PS5 Alacağım Sizce Hangisini Almalıyım Standart Sürüm yada Dijital Sürüm ? EURO Üzerinden Alacağımdan Dolayı Arada Yaklaşık 900-1000 TL Var ve Dijital Sürüm Alırsam Kulaklıkta Alabilirim Sizce Hangisi Daha Mantıklı? Zaten Oyunları ve Yedek Kolu Alacağım
  9. ardaglr6

PS5'i Amerika'dan Almak

Ben PS5 Alacağım. Amerika'dan Alırsam Voltajlar ve NTSC,PAL Sorunu Yaşarmıyım Daha Önce PS5,PS4 Alan Varmı Yurtdışından Yardımcı Olursanız Sevinirim. Birde Önerebileceğiniz Oyunlar Varmı ? Dövüş,Savaş Sevmiyorum Ama Simülasyon,Yarış Severim
  10. ardaglr6

GTA 6 Sizce Ne Zaman Çıkar ?

Merhaba Sizce GTA 6 Ne Zaman Çıkar ve Nerede Geçer. Benim Düşüncem Gelecek Yıl Çıkacağı Yönünde
  11. ardaglr6

PS3 Slim kasa

Ürün Adı : PS3 SLİM 320GB Ürün Fiyatı : 950 TL Ürünü Fazla Kullanmadım. Sorunsuz Çalışmaktadır. Yanında Kamera,Oyun Kolları ve Oyunlar Verilecektir. İçerisindede Oyunlar Bulunmaktadır.Fiyatta Pazarlık Payı Vardır. Ciddi Alıcılara Detaylı Bilgi ve Fotoğraf Verebilirim. Tüm Türkiye'ye Kargo İle...
  12. ardaglr6

XBOX 360 E Console

Ürün Adı: XBOX 360 E Console Ürün Fiyatı: 900TL Ürünü Fazla Kullanmadım. Sorunsuz Çalışmaktadır. Yanında Kamera,Oyun Kolları Verilecektir. Fiyatta Pazarlık Payı Vardır. Ciddi Alıcılara Detaylı Bilgi ve Fotoğraf Verebilirim. Tüm Türkiye'ye Kargo İle Gönderim Yapabilirim. Kargo İle Ödeme'de...
  13. ardaglr6

PS5'i Yurtdışından Almak.

Merhaba Ben PS5 Almak İstiyorum. Malum Fiyatlar Çok Pahalı ve Yurtdışından Almak Seçeneği Mantıklı Geliyor. Büyük İhtimalle Almanya veya Amerika'dan Glocalzone veya AmerikaPostam Tarafından Ürünü Satın Alacağım. Sizce Bu Siteler Güvenlimidir, Almanya'dan Alırsam Sony Eurasia Garantisi Kapsamında...
  14. ardaglr6

Kredi Kartı Kesim Tarihi

Benim Kredi Kartım Ayın 10'unda Kesilecek Yani Ayın 11'inde Bir Sonraki Aya Başlayacak. Ben Ayın 10'u Yani Cumartesi Günü Ekim Ekstresinde Alışveriş Yapabilirmiyim İnternette Bazı Efsaneler Duydum İşte Başka Banka Pos undan Geçir Yok Haftasonu Pazartesine Atar Falan Doğrulukları Nedir. İyi...
  15. ardaglr6

Hangi Bilgisayarı Almalıyız

Merhaba Kuzenime Canlı Ders İçin Bilgisayar Almak İstiyorum. İ5 8GB RAM ve SSD Olmasını İstiyorum. Aşağıda 2 Bilgisayar Bıraktım. Hangisi Daha İyidir ve Önereceğiniz Bir Model Varmıdır? Birde Amd Ryzen 5'mi Yoksa İntel Core İ5 10. Nesil'mi Daha İyidir ? Hp...
  16. ardaglr6

Laptop Tavsiye

Merhaba, Biz Uzaktan Eğitim İçin Kuzenime Bilgisayar Bakıyoruz 2 Model Arasında Kaldık Hangisini Önerirsiniz. 1. Matebook D15 2.Lenovo V15-IIL İ5 8GB RAM 256GB SSD Yardımcı Olursanız Çok Seviniriz.
  17. ardaglr6

Uzaktan Eğitim ve İş Bilgisayarı

Merhaba Benim Bir Yakınım Uzaktan Eğitim İçin Bir Bilgisayar Alacak. Anne Baba Çocuk Kullanacak. Öyle Hometech Gibi Bir Bilgisayar İstemiyoruz. Aile Bütçesini Fazla Zorlamak İstemiyorum. Aklımdaki Lenovo ve İçinde İ5 veya İ3 Olmasını İstiyorum Aklımda 8 Gb Ram Var Yeterlimidir. Teşekkürler
  18. ardaglr6

