Arama sonuçlarınız

1. K

Laptop Tavsiyesi...

Merhaba arkadaşlar Masaüstü bilgisayarımı sattım laptop alacağım.Bütçem 1200 lira civarında.Benim için önemli olan faktör ısınma problemi olmasın.i5 işlemcili olacak.En az 4 Gb ramli almayı düşünüyorum ne önerirsiniz.Aklımdaki markalar Acer,Hp,Asus.Sony Birde sorum olacak laptopu fişde takılı...
  2. K

Seçimlerde hangi partiye oy vereceksiniz?

Muhsin Başkanın izindeyiz.Büyük Birlik Partisi...
  3. K

Virüsleri Sildim Ama Dosyalar Gözükmüyor:S

Merhaba arkadaşlar Harici diskimin içindeki virüsleri kaspersky ile taratıp sildim güzelce sildi fakat içindeki dosyalarda silinmil gözüküyor ama harddiskin dosya boyutuna baktığımda normal gözüküyor 70 gb fakat içinde birşey yok.Bunun sebebi nedir.Google'da aradım buna benzer sorun yaşayan...
  4. K

Klasörler Uygulama (exe) olarak gözüküyor:S

yazdıklarınızı uyguluycam arkadaşlar.teşekkürler
  5. K

windows e yaptım.ama klasörler gözükmüyor.Gizli dosyaları gösteri açtım yeni çıkan bişey yok aynı.birde uzantılarını değiştirmeye çalışcam bakalım... exe yerine dosyaların uzantısını ne yapayım?.
  6. K

Merhaba arkadaşlar Flash belleğimdeki klasörleri exe olarak gözüküyor Kaspersky Pure ile tarattırdım 2 adet virüs buldu temizledi ama hala bu şekilde Bilgisayarı baştan tarattım bir çok virüs buldu hepsini temizledi ama hala böyle + combofix ilede bilgisayarı tarattım.klasörlerin...
  7. K

Yerli elektrikli otomobil hayali gerçek oluyor

Bence çok iyi bir fiyat 35 bin tl olsa. 20 bin tl ye alacağın bir araba yerine bunu al zaten 1-2 yılda vereceğin benzin parası o parayı bulur:D.Ayrıca hızıda fena değil 120 km.zaten hız sınırı 110 oldu 120 yeter:D.Çıkarsa güzel olur
  8. K

İnançlarımıza aykırı deyip Noel Baba'yı bıçakladılar!

Bir yerinizden uydurduğunuz laflarla gelip burda ahkam kesmeyin.Bu ülke islam ülkesi.Niye hristiyanların noel babasıymış şunuymuş bunuymuş kutlayalım?.Neden cam ağacı dikip üstüne ışıklar koyalım.Onlar bizim kurban bayramımızı kutluyormu?. Neden sadece çam ağacı başka bir ağaç değil? çam...
  9. K

RESMİ AÇIKLAMA! Türk Telekom'dan Yeni ADSL Hızları ve ADSL Fiyatları

Uydunet sınırsız internet kullanıyorum kafam rahat :)
  10. K

Windows 7 Kullancam Ama Hangisi?

Merhaba arkadaşlar; Uzun zamandır xp kullanıcısıyım.Artık windows 7'ye geçme vakti geldi diye düşünüyorum:) Ancak w7 hakkında pek fazla bilgim yok.İnternette biraz araştırma yaptım home edition,ultime,enterprise felan var.Bunların arasındaki fark nedir?Bana en uygun hangisidir.Ev bilgisayarıma...
  11. K

Elazığ Efsanesi Hayatını Kaybetti

Vay be efsane Nazmi dayı vefat etti he.Daha geçen gün Esat Kabaklı-Yol Yemezi dinliyordum.Yiğit adammış
  12. K

Cepten mi arıyorsunuz yoksa sabitten mi?

türk telekom çok güzel oluyor.Baktı sabit telefon görüşmeleri azaldı teşvik için bedava dakikalar veriyor ama ne çare artık sabit telefon devri bitti bence.Artık TT'nin tek kârı TTNeT'den olcak galiba
  13. K

Kurban Bağışınızı Netten Yapın

İyi hoş güzelde haberin resmi tuhafıma gitti bunu sizmi çizdiniz?
  14. K

Kaspersky İnternet Security 2011 bir yıllık yasal lisans ve Sorunsuz Türkçeleştirme

MOD ARKADAŞLARDAN RİCAM LÜTFEN DİĞER KONUYLA BİRLEŞTİRMEYİN ÇÜNKÜ DİĞER KONU ÇOK KARIŞIK BU KONUDAKİ ADIMLARLA %100 ÇALIŞIYOR Merhaba arkadaşlar aşağıdaki anlatılanlar %100 çalışmaktadır.Denendi... Öncelikle aşağıdaki Çince siteden yasal lisansınızı alın: http://song.kaba365.com/...
  15. K

Kaspersky Internet Security 2011 (1 yıl lisans) Bedava

Merhaba arkadaşlar aşağıdaki anlatılanlar %100 çalışmaktadır.Denendi... Öncelikle aşağıdaki Çince siteden yasal lisansınızı alın: http://song.kaba365.com/ Sonra aşağıdaki linkten Çince versiyonu indirin: http://softup.it168.com/201008/kis11.0.1.400zh-Hans-CN.exe...
  16. K

Haydi İlk Bilgisayar Anılarımızı Anlatıyoruz

Benimde ilk bilgisayarım win 95'in meşhur oldugu zamanlarda amcam almanyadan getirmişti.eve getirdik kurduk.babam kurdu bilgisayarı amcamla birlikte.sonra disk birleştiriciyi açtılar.sonra babamgil dedi bilgisayar yerine alışana kadar elleme dediler(artık pc yerine nasıl alışacaksa sanki yeni...
  17. K

Kaspersky.com.tr açılmıyor.Sorun nedir?

zaten dns yi kapattım siteyi açtım açıldı.Dsn yi tekrar açtım site açılmaya devam etti.Yani kapatıp açtıktan sonra düzeldi galiba
  18. K

Çok şükür dns istemcisini durdurunca açıldı:clap:.Sorun neymiş o zaman?:confused1:
  19. K

evet nasıl yapılacağını biliyorum olmazsa onu deneyeceğim.Host dosyasıyla ilgili bir sorunum yok galiba o dosya boş ---------- Post added at 19:27 ---------- Previous post was at 19:26 ---------- şu anda aktif olarak hiç bir program yok hepsini kapattım.ama yine açmadı ---------- Post...
  20. K

Hiç bir programdan toolbar kullanmıyorum zaten ama hangisi bu soruna neden oluyor şimdi tek tek kaldırıp denemek lazım o zaman:(
  21. K

Şu an güvenli kipteyim giriyor siteye.Dns open dns kullandım yine girmiyor Hosts dosyasını kontrol edeyim
  22. K

Merhaba arkadaşlar Uzun zamandır kaspersky.com ve kaspersky.com.tr'ye ulaşamıyorum.Site açılmıyor.Ama vtunnelden felan girince açılıyor.Bugün bilgisayara format attım bir gireyim dedim girdi.Ama pc programlarını yükledim tekrar girmeye çalıştım şimdi yine girmiyor.Kaspersky lisansımı giriyorum...
  23. K

Selamün Aleyküm SDN Ahalisi

Hoşgeldin kardeşim:)
  24. K

Formanın arkasına ne yazdırısınız?

''Ayık Olun!!'' yaz:D
  25. K

12 Dev Adam'a Dev Prim!

Hakettiler diycek laf yok
  26. K

Bedava Hosting Lazım

msn adresini pm at resellerimden açayım 1 tane host hocam.sorun değil.
  27. K

SDN, Ücretsiz Lord of the Rings Online Kodu Dağıtıyor!

tıklıyok sayfa boş ne iş?
  28. K

Counter-strike Için Iftar Vakti :)

Counter Strike 1.6 Turkey Fan Page'nin Videoları: Counter Strike ~ de_dust2 de iftar vakti | Facebook Gayet güzel:) http://video.ak.fbcdn.net/cfs-ak-snc4/48498/53/142189205820200_49422.mp4
  29. K

1 Bardak Kola Neler Yapıyor?

45 dakika içinde: Beyinde dopamin yapımı artar, mutluluk hissi başlar (eroinin etkisine benzer bir etki meydana gelir.) bu zararını sevdim.Çünkü bu aralar mutlu olmam ve olumlu düşünmem lazım:D:D.Onun için kolaya devam:):D
  30. K

Bilgisayar Satışlarında Inanılmaz Düşüş!

hazır bilgisayar alanın aklına şaşarım.en iyisi toplattıracaksın
  31. K

Psikopat Karıncalar !!

israf olmasın diye kemğide götürüyolar:D
  32. K

Türk Olmak !

