Arama sonuçlarınız

1. Frankresh

Satış: Steam Rastgele (Random) Oyun Anahtarı Kodları!

Genelde 1-25 TL aralığında koleksiyonluk oyunlardır. Daha yüksek çıkmıyor mu tabiki çıkıyor ama nadir dediğim gibi :)
  2. Frankresh

Çok fazla şehidimiz var

Hepimizin başı sağolsun, Allah ülkemizin, milletimizin ve mehmetçiğimizin yar ve yardımcısı olsun.
  3. Frankresh

Kingdom Come Delivarence Epic Games Store'da 20 Şubata kadar ücretsiz!

Ne demek hayırlı olsun ^^
  4. Frankresh

Kingdom Come Delivarence Epic Games Store'da 20 Şubata kadar ücretsiz!

20 Şubat'a kadar kütüphanenize eklediğiniz takdirde süresiz olarak sizde kalacaktır. Hayırlı olsun şimdiden :) Kingdom Come: Deliverance - Kingdom Come: Deliverance
  5. Frankresh

Farming Simulator 19, Epic Games Store'da Ücretsiz Oldu !

Farming Simulator 19, Epic Games Store'da Ücretsiz Oldu Oyunu 6 Şubat tarihine kadar kütüphaneye eklediğiniz taktirde tamamen sizde kalmış olacak. Epic Games Store'da haftaya ise Carcassonne, Ticket to Ride ve Pandemic 6 oyunları ücretsiz olarak verilecek. Mağaza Linkine Ulaşmak İçin...
  6. Frankresh

3-4 kişilik steam'de alınabilecek oyunlar

Genelde hiçbir oyunun, dizinin, filmin ilki ikincisine göre hep bambaşka oluyor ancak onun da eğlendireceğinden emin olabiliriz diye düşünüyorum :)
  7. Frankresh

5$ Sınırı

5$ veya daha fazla ücreti olan bir ürünü steam cüzdan kodu veya kart ile steam hesabın üzerinden satın alım durumunda kısıtlama kalkacaktır.
  8. Frankresh

3-4 kişilik steam'de alınabilecek oyunlar

The Forest önerebilirim. Tam 4-5 kişilik çok eglenceli bir oyundur kendileri :)
  9. Frankresh

CSGO Anahtarlarına Pazar Ve Takas Banı Geldi

Piyasayı öldürmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar maalesef.
  10. Frankresh

CSGO Anahtarlarına Pazar Ve Takas Banı Geldi

Son gelen CS:GO güncellemesi ile CS:GO içerisinden satın alacağınız kasa anahtarlarını artık başka bir hesap ile takas edemeyecek/pazarda satamayacaksınız. Halihazırda envanterinizde mevcut olan anahtarlarda geçerli olmayan bu durum sadece yeni alacağınız anahtarlar geçerli olacaktır...
  11. Frankresh

E-sporcular Tahmini Ne Kadar Kazanıyor

12. Frankresh

Steam'de En Fazla Oynadığın Oyun Hangisi? Kaç Saat?

Saati az olan arkadaşlar için gamehubmarket.com üzerinden hourboost saat kasma hizmeti sağlayabilirim :)
  13. Frankresh

İnternetten Steam Random Key Almak

gamehubmarket.com üzerinden random key satabilirim sizin için.
  14. Frankresh

Satışlarımız Aktif Olarak Devam Etmektedir Whatsapp Üzerinden İletişime Geçmek İçin Tıklayın Discord Adresimize Ulaşmak İçin Tıklayın
  15. Frankresh

Nasıl E Sporcu Lisansı Alınır

Türkiye'de PUBG için herhangi bir e-spor oluşumu yok. Olan kulüpler ise küçük merdiven altı kulüpler diyebilirim. Dünya çapında PUBG turnuvaları düzenleniyor ancak oraya ülkemizi temsil etmeye birkaç yayıncı gönderiliyor. Bu yüzden bu konuda henüz yeterli değiliz diyebilirim. CSGO'da ise durum...
  16. Frankresh

Bir saatte 150 dolar para kazandım

Ödeme aldığınıza dair herhangi bir kanıt bulunuyor mu ?
  17. Frankresh

Minecraft Pre Sitesi İsim Önerisi?

