Arama sonuçlarınız

1. Cpt Price

Soru Bilgisayara Virüs Bulaştı Format Şart Mı ?

Selamlar bugün bilmediğim garip bir bat dosyası açtım. Yönetici olarak cmd açmak istedi izin verdim, bilgisayar bir 5 dakika falan takılı kaldı sonra kendine geldi. Sonra dosya gezginine girdim garip garip açmadığım bir sürü disk vardı Virüs taraması yaptım bir şey çıkmadı. Bat dosyasını sildim...
  2. Cpt Price

Steam Altın Hafta Indirimleri

Selamlar 29 Nisanda Steam Altın hafta indirimleri başlayacakmış. İstek listem şu şekilde içlerinden indirime giren olur mu ?
  3. Cpt Price

Ram okuma hızım normal mi?

Selamlar bugün 2400Mhz, Ddr4 ramimi test ettim. Bu değerler normal mi?
  4. Cpt Price

Windows 10 Sürüm değişti

1803 sürümünden 1903 sürümüne yükseltim artı şekilde 1909 sürümü de geldi bir problem olur mu?
  5. Cpt Price

Windows 10 Sürüm değişti

Sürüm pek önemli değil. Normal de üreticim bana HOME versiyonu lisansı verdi, ama bu PRO ve hiçbir şekilde lisans girmedim ne istedi nede girdim.
  6. Cpt Price

Windows 10 Sürüm değişti

Selamlar bugün temiz kurulum için mahalle bilgisayarcısın dan Windows 10 cd si aldım. Benim sürümüm normal de home versiyonu, ama cd den sonra pro oldu ve masaüstünde bağış verileri vardı. PayPal hesabı falan vardı. Windows da sürümüm Orjinal diyor ama anlamadım ve kurulum ekranında Windows...
  7. Cpt Price

Ne olduğu belirsiz disk

8. Cpt Price

Ne olduğu belirsiz disk

Selamlar Windows gezgininde SYSTEM adında bir disk var. Bunun görünmesinin istemiyorum ama ne silebiliyorum nede farklı bir işlem yapabiliyorum. Lütfen yardım edin.
  9. Cpt Price

M2 ssd uyumu

Selamlar casper f650 laptop sahibiyim. M2 ssd yuvası var. 5400rpm hdd artık çok ağır şöyle güzel bir ssd takviyesi yapayım dedim. Modeler yuvaya uyar mı emin değilim lütfen yardımcı olun. (Resimleri Bırakıyorum)
  10. Cpt Price

Bu bilgisayar nasıldır?

O zaman iyi hız alabilirsin.
  11. Cpt Price

Bu bilgisayar nasıldır?

HDD kullanmanı önermem
  12. Cpt Price

M2 SSD Girişi ne tür

Sata ssd taksam destekler mi peki yok Nvme şart mı Nvme biraz maliyetli sanki sataya göre
  13. Cpt Price

M2 SSD Girişi ne tür

İşin kısası ben ne tür bir ssd almalıyım.
  14. Cpt Price

M2 SSD Girişi ne tür

Selamlar Casper f650 laptop sahibiyim m2 ssd alacağım. Bugün bilgisayarın içini açtım m2 yuvası var ama sata mı NVMEe mi anlamadım resimlerini bırakıyorum lütfen yardımcı olun.
  15. Cpt Price

Spotify şimdi ne yapacak

İnşallah başvururlar
  16. Cpt Price

Spotify şimdi ne yapacak

Selamlar haberi yeni aldım sanırım rtük açıklama yapmış Spotify'e 72 saat süre vermişler. Gençlerin kullandığı bütün her şeye engel koydular. Artık ne filim izleyebiliyoruz ne de sosyal medyada özgürce tartışa biliyoruz. Şimdide Spotify çıktı. Sizce ne olacak Spotify lisans başvurusunda...
  17. Cpt Price

Vergiler vergiler içimizden geçtiler..

Şu anda ben ekmeği 2 tl ye alıyorum resmini falanda atabilirim, olay zaten sadece o değil bütün temel gıda ürünleri zamlandı sadece ekmek değil. Burada dediğiniz şey saçma ben Kılıçdaroğlu iyi siyasetçi demedim ama bunu size yazmamın bir anlamı yok çünkü sizin gözünüzde Türkiye de siyaset akp...
  18. Cpt Price

Vergiler vergiler içimizden geçtiler..

Evet erdoğan dan önce ülke süper güç değildi de şimdi sanki çok iyi durumdayız kurlar fırlamış durumda ekmek oldu 2 tl salgın salgın diyorsunuz salgından öncede öyleydi daha ülkede elektrik istasyonu yok yerli elektrikli araba üretmeye çalışıyoruz. Ekonomi bakanını görüyoruz adam dalga geçer...
  19. Cpt Price

Bu ülke nereye gidiyor

Biliyorsunuz son zamanlarda kur fiyatları fırladı. Ekonomi batı insan oturup düşününce Allah'ım neden Türkiye diye düşünüyor. Burada amacım Türkiye'yi kötülemek değil bende ülkemi seviyorum benzersiz bir ülkeyiz çok derin tarihimiz var, ama bazen düşünüyorum yurt dışında insanlar çok basit...
  20. Cpt Price

Ani fps düşüsü drop sorunu

Aynı şekilde anlık bir düşüş olmalı.
  21. Cpt Price

Ani fps düşüsü drop sorunu

Çok fazla ihtimal var. Arkada çalışan ve sistemi sömüren hizmetler olabilir. Virüs olabilir, oyunla alakalı bir problem olabilir ve 200 fps den 150 ye düşmesi fps dropu demek için uygun değil. Çok yüksek bir düşüş olmalı.
  22. Cpt Price

Havya tavsiyesi

İncelik fark eder mi ?
  23. Cpt Price

Oyun OYnarken zevk alamıyorum nedendir ??

Öyle olunca film izlemeye başla çok etkili bir yöntem. Bir süre sonra film izlemekten sıkılıyorsun oyunları özlüyorsun ve hayatın sonuna kadar bu döngü ile devam edebiliyorsun.?
  24. Cpt Price

Oyunlarda pingim yüksek

Arka planda internetinizi sömüren bir hizmet veya program var mı kontrol ettiniz mi?
  25. Cpt Price

Oyunlarda pingim yüksek

?
  26. Cpt Price

Oyunlarda pingim yüksek

MM Server Picker programı ile pingi yüksek olan serverleri banlayabilirsin
  27. Cpt Price

Oyunlarda pingim yüksek

Bir Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test rica edeceğim.
  28. Cpt Price

Macbook Pro Oyun Açar Mı?

