Arama sonuçlarınız

1. kriptonandzeus

Girişimciler Buraya !

sade olmasını çok beğendim tebrık ederım ama insanların kullanması için işin reklam boyutuna önem ver bence
  2. kriptonandzeus

üniversite okumadan iyi bir gelecek mümkünmü

katılıyorum
  3. kriptonandzeus

freelance olduğu için belli :D olmuyor ama dün akşam yemeğini nusr-et te yedim ama bazen hiç kazanmadıgımda oluyor
  4. kriptonandzeus

İnternet telefonda hızlı. Bilgisayarda yavaş!

merhabalar aynı sorun bende de vardı eğer wifi ile bağlanıyorsan bilgisayarın wifi kartı internetin tamamını almaz tabi , ya daha iyi bir wifi alıcısı alman lazım yada bilgisayarının yanında ise kısa bir lan kablosu işini görecektir diye düşünüyorum.
  5. kriptonandzeus

Girişimciler Buraya !

severek takip ettiğim bir sayfa güzel içerikleri var burda karşılaşmam beni mutlu etti :)
  6. kriptonandzeus

Ace Code Editor Hakkında

Arkadaşlar merhaba php codeigniter framework kullanarak bir website yazıyorum fakat uzun zamandır çözemedıgım bır konu var bana yardım edersenız çok mutlu olurum. olay şu ben veritabanına html ve css kodları kaydettım bunları verıtabanından çekip editor e yazdırıyorum ama hepsı tek satır...
  7. kriptonandzeus

Günümüzde bilgiye erişim artık çok kolay kendini geliştirirsen neden olmasın benden 1 yaş büyüksün ben 17 yaşına yeni bastım anadolu lisesinde okuyorum son sınıfa geçtım kendımı internetten geliştirdim ve şuan 1.600 km gelip istanbulda bir şirkette kendı projemı geliştiriyorum. Freelance olarak...