Minehesap diye bir öneride bulunabilirim :)
  18. Frankresh

Random Key Nedir ? Siparişi almanız halinde istenilen sayıda steam random key, steam üzerindeki tüm oyunlardan random olarak seçilmektedir. Siparişleriniz gift olarak değil key olarak verilmektedir. Aldığınız kodlar tüm ülkelerde faaliyet göstermektedir ve kodların kullanım süresi...
  19. Frankresh

Telefon VAC Ban

Banlanan steam hesabın seçkin ise diğer hesabına da bağladığın zaman ban yer. Size yeni bir hesaba bir tanıdığınızın telefon numarasını eklemenizi öneririm. Size uygun fiyat ile 14 yıllık steam hesabı satışı yapabilirim.
  20. Frankresh

Steam'de bir hesabımda CS:GO açılmıyor.

Bir hesabınızdan çıktıktan sonra görev yöneticisine girip steam ile alakalı tüm uygulamaları kapatmanızı öneririm. Buna rağmen halen sorun devam ederse steam desteğe yazabilirsiniz.
  21. Frankresh

Steam hitler resmi koyunca kaldırıp avatar banı atıyor!

Steam'in bu konuda katı kuralları bulunuyor.
  22. Frankresh

Steam indirimleri hakkında

Merhabalar oyunları şuanki indirime ek indirim ile almak isterseniz konumu inceleyebilirsiniz. Konu linkime ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.
  23. Frankresh

ByNoGame güvenilir mi?

Güvenilir bir firma daha önce satış yaptım sıkıntı olmuyor. Canlı desteğin yönergelerine uy yeter :)
  24. Frankresh

Samsung A3 Ön Kamera Başarısız Hatası

Merhabalar değerli forum sakinleri. Cep telefonumun ön kamerasını açmaya çalıştığımda kamera başarısız dedi ve açılmadı. Ön Kamera açılmadığından arka kameraya da geçiş yapamıyorum. Messenger, whatsapp, snapchat gibi platformların kamerasında arka kamera kaldığı için oradan kullanıyorum. Deneme...
  25. Frankresh

Steam 15gün topluluk pazarı beklemesini nasıl kaldırabilirim?

Elinden bir şey gelmez. Steam'in kuralı öyle :)
  26. Frankresh

hesabım çalındı kart bilgileri silinirmi

Steam'e ticket atarsan hesabın senin olduğuna dair bilgiler isticektir. Onları desteğe iletirsen hesabını geri almanda yardımcı oluyorlar.
  27. Frankresh

Steam hesabım çalındı

Steam'e ticket atarsan hesabın senin olduğuna dair bilgiler isticektir. Onları desteğe iletirsen hesabını geri almanda yardımcı oluyorlar.
  28. Frankresh

Steam Hesabım Çalındı

İlk mail ya da kredi kartı bilgisi elinde ise steame ticket atarak kolayca geri alabilirsiniz. Ayrıca kullanılan herhangi bir cüzdan veya oyun kodunu da ticket'ınıza ekleyebilirsiniz. Steam destek en iyi şekilde yardımcı oluyor :)
  29. Frankresh

İdle Master hatası

Mobil cihazınıza idle dady uygulamasını kurmanızı öneririm. İdle masterdan daha optimize bir uygulama.
  30. Frankresh

Yabancı Adam Steamda Beni Dolandırdı

Steam takas ile gönderilen ürünlerin geri iadesini yapmaz ancak ticket atmanız hesabın adının dolandırıcı olarak işaretlenmesine neden olur. Çok geçmiş olsun diyorum.
  31. Frankresh

Steam Açılmama Sorunu

Bende böyle bir sorun olduğunda görev yöneticisinden steam ile ilgili her şeyi kapatınca düzeliyordu. Siz bunu yapmanıza rağmen düzelmemiş. Çözümü bunca burada da paylaşırsanız sevinirim.
  32. Frankresh

Steam hesabım çalındi

İlk mail ya da kredi kartı bilgisi elinde ise steame ticket atarak kolayca geri alabilirsin.
  33. Frankresh