O kadar para verip Windows kullanmak...
  29. Cpt Price

Linux Mint Nasıl Kurarım?

https://linuxmint.com/download.php
  30. Cpt Price

laptop önerirmsnz max 3500 oyun için değil iş için

Vay bee 2 sene önce i5 8250U, 8gb ram, 940MX özelikleri bulunan laptopa 3000tl vermiştim.
  31. Cpt Price

İphone se alinir mi

10 tane kameram olsa da aynı resmi çekeceğim, 120Hz ekran olsa ne olur yine aynı sosyal medyaya bakacağım diyorsan al. Valla Apple nin iPhone 11 den sonra yaptığı en mantıklıca telefon bu olabilir. Şahsen
  32. Cpt Price

Öneri Ssd

Üstad m2 sata var galiba cd romu iptal etmek istemiyorum birde normal m2 ile m2 sata arasında ne fark var bilgilendirirsen sevinirim.
  33. Cpt Price

Öneri Ssd

Öyle çok fazla bütçem yok. Zaten dediğim gibi f/p cihazım hızlı açılsın işte Chrome, PyCharm, Eclipse IDE gibi programlar falan hızlı açılsın yeter.
  34. Cpt Price

Öneri Ssd

Selamlar Casper f650 laptop sahibiyim. Cihaz yavaş olduğu için ssd takviyesi yapayım dedim. Teknik servise ssd girişi hakkında bilgi almak için e posta attım. Aldığım cevapları paylaştım bu bilgilere göre f/p ssd önerirseniz sevinirim.
  35. Cpt Price

Şu sözlere bak altın gibi

Cihanda kaybolan yıllarım ve içine düştüğüm feci günahlarım, sakladığım sevaplarımla yaşadım Faciaların bedelleriyle ağladım, ben anladım "Karikatür komedya" koydum adını buranın Deneyiminle deneye bir denek misin Sago? Gırtlağın da halata bağlı sen binek misin Sago? Rüzgârın hızıyla savrulur...
  36. Cpt Price

laptopum var ve performans alamıyorum

Core Temp yazısının üstüne basarsan açılır ''Core Temp''
  37. Cpt Price

Verdiğim linkteki program ile ısıyı ölçersen daha iyi bir sonuca ulaşabilirsin.
  38. Cpt Price

Core Temp ısıları kontrol edip bildirirsen sevinirim. ?
  39. Cpt Price

Nvidia kurulum devam edemiyor geforce experience

Sana kalmış ben şahsen vermem iyice uğraşırım baktım olmuyor o zaman veririm ama vermek daha mantıklı uzman birinin bakması her zaman daha iyidir. ?
  40. Cpt Price

Laptop sandım, masaüstünde ekran kartı termal macun ömrü bir tık daha uzun.
  41. Cpt Price

Reballing dediğin olay zor gibi görünüyor ya lehimler gevşedi yada yüksek ısıdan lehim topları oynadı ondan hariç bu olay durduk yere kolay kolay gerçekleşmez.
  42. Cpt Price

Hiç termal macun bakımı falan yaptın mı ?
  43. Cpt Price

Sistem yeni mi ?
  44. Cpt Price

M2 Giriş var mı?

Yüzde kaç fark eder
  45. Cpt Price

M2 Giriş var mı?

Selamlar Casper F650 laptop sahibiyim. 5400rpm hdd var. Bu zamana kadar bir sıkıntı yapmadı ama son zamanlarda çıkan, Windows 10 1909 sürümünü yükleyince işler kötüye gitti. Bilgisayarı kapatıp açmadan kullanıyorum aksi takdirde yaşlanırım. Sadece uykuya alıyorum bu şekilde kullanıyorum...
  46. Cpt Price

Sürücü gerekiyor.

Download Intel® Processor Identification Utility - Windows* Version bu olması lazım sanırım
  47. Cpt Price

Sürücü gerekiyor.

Kaç bit ?
  48. Cpt Price

Sürücü gerekiyor.

https://downloadcenter.intel.com/product/43529/Intel-Core-i3-350M-Processor-3M-Cache-2-26-GHz-
  49. Cpt Price

İpad şarj sorunu

Farklı bir kablo ile cihazı şarj etmeyi deneyin.
  50. Cpt Price

Eski İpadimi ne olarak değerlendirebilirim ?

Anladım, kalsın bir kenarda usta en kötü yanında laptopu götüremediğin zaman bunu alırsın alternatif olarak.
  51. Cpt Price

Aynen eskilerden kalma bilgisayar gibi film izlenir sosyal medya falan gündelik işler.
  52. Cpt Price

Hocam o kadar eski değil gibi kaç gb olan modeli
  53. Cpt Price

iPad olarak kullanabilirsin.
  54. Cpt Price

HDD Bozulduğunu anlama

Çok teşekkürler. :)
  55. Cpt Price

HDD Bozulduğunu anlama

Intel Rapid depolama teknolojisi isimli bir uygulama var. Buradaki bilgilere etkisi yoktur değil mi?
  56. Cpt Price

HDD Bozulduğunu anlama

57. Cpt Price

HDD Bozulduğunu anlama

S.M.A.R.T Derken tam anlamadım.
  58. Cpt Price

HDD Bozulduğunu anlama

Selamlar Casper F650 laptop sahibiyim i5 8250U Cpu var. 1TB Toshiba MQ01aABD100M HDD var. 6 aydır diskten garip sesler geliyor. Tıkırtı sesi gibi öncelikle HD tune üzerinden Benchmark yaptım. Hiç bu disk işinden anlamam ve bir problemde şu Flash diske bir veri atarken ilk 3-4 saniye çok yüksek...
  59. Cpt Price

İ5 8250U sürücü tarihi 2009

İ5 8250U sürücü tarihine 2009 diyor işlemci 8.nesil sitesinden sürücüleri yükledim. hala aynı bu tarih bir sorun teşkil eder mi?
  60. Cpt Price

Taşınabilir Wİ-Fi telefona zararlı mıdır?

Merhaba arkadaşlar telefonumun Taşınabilir wi-fi sini açtığımda pil hızlı şekilde tükeniyor. Ve sanki telefona bir ağırlık geliyor Taşınabilir wi-fi kullanmak pile ve telefonun sağlına zararlı mıdır?
  61. Cpt Price

Hangi Visual C++ Sürümü Gerekli

Arkadaşlar selam uzun zamandır cihazım da yavaşlama görüyorum. Bunun için 1 haftadır gereksiz programları siliyorum ama hala cihaz ağır özelikle açılış ve kapanışta. Sadece Visual C++ lar kaldı baya bir var. Silmek istiyorum ama uygulamalar çalışmaz diye korkuyorum hangisinin kalması gerekli.
  62. Cpt Price

Cihaza fazla uygulama yüklemek cihazı yavaşlatır mı?

Yüklemeden önce 1 gb ram boştu yükledikten sonra 800 mbye düştü ama sanırım 200 mb abartılacak bir rakam değil.
  63. Cpt Price

Cihaza fazla uygulama yüklemek cihazı yavaşlatır mı?