*Askerde gördüğü her silahla fotoğraf çektirmektir.xD bu söz harbidende doğru:D
  33. K

Dünyanın En Güvensiz Araçları!

Sayın editörüm birde şu daccia loganlar hakkında bilgi verirmisiniz.Hurda arabaların malzemelerinden yapılıyomuş doğrumudur?.Merak ettim
  34. K

İsrailli Turistler Gelmez Oldu

Kızları gelsin ama:tongue::D
  35. K

Cod 4 'ten Bir Ss

Daha güzel yapılabilirdi:D
  36. K

Yazilim Sirketi Ile Nasil Anlasma Yapilir ?

Bir sözleşme imzalayıp iki tarafında imzalaması ve notere onaylatmanız yeterlidir.Ama çalışacağınız firma zaten büyük bir firmaysa buna gerek yok.Böyle bişey yapmaz...
  37. K

Kadın Kocasını Başka Kadınla Yakalayınca...

Bu ne ya gerçekmi,showmu böyle programmı olur
  38. K

Dünya Kupası Güzelleri Galerisi 5

Ya onların orda maç izlediği felan yok zaten amaçları fingirdeşmek:D:mrgreen::dil:
  39. K

Hangi Marka Ram /anket/ 2010

Normal bi bilgisayar için kingston ama soğutuculu ve daha cafcaflı oyun canavarı pc ler için soğutuculu olan ocz tabiki
  40. K

Kanaldhaber.com.tr 'de Bulunan Reklam

Zaten o siteye haber okumak için giren adamın aklından şüphe ederim....
  41. K

ama reklam katogorilerini sitelerin seçme hakkı var bu bir tesadüfmü o zaman:glare:
  42. K

Kanald(Doğan Grubu) çok görmemek lazım.Normal bişey onlar için:)
  43. K

Google Chrome Yenildi !

Her zaman firefox derdim ama artık chrome kullanıyorum(işlemci az yediği için).Bundan sonra galiba opera diyeceğim:D.Ama chromeden vazgeçmem galiba:)
  44. K

Sihirli Kum

Bu kumun adı ne:D
  45. K

Türkiye Gönderiyor Kktc Yiyor

Bu konuyu okuldada konuşmuştuk.Hocamız Dediki;KKTC'deki halkı Türkiye'ye .Türkiye'den bir kesimide oraya götürcen o zaman bu sorun çözülür dedi:).Güzel bir fikir ama olamaz:)
  46. K

Türkiye Gönderiyor Kktc Yiyor

KKTC’de asgari ücret 1.237 lira Türkiye’de 599 TL KKTC'de haftalık çalışma süresi kış aylarında 40 saat, yaz aylarında ise 35 saat. Onun üstünde fazla mesai ödeniyor. Sabah gazetesi yazarı Erdal Şafak bugünkü köşe yazısında KKTC'ye çok fena yüklendi. Şafak, "Gözümüz yok" dediği...
  47. K

Zamunda.net Üyelik Alımı Açıldı Koşun:d:d

Yumulun:mrgreen: http://www.zamunda.net/signup.php
  48. K

Gülme krizi geçiren oyuncak :)

Ne güzel gülüyor kerata:D
  49. K

Dans eden öğretmen ve çiftçi :d

Arma 2 oyunundan:D Not:resmin üstüne tıklayın direk forumdan video göstermiyor:)
  50. K

Toyota'nın test sürücüsü kazada öldü

Ne denirse desin dünyayın en güvenli sağlam arabası volvo.Bazı arabalar oluyor 50 km ile giderken kaza yapınca nerdeyse yapışıyor böyle arabamı olur:confused1:
  51. K

Dağdan davulla zurnayla değil böyle indirilir +18

Çok fazla şiddet içeriyo diye olabilir ama silinmemesinden yanayım izleyenlerin morali yerine gelir:hammer:
  52. K

Dağdan davulla zurnayla değil böyle indirilir +18

Bu köpeklere az bile.Ama bu konu silinir birazdan
  53. K

Kestaneyi çizdirmek ?

harbi ya kestaneyi çizdirmenin tam anlamı ne:D
  54. K

Pkknın korkulu rüyası kırsala iniyor

sanki o bölgedeki terör temizlenince pkk bitecekmi sanıyorsunuz?Bunlar b*k gibidir orayı bitirseniz şehre inerler hergün bi yer bombalar o zaman ne yapcaz?.bu sadece orayı bitirmekle bitmez arkadaşlar gözünüzü açın artık!!.Bu iş diplomasi işi ilk önce bunu destekleyenleri keseceksin sonra terör...
  55. K

Doğu'da görev yapan bir doktorun mektubu

Ne kadar saçma ne kadar zihniyetsizce yazılmış bir mektup.Bu mektubun sonra tüm doğuya mal ediyolar.Şimdi bu mektubu doğudaki bir doktor yazdı diye bunu tüm doğuya mal etmek doğrumu sizce?.Gerçekten acıyorum insanları bu tür şeylerle bölmeye çalışıyolar ve sizde bunu konu açarak farkında olmadan...
  56. K

SDN'nin Maskotunu Belirleyin

en iyisi c de hiç değiles onda bi emek var gibi inşallah oda alıntı çıkmaz:D
  57. K

Bilin bakalım bu ne

video açılmıyor
  58. K

Size dedim bu shiftdeleteden bişey çıkmaz webmaster forumunda düzenleyin şu yarışmayı diye al işte çalıntı çıktı çoğu:D
  59. K

Selam ben zor_hak

dayı otomatiğe bağlamış işi:D
  60. K

Selam ben zor_hak

Ahanda buraya yazıyorum bu gerçek zorhak değil bu konuda birazdan kapanır bu sözümü iyi belleyin:D harbi ya sen feyk zorhakmısın:confused1:
  61. K

Sagopa kajmer & kolera ~ bir dizi İz [klip]

http://www.facebook.com/Sagopa.Kajmer.Fun.Club#!/video/video.php?v=120114368031690 Çok güzel olmuş izlemenizi tavsiye ederim:)
  62. K

B güzel
  63. K

Ahmedinejad dünyayı ayağa kaldırdı

burayı yanlış yazdınız galiba israil avrupada değil:)
  64. K

Öğretmenlerin şifresini kıran öğrenciler notlarını yükseltti

bari karneden sonra ortaya çıksaydı hiç değilse boşa gitmemiş olurdu:D
  65. K

Ablukaya alıyoruz ama ateş ettirmiyorlar !!

Kimse şimdi yok böyle şeyler diye bilmişlik taslamasın bunlar doğru şeyler.Bu ülkede neler dönüyor haberimiz yok.Halamın oğlu askerden geldi diyor teröristleri pusuya düşürüyoruz komutandan haber geliyor çekiliyoruz diye bunların şimdi hepsi uydurmamı?.Lütfen biraz açın gözünüzü bu devletin...
  66. K

Ankaranın yeni bir logosu var

Gözler hoşuma gitmedi korktum:D
  67. K

Şaka Maka Lisede Bitti:)

lisede aşk yaşayıpta 5 yıl sürdüren varmı ya:D
  68. K

bir yandan seviniyorum bir yandan üzülüyorum ama o günlerim aklıma geldikçe özlüyorum yani bi yandan bitsin diyorum bi yandan bitmesin karşık bi olay:S
  69. K

Elveda

Ya bu ne son zamanlarda hep isyan çıkıyor:D.Çağırın yeniçerileri bastırsın:D
  70. K

Yarın son karnelerimizi alıyoruz tüm arkadaşlarım bir yana dağılcak çok arıycam o günleri.Yaş gittikçe ilerliyor desenize:(
  71. K

Ya siz bu israil'i ne kadar gözünüzde büyütüyorsunuz?Tamam arkasında abd var ama yener yenemez diye bişey olmaz.Zaten yorumumdada yener diye bişey demedim.Bu zamanda savaş demek iki taraf içinde bişey getirmez sadece enkaz...
  72. K

Burnuma savaş kokusu oluyorum.Çok kötü şeyler olcak gibi:).Ama israile artık birinin bunu yapması lazım iranı destekliyorum savaş çıksa bile... Bak sago ne güzel söylemiş:) Yaralara bak, bu birinin değil birilerinin İzi kalır birinin, o geçmeden izi kalır ötekinin Hepimizin izi, bir dizi...
  73. K

TTNeT'deki Bu Aralar Neden Yavaş Olduğunu Öğrendim

Teşekkürler bi deneyeyim
  74. K

TTNeT'deki Bu Aralar Neden Yavaş Olduğunu Öğrendim

Merhaba arkadaşlar.1 haftadır internetim çok yavaştı.İnternet hızım 8 mbit olmasına rağmen max 50 kb ile indirme yapabiliyordum.Bugün Türk Telekom bakım şefliğine gittim ve ordaki görevli DNS'lerini değiştirme ttnet dns lerini kullan geçer dedi.Galiba bu google erişim olayından dolayı birçok dns...
  75. K

Oyuncuların Hepsi Sağlıksızmış

ben şimdi öylemiyim:D
  76. K

Sıkıldım!

windowsa geç call of duty felan yükle online oynayalım jeaq bak gör sıkılmazsın:D
  77. K

Elveda Windows XP!

