Arama sonuçlarınız

1. O

Türk telekom neden hiç hediye internet vermiyor?

3 kişi 30'ar liralık paket yapsaydınız daha karlı olurdunuz. Bu nasıl indirim sjjfkdkfkcm
  2. O

Türk telekom neden hiç hediye internet vermiyor?

2 yıla yakındır türk telekom müşterisiyim ve neredeyse her ay tl yüklüyorum ama bir defa bile hediye vermedi. Türkcell ve vodafone müşterilerine hediye (GB, DAKİKA, SMS) yağdırıyor bizimklerde tık yok. Türk telekomu bırkmalımıyım sizce?
  3. O

Şampiyonlar ligi kuralarında hile mi var?

Bugüne kadar yapılan şampiyonlar ligi kura çekimlerinde neden barcelona ve real madrid son 32 veya son 16'da hiç karşı karşıya gelmiyor? Ya yarı finalde yada finalde karşılaşıyorlar. Ve aynı ülkeden takımlarda birbiriyle karşılaşamıyor. Tüm bunlar bu kuralar hilelimi? sorusunu aklıma getiriyor...
  4. O

Asus Zenfone 4 Max kötü pil performansı

Hocam bira araştırırsan görürsün asusun servisinden pek memnun değiller. Ona göre tedbirini al
  5. O

Bilgisayar Performansında Telefon

Telefonum zenfone 2 laser. Aldığımda asusa güvenmiştim performansı güzel olacak diye. Telefondan memnunum ama istediğim şeyi yakalayamadım hiçbir telefonda
  6. O

Qualcomm'dan yapay zeka için yeni yonga seti!

Heyecanlandırıcı haberler genelde beklentimi ve vaatlerini karşılamıyor. Ve artık heyecan yaratmamaya başladılar. Hadi bari bu doğru olsun
  7. O

Bilgisayar Performansında Telefon

Bilgisayar kullanıyormuş hissi verecek bir telefonu ne zaman kullanacağız biz. Bilgisayarda 20 dakikada halledeceğim işi telefonda 2 saatte bitiremiyorum. Sayfalar ve pencereler arası geçiş okadar yavaş ki sıktı artık. Böyle bir telefon var mı yada daha kaç yıl beklemem lazım böyle bir şey için?
  8. O

Çiftlikbank ve bitcoin ilişkisi

Hocam konuyu yazarken biraz espiritüelliğim tuttu galiba. Okadar da saçma düşünmüyorum ya :))
  9. O

KOSGEB Nedir? (Girişimciler, kendi işinin Patronu olmak isteyenler ve İş Verenler Toplanın)

Hiçbir zaman ihtiyacı olanlara destek vermediniz. İhtiyacı olmayıp KOSGEB'i projemiz var diye kandıran onlarca kişi var. Ruhunuz bile duymuyor. Yüklü miktarda destek verilecek dediniz başvuran ihtiyaç sahiplerine çıkmadı bile. Net bişey bilmeden konuşmak istemem ama Allah görüyor be yöneticiler.
  10. O

Tekrar Türk Telekom'a Geçmeli miyim?

Geçme bence. 2 yıldır kullanıyorum birgün bile bir hediye vermediler. 5 gb internet en az 30 tl artık türk telekomda fiyatları arttırdı( tabi diğerlerine göre hala ucuz). Oda arkadaşım her ay en az 3 4 GB hediye kazanıyor türkcell'den.
  11. O

Asus Zenfone 4 Max kötü pil performansı

Zenfone 2 laser kullanıyorum. Tek şikayetim sizin gibi şarj sorunu. %100 yapıp dışarı çıkıyorum ama akşam olmadan bitiyor. Cebimden çıkarmaya korkuyorum. Asus bu konuda kötü
  12. O

Hocam foruma kayıt olduğum ilk gün en saçma düşünen kişi olduğumu öğrendim galiba. Çokta hevesliydim :(
  13. O

Çiftlikbankın foyasının ortaya çıkmasıyla beraber bitcoinde yaşanan sert düşüş, bana çiftlikbank ve bitcoin yöneticilerinin aynı olduğunu düşündürdü. Aklına böyle saçma şeyler gelen sadece ben miyim yaa?
  14. O

Hızlı şarj için kablo önemli mi?

Ben aynı adaptörde farklı kablolar denedim. Orjinali dışında verim alamadım. Hem söketede zarar veriyor
  15. O

Orjinal Dışı Batarya alınır mı?

Düşük bütçeliysen mecbur alıyosun zaten. Ama düşününce elbette cihazına zarar verecek ve ömrünü kısaltacak.
  16. O

Fotoğraf Makinesi Önerileri

Nikon p9000 var. Youtube'tan incelemelerine bak eminim almak isteyeceksin
  17. O

2000-2500 tl arası telefon önerileri

Birader 2 yıllık asus kullanıcısıyım memnunum. Tavsiye ederim asus ürünlerini