Merhaba cihazım P Smart 2019 cihazıma da şu an 60 tane uygulama yüklü servis uygulamaları dışı. Ben en az 100-150 uygulamaya falan ihtiyaç duyuyorum. Ama cihazım yavaşlar mı diye aklımda soru işaretleri var. Etrafımdaki birçok kişi bana yavaşlayacağını söyledi ama Youtube de falan 64 gblik...
  64. Cpt Price

Fortnite Easy Anti Cheat Hatası

Sa Dün akşam Fortnite indirmeye koydum giriş ekranında (Easy Anti Cheat Ekranı) beli başlı hatalar aldım hatayı hatırlamıyorum.Bu nedenle programın kurulu olduğu yerdeki Easy Anti Cheat bulunduğu klasörü açtım ve onarım yapmaya çalıştım program onarımı yapıyor yani progfamı siliyor ama tekrar...
  65. Cpt Price

HP G62 Windows 8.1 reset atma sorunu

Selam Hp G62 cihazıma Windows 8.1 Pro olmak üzere bir format atım. Cihazın sorunu şu çözünürlük artığı zaman yani ekran hd olduğu zaman Sistem 1-2 dakika sonra bir aygıt çıkarma sesi geliyor ve sistem bekleme moduna girer gibi ekran kararıyor bunların hepsi sesten sonra oluyor ve sistem kendine...
  66. Cpt Price

Pubg lite ne zaman türkiyede olur?

Oyuna hiç giremedim dil değiştire biliyormuyuz
  67. Cpt Price

Pubg lite ne zaman türkiyede olur?

Pubg lite sitesinden indirdim ülkenizde kulanılmıyor diyor ne zamana gelir
  68. Cpt Price

Yandex.disk virüs bulaştırdı

Bu olay olduktan sonre eseti kurdum
  69. Cpt Price

Pubg oynarken reset atıyor

MSI Afterburner kurup ısı kulanım değerlerine bak
  70. Cpt Price

Kaç senelik psu ---- Mesajlar birleştirildi ---- zorlayıcı farklı oyunlarda aynı sorun oluyormu
  71. Cpt Price

bitek pubg de olmasına anlam veremedim ısı desem termal macun yenilemesi yapmış kısa devre desem her oyunda olur. Bilgisayarcıya göster istersen
  72. Cpt Price

Mavi ekran sorunu varmı Ne zamandır beri böyle
  73. Cpt Price

Isınma sorunu olabilir. Termal Macun yenilemesi yap sorun devam ederse bakarız
  74. Cpt Price

O gün bilmediğim bir siteden crak içeren bir oyun indirdim oyunu boyutu fazla olduğu için rusça indirmişim tabi bu sorunu için en az 10 siteden türkçe yama indirdim oyunla alakalı bir sorun olduğunu düşünmüyorum ama o arkası kesilmeyen yama dosyaları ile alakalı olduğunu düşünüyorum burada...
  75. Cpt Price

Klasör ve PDF dosyası isimleri ve dosyayı açmama problemi

İşletim Sistemi ?
  76. Cpt Price

Selam dün yandex.disk indirdim indirmez olaydım önce sistem bir kasmaya başladı pek takmadım sonra bir dosya değiştirmek istediğimde şu uyarıyı alıyorum https://i.hizliresim.com/mMJZYR.png ilerleyen zamanlarda programı kaldırıp Eset Nod 32 ile taradım sorun yok programı kaldırdığım gibi düzeldi...
  77. Cpt Price

Usb Killer nasıl çalışır ?

Selam internete bir video gördüm usb killer diye birşey dışı bir flash belleğe benziyor. Ama içinde onunla alakalı birşey yok nasılı çalışır bilirmisiniz bu usb killeri
  78. Cpt Price

Sizce doğrumu ?

Selam evde 16 mbps internet vardı 50 Gb akk olduğu için 8 mbps sınırsıza geçtik şimdi akk kalktığı için 16 mbps geçmek için aradık bize altyapının desteklenmediğini söylediler internete sorgulayınca 64 mbps kadar destekliyor altyapı sizce bu doğrumu yoksa para tuzağımı Vodafone ADSL
  79. Cpt Price

Windows 10 Ekim 2018 Güncelleştirmesi (sürüm 1809) yeniden kullanıma sunuldu!

Selam lisanslı Windows 10 Home kulanıyorum güncelleme gelmedi
  80. Cpt Price

ASUS Zenfone Max 64GB

ASUS ZENFONE MAX PRO 64 GB AKLLI TELEFON GÜMÜŞ - Vatan Bilgisayar Sizce nasıl Daha çok Pubg mobile sosyal medya falan giriyorum Pili ve kamerası iyi olsun yeter
  81. Cpt Price

USB ile format yaparken sorun

iki tane disk olarak görüyor ve biri fat diğeri ntfs
  82. Cpt Price

USB ile format yaparken sorun

Selam elimde şu an HP G62 model bir laptop var. USB rufus ile Windows 7 yazdım. Flash diski takdım. Biosda onu ayarladım ama sistem usb ile başlamıyor.
  83. Cpt Price

Xiaomi Mi Mix 3 Ne zaman satışa sunulur ?

Başlıktada okuduğunuz üzere Xiaomi Mi Mix 3 ne zaman çıkacak. Ve özellikleri ile alakalı bir açıklama yaparsanız sevinirim.
  84. Cpt Price

Windows 7 Ultimate mi yoksa Windows 7 Starter sürüm mü?

Pek bir farklılık olucağını düşünmüyorum
  85. Cpt Price

400/450 TL'ye Kadar Sıfır kablosuz bluetooth kulak-içi kulaklık önerileri !!!

JBL T110BT Mikrofonlu Kablosuz Kulak İçi Kulaklık Siyah Önerim bu ucuz olduğuna bakma
  86. Cpt Price

Windows 10 Ekim 2018 Güncelleştirmesini hangi cihazlar alacak?

Selam Windows 10 Ekim 2018 Güncelleştirmesi olacakmış şu an 1803 kulanıyorum lisanlı home sürümü sistemim; İ5 8250U 8GB DDR4 GT940MX 5200RPM 1TB Güncelemeyi sizce alırmı tüm herşey orjinal ve lisanslı Cihaz CASPER F650 SİLVER
  87. Cpt Price

Windows 10 dosya gezgini açılma hızı

Selam windows 10 kulanıyorum görev çubuğuna dosya gezgini sabitledim açılış hızı 1,5 saniye gibi birşey ama masaüstündeki dosya gezgini 0.2 saniye gibi kısa bir sürede açılıyor şunu farketim görev çubuğundaki hızlı başlata giriyor ama masaüstündeki direk disklerin olduğu yere giriyor bu sorunmu...
  88. Cpt Price

Whatsapp'a reklam geliyormu ?

WhatsApp reklam dönemini başlatıyor! - MediaTrend
  89. Cpt Price

Whatsapp'a reklam geliyormu ?

Selam internete gördüğüm haberlere göre whatsapp'a reklam geliyormuş bu haber doğrumu ve doğruysa ad blok falan bir çaresi olurmu
  90. Cpt Price

Windows 7 format atarken starting windows kımında kalıyor

HDD ila alakalı bir sorun olabilir Windows 7'yi Microsoft'tun kendi sitesindenmi indirdin
  91. Cpt Price

PES 2019 Kaldırımı

Tamam ---- Mesajlar birleştirildi ---- Sağolun
  92. Cpt Price

PES 2019 Kaldırımı

GeForce Experience kulanıyorum bir yararı olurmu
  93. Cpt Price

Windows 10 masaüstü simgeleri, yazılar, sağ tık öğelerinin boyutu büyüdü?