Bende w7 ye geçmeyi düşünüyorumda çoğu program yüklenmiyomuş doğrumu?Birçok program daha uyum sağlayamamış w7 ye aslı varmı?:D
  78. K

Crysis 2 Oynamak Böyle Bir Şey!

Bendede Dual Core 5200+2 Gb ram+Nvidia GTS 250 ECO 1GB 256bit DDR3 ekran kartı var kaldırırmı acep?:)
  79. K

Bu Ekran Kartlarından Hangisi Daha İyi?

Teşekkürler arkadaşlar.
  80. K

Bu Ekran Kartlarından Hangisi Daha İyi?

Merhaba arkadaşlar önceki konumdaki ekran kartından ZOTAC GTS 250 ECO EKRAN KARTI 1GB (256 bit) DDR3 seçtim ama şimdi yeni bir ekran kartı gördüm tekrar kafamda soru işareti oluştu Alacağım ekran kartı bu ama; Zotac Nvidia GTS 250 ECO 1GB 256bit DDR3 (Directx 10.1) PCI-E x16 Ekran Kartı...
  81. K

Sizce Hangi Ekran Kartını Alsam?

Merhaba arkadaşlar Elimde şu an Sparkle Nvidia Geforce 8500 Gt 512 DDR2 Ekran kartı var Ama değiştirmeyi düşünüyorum 2 ekran kartı arasında kaldım Zotac Nvidia Geforce Synergy 9800GT 1GB 256BIT GDDR3 (directx 10) PCI-E 2.0 x16 Ekran Kartı...
  82. K

En Sevdiğiniz Fps Oyun?

Fps deyince ilk aklıma gelen zaten cod serisi:D
  83. K

Bilgisayarınız canınızı mı sıkıyor?

Ben bunu 6 yıl önce oynuyodum :D
  84. K

Hadi AliA'a Mektup Yazalım!

Alia sen yoksun diye bir çok konu kilitsiz kaldı:D.ordada kilit yöntemin işe yarıyormu:D.En kısa sürede gel.Bide foto gönder bi çarşı izninde:D.Bakalım ne halledersin:flowers:
  85. K

Biz Magnum'la değil...

Bu meybuzlara yasak getirilmişti galiba zararlı diye.Geçen sene bizim bakkala 1.000 tl ceza kesmişlerdi
  86. K

Shifdelete Sizce Aylık Trafiği ne kadar?

hocam daha siz ne gb ından bahsediyorsunuz? Şu an sdn en az 10 tb yiyodur.Adım gibi eminim isterse Troy açıklasın ne kadar haklı olduğumu görceksiniz.O kadar video var makaleler var +günlük kaç bin kişi giriyor haberiniz varmı daha 200 gb diyolar hahaha güldürmeyin beni:D
  87. K

Milliyet Gazetesine Göre Türk Halkının İsteği

hocam savaşı kolay sanıyosun herhalde:).Olası Türkiye-israil savaşı 3.dünya savaşı demektir.Ve silah da dışa bağımlıyız hadi savaşa girdik diyelim ne kadar dayancaz.Hem daha bir atom bombamız bile yok olası bir savaşta israil hiç düşünmeden kullancaktır emin olun.Ha ama Rusya-iran-çin yanımızda...
  88. K

Linux veya bilişim egitimleri

Duyduğuma göre BilgeAdam iyi ama biraz pahalıymış
  89. K

Türkiye dünyayı ayağa kaldırıyor

Tabiki savaş olmaz.Diplomatik yollar ile çözülmezse en sonda savaş ilan edilir.Hem savaş öyle kolay bişey değil.Zaten bu yüzden bir çıkacak savaş 3.dünya savaşı olacaktır.Ayrıca daha israil ile savaşak düzeye gelmedik.Olası Türkiye israil savaşında israilin yanında abd ve ingiltere gibi birçok...
  90. K

Sponsor Aranıyor

üyeliğe gerek yok sponsorluk veren bi firmanın msn ekle ordan konuşabilirsiniz
  91. K

Sponsor Aranıyor

http://www.r10.net/hosting-sponsorluk/ buraya bi bak burda birçok şirket sponsor olmakta
  92. K

Siz de SDN Ekibinin bir parçası olmak ister misiniz?

seçim olsun sandığa gidelim:clap:
  93. K

Windows Xp İconlarını(Simge) nerden bulabilirim?

tamam deniycem yardımlarınız için teşekkürler
  94. K

Teşekkürler deniycem.Peki bu ico searcher programıyla bir programın simgesinide alıp .ico olarak kaydebiliyomuyuz?
  95. K

normal .ico uzantılı program-mp3 vs.. gibi simgelerden diyorum ayrıca googlede çok site gezdim ama windows xp nin kendi orjinal simgelerini bulamadım baktıgm iconlar yeni yapılmış 3d tasarım felan olan iconlar ama benim aradıgım win xp nin kendi iconları ---------- saat 12:25 eklendi...
  96. K

Pc Toplama Yardım...

İntel E6600+2 Gb ram+Nvidia Geforce 9800 Gt+bide ucuz yollusundan anakart+hdd+kasa 900 tl ye toplayabilirsin
  97. K

Merhaba arkadaşlar bana windows xp iconları yani simgeleri lazım nasıl bulabilirim?pc de arattırdım ama .ico olarak yok hep png yada jpeg şeklinde var onlarıda ico ya dönüştürünce bozuluyor.Bilen arkadaşlar varsa yardım ederlerse sevinirim bunun gibi
  98. K

Vodafone Hakkındaki Soru ve Sorunlarınızı Cevaplıyorum

Cevaplarınız için teşekkürler
  99. K

peki bu 1000 tl lik indirim çekiyle verilen modem maximum kaç mbite kadar çıkıyor?.Birde 3G desteklenmeyen yerlerde Gprs üzerinden bağlanabilirimiyim internete 3g modem ile?
  100. K

Program kurmadan herkesin sanal pc si olacak

çok güzel bişey ama yavaş:D
  101. K

Mario Çıldırırsa !

hahah güzeldi:)
  102. K

Program kurmadan herkesin sanal pc si olacak

bu nasıl bişey mesela program felan kurabiliyozmu internet bağlantısı felan varmı.download yapabilirmiyiz:D
  103. K

Her şekilde ''0'' alıcağını bildiğin bi sınavda yapabilceğin 30 şey :)

Soru: Ahmet haşimin en ünlü eserlerinin toplandığı eserin adı nedir? Cevap: Best of Ahmet Haşim. Bu güzeldi:D
  104. K

Günün Sözü

Al Götür Gözyaşlarımıda , cenabet Gönlün Yıkansın !
  105. K

Benimde bir sorum olcak üniversiteye gideceğim için 3G almam gerekiyor.Notebook'um var ama laptop almayı düşünüyorum vodafone'nun 1000 tl lik indirim çekiyle.Ama hız konusunda tereddütüm var yani 2 senelik sözleşme imzalıycam 2 sene boyunca kamlumbağa hızında internet kullanamam.Vodefonun...
  106. K

1500tl ye kadar toplama bilgisayar tavsiyesi

Bence 2.seçeği al derim.Amd tavsiye etmem performans istiyosan...Ayırca nvidia alcaksan sapphire yada zotac öneririm
  107. K

Sagopa Kajmer Ankara Gençlik Festivali

Sagopa Kajmer & Pesimist Orkestra 17 Mayıs Saat 21:00′da Ankara Gençlik Festivali’nde sevenleriyle buluşuyor.Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak konser halka açık ve ücretsiz olacak,iyi eğlenceler dileriz.:clap: Evet arkadaşlar gelmek isteyen olursa benle irtibata geçsin...
  108. K

SDN'ye son zamanlarda ne oluyor?

Zorhak abinin gitmesine üzüldüm şahsen.Banlanmasının sebebi multi üyelik açtığı içinse çok saçma bi sebep olmuş
  109. K

Bugün Ne Öğrendiniz ?