Bison Webcam

Merhaba Benim Msı Marka Laptopum Servise Gitti ve Geldi Şimdi Webcamı Bilgisayar Görmüyor. Webcam Modeli Bisoncam NB Pro. Teşekkürler
  19. ardaglr6

Amerikadan Sipariş

Merhaba Ben Amerikadan Ürün Almak İstiyorum Ürünün Adı İRobot İ7 Hazne İle beraber Nasıl uygun bir şekilde ülkeye getirebilirim
  20. ardaglr6

Önerebileceğiniz SSD'ler

Merhaba Benim MSI GE72 6QC Bilgisayarıma SSD Takmak İstiyorum. Zaten SSD Var Ama Ben HDD'mi SSD İle Değiştirmek İstiyorum. Önerebileceğiniz Hızlı Olacak Bir SSD Öneriniz Varmı ? Minimum 500 GB Olmalı. Fiyat Maksimum 1000 TL. Teşekkürler... (Bilgisayara En Uygunu Ne Olduğunu Bilmediğim İçin...
  21. ardaglr6

S10+ Led Kılıf

Merhaba S10+ Led Kılıfımın Anbiyans Aydınlatması Otomatik Kapanıyor Nasıl Çözebiliriz Teşekkürler...
  22. ardaglr6

S10+ ekran koruyucu

Merhaba S10+ Telefon İçin Ekran Cam veya Koruma İstiyorum Kartlardan dolayı çiziliyor koruyucu iz kalıyor çökmüş gibi önerileriniz neler ekran içi parmak okuyucu çalıştırması çok önemli bu çalıştırıyor
  23. ardaglr6

Wifi Arka Odadan Çekmiyor

Merhaba arkadaşımın evinde arka odalarda internet çekmediğini söyledi ve aklıma router geldi doğru bir çözüm olurmu ve hangi model kullanılırsa çözüme ulaşılır ucuz olmasını istiyoruz teşekkürler.
  24. ardaglr6

İnstagram'da Logo Yapanlar

İnstagram'da Logo Yapanlar Hangi Programı Kullanıyorlar Bilgi Verirmisiniz? Teşekkürler...
  25. ardaglr6

Yazlık İnternet

Merhaba Ben Yazlık Evime Yazlık Ev İnterneti Bağlatacağım. Bağlatanlar Varsa Nasıl Ne Zaman Bağlanıyor.
  26. ardaglr6

Adobe Ödeme Almıyor

Merhaba Adobe Ödeme Almıyor Nasıl Çözebilirim
  27. ardaglr6

Mobil Gimbal

Merhaba Ben Djı Osmo Mobile 3 Combo Pack ile Zhiyun Smooth Q2 Arasında Kaldım Sizce Hangisi ? Çok Ivır Zıvır İstemiyorum Çünkü Küçük İşlerle Uğraşmak İstemiyorum.Kullanacağım Telefon S10+
  28. ardaglr6

S10+ Renk Tercihi

Merhaba S10+ Alacağım. Sizce Hangi Renk Almam Daha Şık Gözüküyor. İnternetten Bakarmısınız ?
  29. ardaglr6

S10+ vs A80

Merhaba, Şimdi ben bu yaz a80 veya s10 plus alacağım gönlüm s10 plustan yana ikisinin arasındaki fiyat farkına değermi ve bir tane gimbal alacağım kaliteli çekim bakımından hangisi daha iyi a80 kamera dönüyor fakat bozulurmu yardımcı olurmusunuz ?
  30. ardaglr6

Gittigidiyor Satış

Gittigidiyordan mağaza açmadan satış yapacağım komisyonu kendisi belirliyor vergileri ve diğer giderleri kendisi kesiyormu? Benim yapacağım başka birşey varmı ? Yardımcı olursanız sevinirim ?
  31. ardaglr6

Epic Games 2 Saat Zorunlumu

Merhaba Benim Hesabımı 2 Saat Açmam Gerekiyormuydu Hesabıma Girdiğimde Aşağıdaki foto Yazıyor Bilen Varmı Şimdi ben bunu birine versem kullanabilirmi 2 saat açmadım yardımcı olurmusunuz.
  32. ardaglr6

Papara Lite Card

Lite Card ı İnternette Bulamadım Nasıl Alabilirim ?
  33. ardaglr6

Lgs ertelenecek mi ?

LGS ertelenir mi sizce ?
  34. ardaglr6

Doğa Koleji Mail Şifresi Nedir?