O zaman görev çubuğu vb alanlarda büyür ve en güncel sürüm Windows 10 kulanıyorsunuz
  94. Cpt Price

PES 2019 Kaldırımı

Sistem İ5 8250U 8GB DDR4 GEFORCE GT 940MX 1TB 5200Rpm hdd Bu sistem csgo da Gölgeler düşük diğer ayarlar en yüksekte 89 fps alıyor sizce bu sistem pes 2019 açarmı
  95. Cpt Price

Windows 10 masaüstü simgeleri, yazılar, sağ tık öğelerinin boyutu büyüdü?

Sorun burdan kaynaklı olabilir bir bakarmısın
  96. Cpt Price

Büyük ekranlı telefon önerisi...

Samsung Galaxy J8 32 GB (Samsung Türkiye Garantili) Fiyatı Önerim bu
  97. Cpt Price

Laptop tavsiyesi max 5000₺

Işıklı kavye falan var evet ama biraz kasası kaba
  98. Cpt Price

Laptop tavsiyesi max 5000₺

Önermemenizdeki sebep nedir? ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ben kesinlikle abra a5 öneriyorum ısınma vb sorunlarda eğer şu an için lol oynuyorsanız ve ilerdede csgo pubg vb oyunlara başlarsanız ısınmaya alakalı bir sorun olmayacaktır
  99. Cpt Price

İos tan Android yükleme nasıl oluyor

eğer oyun oynayıp onları gamecenter ile kaydediysen Atığım linklerdeki uygulama ile yedeklemeyi yaptınmı
  100. Cpt Price

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mediamushroom.copymydata&hl=en_US ‎Copy My Data Kulanımı kolay ve hızlı bir uygulama ---- Mesajlar birleştirildi ---- eğer oyun oynayıp onları gamecenter ile kaydediysen uygulama androide taşıma ya vardırdı ya da fecebook ile giriş vardır 2...
  101. Cpt Price

İosta ne tür verilerin var. Uygulamamı yoksa resim rehber falanmı
  102. Cpt Price

Google Chrome Açılmıyor!

Silip yüklemeyi denedinizmi
  103. Cpt Price

Google Chrome Açılmıyor!

Chrome'nin kısayolunu programın kurulu olduğu klasörden deneyin sorun çözülmese programı silip birdaha kurun
  104. Cpt Price

Gtx 1050 gaming 2 GB ekran kartı darboğaz

2.el ve azda olsa darboğaz riski var. 2.el İşlemci ve hdd alına bilir. Ama Ekran kartında biraz şüpheliyim
  105. Cpt Price

Google görseller virüslü mü?

Bilgisayarda ve telefonda resme tıklarsan resmin bulunduğu web sayfası açılır. Telefonda resmi büyütmek için daha doğrusu galerinde açman için resmi indirmen lazım Chrome mobil için geliştirdiği tarayıcıda büyütmek kolay ama küçültmek pek o kadar kolay değil
  106. Cpt Price

Google görseller virüslü mü?

Pek sanmam olucağını
  107. Cpt Price

UserBenchmark: Nvidia GTX 1050 vs 1050-Ti
  108. Cpt Price

Darboğaz yapmaz ama 1050ti kulanmanı öneririm bu sistemde
  109. Cpt Price

wifi şifresi kırmak mümkünmü

http enjektör ile bağlandı
  110. Cpt Price

Cydia nasıl silinir?

Selam arkadaşlar 2-3 aya yakın bir jailberak kulandım benim için bir işkence gibiydi. Her hafta cihaza yeni jailbreak atıyordum h3lix uygulamsına giremiyordum cihaz kapanınca Son aylarda wifi özeliği bildiğimiz yok oldu wifiye bağlanıyor internet kulanan bir işlev yapınca wifi gidiyor bu durum...
  111. Cpt Price

wifi şifresi kırmak mümkünmü

Merhaba arkadaşlar okularda bulunan Fatih wifi ağını kıracağını düşünen bir arkadaş var ip falan değiştirecekmiş ve şifreyi kırıcağını düşünüyor bu mümkünmü Bir arkadaş İnternet ağının şifresini öğrenmiş ama şu durum var ağ erişimi yok ve oturum açma ekranı gelmiyor kısaca cihazı bağlanıyor ama...
  112. Cpt Price

İphone WiFi Sorunu

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
  113. Cpt Price

İphone WiFi Sorunu

Selamlar şöyle bir sorun yaşıyorum cihazım iphone 5c cihaz normal bir şekilde wifi ağına bağlı ama internet kulanan bir uygulamaya girince wifi ağı kayboluyor cihaz cydi kurdum bilgisayarla ardından hyı'nın wifi bosterini yükledim onu 1 veya 2 hafta kulandıktan sonra oldu cihazı sürekli...
  114. Cpt Price

400 TL Yazıcı Önerisi

Hp Deskjet 2630 Fotokopi + Tarayıcı + Wifi Yazıcı Fiyatı ve Özellikleri Daha çok siyah baskımı yapıyorsunuz renklimi
  115. Cpt Price

Laptop ekranında beyaz yatay cizgi

Sistem bilgisini alabilirmiyim
  116. Cpt Price

Sanal Bellek Nedir?

peki ssd kulanan bir bilgisayarda sanal bellek fazla olursa gözle görülen bir yavaşlama olurmu
  117. Cpt Price

Sanal Bellek Nedir?

Selamlar bilgisayarda 8gb ddr4 ram var ama sistem bilgisinde 14gb sanal belek olduğunu görüyorum bu ney
  118. Cpt Price

250-300 gb arası bir harddiske ihtiyacım var

Yedeklemesine yedeklersin ama hızlı bir internet bağlantısına ihtiyacın var
  119. Cpt Price

Google driver vb bulut sistemlerini kulana bilirmisin
  120. Cpt Price

Dolar 6,5tl
  121. Cpt Price

2000 2500 arasi laptop tavsiye

LENOVO IDEAPAD 120S CELERON N3350 1.1GHZ-4GBRAM-128GB SSD-14"-INT-W10 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar Oyunlarda pek fazla performans alamaya bilirsin ama ssd ile hızlı bir cihaz
  122. Cpt Price

Gta V ve bnz oyunları 2000-2050tl arası oynamak zor ya çok düşük ayarlarda oynarsın yada kasarak orta ayarlarda oynarsın dolar 6,5tl
  123. Cpt Price

Masaüstümü laptopmu ---- Mesajlar birleştirildi ---- fiyatı zorlarsan bunu öneririm Lenovo Ideapad 320-15IKB Intel Core i5 8250U 8GB 1TB Radeon Fiyatı
  124. Cpt Price

Monster Fps Drop ve Fps Düşüklüğü

Sürücüler güncelmi
  125. Cpt Price

Kısa Devremi Var ?

Durum geçti hiç bir kısa devre yok ve tüm usb portları çalışıyor
  126. Cpt Price

Kısa Devremi Var ?