Bugün linux centosun gerçekten zor olduğunu öğrendim:(
  110. K

Komik Bilgisayar Muhabbetleri

İşletim sistemi windows olanın, başı beladan kurtulmaz. Bu yazıyı Anti-windows'cu birisi hazırlamış gibi geldi:)(Yani linuxcu biri:D)
  111. K

Naptın Sen Sagopa:S

Merhaba arkadaşlar bir arkadaşımın linki vermesiyle şok oldum http://www.facebook.com/video/video....20894707935115 Sagopa kajmer Ateşten Gömlek arka plan müziğini başka bir müzikten (ç)almış. Bir Sagopa Kajmer hayranı olarak bu beni çok üzdü:( İnşallah doğru değildir
  112. K

Kollarımı açeydim ...

Konu kapatılmalı yoksa yine siyasi tartışmalar başlıycak:)
  113. K

SDN Maskotunu Arıyor - Ödüllü Yarışma -

O siteyi bilseydin böyle yorum yapmazdın emin ol:)
  114. K

SDN Maskotunu Arıyor - Ödüllü Yarışma -

Bence bu konuyu r10.net webmaster sitesindeki tasarım yarışmaları bölümüne açsanız ortaya çok güzel tasarımlar çıkacağına inanıyorum:).Çünkü Türkiyenin en büyük webmaster forumu orası ve işini profesyonel yapan tasarımcılar var orda(Lamerler hariç).Birde ödülü yazarsanız yarışmaya katılanlar...
  115. K

Internet Cafe işleten Var mı ?

hahaha:D
  116. K

300 Spartalı değil 40 Göktürk !!

Video gerçekten çok etkileyici Türk atalarımla gurur duyuyorum.O devirlerde yaşamak isterdim şahsen.Şimdiki gibi batılaşıcaz diye g*tümüzü yırtacağımıza şereflice ölmek daha hayırlı olurdu.O günlerde yaşamayı o kadar çok isterdimki anlatamam.Ayrıca Osmanlı devrindeki yaşamı o kadar çok merak...
  117. K

"3 çocuk yapana ödül verebiliriz"

Doğru söylüyor.Şu an genç bir nüfusumuz var ama bi 20 yıl sonra yaşlı nüfusa doğru yol alcaz o yüzden her ailenin en az 3 çocuk yapması lazım yoksa halimiz harap.3 çocuk yapana hediye versin devlet:D.3 çocuk yapana 1 çocuk hediye:D
  118. K

Ttnet santral dediğiniz ne oluyor?

Sanırsam bu kutulardan gelen verileri önce bu santrale geliyor sonra ordan ptt ye ordanda gidiyor işte:D.Ama bu kabloların dağıldığı yer sanırsam öyle bişey bi arıza felan oldugunda ordan kontrol ediyolar.Büyük veri taşıyan kablolar bu santrale geliyor sonra burdan küçük kablolar evlere dağılıyo...
  119. K

Troy'un 14/04/08 tarihli Röportajı :)

Bu site 917 bin tl fiyat biçti:) http://www.sitemnekadar.com/www.shiftdelete.net
  120. K

Korelilerin İlginç Yemek Zevki [Canlı Ahtapot]

Bu nasıl bir zihniyettir ya anlamadım.Hristiyanlar vs.. Kurban bayramlarını vahşet,katliyam diye adlandırırken bu insanları hiçmi görmüyolar anlamıyorum.Yazık...
  121. K

Tarayıcı test sonuçları (07.05.2010)

Firefox dan vazgeçmem chroma felan boş iş...Durmadan çöküyor
  122. K

Çıplaklar Oteli'ne şok karar

Millet pek meraklı üstünde hiç bişey olmadan gezmeye.Çok gereksiz ve ahlaksız bir sistem.Lanet olsun
  123. K

Ülke Olarak İnterneti Bilinçsiz Kullanıyoruz!!

Hahahaha:clap:
  124. K

Türkiye'nin ilk çıplaklar oteli...

hahah koptum:clap:Hakkaten ya madem türkleri almıycaksınız türkiyeye niye açıyosunuz.Yine Türk işi ekşın:D
  125. K

Pikachu'yu seslendiren kız.. :)

Hakketen güzel taklit etti:D
  126. K

İşletim sisteminizi lisanslımı kullanıyorsunuz ?

Lisans alcak kadar param yok onun için lisansız kullanıyorum.Acıların çocuyuğum ben.Benim hiç lisanlı işletim sistemim olmadı:crying:
  127. K

Okulda Şok Görüntüler !

Bunu evlendirmek lazım hemen:D
  128. K

Yaşlandırıyor!

Özellikle kolay aman diyim uzak durun yazın günde çekirdek+2.5 litre kolay içiyordum.Artık içmiyorum onun yerine ayran-maden suyu felan:D.Serinliycem diye sağlınızla oynamayın co-cola vs.. kolalarda hiç bir etki yok denilsede çok büyük zararları var demedi demeyin.Onun yerine ayran için
  129. K

İthalat hazırlıkları tamam, helal sertifikası olmayan et alınmayacak

Katılıyorum.Yüksek fiyata satmak için piyasada mal yok diyolar başbakan ithalat lafını çıkarınca hepsi nasıl mallarını sattılar öyle olur işte.İthalat yapılsın biraz satışları düşsün o zaman akılları başlarına gelir.bizim milletimizde iş yok.Her koyun kendi bacağından asılcak
  130. K

4 şirketin cirosu Türkiye'yi aştı!

Amerikanın yurtiçin gayrisafi yurtiçi hasıla miktarı kaç acaba.bizim baya düşükmüş:S
  131. K

Bir fıkra : Tayyip& Obama

süper:clap:.
  132. K

Linux ekran görüntülerinizi paylaşın

Centosa masaüstü kurabiliyozmu?
  133. K

Park sensöründe son nokta !!

bende tam onu diycektim.Bayanlar için çok güzel bişey.Ama lüks otomobiller için geçerli bişey bu sanırsam.bizim alım gücümüz yok o kadar:D
  134. K

Sansar Salvo - Sokağa Döner

Beğenmedim Edit:Ya bu adam sagodan ne istiyo her şarkısında sagoya laf sokuyo.Sen sagonun yanından bile geçemezsin.Sansarın şarkılarını severim ama sagoya laf atması gereksiz
  135. K

SDN Nostalji

vay be ilk defa duyuyorum.o zamanlar sunucusu amerikadamı barınıyodu:blink:.Şimdi türkiye mars dc de sanırsam
  136. K

Kaspersky Lisansı Almak İsteyen?

Malesf o kadar bekleyelim hocam:D.pc ye güzelce bi format attım kaspersky'da kurup sorunsuzca kullanmak istiyorum.Seneye alırız inşallah senle:D
  137. K

Merhaba arkadaşlar 1 yıllık kaspersky lisansı alcam.Ama 1 yıllık 1 pc için 48 TL.Ama 3 pc 1 yıllık 74 TL.3 kişi alırsak ucuza gelir tanesi 25 TL oluyor yani yarı yarıya kâr etmiş gibi oluyoruz:D.Almak isteyen varsa özel mesaj yada konu altında yazabilir.Alalım 3 kişi...
  138. K

Merhaba arkadaşlar 1 yıllık kaspersky lisansı alcam.Ama 1 yıllık 1 pc için 48 TL.Ama 3 pc 1 yıllık 74 TL.3 kişi alırsak ucuza gelir tanesi 24 TL oluyor yani yarı yarıya kâr etmiş gibi oluyoruz:Dİnternette key aramaktan bıktım hepsi 2 gün sonra karalisteye alınıyor birazda legal program...
  139. K

Foruma telsiz sistemi istiyorum

Aslında 1 ay önce shiftdelete.fm domainini alcaktım bi radyo kurmak için hem sohbet hemde istek parçalar gibi vs.. ama .fm uzantlı alan adlarının fiyatı 200 tl görünce almaktan vazgeçtim:D.Eğer yönetim bu domaini alırsa bi radyo açarsa ordan hem istek parça veririz hemde sohbet olur dj'yde...
  140. K

TTNET ve Fiberoptik

Diğer sağlayıcılara geçin diyosunuz zaten diğer sağlayıcılarda türk telekom alt yapsını kullanıyorlar.bu yüzden ana sağlayıcıdan almak varken neden insanlar bayi konumundaki sağlayıcılardan alsın?.bir sorun olduğunda ttnet daha hızlı hareket geçer ama diğer sağlayıcılardan birçok sorun...
  141. K

TTNET ve Fiberoptik

Bizim yüksek hıza ihtiyacımız yok bizim uygun fiyata internet ihtiyacımız var.Şahsen ben internetin hızlanmasına değilde fiyatların düşmesinden yanayım.İnternet hızlanınca nolcak?Milletimiz araştırmamı yapıyor?faydalı bişeyler içinmi uğraşıyor?(bende dahil).Türkiyede internet kullanıcıların çoğu...
  142. K