Steam Üzerinde Tüm Oyunlar Ek %20 İndirimli Satılır

Satışlarımız güncel olarak devam etmektedir.
  34. Frankresh

14 Yıllık Steam Hesabı | İlk Mail | 5 yıllık CSGO jetonu

Merhabalar [email protected] , steamcommunitu.com/id/Frankresh, facebook.com/alienessoylu veya #3798 discord tagından iletisime geçebilirsiniz.
  35. Frankresh

msi vs monster

Monster öneririm dostum. Destekleri çok iyiymiş. Kendim kullanmadım ancak arkadaşımdan biliyorum. Her oyunu oynatır sorunsuz bir şekilde. Hem de Türk firması :)
  36. Frankresh

[ÇEKİLİŞ]25 lira google play kodu veriyorum :) buyrunnn

mobiluzman26
  37. Frankresh

Papara Kart Hesap Açamıyorum

Destek ekibini aramanızı öneririm. Onlar yardımcı olucaktır.
  38. Frankresh

Satılık Bol Oyunlu, Uygun Fiyatlı Steam Hesapları

Herkese merhabalar, içlerinden 250 - 350 oyun bulunan, Topluluk - VAC - Takas banları olmayan hesaplarımızı satıyoruz. Detaylı bilgi için tarafıma özel mesaj gönderebilirsiniz. Hesap 1: https://steamcommunity.com/profiles/76561198423405290 Hesap 2...
  39. Frankresh

Ekipman Tavsiyesi

GamePower gibi ismi duyulmamış markaları tercih etmem şahsen. HyperX ve logitech markalarını önerebilirim.
  40. Frankresh

Steam Üzerinde Tüm Oyunlar Ek %20 İndirimli Satılır

Başlıkta da belirttiğim gibi Steam mağazasında bulunan tüm oyunlar güncel fiyatına ek %20 indirimli olarak satılır. Steam platformu üzerinde +900'ü geçik olumlu geri dönüşe sahibiz. Örneğin CS:GO şuanda mağazada 25₺, ben 20₺ 'ye satıyorum. Ödeme yöntemleri: Ziraat - Enpara - İş Bankası - İninal...
  41. Frankresh

14 Yıllık Steam Hesabı | İlk Mail | 5 yıllık CSGO jetonu

-Hiçbir E-lig sitesinde kaydı yoktur. -Hesapta herhangi bir satın alım yapılmamıştır. -İlk, orijinal e-maili ile beraber verilicektir. -CS:GO alındığında otomatikmen 5 yıllık tecrübe jetonu gelmektedir. -Fotoğrafta 10 yıllık gösteriyor 5 dolar yatırınca 14 yıllık yazıcaktır. -Alıcıya şimdiden...
  42. Frankresh

Mars’a ayak basacak ilk insan açıklandı!

Tarihe geçmek güzel bir duygu olmalı :)
  43. Frankresh

Telefonumuz bozulduğunda servise götürmeli miyiz?

Servis dışı müdahaleler bazı cihazlar tarafından garanti dışı kalmasına neden oluyor. En iyisi servise vermek bırakın onlar uğraşsın.
  44. Frankresh

Gta 5-soci̇al club e-postami unuttum!

Senden birkaç bilgi isticeklerdir onları verirsen yardımcı olabilirler. Steamde böyle çalışıyor rockstar games'de de farklılık olacağını sanmam. Rica ederim :)
  45. Frankresh

Laptop un arkasini açsam garanti̇ dişi kalir mi?

Genelde cihazlara yapılan böyle bir işlem garanti dışı kalmasına neden olur. Sadece servisler tarafından açılabilir. Yine de cihazınızın garanti sözleşmesini okuyabilirsiniz.
  46. Frankresh

Gta 5-soci̇al club e-postami unuttum!

Rockstar Games'e ticket atmayı denedin mi ?
  47. Frankresh

Aliexpres sipariş

Maalesef ekran kartı konusunda bilgim yok. Hiç ekran kartı alışveriş yapmadım aliexpreess üzerinden.
  48. Frankresh

Ne dinliyorsunuz?