Usb takılı değilken bu sorun yok
  127. Cpt Price

Kısa Devremi Var ?

Selamlar bir sandisk usb vardı a101 satılan ondan almıştım dışı kırıldı usb yerine takmakta zor o nedenle normal taktım ve arkasında kaldırdım o sıra bir pat sesiyle bilgisayar kapandı ardından açma tuşuna bastım ışık yanıyor ekran yok fan sesi yok hdd seside yok şarj ışığı yanıyordu şarjı...
  128. Cpt Price

BlueStacks 4 Sizce nasıl

Telefonun arka kamerası çalışmıyor o nedenle bu tür programlar kulanıyorum. Whatsapp webe giremiyorum ---- Mesajlar birleştirildi ---- 8gb ddr4 ram var i5 8.nesil 8250u var ekran kartıda 940mx ---- Mesajlar birleştirildi ---- BlueStacks 4 diğer süremlerden artısı ney
  129. Cpt Price

BlueStacks 4 Sizce nasıl

Pubg mobilde ne kadar ram harcar
  130. Cpt Price

Chrome Kasma Sorunu

Selamlar uzun zaman önce Chrome ye günceleme geldi ilk gün kasma falan yoktu ama bir süreden sonra kasmaya başladın normalde 1 saniyede açılan program şimdi 2dk zor açılıyor gta5 yükledim o sorun yaratmış olabilirmi. 1tb hdd var
  131. Cpt Price

Isı Sorunu

Selamlar caspert f650 kulanıyorum şuan Internet Download Manager üzerinden bir filim indiriyorum ısı durumu normal değerlerde ama sorun şu intel i5 8250u kulkanıyorum 4 çekirdek var core tempde 1. 72C diğerleri 56C aralarında geziniyor sorun nedir Chormeyi kapatığım halde bir dengesizlik var
  132. Cpt Price

Telefonun GSM Ve Global Öğrenme

Selamlar interneten ios 9 indiricem bir global birde gsm var hangisi cihaz iphone 5c
  133. Cpt Price

İphone 9 Vs P20

Tamamdır
  134. Cpt Price

İphone 9 Vs P20

İphone 9 Fiyatı ortalama ne kadar olur
  135. Cpt Price

İphone 9 Vs P20

Pubg mobil oynuyorum Ses olarak hangisi daha iyi
  136. Cpt Price

Bir Bilgisayarı iki Bilgisayar yapma?

İşletim sistemi ney
  137. Cpt Price

5000-6000 tlye Laptop tavsiyesi

Monster olanı öneririm
  138. Cpt Price

Kasada HDMİ Girişi Yok Yeni Kasamı Almam Gerek ?

Dönüştürücü kulana bilirsin
  139. Cpt Price

Uyku Modu Sorunu

Selamlar bilgisayarı kapatınca otomatik olarak uyku moduna giriyor ama ekranı kaldırınca bir tuşa basmadan açılmıyor. Çevremdeki birçok bilgisayarda bu yok tuşa basmadan otomatik olarak açılıyor
  140. Cpt Price

iTunes Vs Windows Media Player

Windows 10 daki mağaza uygulamaları hariç
  141. Cpt Price

Max 2500 TL Laptop Tavsiyesi

Fornite GeForce Experience ile optimize etiğimde 70-80 fps alıyorum Far Cry 4 GeForce Experience ile optimeze etiğimde 30-40 fps alıyorum biraz ısınıyor ama toncpadi çok iyi ---- Mesajlar birleştirildi ----...
  142. Cpt Price

Bu model şuan bende ssdli olan modeli almayı tercih edebilirsin ama üsteki atığım linktekinler daha kulanışlı olabilir
  143. Cpt Price

Galaxy Note 5

1000tl civarlarında bulursun
  144. Cpt Price

LENOVO IdeaPad 320 A9-9420 4GB 1TB R530M 2GB 80XV004ETX Laptop Bütceyi Zorlarsan 3000tl LENOVO Ideapad 320 A12 9720P 8GB 1 TB HDD 2GB R530M 80XS008NTX Laptop
  145. Cpt Price

İşlemci hızı 1.60'ı geçmiyor !!

Atığım linkteki uygulamayı kulan
  146. Cpt Price

Atığım linkteki programla overclock yap ama termal macun falan yeni dimi
  147. Cpt Price

Virüs taraması yaptır Normaldede böylemi yoksa yakın zamandamı oldu ClockGen
  148. Cpt Price

Intel® Core™ i7-6950X Extreme Edition tercih edilirmi

Bunun yerine uygun ne önerirsin
  149. Cpt Price

150. Cpt Price

Tamir ücreti ne kadar tutar

Menteşe fakat kasayla meteşeyi birbirine bğlan kısım varsa orasıda
  151. Cpt Price

Tamir ücreti ne kadar tutar

100 TL Civarlarında tutar
  152. Cpt Price

5000 tl laptop önerisi

Abra A5
  153. Cpt Price

Nero 2018 silme sorunu

Selamlar bugün denemek için nero 2018 indirdim ve kurulumu yaptım biraz baktıktan sonra silmeyi denedim olmadı. Denetim masasında 2 seçenek var biri değiştir diyeri kaldır kaldırla biraz denedim olmadı değiştir seçeneğine tıklayıp kaldır dedim yine aynı sorun.
  154. Cpt Price

Aniden boyutu küçülen, görüntüsü bozulan videolar

Anti virüsle tarama yaptınmı
  155. Cpt Price

ASUS Leptop Şarj Sorunu

ASUS Pil Bilgileri Merkezi
  156. Cpt Price

Laptop umu Sıfırlayamıyorum

Chormeden geçmişi falan temizledinmi
  157. Cpt Price

Ondada aynı mantik iso dosyasını indir ardından rufus ile usb yazdır
  158. Cpt Price

---- Mesajlar birleştirildi ---- Yer hiç yoksa bir internet kafe bulup ordada yaptıra bilirsin
  159. Cpt Price

360 Total Security Önerir Misiniz?

cihazın Windows kaç ---- Mesajlar birleştirildi ---- Windows 10 da ne bulursa siliyor her şekilde crakta siliyor ama 7 ve 8.1 defenderden şüpheliyim
  160. Cpt Price

Dizüstü bilgisayar toz tutmaması için yöntemler

Ayn ---- Mesajlar birleştirildi ---- Birkaç videosun atom tost falan bir şeyler yapıyordu
  161. Cpt Price

µTorrent
  162. Cpt Price

Bilgisayarım Kapanıyor

Core Temp ile baktın dimi ısıdan olmadığına eminsin
  163. Cpt Price

Bilgisayarım Kapanıyor

Kısa devre olabilir
  164. Cpt Price

Windows 10 antimalware service executable var o baya zorluyor diye biliyorum
  165. Cpt Price

Dizüstü bilgisayar toz tutmaması için yöntemler

Şu adama hastayım ya çok yararlı videolar çekiyor ara sırada deney
  166. Cpt Price

Türklerin Teknolojik İcatları

Su ile çalışan soba Adapazarı'nda yaşayan elektrikli eşya tamircisi İsmail Hizmet, 20 yıl çalışıp, elektrikli ısıtıcıya göre yüzde 70 daha az elektrik harcayan ısıtma sistemi geliştirdi. Ürününe geçen yıl patent alan İsmail Hizmet'e bir firma 3 milyon dolar teklif etmiş, ancak kabul etmemiş...
  167. Cpt Price

500+500 ayrılmış 1tb diski 800+200 olarak ayırmak

168. Cpt Price

4000 liraya kadar oyun laptobu.