FTP Sever Kurmak

GoldenFTP'yi öneririrm ama oda ücretli.Crack'ini bulmak çok zor.Ama onun yerine HFS ~ HTTP File Server önerebilirim Hem kullanışlı hemde ücretsiz mesela ftp den kaç kb ile çekilebilir vs.. onları kendin ayarlayabiliyorsun.Eğer bunuda beğenmezsen google'a FTP servers yazarsan alternatif...
  143. K

İnternet Diye Bir Şey Varmış

10 yıllık haberi ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorsunuz bu kadarda olmaz.Copy paste yaparken okuyunda yapıştırın bari:wink:
  144. K

Sagopa Kajmer - Düşersem Yanarım

İlk çıktığında hiç durmadan dinliyordum.Klibide çok güzel.Gerçi sagopanın bütün müzikleri güzel.Sagopa Forever.Her zaman izindeyiz...(Kaf Kef)
  145. K

En Kısa En Komik Yazı:D

biraz daha açarmısın.Yaklaştın:clap:
  146. K

En Kısa En Komik Yazı:D

2 kadın sessizce oturuyormuş... (Bir forumda görmüştüm.Hadi anlayın:D)
  147. K

Modern Warfare 2 Krizi

Bir cod hayranı olarak bunu yakıştıramadım.Amaçları nedir anlamadım.Para konusumu?
  148. K

Ygs netler

kötüydü ya 60 net:S.mat hiç yapamadım ondan berbat geçti
  149. K

Kim kaç server kullanıyor? !!

Google dünya sunucularının %2'sine sahip ama bu kaç milyon sunucu yapıyor bilmiyorum:D
  150. K

Teknolojiden Faydalanan Kedi !... :)

konuyu tamda ben açcaktım:D.Webmaster forumundamı gördün bu videoyu?
  151. K

Ekmeğini Paylaşmaktan Çekinen , İnsanoğluna İbret OLsun

valla helal olsun hayvanlar bile paylaşmak nedir çok iyi biliyor.Biz ise....Çok güzel bir video.Sağolasın
  152. K

Berberle Şaka Olmaz

o neydi ya:D
  153. K

Host önerisi?

ya anlamıyorumki ne bu yabancı firma sevgisi.Türkiyede onlarca profesyonel işini kusursuz yapan hosting firmaları var neden paralarımızı yabancılara yatıralımki?.Hiç sen tr lokasyon firmaları denedinmide hemen yabancı hosting firmalarından alın diyorsunuz.O bahsettiğim hostingciler merdivenaltı...
  154. K

Seni bugün en iyi anlatan kelime?

Karmakarışık duygular:confused1:
  155. K

Hava Harp Okulu'na Başvuru Yaptım

Aslında çok saçma bir uygulama günümüzde insanın gözünün bozuk olması çok normal.Çağ teknoloji çağı insanlar pc başında ve bilişim ile uğraşıyor.E haliyle insanın gözleri bozuluyor.Çalışmaktan bozuluyor,kitap okumaktan bozuluyor daha birçok neden sayabiliriz.Zaten dünyadaki insaların üçte biri...
  156. K

salla jeaq ya pilotluk zor iştir.Durmadan hava basıncında kalıyosun zaten.Hem 30 yaşında felan anca pilot olunuyor 10 yıl felan okursun herhalde:D Pilotluk zor iştir
  157. K

Evet Jeaq askeri okullara gözünde hipermetrop-astigmat ve miyop olan adayları almıyorlar.Ama 0.50 asgimattan bişey olmaz herhalde ama sen yinede araştır.Olmazsa polis akademesine git neden olsa puanların yüksek.Hem askeri okullar zordur.Göründüğü gibi değil... Birde benim sorum olcak polis...
  158. K

Kadir Has Üniversitesi 2010 Bilişim Ödülleri

aynen
  159. K

Sanırım Firefox'u bırakacağım

Firefox'a durmadan çöküyor şişiyor diyen arkadaş şu an 24 sekme açık rami resmen sömürüyo ama çökme vs.. yok.canavar gibi çalışıyor.Nazar değdirmeyin bak:D Ayırca desperado64 haklı arada geçmişi temizleyin yoksa şişiyo firefox ve daha çok ram yiyo.ben pc yi kapatmadan önce bugünkü geçmişi...
  160. K

428 BİN GSlı Fenerli oldu:)

Sanmıyorum...
  161. K

aralarında en yavaş firefox derken?İE'den bilemi yavaş:mellow:.Buna ancak gülerim aha gülüyorum:biggrin::clap:
  162. K

Farklı bir kişilik testi !!

Buda benim sonucum Kişilik Testi Sonucu Oldukça kendine güvenen bir yapınız var ve tam bir şehir aşığısınız. Şehrin parlaklığı kadar sizi cezbeden bişey yok. Adeta yaşadığınızı hissettiriyor. Beton bloklardan oluşan bu "orman" sizin oyun sahanız ! İş sanat ve ustalığa...
  163. K

Rami ve işlemciyi çok yesede firefox hepsinden iyi.Google chrome tavsiye etmem çöküp duruyor bende:D.Bide hata olarak şöyle diyor ''Eyvah Chrome Çöktü.Tekrar başlatılsınmı?'' demişti:D.Bu hata ilk karşıma geldiğinde noluyo lan felan dedim:tt2:
  164. K

TTNeT Open Dns(208.67.222.222)'yi Youtube Erişimine Kapadımı?

Google dns denedim yine girmiyor.Youtube ip değiştiyse ondan olabilir sanırım.Çünkü hosts dosyasında oynama yapmıştım youtubenin yeni ipsi ne acaba?
  165. K

TTNeT Open Dns(208.67.222.222)'yi Youtube Erişimine Kapadımı?

Merhaba arkadaşlar Dns ayalarım 208.67.222.222 208.67.220.220 yani OpenDns ama son 1 haftadır youtubeye giremiyorum 4.2.2.1 4.2.2.2 Bu dnsleri denedim yine girmiyor.Sorun bendemi?:confused1:.Ayrınca vtunnel'den girdim ordanda kaspersky virüs uyarısı veriyor youtube'a girince Sorun kimde:blink:
  166. K

Ne İllet Bir Virüs Silemiyorum:S(Agent Virüsü)

anladım teşekkürler
  167. K

Ramller ile ne alakası var anlamadım:blink:
  168. K

hocam remove toollar derken Remove Toolbar'ımı kasettin acaba?Googleye yazıyorum ama Remove Toollar diye bişey çıkmıyor.Bunumu denemek istediğiniz diyor:Remove Toolbar
  169. K

Tüm önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar.Peki bu dediğiniz programları yüklersem Kaspersky ile çakışırmı ?
  170. K

tamam hocam deniycem teşekkürler
  171. K

Kurtarma cd'si derken sadece virüsleri siliyor demi?Ama birçok dosyaya bulaşmış,dosyalarıda silermi? ---------- saat 17:55 eklendi ---------- önceki mesaj saat 17:54 eklenmişti ---------- Hocam zaten şu an kullandığım kaspersky'da siliyor ama kendini kopyalayıp duruyor.Bi bakıyorum...
  172. K

Hayır.Kaspersky hepsinden iyi diye düşündüm.Virüsü siliyor ama bilgisyarı tekrar açtığımda tekrar uyarı veriyor.Kendini kopyalıyor galiba:confused1:
  173. K

Kav 2010 kullanıyorum.Kav'ın yanına ne yüklememi tavsiye edersiniz?

Zemana AntiLogger kurabilirsin.Bende şuan kaspersky ve zemana Antiloggar var.Bu program bilgisayarınıza bir trojan keylogger vs.. girdiğinde anında uyarı veriyor.Online çalışan bir program tarattırma bölümü yok her an aktif olan bir program tavsiye ederim
  174. K

Merhaba arkadaşlar son 2 aydan beri bilgisayarımda agent virüsü var ve tüm dosyalara yayıldı kaspersky siliyor ama bilgisayarı açtığımda tekrar kendini kopyalıyor:thumbdown:.Geçen gün sdn editörleri bu virüsü ele almışlardı ama çözüm yolu yokmu?Web sitemin dosyalarına bile girdi.Bunu nasıl...
  175. K

Nasıl bir dünya??

Felsefe'deki Ütopya gibi bir dünya olsun isterdim:D
  176. K

İlginç !!

İlk resimdeki yazı çok ilginç.Demekki neymiş ''Öldürmeyen Allah öldürmüyor.Eceli gelince ölüyor:)''
  177. K

YGS bu Pazar yapılacak!