49. Frankresh

iPhone 7 ve ya Plus hala alınır mı

Şahsi görüşüm alınır ancak 7 altının alınmayacağı kanaatindeyim.
  50. Frankresh

MacBook Air İçin İdeal Tarayıcı

Opera kullanılabilir.
  51. Frankresh

Aliexpres sipariş

Gümrükte sıkıntı çıkarır mı çıkarmaz mı bilemiyorum çünkü ekran kartı biraz pahalı oluyor. Ancak uçakta ise maksimum 1 haftaya elinizde olur diye düşünüyorum.
  52. Frankresh

Aliexpres sipariş

Öncelikle kargo için ek bir ücret ödemediysen 1 hafta içinde geliceğini sanmam. Satıcıya mesaj atabilirsiniz. Dolar yükseldiğinden beri girmiyorum o siteye :D
  53. Frankresh

Ne dinliyorsunuz?

54. Frankresh

40 Gün Toplu Su Mücadelesi [Tamamlandı]

Çay dışında katılırım, çay olmazsa olmuyor. Bu arada sabah kalkınca limonlu su içmek de baya sağlıklı.
  55. Frankresh

200-250 TL en iyi oyuncu klavyesi

Hmm evet öyle küçük bir problem de bulunuyor :D
  56. Frankresh

Yeni Kabine Resmen Açıklandı! İşte Yeni Bakanlar!

Umarım ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olur :)
  57. Frankresh

200-250 TL en iyi oyuncu klavyesi

Oyuncu ekipmanı ve kalite diyorsan HyperX'in ürünlerine bakabilirsin.
  58. Frankresh

Kabineden Sonra Dolar Tavan Yaptı İşte Dolar Kuru Ne Kadar Oldu?

Düşmesi bu zamandan sonra zor gibi :( Türk lirasının değer kazanması gerek de bu da bir anda olucak bir şey değil.
  59. Frankresh

Hulusi Akar Milli Savunma Bakanı Oldu Kulisler Karıştı: Genelkurmay Başkanı Kim Olacak?

Umarım Şanlı Türk Ordusu güvenilir bir kişiye emanet edilir.
  60. Frankresh

İddaa dolandırıcısı Doğan Yıldırım iddaakazanc.net

Bu adam kahin mi nereden bilsin maçları ,valla kanmayın artık bunlara. Adam bu hesabını kapatır başka hesap açar. Adamın gerçek ismi bile değildir.
  61. Frankresh

Sizce yalan mı söylüyor?

Yıldız teknik ve yabancı dil var. Her türlü o parayı alır da size neden yalan söylesin ki akrabanız ?
  62. Frankresh

Ülkemizin en medeni şehri sizce neresi?

Adanalı olarak Adana diyemeyeceğim :) İzmir ya da Bursa olabilir.
  63. Frankresh

Steamde ücretsiz en iyi oyunlar

Dota 2, Team Fortress ve Unturned'ı önerebilirim.
  64. Frankresh

Max 24 tl oyun önerisi

İstediğin tüm oyunları yüzde 20 indirim ile size gönderebilirim.
  65. Frankresh

Ne dinliyorsunuz?

66. Frankresh

Steam profil yapma

Belirli bir ücret karşılığı yapıcak çok sağlam tasarımcılar tanıyorum. Dilerseniz steam üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Steam Linkim
  67. Frankresh

Discord Botu Yazamıyorum.

Bu uygulamayı şiddetle öneririm. Birkaç ders ile kolayca discord botu yapabilirsiniz. Dilerseniz bu uygulamayı size 14.50 TL'den gönderebilirim :)
  68. Frankresh

Technopat.net'teki gereksiz bandan dolayı nefret ediyorum

Genelde şu anlık steam üzerinden uğraşıyorum. Hesap kasıp satıyorum botlarla uğraşıyorum vs. Panel işini ise araştırıyorum. Çok sevdiğim bir abimin instagram paneli var. Panel scriptleri masraflı oluyor. Ayrıca data eklemek datan yoksa api çekme işi de var. Tam olarak bilgi sahibi olmadan bu ise...
  69. Frankresh

Çoğu webmaster ve forum sitesinde varım. Onda da üyeliğim bulunsun takılırım diye kaydolmuştum. Ayrıca satış ortamım için yeni bir platform olarak gördüm. Bakalım durum böyle devam ederse dediğiniz gibi yapıcağım :)
  70. Frankresh

ios nasıl sıfırlanır

Bu link size yardımcı olucaktır :)
  71. Frankresh

Modem nereye konmalı

Bağlantınızın sağlıklı olması için ethernet kullanmanızı öneririm. Ayrıca akk bitmiş olabilir yavaşlığın sebebi :)
  72. Frankresh

photoshop a hangi programlarla başlanmalı

Photoshop CS6 şahsen en güzel programdır. Bol bol eğitimi mevcut. Dolu özelliği var bakabilirsiniz. Edit için ise camtasia studioyu öneririm. Başlangıç için yararlıdır.
  73. Frankresh

Steamde nasıl level atlanır adlı konu açtım. Konum yayımlanmadı bile sadece onaya gitti. Akşam geldiğimde kasım ayına kadar herhangi bir etkileşimde bulunamazsınız gibi bir yazı çıktı. Birkaç bot ismi paylaşmıştım büyük ihtimalle reklam sandılar. Arada kaynadık işte bekliyoruz bakalım :D
  74. Frankresh

Telefonum Denize Düştü Devamlı Titredi Açılmıyor

Pirinç kavanozuna atın denir. Tabiki tam olarak çözüm değil ancak içindeki suyu çeker. Verilerin SD kart ve sim karttaysa rehberini ve resimlerini kurtarabilirsin. Umarım sd kart ve sim kart zarar görmemiştir.
  75. Frankresh

İnternete Izinsiz Bağlanma

Bence bir vodafone bayisine gidin ve bu durumu görüşün. Eminim yardımcı olucaktırlar. Sinirinizi anlayabiliyorum çok can sıkıcı bir durum sizin olan şeyi herkesin kullanması :(
  76. Frankresh

Tekirdağ'da Tren Kazası: Ölü Ve Yaralılar Var!

Bunu yapan ekibin düşünmüş olması gerekmez miydi ? Çok yağmur yağıyor haliyle toprakta kaymalar olabilir. Yine ihmalden dolayı kim bilir ne kadar can gitti :(
  77. Frankresh

En küçük bir şeyden ban yiyorum. Şu anda bile banlıyım :D kasımda açılıcak hayırlısıyla.
  78. Frankresh

Akıllı telefon için en yüksek bütçeniz nedir? – Video

2500 TL makul bir fiyat gibi bence :)
  79. Frankresh

Tekirdağ'da Tren Kazası: Ölü Ve Yaralılar Var!

Çok acı bir durum. Milletimizin başı sağolsun. Ancak o tren o raydan nasıl çıkıyor ? Aklıma takıldı bu soru.
  80. Frankresh

Bitcoin fiyatı 0 olur mu?

Bitcoin çok tehlikeli bir borsadır. Sizi zengin de edebilir, elinizdeki her şeyi de alabilir. Bu işe giricek arkadaşların unutucak parası olmasını tavsiye ederim.
  81. Frankresh

Bence bu olayın medya tarafından bu kadar büyütülmez. Açık wifi kullanırsanız herkes bağlanır. Wifiye şifre koymanızı şifreniz varsa değiştirmeniz en iyi çözüm olur bence.
  82. Frankresh

Dil mi html mi çalışsam ?

HTML'de çok zorlanıcağınızı sanmam. Bence tercih yapmak zorunda değilsiniz :)
  83. Frankresh

Aslında bu bir suçtur ancak wifi yüzünden kimse davalık duruma düşmez istemez. Şifresini değiştirebilisin modeminin.
  84. Frankresh

Bilinmeyen Numaraları Bilinir Yapma

Bu uygulamaların çoğunda havuz sistemi vardır. Siz yüklerseniz sizin rehberinizi kopyalar başkası yükler onun rehberini kopyalar ve gösterir. Çalışma mantığı budur. Ancak Turkcell böyle bir şey yapar mı bilinmez.
  85. Frankresh

Brezilya Elendi! Brezilya: 1 - Belçika: 2 | MAÇ SONUCU

Belçika baya bir süpriz oldu. Buraya kadar gelmesini beklemiyordum.
  86. Frankresh

Ininal Kart Para Yükleme

ING Bank ATM'sinden yatırırsanız sorun olmaz diye düşünüyorum. Hem komisyon da yemezsiniz :)
  87. Frankresh

Şikayet var şikayeti hk

Bir kılıf için şikayet etmek çok ayıp olmuş. Koskoca shiftdelete bir kılıftan mı sakınıcak okurlarını ? Cevap vermeye bile değmez bence :)
  88. Frankresh

Ps 4 İçin Monitör mü Yoksa Televizyon mu Almam Daha İyi Olur?

PS4 için tabiki televizyon daha uygun olur.
  89. Frankresh

Ne dinliyorsunuz?

90. Frankresh

Steam para iadesi

Kartına iade istediysen 7 gün kadar sürebiliyor. Daha erken de gelebilir. Ancak 1 hafta beklemeni öneririm. 1 hafta içerisinde gelmezse ticket atabilirsinz :)
  91. Frankresh

PayPal Türkiye'ye Geri Dönüyor 2018

İlk olarak facebook ekibindeki bir kişi tarafından yapılan yorum hiçbir şeyi göstermez. İkinci olarak Paypal gidince yeni alternatifler çıktı ancak hiçbiri paypal'ın yerini tutamaz. Ancak geri dönecekleri düşüncesine hiç umutlu değilim :(
  92. Frankresh

Cristiano Ronalda Juventus'a Mı Transfer Oluyor?

İspanya ve İtalya basınında olaya gerçekleşti gözüyle bakılıyor. Real Madrid'den başkabir takımda izlemek ilginç olucak :)
  93. Frankresh

18 Yaşından Küçüğüm Nasıl Kredi Kartı Çıkartabilirim ?

Dilersen velin ile görüşüp enpara alabilirsin. Kesintisiz masrafsız sorunsuz bir kart. Banka hesabın da oluyor kart ile beraber. Papara kullanıyorum. Atm'den para yatırmadan 1 dakika sonra para hesabımda bulunuyor. Hem internetten hem de normal marketlerden ödeme yapabiliyorum. Şahsen memnunum.
  94. Frankresh

Türk Telekom tarafından yalan söylendi

Yüksek takipçili bir kanalın moderatörüydüm. Bu iş yüzünden ayrılmak zorunda kaldım. Bir işi de güzel yapsalar keşke bu internet firmaları :(
  95. Frankresh

En Sevmediğiniz İnternet Reklamı Hangisi?

Adblock sağolsun böyle bir derdim bulunmuyor :)
  96. Frankresh

Türk Telekom tarafından yalan söylendi

Maalesef destek ekibi de bilgi sahibi değil. Ürünü satmak için elinden geleni yapıyorlar. Türk Telekom 6 aydır bizim eve port açmadı. Video ve canlı yayın izleyemiyorum. Mobil internete mahkumum.
  97. Frankresh

WiFi ağında oturum açın.

Ortak ağlarda herhangi bir siber suç işlenmemesi için bu uygulama var. Bu hizmeti internet sağlayıcınıza sormanızı öneririm.
  98. Frankresh

Sizce iPhone neden bu kadar seviliyor?

Kullanım rahatlığı, kendine özel işletim sistemi ve tasarımı diyebilirim
  99. Frankresh

Steam Profilimin Tasarımını Yorumlar Mısınız ?

Teşekkür ederim yaptık bir şeyler :)
  100. Frankresh

Oyun önerisi istiyorum.

Far Cry 5 ve Arma 3'ü önerebilirim.
  101. Frankresh

MAÇ SONUCU | Belçika Japonya 3-2 Maçın Özeti Burada!

Japonya nasıl geldi buralara kadar ? Valla helal olsun diyorum adamlara.
  102. Frankresh

Steam Profilimin Tasarımını Yorumlar Mısınız ?

Steam Community :: Frankresh Benim gerçekten içime sindi bu profil. Sizin de yorumlarınızı bekliyor olacağım.
  103. Frankresh

Ps4 oyun tavsiyesi

Detroit become a human, Rainbow six siege, Far Cry 5 önerebilirim
  104. Frankresh

Ne dinliyorsunuz?

105. Frankresh

4.5 G Kota Sorunu

Benim kotam az ve yetmiyor. Telefonumda 3G'ye geçsem herhangi bir sıkıntı olur mu? Kotanın hemen bitmemesi için böyle bir şey yapılabilir mi ?
  106. Frankresh

evde web server kurma

Tam olarak bir fiyat çıkaramasam da çok cevabı umarım yeterli olur :D
  107. Frankresh

Ne dinliyorsunuz?

108. Frankresh

evde web server kurma

Hocam şimdi webserver kurmak maliyetli bir iştir. Bunun için on binlerce dolarlık yatırım gerekir. Gerekli işlemleri yaparsanız kendi sitenize yetecek bir web server oluşturabilirsiniz belki ancak bunun da masrafı fazla olur. Öncelikle çok yüksek hızlı internet bağlantısı gerekir ayrıca bu...
  109. Frankresh

SDN Hangi Tarayıcıyı Kullanıyor?

Steamde birçok trade işim oluyor. En çok işime yarar eklentiye google chrome sahip olduğundan chrome kullanıyorum. Ancak bu eklentiler opera'da da olsa hiç düşünmeden operaya geçerdim :)
  110. Frankresh

Ps3 kırık alacağım

PS3'ün zamanının geçtiğinin düşüncesindeyim. 41 oyuna göre iyi bir fiyat veriliyor ancak artık yeni yapım oyun gelmeyecek. Size tavsiyem biraz daha biriktirip ps4 almanızdan yana olucaktır.
  111. Frankresh

Danimarka-Hırvatistan| Penaltılara Gitti| Hırvatistan Turu Geçti

Normal süre içerisinde 1-1 biten maç uzatmalara gitti. 120 dakika içerisinde de sonuç değişmeyince maç penaltılara gitti. Danimarka adına ilk penaltı atışını kullanan Eriksen topu ağlarla buluşturmayı başaramadı. Hırvatistan’ın ilk penaltı atışınında ise Milan Badelj topu ağlara gönderemedi...
  112. Frankresh

bu sistemde csgo ets2 oynanır mı

Sizinkiden daha kötü bir sisteme sahibim ve oynatıyor.
  113. Frankresh

Bana mobil online oyun yazarmısınız

Kafa topu 2, clash of clans, clash royale önerebilirim.
  114. Frankresh

Gelecekte, kasları olan insan boyutunda bir robot görmek mümkün mü?

Neden olmasın ? Gelecekte çoğu işi robotlar yapıcak. Bu yüzden işsizlik tavan seviyeye ulaşacağı düşüncesindeyim.
  115. Frankresh

Apple Watch hayat kurtardı!

Parasının hakkını veriyor desenize :D
  116. Frankresh

En İyi Senaryosu Olan Assassin’s Creed?

Ne varsa eskilerde var işte 2 diyorum :)
  117. Frankresh

Ücretsiz Matematik Soru Çözümü Sitesi

Birçok öğrencinin sorununu çözebilir. Başarılı bir proje.
  118. Frankresh

5G ile hayatımızda neler değişecek

Kotaların durumu nasıl olucak acaba. 4.5G sömürüyor kotaları 5G'de düşünemiyorum :(
  119. Frankresh

Ücretsiz Matematik Soru Çözümü Sitesi

Sitenin sahibi siz misiniz hocam ?
  120. Frankresh

iade sorunu

Birkaç gün önce e-mail veya şifreyi mi değiştirdiniz ? Ya da steam guardınız kurulu mu ? İade edebilmek için oyunu 2 saat veya daha kısa süre oynamanız gerekir. Ayrıca 14 gün içinde iade şansınız vardır. Sorularıma cevap verirseniz yardımcı olabilirim.
  121. Frankresh

E-Spor Bilet Geliri 32 Milyon Dolar Arttı

Böyle gelişmelerin yaşanması heyecan verici. Toplumda bir yerimizin olması insanı mutlu ediyor :)
  122. Frankresh

e-Spor Federasyonu Düşüncem

Daha önceden gelişmekte olan sporlar adı altında faaliyet gösteriyordu. E-spor adına bir federasyon kurulması gerçekten heyecan verici. Gelişmeleri heyecanla takip edeceğim :)
  123. Frankresh

Mac mi? Windows mu?