Şarj giriçi usb type c mi
  169. Cpt Price

Max 2000TL'lik Telefon Önerisi

p smart
  170. Cpt Price

4000 liraya kadar oyun laptobu.

abra a5 ---- Mesajlar birleştirildi ---- fiyat biraz fazla ama
  171. Cpt Price

Neden SDN forum

Sdn Kalite dediğim resim kalitesi
  172. Cpt Price

Space teli

Resim atarmısın
  173. Cpt Price

Dolar 6.2→Toplama Bilgisayar

sence
  174. Cpt Price

Neden SDN forum

Kalite için üzgünüm
  175. Cpt Price

Neden SDN forum

:):):) ---- Mesajlar birleştirildi ---- bu arada google çeviriye ne oldu çeviri yazınca küçük pencerede çıkıyodu şimdi çıkmıyor
  176. Cpt Price

Neden SDN forum

Gerçek arayüz güzel birde şu çince yazılar olmasa efsane olucak
  177. Cpt Price

Neden SDN forum

Bunu bir çok forum sayfasına yazıcam sdnyi sizce ne güzel yapıyor. Arayüz fln
  178. Cpt Price

Aktif Kaldımı

Aktif varsa konuşak oyun falan bir şey yapalım
  179. Cpt Price

W10 Format Sonrası Ürün Keyiniz Aktif Değil Yazısı [çözüldü]

Sunucuyla alakalı bir problem ola bilir 2-3 gün bekle
  180. Cpt Price

Modem Soğutma Projem. (Başarılı oldu)

Vodafonede öyle ---- Mesajlar birleştirildi ---- 1 yıl tahhütü bozarsan iade etmen gerekli
  181. Cpt Price

Modem Soğutma Projem. (Başarılı oldu)

Farklı bir operatöre geştiğinde modemi iade etmen gerekmiyormu
  182. Cpt Price

Dolar 6.2→Toplama Bilgisayar

Ne için kulanıcaksın
  183. Cpt Price

Klavye 10 parmak yazma

Virüs olmadan bir link atarsan sevinirim
  184. Cpt Price

Klavye 10 parmak yazma

Selamler klavyeye bakarak Typing Test Turkish - 10FastFingers.com bu sitede 30WPM yaptım bakmadan ve 10 parmağımı kulanarak yazı yazmak işe yarıyan site varmı
  185. Cpt Price

Kac fps alirim

30-40 fps alırsın
  186. Cpt Price

P smart vs Moto z

p smart
  187. Cpt Price

P smart vs Moto z

p smart daha iyi ama beli başlı özeliklerde moto z öne geçiyor Tasarım olarak p smart ekran açısında baya iyi Kamera konusunda moto z 4k video çeke biliyor Kısaca özelik açısından yüz tanıma vb p smart ama donanımsal olarakta 1tb sd kart desdeği olarakta moto z moto z seni 2 3 yıl...
  188. Cpt Price

Chrome kutucuk kapatma

Şu fecebook bekleniyor yazısını kapanırmı çok kötü duruyor
  189. Cpt Price

1500₺ Laptop Güncel

HP 15-RA013NT Celeron N3060 Notebook - Vatan Bilgisayar Fiyat biraz fazla Lol kaldırı ama az da olsa kasa bilir
  190. Cpt Price

Bilgisayarda ki oluşan aniden yavaşlama fark edilmeyecek derecede değil

Sürücüler güncelmi
  191. Cpt Price

1500₺ Laptop Güncel

:confused::confused::confused:
  192. Cpt Price

Bilgisayarda ki oluşan aniden yavaşlama fark edilmeyecek derecede değil

Hd Tune ile test yaparmısın HD Tune Termal macunu en son ne zaman değiştirdin? Bu atığın resimde pc boştaysa değerler fazla
  193. Cpt Price

Harici Diske Windows Kurulumunda Mavi Ekran Sorunu

Disk sağlamı
  194. Cpt Price

Bu SSD bilgisayarıma takılır mı?

Cd rom varsa onu iptal edip taka bilirsin
  195. Cpt Price

Hdd Bölme

Peki dosyaları D ye atsam format esnasında d deki dosyalar gidermi
  196. Cpt Price

Kaç FPS

20-30 Fps alırsın ama büyük bir ihtimale kasma olur
  197. Cpt Price

Macbook alacağım öneriniz?

Ne için kulanıcaksınız rastgelemi yoksa iş montaj falanmı ---- Mesajlar birleştirildi ---- biraz komik olucak ama air almayı düşündünüzmü
  198. Cpt Price

Macbook alacağım öneriniz?

Bu cıhazın işlemcisi yavaş gibi Ram ddr3
  199. Cpt Price

Görüntü sürücüsü yanit vermeyi kesti ve Bu DurumDan Başarıyla Kurtuldu Hatası

Cihazın güç tasaruf modu açıp olup olmadığına eminmisin ve driverler güncelmi
  200. Cpt Price

ana kartındada aynı çıkış varmı
  201. Cpt Price

Sen ekran kartını hangi çıkışla monitöre bağlıyorsun hdmı vga falan
  202. Cpt Price

Ana karta çıkış varsa oraya takıp denesen
  203. Cpt Price

Kasa çalışıyor monitöre görüntü gelmiyor

Kasa hakında kısa bilgiler veririmisin işlemci ekran kartı ram falan
  204. Cpt Price

ekran karıtına zarar vermiş ola bilirmisin
  205. Cpt Price

Hdd Bölme

Resimdeki gibi diski böldüm bunu neden yaptığımı bende bilmiyorum bir çok arkadaşımın bilgisayarlarında bu şekilde bunun bana artısı ne olur
  206. Cpt Price

Xiaomi Mi A2 vs Xiaomi Redmi S2 (bu fiyata baska oneri alabilrm)

Xiaomi Mi A2 Öneririm
  207. Cpt Price

Laptop ısınma sorun

Büyük bir ihtimale. O kısıma bir şekilde termal ped koydum
  208. Cpt Price

Laptop ısınma sorun

İşlmeciyle blok temas ediyor ama ekran kartıyla temas etmiyor
  209. Cpt Price

Laptop ısınma sorun

Termal macun yeniledim tam masaüstü gelicek kapanıyor acil yardım şu an elimde termal macun yok bir yardım edin bu sorunu nasıl çözerim
  210. Cpt Price

Monitöre görüntü gelmiyor!