Valla geçen sene puanlar öyleydi bilmiyorum:D.Bu senede 350 nin üstünde olmaz diye tahmin ediyorum ama hayırlısı :thumbup1:
  178. K

Host önerisi?

net-sis.com öneririm.Hem kaliteli hemde destek süper.Şu ana kadar bir sorun çıkmadı.Türkiye lokasyon bir host alın hem siteleriniz daha hızlı açılır.TTnet'i biliyorsunuz yurtdışı bağlantılarında hep sorun çıkıyor.Hostgator,Bluehost gibi firmalar hep yurtdışında oldugu için siteye erişimlerde...
  179. K

YGS bu Pazar yapılacak!

Yok yani eski sisteme göre öss den her hangi bir alanda 236 puan alınca mülakata girmeye hak kazanıyosun.Sonra birde mülakat var onuda geçrsen girebiliyosun.Ama öss den 236 ham puan alman gerekiyordu geçen sene...Bu sene kaç puan olcak bilmiyorum
  180. K

YGS bu Pazar yapılacak!

İstediğim bölüm beden eğitimi öğretmenliği özellikle Gazi üniversitesi.Geçen sen 235 ham puan ile alıyodu.Şöyle bi düşünürsek bu sende 350 ile felan alır sanırsam.İnş puan o aralarda olur çok istiyorum Gazi Besyoyu Sporu seviyorum:clap:
  181. K

YGS bu Pazar yapılacak!

ya biz şimdi iyimiyiz kötüyümüyüz 350 ham puan iyimi kötümü bana bişey söyleyin:D.okul puanı ile 420 puanla bi yerlere gidebilirmiyiz?
  182. K

YGS bu Pazar yapılacak!

Ne yaptın sen ya 410 ham puan alsan okulda 70 puan versen 480 puan ediyo.Türkiye birincisi olursun o zaman:clap:.Bunu diyen biraz abartmış sanırsam.Polis Meslek yüksekokul puanı açıklandı ham 300 puan alman gerekiyor.Eski sisteme göre 230 du.Aradaki puan farkını hesaplarsanız.Bu yılki üniversite...
  183. K

Bir Günün Özeti: Faaaaaa...k!

faaak derken bizim bildiğimiz faaakmu yoksa F*ckmu:D
  184. K

Tren Üstünde Elektrik Çarparak Ölen Adam (+16)

ıyy bu ne ya adam resmen pişti bide yanıyo:S
  185. K

Sınavı bitti ve 40 daha soru var diyince :)

İçinde bi cızırdama varmı varsa tamamdır:DCızZzZzZzZ
  186. K

Bir Karınca Yuvasına 10 Ton Çimento Dökülürse Ne Olur?

Helal olsun bak karıncalar bile neler yapıyor...Allah'ın hikmeti
  187. K

Yeni Bir şifon bulundu

Bu gerçekmi ya:D
  188. K

İnsan ölürken ne hisseder ?

Bu video verilmişti sanırım.Yinede teşekkürler
  189. K

Duyuru: SDN artık Genelkurmay'a bağlı

İkinizede hayırlı tezkereler.İnşallah kazasın belasız gelirsiniz.
  190. K

Mehmet Ali Birand muradına erdi! İrfan Değirmenci Kanal D'de!

Keşke geçmeseydi.Fox'da iyiydi.Hergün izliyodum o adamı.Artık izlemem.Doğan grunu kanallarını hiç sevmem zaten
  191. K

Sagopa Kajmer - Bağdat

aynen
  192. K

Bu rezilliği nereye bildirebilirim?

Sen alay etmeye devam et bu kadar insan burda boş konuşuyor demi nasıl olsa.:thumbup1:
  193. K

Bu rezilliği nereye bildirebilirim?

Bu doğan grubunun bütün kanalları böyle şeyler yapıyolar.Mesela bir gün Star Haber'de annesi ölmüş ama hala onun maaşını alan bir adamla canlı yayında bağlanıyorlar ve adamla röportaj yaparken hemen yanındaki vitrindede küçük kuranı kerim koymuşlar.Onuda kamerayla, izleyicinin dikkat etmesi için...
  194. K

Belediyeye kızdı, ana caddeyi trafiğe kapattı!

bi arada birisi otoyola duvar örmüştü:D
  195. K

Bu hostese yürek dayanmaz

aynen
  196. K

Sokaklar 'kilolu polislere' emanet!

hahaha kilotlu polisler demek haa:clap:
  197. K

Opera-firefox ram kullanımı

Eee o harcıyor bu harcıyor o zaman ie kullanalım görürsünüz:D
  198. K

Intel Core i7 975 Geliyor

yok harrdisk normal hdd lerdendi:D
  199. K

Tasarım ve Teknoloji Bir Arada

Bence kamera alanında en iyisi JVC.Jvc den başka güzel bir çekim yapan kamera görmedim.Ama bu kameranında tasarımı felan şık deneme lazım:)
  200. K

Intel Core i7 975 Geliyor

Ama almaya değer:).Bu i7 serisinin bir işlemcisini kullanma fırsatı bulmuştum şöyle söyleyeyim 122 Gb lık bir veriyi 5 dk da kopyalamıştı:D
  201. K

Opera-firefox ram kullanımı

Hocam Firefox-Opera hikaye en iyisi ve en az ram tüketen google chroma ayrıca çok hızlı.Ama ben firefoxa alışkın olduğum için chromeyi çok az kullanıyorum.Alıştım bi kere firefoxa ama oda aşırı ram yiyor.Google chrome dene memnun kalcaksın:)
  202. K

SpeedTest Sonuçlarımızı Yazalım (Şaka Gibi)

Buda sunucumun hızı:tt2:
  203. K

Superonline, 38 ile ' fiber optik ' ağı döşüyor.

Aynen Superonline'ı kurtarıcı gibi görüyorduk buda fos çıktı yine ttnet'e kaldık buna şükür:crying:
  204. K

Kurtlar Vadisi Karabağ / Kurtlar Vadisi Hocalı geliyor!

Destekliyorum.Adamlar bilmediğimiz şeyleri öğrettiler bize.Bence bu Pusudaki herşey gerçeği yansıtıyor.
  205. K

Microsoft Olarak 'He' Desek Dünyayı Ele Geçiririz Fakat...

resmi büyütemedim arkadaşlar bi zahmet üstüne tıklayın:blush:
  206. K

Microsoft Olarak 'He' Desek Dünyayı Ele Geçiririz Fakat...

Bir Forum sitesinde gördüm paylaşayım dedim:thumbup: resmi büyütemedim arkadaşlar bi zahmet üstüne tıklayın:blush:
  207. K

İnternette ajana dikkat!

merhaba arkadaşlar bu virüsden benim pc'dede var galiba agent isimli bir virüs.Kaspersky durmadan uyarı veriyor ve silemiyor bunu kaç program denedim ama bu virüsü silemiyor formattan hariç ne yapmam lazım?
  208. K

Bilgisayar=Kul Hakkı.Mutlaka İçeri gel...

İşine gelmeyince boş bir konu dersin zaten.boş bir konuysa girme yorumda yapma:thumbdown:
  209. K

bende bunu demek istedim:thumbup1:
  210. K

Ama bide şöyle düşünün siz bir program yazdınız.Ama bunu belli bir ücret karşılığında satıyorsunuz.Ama birisi programınızı indirip google dan crack yada vs.. bulup programınızı full olarak kullanıyor bundan rahatsız olmazmısınız?
  211. K

arkadaşım dalga geç diye açmadım bu konuyu
  212. K

Ama Allah 2 şeyi affetmezmiş 1.Şirk 2.Kul Hakkı
  213. K

merhaba arkadaşlar dün akşam yatarken aklıma çok ilginç bir şey geldi:confused1: Bana göre bilgisayar ile kul hakkına çok giriyoruz Mesela kaç kişimiz kullandığı programın lisansı alıp öyle kullanıyor?.kaç kişimiz oyunu orjinal alıyor?.Kaç kişi microsoftun orjinal işletim sistemini...
  214. K

Solucanlar Görev Yöneticisini Devre Dışı Bıraktı:S

merhaba arkadaşlar az önce indirdiğim programı açtığımda içinden solucan çıktı nod32 uyarı verdi.Solucan adı buymuş C:\windows\system32\autorun.ini Win32/Autoit.CS solucan Ve görev yöneticisini açamadım devre dışı bıraktı ama internetten arama yaptım ve geri açtım görev yöneticisini Bu...
  215. K

Dj'ler için aranan program! Müziği, insan sesinden ayırma!

arkadaşlar müziği sesten ayırran bir program yok inanmayın.buna kesi trojan yada başka bişeydir.indirmeyin kesinlikle zaten boyutundan belli birazdan banı yersin:)
  216. K

En popüler ilk 5 siteniz

www.google.com.tr www.shiftdelete.net www.r10.net www.uzmantv.com www.chip.com.tr
  217. K

Web sitem hakkında yorumlarınız

ya böyle hazır flash şablonları varmı bende kişisel web sitemi yapmak istiyom:D
  218. K

Ya Siz?

aynen böyle anında gevelemeden lafı oturtanları çok severim:)
  219. K

Sagopa Kajmerden Yeni Şarkı!

aynen ya bu aralar budala kuşa takmış kafayı:D ama güzel olmuş Not:Sago Beyaz Micheal Jackson:D
  220. K

En güzel doğa fotoğrafları2

böyle bank olan resimlerde hep hüzünleniirim nedense:confused1:
  221. K

SDN'ye Teklif !

bu reklamcılıkta sınır yok adamlar konulardaki mesajların içine bile reklam sistemi koyuyolar ya:D
  222. K

Kendi Kendine konuşmak

bendede çok oluyor.bazen kendimle kavga ediyorum.bazen isyan çıkıyor:D
  223. K

Topladığım bilgisayar hakkında yardıma ihtiyacım var

400 W Power Subbly bu sistem için az değilmi:turned:
  224. K

Hosting hakkında sorularım (?)