Merhaba, ben E-Doğa platformunda yer alan mail adresimle office 360 sistemine girmeye çalışıyorum. Ama Şifreyi Bilmiyorum Galiba Do@ ile başlıyor tc kimlik no sunun hangi haneleri veya şifre neye göre yardımcı olurmusunuz.
  35. ardaglr6

Teknofest 2019

Ne Düşünüyorsunuz Arkadaşlar Geçen Yıl Giden Arkadaşlar Anlatırmısınız Özellikle Yarışmacılar :) SDN Ekibinden Gelen Olurmu Sizce ?
  36. ardaglr6

Yazlık Ev İçin Türknet

Merhaba ben 1 ay kalacağım yazlık evde Türknet özgür iletişim paketini kullanmayı düşünüyorum. Netflix ve günlük internet için kullanacağım modem olarak elimde zyxel vmg 1312 b10d var altyapı olarak 35mbps gelecek diye gözüküyor sistemde. İnternet hızı işimi görürmü yardımcı olursanız sevinirim.
  37. ardaglr6

Techforn.net

Merhaba bu siteyi değerlendirebilirmisiniz. Umarım doğru yere açmışımdır konuyu :)
  38. ardaglr6

Websitem

Merhaba arkadaşlar kendim bir tane site yaptım ve sona geldim çok uğraştım bu sitede haber yazabilir ve yorum yapabiliyoruz lütfen kayıt olun techforn.net sitemin adı önerilerinizi yazabilirsiniz :) @Hakkı Alkan
  39. ardaglr6

Okul başkanı adaylığı için ne yapmalıyım?

Merhaba arkadaşlar. Ben okul başkanı adayıyım sizce neler vaat vermeliyim yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
  40. ardaglr6

İnternet sistemi kurma

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak ben sıfır bir eve internet altyapısı kuracağım eve fiber internet geliyor ve internetin çok hızlı olması lazım 16 mbps lik paket ama yinele 16 nın 16 sınıda kullanmak istiyorum ne yapmalıyım aklıma ilk gelen büyük routerlardan almaktı sizce ne yapmalıyım
  41. ardaglr6

Sitemi seı aracılığı ile tanıtmam lazım

merhaba arkadaşlar www.techforn.net adlı bir wp sitesi açtım ama bu google sonuçlarında gözükmüyor ve bunu tanıtmam lazım henüz 12 yaşındayım çok yeniyim lütfen yardım edin
  42. ardaglr6

Okul Başkanlık Seçimi

Merhabalar gittiğim okulda Başkan seçimi yapılıyor benim fikirlerimden biri olan sınıf sineması var acaba bir filmi ağ üzerinden iletebilirmiyiz ve birde okul tv si o da aynen canlı yayın gibi bağlanarak olurmu merak ediyorum
  43. ardaglr6

Mi 8 Vs İPhone X

Merhaba ben xiaomi mi 8 iPhone x arasında takıldım alacağım iPhone x jelatinli 4200 tl alırsamda xiaomi mi 8 3250 tl şimdi hangisini tercih etmeliyim
  44. ardaglr6

Xiaomi Mi 8 Vs İPhone X

Merhaba ben xiaomi mi 8 iPhone x arasında takıldım alacağım iPhone jelatinli 4200 tl alırsamda xiaomi mi 8 3250 tl şimdi hangisini tercih etmeliyim
  45. ardaglr6

iPhone X Hangi Modelini Alayım?

Merhaba Shiftdelete okurları size sorum var iphone x alıcağım ve siyah yada gümüşmü karar veremedim çok acil lazım
  46. ardaglr6

DigiKart

Merhaba benim lg marka televizyonum var . Ben digiturkün uydu alıcısı yerine kendi digikartımı tv ye takıp tv izlemek istiyorum ne gerekiyor bilen varsa çok mutlu olurum
  47. ardaglr6

Router Tivibu

Merhaba, Benim evimde 1 tane Router var ve ben bunu tivibuya takmak istiyorum yapabilirmiyim yapabilirsem nasıl yaparım merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim
  48. ardaglr6

Router İptv

Merhaba, Benim evimde 1 tane Router var ve ben bunu tivibuya takmak istiyorum yapabilirmiyim yapabilirsem nasıl yaparım merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim
  49. ardaglr6

En iyi İSS

Merhaba Önerebileceğiniz altyapısı güçlü ve kaliteli olan servis sağlayıcısı varsa yazabilirmisiniz
  50. ardaglr6

Drone Tavsiyesi

Merhaba bir tane drone almak istiyorum ucuz ve WiFi kameralı istiyorum tavsiye edebileceğiniz drone varsa yazabilirmisiniz
  51. ardaglr6

Turknet Nasıl Ve Tivibu Kullanabilirmiyim

Merhaba Ben tivibu kullanıcısıyım ve Türk Telekom kullanıyorum ve yeni evime geçince turknete geçmeyi düşünüyorum tivibu Türknet ile çalışırmı türknete geçmeliymişim cevaplarınızı bekliyorum :)
  52. ardaglr6

2 Modemi 1 Tane Modem Yapmak

Merhaba 2 tane modemim var ve bunları birbirine bağlamak ve bir ana modem yapmak istiyorum yani WiFi seçerken tek bir modemi seçip evimin farklı yerlerine gidince aynı modem adıyla farklı modeme otomatik olarak bağlanmak istiyorum (anladınızmı bilmiyorum) ne kadar önce cevap verebilirseniz o...