Kısa devre veya Ekran kartında sorun ola bilir ---- Mesajlar birleştirildi ---- ekran kartını çıkarıp denedinmi?
  211. Cpt Price

Bilgisayarım hangi oyunları kaldırır

Forniteyi orta derece grafik ayarlarında bir kasma olmadan oynata bilirsin. Ben şuan İ5 8250U 8gb ram ve 940MX ile kasmadan oynata biliyorum
  212. Cpt Price

Windows 10 Arka Planda Çalışan Uygulamalar

Burdaki değerler normal
  213. Cpt Price

Windows 1803 Güncelemesi

Şuana kadar bir sorun yaşadınmı kasma vb ve formata atarken direk 1803 kurdun yoka yoksa eski sürüm kurup yükseltinmi ---- Mesajlar birleştirildi ---- neyse ben kuruyorum iyi akaşmalar ---- Mesajlar birleştirildi ---- neyse ben kuruyorum iyi akaşmalar
  214. Cpt Price

Windows 1803 Güncelemesi

Selamlar pc yeni günceleme gelmiş 1803 baktım baya sorun var fps düşen windowsu kitlenen güncelesem pek birşey farkerdermi özelik açısından. Herşey orjinal lisanslı
  215. Cpt Price

5000 TL bütceli laptop

dolar ne artı be bence bu dönemde almamalısın uygun zamanı bekle isterseno_Oo_Oo_O
  216. Cpt Price

CS:GO.exe durdururldı hatası ve fps droplar

oyunu slip birdaha yükle
  217. Cpt Price

Karşılaştırma

Samsung S8 plus öneririm. Hem Dışarıdan dosya indirme imkanında var Ekran gövde oranında s8 baya önde ama güzel ve kulanışlı arayüz isityorsan apple 7 plus
  218. Cpt Price

telefon önerisi

Samsung Galaxy J6 32 GB Lg Q6 32GB Bu iki telefon önerim hepsi 32 gb PubgM açabilirler. Bataryada biraz sorun ola bilir o kadar
  219. Cpt Price

ram
  220. Cpt Price

işletim sistemi ne
  221. Cpt Price

Yerli Markalar

Apple aynı o zaman tasarım ABD üretim çin
  222. Cpt Price

Yerli Markalar

Marka yerli
  223. Cpt Price

İnternete hic baglanmiyor

masaüstümü laptopmu
  224. Cpt Price

Yerli Markalar

225. Cpt Price

Sürücüler Güncelmi
  226. Cpt Price

Yerli Markalar

-General Mobile -Casper -Reeder -Teknosa -Escort -Sunny -Piranha -Trident -Victor -Quatro -Dark -Excon -BB Mobile -Türk Telekom -Kaan Tasarımını kendi yapıp yazılım ve donanımını yabancı firmae yaptıran Türk firmaları: -Vestel -Turkcell (Bazı modellerde) -General Mobile (Bazı modellerde) Türk ve...
  227. Cpt Price

İşlemci hıızı ( CPU GHz)

Görev Yoneticisinde Performans Sekmesinde Cpu ss atsana bir
  228. Cpt Price

Ucuz ve basit tv önerisi

Lg baya kulanışlı gibi
  229. Cpt Price

Bisiklet eldiveni

decathlon
  230. Cpt Price

Ekran Parlaklığım Azalıyor

Otomatik ekran parlaklığına baktınmı.
  231. Cpt Price

Ucuz ve basit tv önerisi

Hak eder. Ama ömrü hakında bir bilgim yok
  232. Cpt Price

Ekran Parlaklığım Azalıyor

Oyunla alakalı ola bilir hangi oyunda oluyor bu durum
  233. Cpt Price

Ucuz ve basit tv önerisi

SAMSUNG 40J5270 40" 102 cm Full HD Smart LED TV Bu modele ne dersin fiyat biraz fazla ve boyut olarak ne istiyorsun
  234. Cpt Price

Sizce kullanışlı mı?

Lazy Neck Phone Holder - Boyun Telefon Tutucu fiyatı nasıl
  235. Cpt Price

Jailbreak Hatası

Lütfen birisi baksın
  236. Cpt Price

Ekran kartı hakkında yardım

4 5 fps
  237. Cpt Price

Ekran kartı hakkında yardım

Fps de çok az bir fark var. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ddr5 genelikle bitcoin için kulanılıyor sanırım ve daha çok oyun amaçlı ddr4 Biraz daha ucuz ve video editleme tarzı kulanılıyor
  238. Cpt Price

Jailbreak Hatası

Amacım bu videodaki şeyi yapmaktı aynı hatayı alıyordum ama yine olmadı. Bir yardım çok çok acil Xcode kısmından revoce yapıyorum tüm bilgileri yazıyorum şıfre falan ama yine cpp160 alıyorum cihaz iphone 5c ios 10.3.3 kulanıcağım uygulama h3lix uygulamaya özgü şifre falan yaptım bir bakın pls
  239. Cpt Price

GTA 5 exited unexpectedly hatası

Bu yardımcı olur umarım.
  240. Cpt Price

Vestel Venüs Z20 alınır mı?

Vestel den olsa olsa beyaza eşya olur.
  241. Cpt Price

125tl soğutma sistemi ne yapmalıyım?

bilgisayarla genelikte neler yapıyosun oyunmu yoksa iş falnmı
  242. Cpt Price

Klavye ve kulaklık tavsiyesi

o_Oo_Oo_O
  243. Cpt Price

Klavye Tuş vuruş sesi

Selam bilgisayara bir programla tuş vuruş sesi yapmak istiyorum höpörlör kapalıyken ötmesin ama açıken ses yapsın bunun için bir program varmi bu arada oyunlarda ses yapmasın.
  244. Cpt Price

Fortnite VS Pubg

Bilgisayarda 8gb ram i5 2 gb ekran kartı var Sağol ---- Mesajlar birleştirildi ---- 60 fps alıyorum kasma yok ---- Mesajlar birleştirildi ---- ---- Mesajlar birleştirildi ----
  245. Cpt Price

Fortnite VS Pubg

Bilgisayarda bluestacks normel pubg gibi his verirmi
  246. Cpt Price

Fortnite VS Pubg

Sizce hangisi ben şuan Fornite oynuyorum. Daha gerçekçi grafkiler istiyorum. Ama pubg da paralı bir arkadaş belirli programlarla pubg mobile oynarsın dedi aynı hisi verirmi.
  247. Cpt Price

Huawei Mate9 [USB Nem algılandı sorunu]

Farkli bir kabloyla denedinmi?
  248. Cpt Price

5-6 yıl rahat kullanacagım telefon

CAT S60 Dual Sim (CAT Türkiye Garantili) Fiyatı Fiyatı artırısan iyi olur
  249. Cpt Price

Bu Bilgisayar Alınır Mı?

