Arama sonuçlarınız

1. B

Soru Laptop Kapalıyken Şarjı Azalıyor

Bundan 3-4 hafta önce HP Omen-15 2019 aldım. Bilgisayarı her gün sürekli şarjda kullanıyorum ve sadece gece vakti açık değil ki bu da yaklaşık 10 saat gibi bir süre yapıyor. Son iki gündür şarjı kapalıyken kendi kendine az bir miktar da olsa azalıyor. İlk aldığım zamanda da böyle şeyler yaşadım...
  2. B

Yardım Ekran Parlaklık Problemi

Huawei Nova 5T kullanıyorum ve çok araştırmama rağmen bulamadığım bir sorun var. Ekranın büyük bir çoğunluğu siyah olduğu zaman (mesela dizi izliyorum ve creditlerde arkaplan siyah, beyaz ile cast falan yazıyor) ekranın parlaklığı düşüyor. Verdiğim örnekteki durumda yazıları okumak zorlaşıyor...
  3. B

kablolu internet sorunu

arkadaşlar son bir kaç gündür internet sorunları yaşıyorum. pc ilk açılınca internet otomatik bağlanıyor kablolu sonuçta ama sarı ünlem oluyor ne bi siteye giriyor ne bi şeyaçıyor. kabloyu çıkart-tak yaptığımda sorun çözülüyor. böyle bitse problem bu şekilde devam ederdim. maalesef bu şekilde...
  4. B

garip bi hata başlık bulamadım

arkadaşlar pc ye bişey yapmamış olmam lazım sadece advenced system care pro yükledim. pc yi tarattım felan. 2 3 gün sonra her pc yi açıp kapayışımda bu hatayı alıyorum nasıl çözerim ya da bu nedir bilgisi olan yardımcı olabilir mi ?
  5. B

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Ya arkadaşlar bilgisayar 2 de 1 böyle oluyor ve ben kapatıp açmadığım sürece kalıyor ---- Mesajlar birleştirildi ---- Format atıyorum inş çözülür
  6. B

servime.exe

arkadaşlar bu problem için hesap açtım görev yöneticisinde servime.exe diye bi işlem var pc yi çok yavaşlatıyor cpu %45 e kadar çıkıyor hiç bir yerde bunla alakalı bişey bulamadım bilen bi arkadaş varsa yardımcı olabilir mi