Arama sonuçlarınız

1. Bunyaminkandis

PUBG Lite Çalışıyor yazıp açılmaması

Youtubede büssürü video denedim ama olmadı hiç biri cilientden pubglıte.exe açmayı vs. bissürü şey denedim genede açmadı nasıl yapıcam bi yardım edebilirmisiniz oyunuu sildim yükledim vs. biçok şey yaptım ama olmadı :( yardım edebilirmisiniz ?
  2. Bunyaminkandis

ASUS VİVOBOOK 15 Oyunlarda çok düşük Fps alıyorum

Merhabalar öncelikle Asus VivoBook 15 X512DA-EJ957 AMD Ryzen 5-3500U 2.10GHz 8GB DDR4 256GB SSD 15.6” FullHD FreeDOS Notebook - incehesap.com bilgisayar bu ve oyunlarda 10 20 fps de oynuyorum mta olsun lol olsun vb. ne yapmam gerek yardım edermısınız ?
  3. Bunyaminkandis

Windows'da program yan yana hatası

Windows'da "Program Yan Yana Yapılandırma" Hatası alıyorum ve bayada baktım Mic. visual c++ 2008 2010 falan siliyorlar sildim ve 2010 dan silemedim ama 2008 i sildim 2010 silemedim aynı hatayı aldım gene geri yüklemeye çalıştım vis 2008 i falan ondada aynı hatayı verdi hiç bir programı...
  4. Bunyaminkandis

Modem destek

Merhabalar evde ttnet modem var ve 8 mbs ablam bi giriyor direk oyunlarda ms (ping, lag) yükseliyor malesef alt yapımız yok altyapısız 35 mbs nete nasıl cıkarım modemler vs cihazlar varmı bunun ıcın önere bilirmisiniz tabiki bildiğiniz varsa ? Birde bir sorum olucak iyi bir modem iyi bir...
  5. Bunyaminkandis

R6 Hatası

Raınbowu yenı ındırdım ve boyle bır hata alıyorum yardım ede bilirmisiniz ?
  6. Bunyaminkandis

Sabit Disk Hatası

Seagate 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 7200Rpm 64MB 210Mb/s okuma Harddisk aygıt yonetıcısınde bilinmeyen aygıt yazıyor ve disk yonetımıne gırınce bunu alıyorum ve tamama basınca ise bu hatayı alıyorum harddısk 0 aldım lutfen yardımcı olun
  7. Bunyaminkandis

HARRDDİSK YARDIM

350 TL BUTCEM VAR VE SISTEMLERIM SUNLAR RYZEN 3 1300X 3.50 GHZ GTX 1050 Tİ EKRAN KARTI Seagate 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 7200Rpm 64MB 210Mb/s okuma Harddisk | ITOPYA BU IYIMIDIR SIKINTI CIKARMAZ DIMI DD4 OLUP OLMADIGI KONUSUNDA Sıkıntı cıkarmı bılmıyorum ana kartım B350 F dd4 olması lazım ve...
  8. Bunyaminkandis

Topladığım Sistem Uyumlu mu?

Sistem nasıl o fiyata çok kötü diyosanız tavsiye içinde monitörde dahil yanlız
  9. Bunyaminkandis

Hazır PC Arasında Seçim Önerisi

Beyler sinerji işlemci i7 7700 itopya gördüğünüzgibi ryzen 5 1500 X ikisi arasında kararsız kaldım oyun yayınları yapıcam onun için hangisi daha iyi ryzen 5 1500 x ? İ7 7700 ??
  10. Bunyaminkandis

Tavsiye istiyorum !!

3400 tlye gtx 1050 ti ekran kartlı sistem istiyrum yardımcı olursanız sevinirm
  11. Bunyaminkandis

3400 TL Toplama Bilgisayar Önerisi

3400 tlem var İ5 veya i7 istiyorum ekran kartı gtx1050ti genelde oyun oynicagım saglam pc istiyorum sinerjiden baya hazır sistemlere baktım ama kararsız kaldım saglam bişe önerirseniz sevinirimo_O