Arama sonuçlarınız

1. E

Uygulamalar çalışmıyor.

Eyvallah hocam teşekkürler yardımlarınız için
  2. E

Uygulamalar çalışmıyor.

Custom recovery yüklü değil hocam
  3. E

Uygulamalar çalışmıyor.

IMEI nasıl atıldı hiç bilmiyorum arkadaşımdan aldım ar mıdır anlamanın bir yöntemi
  4. E

Uygulamalar çalışmıyor.

Format atarsam kapanır mı peki telefon dediğim gibi kayıt dışı.
  5. E

Uygulamalar çalışmıyor.

Orayı tikladigim anda beyaz ekran çıkıp donuyor ekran kaydını atamiyorum orada görülüyor aslında :/
  6. E

Uygulamalar çalışmıyor.

Hocam selam , Dediğinizi yapabilmek için uygulama yoneticisine girdim önbelleği temizledim ama başka işlem yapamadım . Yaptığım işlemin ekran kaydını aldım . Daha fazla nasıl temizleyebilirim komple kaldırıp tekrar yüklemek mümkün müdür?
  7. E

Uygulamalar çalışmıyor.

Hayır onu son çare olarak düşünmüştüm. Ayrıca telefonum yurtdışından geldi kayıt dışı reset atmam halinde kullanıma kapanır mı ?
  8. E

Uygulamalar çalışmıyor.

Merhabalar Xiaomi note 10 pro telefonumda dün itibariyle başta Google uygulamalarını (harita,play, Chrome vd.) Sonrasında YouTube ve LinkedIn i kullanamaz hale geldim. Uygulamalar beyaz ekran şeklinde açılıp daha "sonra beklenmedik bir hata oluştu" şeklinde uyarı ile veya tamamen donma ile...
  9. E

excel

merhabalar elimde abone numarası içeren ve aboneye ait faturaların bulunduğu bir excel var. bazı abonelerin birden fazla faturası olduğu için abone numarası yinelenmiş. yinelenen değerler için toplam fatura tutarını başka bir sutuna yazıp yinelenen değerlerden kurtulmak istiyorum. bunu yapmam...
  10. E

SQL ,ortak noktası olmayan tabloları join leme

arkadaşlar merhaba SQL Tryit Editor v1.6 sitesinde yer alan sql tabloları üzerinden çalışmalar yapıyorum. -Elimde " Orderdetails tablosundaki verilerden orderdetailid, orderid, productid, quantity verilerini alıp bu verilerin yanına customername, shippername bilgilerini getiriniz "...
  11. E

excel hakkında

cevabınız için çok teşekkür ederim.Konuyu eksik anlattığımı farkettim. 400 tl ve altı olan kayıtlar tek faturaya ait değil, örneğin A kişisine ait 5 fatura var ve bunların toplamı 400 tl yi geçmiyorsa bunları listeden çıkarmam gerekiyor yine aynı yolla yapabilir miyim yada nasıl yapabilirim bir...
  12. E

excel hakkında

Merhaba arkadaşlar elimde 14000 satırdan oluşan bir excel çalışma sayfası var .çalışma sayfasının ilk kitabında tüm veriler (unvan,fatura no,tesisat vb.) var. 2.kitapta ise yine aynı kolon başlıklarında fatura tutarı 400 tl ve altı olan kayıtlar var.Tüm listeden fatura tutarı 400 tl ve altı...