Merhaba.Öncelikle kendi bildiğim kadarıyla açıklamaya çalışayım 1.O hosting paketleri size verilen trafik ve web alanı limitleridir.web alanı örneğin 2 gb ise hostunuza 2 gb dan fazla dosya yükleyemezsiniz.trafik iste 1 ay sizin sitenize giriş yapan kişi sayısı denilebilir.örnek trafiğiniz 10...
  225. K

Shifdelete Hosting İşinemi Başladı?

aynen bidahaki hostumu burdan alcam:mrgreen:
  226. K

Shifdelete Hosting İşinemi Başladı?

Merhaba arkadaşlar bugün e-postama shiftdelete'den email geldi.host-web tasarım-iş ortaklığı gibi şeylerden bahsediyordu.site adı daha.net bu shiftdelete.net'in yeni bir projesimi acaba.Bilgisi olan arkadaşlar varsa cevap verirlerse sevinirim
  227. K

Berlin Duvarına Gece Kondu Yapan Türk!

Hahaha:laugh:.Bide Yozgatlıymış benim hemşerim:thumbup:
  228. K

Aldığınız üründe marka önemli mi?

kesinlikle ilk başta markaya bakarım ben.markaya baktıktan sonra garanti servis hediye promosyon vs.. bakarım zaten gerçekten markaysa bunları arkadan gelir zaten:flowers:
  229. K

Soruyorum Size!!!.Benim Suçummu?!!

neden çokmu zor bi soru sordum:).neden konuşmaktan çekiniyorsunuz anlamıyorum
  230. K

Müslüman olmak bu ülkede suç öyleyse ne diyim... ---------- saat 14:51 eklendi ---------- önceki mesaj saat 14:49 eklenmişti ---------- size onu soruyorum neden sorun oluyor?.Bu ülke %99 müslüman bir ülke değilmi?Dinini hakkıyla yaşamak suçmu oluyor?
  231. K

Merhaba arkadaşlar sizlerle bir şikayetimi paylaşmak istiyorum Ben bu yıl öss'ye çalışıyorum.Bu yıl Polis Akademisi sınavınada girmek istiyorum.Maltepe dershanesi gidiyorum.Ama internette ve çevreden aldıgım bilgilere göre Maltepe dershanesinde veye Fethullah gülen dershanelerinde eğitim...
  232. K

Pc yüzünden Öss' ye çalışamıyorum yardım:(

hocam sizin yeni sınav sisteminden haberiniz yok galiba puanlar 500 e çıktı.yeni sisteme göre 300 puan eski sisteme göre 250 puana felan denk geliyor
  233. K

sözel bölümde hiç bana göre meslek yok ya ne illet şeymiş bu matematik:( istediğim bölümlerin hepsi sayısal bölümde napiyim ne ediyim nerelere gideyim:confused1:
  234. K

Web Sitesi Kurmak

ücretsiz forum kuracaksan SMF Forumu tavsiye ederim.vbulletin hepsinden iyidir ama Vbullettin lisans almak zorundasın oda biraz pahalı seni aşar o yüzden smf forum ücretsiz ve diğerlerine göre ideal hem güvenlik hem seo açısından
  235. K

:lol:
  236. K

Yozgat/Şefaali Anadolu Lisesi
  237. K

tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaşlar.benimde düşüncem zaten kökten çözüm pc yi rafa kaldırmak.hazirandan sonra beni kimse tutamaz:devil2:
  238. K

Bende Anadolu lisesinde okuyorum.Sözel öğrencisiyim.Tarih,coğrafya,türkçem ve felsefem iyidir.Beden eğitimini seçme nedenim sözel bölümünde adam akkıllı bana göre bir bölüm yokki bana göre:D.Benim asıl istedğim bölümler iletişim ve ağ teknolojileri,bilgisayar programcılıgı veya bilgisyar...
  239. K

Türkiye Overclock'ta Birinci

4 ghz'mi:blink:
  240. K

merhaba arkadaşlar bu sene öss'ye hazırlanıyorum.ama bir türlü pc'yi bırakamıyorum:(.günde en az 4-5 saat pc başındayım.bu eskiden 10 saate kadar çıkıyordu:D.ama bu sene öss yi kazanıp iyi bir üniversiteye gitmek istiyorum.1 senem boşa gitmesin diye.bu pc den bu senelik nasıl...
  241. K

Bobiler

İçinde biraz Allah korkusu olan adam bunları yapmaz.Çok yazık...
  242. K

Türk Telekomda Gelişme Görüyorum:D

bende Paşaköy kasabasından:)
  243. K

Tebrikler 42.sıradayız....

evet bencede Türkiyede'de gelişme var :) İnternet tahmin edilenden daha hızlı bir şekilde yaygınlaşıyor ve bu ihtiyacı karşılamak için alt yapımızı geliştirmemiz doğal:thumbup1:
  244. K

90'larda çocuk olmak

peçete, kagıt, poset vb...koleksiyonu yerinde çivi koleksiyonu yapardım nedense vitrinin bir köşesinde çivilerim olurdu:D vay ben çok çabuk geçiyor zaman:(
  245. K

yoksa isyanımızı duyupta böyle çalışmalarmı gerçekleştiriyolar merak ettim:D
  246. K

Merhaba arkadaşlar Az önce türk telekom çalışanları mahalledeki tüm fiber kabloları yenilediler.eve gelen kabloya kadar yenileme çalışması yaptılar açıkası mutlu oldum böyle yenileme çalışmaları görmek güzel :flowers: ayırca yaşadığım yer:Yozgat/Şefaatli
  247. K

Site kurmak istiyorum

eğer forum kurcaksan özel mesaj at smf forum konusunda yardımcı olabilirim.
  248. K

Ttnet 15Gb

arkadaş nasıl bir iştir anlamadım adamlar hızınızı düşürüyolar yine şikayet ediyosunuz düşürmüyolar yine şikayet ediyosunuz.düşürmüyosa çaktırmayın sömürmeye devam edin.hemen ne konu açıyonuzki ttnet'in kulağına gitmesin bu konular:D
  249. K

SDN, TV programı yapsa isim ne olurdu?

Bencede SDNTV olabilir.Shiftdelete biraz uzun gibi geldi:D
  250. K

Sdn üyeleri ne ile meşgulsünüz

Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisiyim öss ye çalışıyoruz işte ne olsun arada bir sdn yede girmeyi ihmal etmiyorum:).Üniversiteyi kazanaydım hayırlısıyla üstümdeki yük kalkacak:thumbup1:
  251. K

Bilgisayar gözü bozmuyor, ama...

Bilgisayar gözü bozmuyor, ama... Bilgisayarlar gözü bozmuyor, varolan hastalığı ortaya çıkarıyor... Bilgisayar kullanımının yaygınlaşmasıyla monitör karşısında fazla kalan insanların gözlerinin bozulacağı inancının yanlış olduğu belirtildi. Uzmanlar, bilgisayar monitörlerinin gözleri...
  252. K

Perşembe gecesinin galibi Kurtlar Vadisi !

