Arama sonuçlarınız

1. Staphec

100 TL civarı mouse önerisi

Selamlar, Şu an rampage'in bir klavye + mouse setini kullanıyorum. Mouse rahat hissettirmiyo oyun oynarken o yüzden değiştirme kararı aldım. Şimdilik şu 2 mouse arasında kaldım. Sizce hangisi alınır ayrıca önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim...
  2. Staphec

Futbol için kilo veya boy kısıtlamaları var mı?

Altyapılarda veya amatör kulüplerde boy veya kilo sınırları var mı? Örnek: 100 kilonun üstündesin veya 165 boyun altındasın kulübe giremezsin. Bunun gibi olaylar var mı? Yoksa iyi futbol oynadığını düşünen herkes kulüplere girebilir mi?
  3. Staphec

Hangi Kramponu seçmem gerekiyor?

Merhaba arkadaşlar, yakında şehrimin futbol takımının altyapısına giricem. Bir krampon almam gerekiyor ama antrenmanların ve maçların olacağı sahanın suni çim mi? Yoksa normal çim mi? Olduğunu bilmiyorum. Ben...
  4. Staphec

16 yaşındayım kiloluyum bir kulüpte futbol oynayabilir miyim?

Merhabalar, 16 yaşındayım 1.76 boyundayım 96 kiloyum. Yaklaşık 5 yaşından beri futbol oynuyorum. Yeteneğim ve hızım var. (kilolu olduğuma bakmayın iyi koşarım) 90 dakika pres yapabilirim, dayanıklılığım iyidir. Daha önce futsalda okul takımında oynadım. (İl ikinciliğimiz var) Lüleburgazspor'un...
  5. Staphec

Yurtdışından akraba ile PlayStation 4 getirtmek

Arkadaşlar biliyorsunuz ps4 fiyatları çok arttı şu dönemde Türkiye'de. Almanya'da yaşayan akrabalarım var oradan Playstation 4 alıp bavula koyup getirebilirler mi? 250 Dolar-Euro civarına alsalar mesela Türkiye'ye girerken gümrüğe takılır mı? Bir forumda bir arkadaş takılmaz demişti ama pek...