Ne oynican?
  250. Cpt Price

Csgo almak istiyorum

Counter Strike Global Offensive Online Full 2018 İndir Türkçe YENİ Buna bak derim. Virüs sıkıntısı yok.
  251. Cpt Price

Hdd Tune Pro Hata Veriyor

O zaman büyük bir ihtimale hdd. Hdd fps düşerken cızırtı veyada farklı bir ses geliyormu.
  252. Cpt Price

evet hdd olabilir. Hangi oyun?
  253. Cpt Price

CrystalDiskInfo Bu programdan bir baksan.
  254. Cpt Price

İnternet hızlandırma

Selam internet akşamları daha hızlıyken sabahları daha yavaş ve kimse bağlanmdaığı halde. Eskiden esed internet security de ağa bağlananları bir şekilde görebiliyordum ama lisans biti. Bir öneriniz varmı
  255. Cpt Price

Hdd şuan kulanıyormusun bir sorun olamadan?
  256. Cpt Price

Bu bilgisayar iyimi

İdare eder ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ekarn kartını markası ne ?
  257. Cpt Price

Bu bilgisayar iyimi

Ne için kulanacaksın ?
  258. Cpt Price

Outlook mu, Gmail mi?

Fecebook hesabı açman daha iyi olabilir. Bir çok sosyal vb uygulamalarda fecebook girişi var. Gmail daha iyi ve google driver hizmetide var. 15gb bu ayrıcalıkları göz önünde bulundurmak lazım
  259. Cpt Price

Beyler R7 250 ekran akrtım var 2 gb 128 bit işlemcim berbat bana hangi işlemciyi önerirsiniz

sıfır yok anlamadığımdan değil ---- Mesajlar birleştirildi ---- senin ana karta göre
  260. Cpt Price

Beyler R7 250 ekran akrtım var 2 gb 128 bit işlemcim berbat bana hangi işlemciyi önerirsiniz

Intel Kaby Lake Pentium G4600 3.6 GHz 3 MB Cache LGA 1151 Fiyatı ---- Mesajlar birleştirildi ---- bu işlemci önerim değil ama azda olsa içini görür
  261. Cpt Price

anakart soket tipin ne intel içinmi amd içinmi ---- Mesajlar birleştirildi ----...
  262. Cpt Price

amd ryzen 3 baktınmı ---- Mesajlar birleştirildi ---- buda olmasa yeni nesil i3 öneririm küçük düşürülüyor ama kötü değil
  263. Cpt Price

Bunları oynayabilirmiyim

tamamdır
  264. Cpt Price

Kırık menteşe

sağol ---- Mesajlar birleştirildi ---- nereden bulabilir gitigidoyor falanmı yoksa alıexpres
  265. Cpt Price

Bunları oynayabilirmiyim

Üstadım ram az değilmi gta 5 için
  266. Cpt Price

Kırık menteşe

arkadaş 1 tane menteşyı kırmış laptopu kulanıyor ama ekran ya çapraz yada yokuş gibi ne yapılır eski zaten atsınmı kulanmaya devami yeni alacak
  267. Cpt Price

Gta 5 i en hızlı hangi siteden iner

money money
  268. Cpt Price

Gta 5 i en hızlı hangi siteden iner

hiçbiri crak kulanma
  269. Cpt Price

İşlemci Yükseltme Konusunda Yardım

önemli olan açması değil her pc fornite açar önemli olan kasmaması ---- Mesajlar birleştirildi ---- her ikiside
  270. Cpt Price

apu ve normal ekran kartı var normal işlevlerde apu yani işlemciye bağlı ekran kartı oyunlarda gt730 bilmiyorum orta ayarlarda 30 falan alırsın galiba bu konu hakıda pek bilgim yok
  271. Cpt Price

oluyor ---- Mesajlar birleştirildi ---- esenyurt
  272. Cpt Price

olur o sıkıntı değil ekran kartıyla ana kartın mhz aynıysa bu arada istanbulmu istanbulun neresi rica etsem bizm arkadaşla isimler aynı
  273. Cpt Price

işlemci soketiyle anakart soketi uymuyor sanırım
  274. Cpt Price

Su Boşaltma Haznesi Olan Klavyeyi Bahçe Hortumu İle Sulamak

tm nediyim ---- Mesajlar birleştirildi ---- haklısınız ---- Mesajlar birleştirildi ---- o zaman :rolleyes: ama fiyat yine pahalıo_O
  275. Cpt Price

hadi bakalım ---- Mesajlar birleştirildi ---- saç kurutma makinası çekmecede
  276. Cpt Price

Pc geliştirebilir miyim

zor gibi
  277. Cpt Price

DJ'lik ile ilgili fikrinizi paylaşın lütfen (ciddi konu)

zor iş
  278. Cpt Price

fotoğraf makinası önerisi

yardım nikon
  279. Cpt Price

1000-1500 Fiyat sklasında Alıabilecek en iyi telefon nedir?

xiaomi redmi 5 plus bak derim ---- Mesajlar birleştirildi ---- nokia 6 iyi bence kulan derim ---- Mesajlar birleştirildi ---- hep derim
  280. Cpt Price

gereksizlik akıyor resmen
  281. Cpt Price

Pc açılmıyor

geçmiş olsun krdş
  282. Cpt Price

baya gereksiz bence
  283. Cpt Price

Whatssapp Kullananların hoşuna gidecek iki mükemmel özelllik....

numara taşıma ---- Mesajlar birleştirildi ---- değiştirme
  284. Cpt Price

P20 mi S8 plus mu

p20
  285. Cpt Price

1000-1500 Fiyat sklasında Alıabilecek en iyi telefon nedir?

samsung j serisine bak derim
  286. Cpt Price

Macbook Air?

öneriniz? ---- Mesajlar birleştirildi ---- bu modeli kulanıyorum şuan iyi gibi
  287. Cpt Price

Sony Batıyormu

kaç senedir ortada yok iphone x çıktı ve ne biliyim bi reklam olur ps5 çıkacak falan bence iphone x gibi ps4 lite falan gereksiz şeyler olacak
  288. Cpt Price

Bunun adı evrim mi ?

hp 2gb ram 512mb ekran kartı i3 casper 8gb ram 2gb ekran karti 8.nesil i5
  289. Cpt Price

Macbook Air?

dandik aynı özeliklerde casper f650 öneririm
  290. Cpt Price

Bunun adı evrim mi ?

ilk hp sonraki casper
  291. Cpt Price

reset attim adsl yanmiyor yaklasik 20 saattir

airlensmi oturum kısmı ve oparötörü yaz
  292. Cpt Price

Sony Batıyormu

PS4 olmasa sony ne yapacak
  293. Cpt Price

Gereksi̇z bence ama sakarlar i̇çi̇n mantikli
  294. Cpt Price

reset attim adsl yanmiyor yaklasik 20 saattir

BANADA OLMUŞLUĞU VAR OPARÖTÖRÜ ARA HEMEN AÇIYORLAR ---- Mesajlar birleştirildi ---- OTURDUĞUN YERDE ELEKTİRİK GİTMİŞSE ONDANDIR
  295. Cpt Price

Bunun adı evrim mi ?

:):):););)
  296. Cpt Price

NCS VS Trap City

Teşekkürler..
  297. Cpt Price

herkes birşey sorsun 30 kişi pls

SEN KAÇSIN ---- Mesajlar birleştirildi ---- ...