%100 katılıyorum
  253. K

Kurt Telekom

ya tamda ben açıyodum bu konuyu:mrgreen:
  254. K

Saldırı Rus hükümetinin işi mi?

bende:D
  255. K

Duyuru: SDN Forum'suz geçen bir gün

ya bende acaba benim pc demi sorun var foruma girmiyor dedim kafayı yiycektim pc yi kırcaktım nerdeyse dün patladım meraktan acaba noldu diye Troy abi böyle durumlarda daha erken müdahale etmeni istiyoruz:hammer::D
  256. K

Meşhur Oyun Cstrike'nin Tarihi Ve Değişiklikleri

{bFc}Bizi Farkli Clan HarDCoRe SD Serverinde Oynuyorum
  257. K

SpeedTest Sonuçlarımızı Yazalım (Şaka Gibi)

İnt Tarifem 4 Mbit ama 18 ile indiriyom çok şaşırtıcı keşke gerçek olsa bu speedtest bizi yiyor ttnet ile anlaşma yapmış olabilir hızını yüksek gösterelim diye:D Speedtest'de bize kazık attı!!!:crying:
  258. K

Meşhur Oyun Cstrike'nin Tarihi Ve Değişiklikleri

ah be ne günlerdi arkadaşlar okuldan kaçardık cs oynamaya birbirimize bağırır dururduk beyaz çatıda siyah çatıda diye:D çok güzel günlerdi ama artık cod4'e geçtik cs çok basit geliyor artık
  259. K

Dans Çılgınlığı

hahaha süper neresi burası?
  260. K

Gözlük Kullanmak İstemiyorum

Gerçekten Çok üzüldüm abi.Allah yardımcın olsun.Bunada şükür diyelim
  261. K

Tavsiyeleriniz için teşekkürler arkadaşlar.neyse takalım bakalım inşallah düzelir:( sadece o kadarmı ben 24 saat hiç kalkmadıgımı bilirim:thumbdown:
  262. K

Merhaba arkadaşlar ben hayatımda ilk defa gözlük taktım.aynaya baktığımda kendimi garip hissettim:turned:Karizma zaten bitik.gözlük numarası 1.25 Miyop:(.acaba gözlük takmasamda lazer tedavisi ile düzelttirsem olmazmı?(yaşım 17).ama bazı arkadaşlarıma sordugumda lazerin bir işe yaramadıgını...
  263. K

Sansar Salvo-Ağlayın Artık

Sansar Salvo-Ağlayın Artık YouTube - SANSAR AGLAYIN ARTIK
  264. K

Bilgisayar mühendisliği yardım

arkadaşlar bende anadolu lisesi son sınıfa geçtim.bende web siteleri yapma php asp vs.. meraklıyım ama sözelci oldugum için bilg. mühendisligini tutturmak çok zor:( zaten okuldada başarılı değilim alacağım en fazla puan 250 ama diyorumki şimdlik başka bir mesleğe yöneleyim.üniversitemi...
  265. K

Sagopa Kajmer & Kolera - Hain !!!Yeni Şarkı!!!

off yine sago yapmış yapacağını.çok güzel
  266. K

Zamunda.Net Üyelik Alımı Açıldı!!

evet arkadaşlar çok sağlam bir torrent sitesi bende gece 12 araları bir forum sitesinde dolaşıyordum ordan gördüm zamunda.net üyeliği açmış diye hemen shiftdelete alemine haber vereyim dedim:closedeyes:sitede herşey var sadece search kısmına istediğiniz şeyi yazmanız yeterli:Dayın 20 sinde 4...
  267. K

Zamunda.Net Üyelik Alımı Açıldı!!

Merhaba arkadaşlar Dünyanın sayılı torrent sitelerinden olan zamunda üyelik alımını açtı.hemen bir tane üyelik alın derim:yes: http://zamunda.net/signup.php
  268. K

Fuchs Ft. Sansar - Öldü Sanma

konuyu 84 kişi okumuş neden 5 cevap.bu nasıl bir forum anlayışı?
  269. K

Pesimist'in Yazıları

hey dostum o konundaki resim benim avatarım:mrgreen:
  270. K

zaten sagopaya diss yapmış o yüzden figuran o
  271. K

Merhaba arkadaşlar youtube'de gezerken izledim.Gerçekten güzel şarkı YouTube - Fuchs Ft. Sansar - Öldü Sanma ( Yüksek Kalite )
  272. K

En Hızlı Oyuncak

260 Km hızla giden arabayı kontrol altında tutmak nasıl bir duygu acaba:huh:
  273. K

Vodafone Talihlisinin Küfrü + 18

hahahaha süper ya:D
  274. K

Mario her zaman kazanır mı?

aynen ya lanet gitsin.bu oyunu oynarken bazen delirmemek elde değildi:D
  275. K

Maraş Dondurmacısı Ve Japon Turist

yuh be adama bi dondurma vermedi gitti.sadece dondurma almak istemişti:D
  276. K

Türk Olmak

gerçekten çok güzel.herkes izlemeli.paylaşım için teşekkürler.En etkilendiğim sözüde batıda doğulu , doğuda batılı olarak görülmektir Türk olmak...
  277. K

e-Fatura Ödül Getirdi

Ya siz şimdi Telekomun çevreyi düşünerek bu işi yaptığınımı düşünüyorsunuz?.Maksat fazla masraf kağıt parası boya parası olmasın diye bu uygulamaya geçtiler bence
  278. K

Biri ADSL Kampanya yapıyor...

Merhaba arkadaşlar Biri ADSL Kampanya yapmış.1 Mbit 4 GB Kotalı 13 TL-1 Mbit Limitsiz 21 TL- 4 Mbit Limitsiz 32 TL Bu paketler dikkatimi çekti.bu Biri fln ADSL'i Ttnet'ten almıyormu.nasıl ttnetten ucuza satabiliyor?hemde taahhütsüz çok garip.geçmeyi düşünüyorum.4 mb 32 TL paketine Limitli...
  279. K

Hangi İnternet Paketini Kullanıyorsunuz ?

++111111
  280. K

Davetiye Takas

Moderatör Not: Davetiye Takas Davetiyelerini takas etmek isteyen arkadaşlar bu başlık altından birbirlerine davetiye gönderebilirler. @Rom. Not: Bu...
  281. K

Bu virüs bulaştıysa YANDINIZ !

KasperSky+Zemana Antilogger'a güveniyorum
  282. K

Flaş! Kurtlar Vadisi Show TV'den ayrıldı!

Kanal D neden almyor anlamadım.
  283. K

PC [Direksiyon Seti]

Katılıyorum bende aldım arkadaşdan 2 günde sıkıldım geri verdim:laugh:
  284. K

Baykal da trafik canavarı çıktı

+11111
  285. K

10 Megabit ile Başlamak İster misiniz?

Bu Quiknet Tüm Türkiyede Olsa TTNET Down!! olurda.işte yok naparsın...
  286. K

Rapid gibi site yapmak istiyorum

kendi bilgisayarından paylaşıma açcaksan sabit ip'in olması gerekir diye biliyorum.
  287. K

Modern Warfare 2 Rekor Kırabilir!

sabırsızlılkla bekliyoruz ama fiyatlar pahalı:( onun için Download:cool:
  288. K

En çok merak edilen 101 sorunun yanıtı

güzel bilgiler teşekkürler
  289. K

Hey RAPçiler !

Sagopa Kajmer ve Kolera.ve bunların üstünede tanımam:cool: Suuuussss!Çünkü çok konuşan çok hata yapar! Suuuuuussss!Cehaletinin alameti dilinin felaketidir! http://www.youtube.com/watch?v=srufCKTtlPA Hayat altta kalanın canı çıksın oyunu Ben Altta Kaldım Dersimi Aldım Yüz Üstü kaldım...
  290. K

İnt. Hız Testinde Şaşırtan Sonuç

aynen öyle sayfa açılmalarında fln değişme yokda indirmede ve upload'da biraz hız gördüm.ama oyundaki pingim yine aynı diğer ay 1 mb limitsize geçcem.1 mb limitsizime bişey yapmasınlar yeter:dil:
  291. K

ya resimlerin niye gözükmüyo link şeklinde gözüküyor:S
  292. K

Merhaba arkadaşlar bugün ttnet.com.tr adresinden 8 mbit 4 gb kotalı Tarifeye geçtim.1 dk sonra modemim kendi kendine res attı ve 8 mb oldu.www.hizinitestet.com'dan test edeyim dedim.birde ne göreyim 10 mbit gördüm.evet inanamıycaksınz 10 mbit int. gördüm o_0 :w00t: ama online oyunlarımda ping...
  293. K

13 yaşındaki kızla ilişkiye girdi

Allah sonumuzu Hayır etsin
  294. K

Modern Warfare 2, GTA IV'ü Geçer Mi?

sabırsızlıkla bekliyoruz.1. çok harikaydı.2. daha iyi olcak inş.GTA IV sollar geçer:D
  295. K

WarDom

wardomun nasıl bir site oldugunu bilmeden yorum yapmayın derim.:yes:1stClass'a bölümüne üye olmuş olsanız nasıl profesyonel bir site olduğunu görürsünüz:cool: