Arama sonuçlarınız

1. Erenali123

Bios Update yapmak istiyorum yardım edin lütfen

arkadaşlar anakart bilgilerim bunlar casper desteğe yazdım bu arada mail bekliyorum ama almam zor gibi duruyor cevap verirlermi bilmem yardımcı olursanız çok sevinirim
  2. Erenali123

İntel rapid storage-Bu platform desteklenmiyor hatası

tam model derken pc seri no mu altında yazan 1579519016 windows 10 olana bastım ama8.1 indiriyor sıkıntı olmaz dimi?
  3. Erenali123

teşekkür ederim yalnız r apid storage için bir öneriniz varmı nasıl yükleyebilirim?
  4. Erenali123

i3 4. nesil işlemcim var eskiden Rapid Storage vardı ama silindi veya galiba ben sildim şimdi ise bayağı işe yaradığını anlıyorum ve tekrar yüklemeye çalışınca bu platform desteklenmiyor hatası alıyorum. Chipsetim HM86 ve en son yayınlanmış driverlar var buna eminim ama her seferinde aynı hatayı...
  5. Erenali123

Nvidia ile Intel Ekran Kartı Hakkında

64 bit ve pro asc saol
  6. Erenali123

sadece görev yöneticisi açık
  7. Erenali123

şey ben ssd kullanmıyorum ama hdd değişeli daha 1 sene olmadı 7200rpm seaget in bir mobil hdd si ve aynı özelliklere sahip bir laptopu olan arkadaşımda bu tür sorunlar yok ondada hdd var ramim 4 gb iki üç gün sonra 4 gb daha ram takviyesi yapıcam bu sorunumu çözebilirmi?
  8. Erenali123

windows 10 başlat menüsü v.b windows ile alakalı şeyler yavaş açılıyor başlat menüsü özellikle performansta kullanıyorum pc yi bide başlata basınca açılması 10 15 saniyeyi buluyor hatta bazen bastığımda açılmıyor bile ve animasyonlar ve saydamlık efektleri olmadan ben bunun hd grapchics ile...
  9. Erenali123

ben şu şekilde yaptım gösterdiğinden anladığım kadarıyla ama dizüstü ekranı yine değişmedi değişmese bile olmuş mu sayılıyor
  10. Erenali123

Arkadaşlar beni̇m laptopumda İntel Graphi̇cs 4600 ve Geforce tarafında ise GT740m var sormak istediğim soru şu beni̇m ekranımı (oyunlar hari̇ç) İntel hd graphi̇cs yöneti̇yor ve performansindan memnun değİli̇m ben ekranimi gt 740mi̇n yönetmesi̇ni̇ İsti̇yorum anlamayanlar İçİn nasil...
  11. Erenali123

Notebook Ram Takviyesi Hakkında

DESTEK OLDUĞUN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KONU KAPANABİLİR
  12. Erenali123

şey peki pc2 6400 yazıyor sende bende de pc312800 yazıyor alıcağım ramdede max bandiwithin bu mu olması gerekiyor
  13. Erenali123

özellik olarak ramlar aynı voltajı cl değeri mhz hızı ama bazı yerlerde aynı marka olması gerekiyor deniyor kafam orada takılı kaldı
  14. Erenali123

işlemcim bu şekilde ve cl değeri şuan ki ramin 11 alıcağım ram de de aynı şekilde 11 özellikleri aynı ramların alıcağım ve bende olan ve aidi64 ile baktığımda ise anakartım 16 gb ram desteği mevcut ama ben 4 alıcam 8 yapıcam işlemcim de destekliyor mu bilmiyorum
  15. Erenali123

Alicağim ram bu fakat doğru olup olmadiğindan şüpheli̇yi̇m param boşa gi̇tsi̇n i̇stemi̇yorum lütfen yardimci olursaniz sevi̇ni̇ri̇m Şuan bende olan ram bu ve 4 slot yaziyor ama laptopun altini açinca 2 slot gözüküyor 1 ve 3. Slot sadece di̇ğer slotlar nerede di̇r bi̇lmi̇yorum bi̇ ara söküp...
  16. Erenali123

Biosum için update dosyasını bulamıyorum

Deneyeceğim yalnız olmassa eğer nedeni ne olabilir
  17. Erenali123

Biosum için update dosyasını bulamıyorum

eBıos bu şekilde lütfen yardım edin bios güncelleme yapmayı biliyorum fakat bulamıyorum ve son olarak casper sitesinde seri no yazınca cihaz bulunumadı yazıyor herhalde arşivlerinden kaldırmoşlar biraz eski bir cihaz 2014 de almıştım sanırım