Arama sonuçlarınız

1. LoN3Ly

Genay bilgisayar guvenilirmi?

Bu siteden daha önce alışveriş tecrübesi olan oldumu arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim
  2. LoN3Ly

Xiaomi ve Apple Dünyası

Arkadaşlar sahibinden de bu satıcı Guvenilirmi? Tecrübesi olan arkadaşlar yazarsa sevinirim
  3. LoN3Ly

r5 3600 sistem

x570 chip setli yeni bi kasa toplamak istiyorum bileşenlerini altta belirteceğim görüşlerinizi belirtirseniz benim için çok daha belirleyici olacak seçimlerim arkadaşlar şimdiden teşekkürler işlemci ryzen ın 3. nesin 3600 ü kullanacağım gerek tdp değeri gerekse çekirdek sayısı ve önbelleği...
  4. LoN3Ly

amazondan bilgisayar parçası

beyler amazondan pc parçaları almayı düşünüyorum ama gümrükten geçme ihtimali nedir ?
  5. LoN3Ly

Asus ROG Maximus VIII Hero

BEYLER 0 bi ryzen 3 lü kasa toplama düşüncesindeydim karşıma bulundugum il de x470 ASUS ROG MAXIMUS VIII HERO yu 2. el 1 yıllık satan birisi çıktı karşıma 1 yıl daha garantisi mevcut faturalı kutulu bi ürün 1200 tl ye bırakıcak sizce almalımıyım ?
  6. LoN3Ly

lenovo z5s root hakkında bilgi

arkadaşlar bu modeli yurt dışından getirteceğim z5s modeline root atıp imei atma şansımız varmı yoksa belirli modelleremi yapılabiliyor bu imei atma olayı
  7. LoN3Ly

xiaomi red mi note 7 mi Lenovo z5s mi ?

bütçem bunlara yeterli arkadaşlar red mi note 7 yide beğendim fakat yan çerçeveleri kalın geldi bana lenovo z5 s i inceledim çekilen fotolara vb baktımgayet iyi ve çerçeve çok ince ekran kasa oranı daha fazla ve 3 arka kamerası mevcut işlemciside snapdragon 710 ayrıca ram ide 6 gb bi sitede...
  8. LoN3Ly

İmei hakkında

arkadaşlar terettütde kaldı açıkcası btk nın sitesinde internetten alınan bir cihazın imei kayıt edilemeyeceğini yazıyordu ben mayıs ayında yabancı bir siteden aklımdaki cep telefonunu almak istiyorum örneğin bu vesile ile hiç pasaportum olmadı ilk pasaportumu çıkarıp imei kaydınıda...
  9. LoN3Ly

Steelseries rival 600 mü logitech g502 hero mu ?

kullanan arkadaşlar var ise önerilerini ve kişisel fikirlerini iletirlerse sevinirim kaliteli bir mause almak istiyorum 2 si arasında kaldım steell series rival 600 ün çift sensör olması ayrı bir + ama logitech kullandım genelde bunuda kenra itemiyorum
  10. LoN3Ly

Msi ds200 mause hakkında görüşler

arkadaşlar bu mause u inceledim ve gayet hoşuma gitti uygun performans ürünü gibi msi da gayet hoşuma giden bir markadır fakatdaha önce hiç msi markalı bir mause kullanmadım tecrübesi olan var ise görüş bildirirse sevinirim tşk
  11. LoN3Ly

market.miuiturkiye.net

MIUI Türkiye Market | Xiaomi satış noktası bu site güvenilirmi arkadaşlar bilgisi olan bildirirse sevinirim
  12. LoN3Ly

umidigi z2 pro

bu telefon fiyatına göre harika bir şey türkiye ofiside açılmış yakında türkiyede satışa sunulacak videosunu çekin derim shiftdelete :)
  13. LoN3Ly

asus zonfone 5 mi casper via a3 plusmı

arkadaşlar bu 2 cihaz hakkında bilgisi olan arkadaşlar görüşlerini belirtirse sevinirim
  14. LoN3Ly

Ulefone power 3

arkadaşlar bu telefonu yurt dışından getirtmek istiyorum bilen varmı telefonu düşünceleriz nedir