Windows 10 en stabil işletim sistemidir. Ancak mac kullanmanın güzellikleri de yok değil :)
  124. Frankresh

iPhone X Alınır mı?

Eğer şu an kullandığınız telefon yetersiz geliyorsa ve telefon üzerinden işleriniz yoğun ise alabilirsiniz. Ancak abi iphone ya demek için alıyorsanız almayın. Iphone sağlamdır yarı yolda bırakmaz işte kullanmak için bire birdir.
  125. Frankresh

Twitter hesabım kitlendi

Komple kapatmak yanlış olurdu. Bu bir nebze daha iyi gibi gözüküyor.
  126. Frankresh

Twitter hesabım kitlendi

Amblemi özgür bir kuş olan bir sitenin yaş sınırlaması getirmesi saçma bir durum. Ben de hesabımı 13 yaşından küçük iken açmıştım. Umarım sorununuz en kısa sürede çözülür.
  127. Frankresh

Para Biriktirmek.

Bence hemen bir karar verip bir hevesle almaya kalkışmayınız. Biraz daha biriktirin şöyle gönlünüzce rahat rahat binebileceğiniz bir araba alın. İkinci el piyasası bile dudak uçuklatıyor şu anda. Benim önerim bu ancak yine de karar sizin :)
  128. Frankresh

Valve Complete Pack almalı mıyım ?

Bence her steam hesabında olması gereken oyunlar. Bu kadar indirime girmişken almanı öneririm.
  129. Frankresh

Steam Hesap Alacakların Dikkatine!!! SONRADAN ÜZÜLMEYİN!!!

Hocam ilk mail ile ticket atıp geri alınabildiğini biliyorum. Ancak aracı siteler hesap satabilmek için kimlik bilgilerini ve kimliğin ön yüzünün fotoğrafını istiyorlar. Herhangi bir çalınma geri alınma gibi durumda direk site tarafından kişiye dava açılıyor. Ayrıca kimsenin kimlik bilgilerini...
  130. Frankresh

Ne dinliyorsunuz?

Gazapizm- Heyecanı Yok
  131. Frankresh

Çaldırdığım steam hesabını geri nasıl alabilirim?

Bu link sana yardımcı olucaktır. Steam birkaç bilgini istiyor ardından hesabı geri almana yardımcı oluyorlar.
  132. Frankresh

Muhammed Salah, Dünya Kupasında Oynayacak!

Bu haberi duyduğuma sevindim. Final maçında sakatlandığında üzülmüştüm :)
  133. Frankresh

Yıl olmuş 2018 - Lg G4 alınır mı?

LG G3 Beat gerçekten 400 TL gibi bir fiyata alınabilecek en iyi telefon. Ben kardeşime hediye ettim kendim A5'e geçiş yaptım.
  134. Frankresh

zula e sporcusu olmak istiyorum

Dostum şimdi seninle açık konuşmam gerekirse pay to win oyunun e-sporu olmaz. Ülkemiz e-spor sektöründe CSGO ve League Of Legends oyunlarıyla boy göstermiş bir takım. Zula sadece ülkemizde oynandığından dolayı pek ilerleme kaydedemezsin ne kadar iyi olsan da. Avrupa server'ı falan diyeceksindir...
  135. Frankresh

Yıl olmuş 2018 - Lg G4 alınır mı?

LG G3 beat'i 3 yıldır sıkıntısız kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Ancak yeni telefon alıcak olsam LG G4 almazdım şahsen. Samsung A serisini önerebilirim.
  136. Frankresh

Steam Hesap Alacakların Dikkatine!!! SONRADAN ÜZÜLMEYİN!!!

Direk elden alım yapmak yerine aracı siteler tercih edilebilir.
  137. Frankresh

Fortnite para vermek

Free To Play oyuna para yatırmanı önermem. Onun yerine oyuna yatıracağın parayı bir kenara at kendine güzel bir bilgisayar al. Daha mantıklı bir hamle olur :)