Arama sonuçlarınız

1. F

Monitörü 75 hz yapınca mem clock fırlıyor

Bugün farkettiğim bir problem normalde monitörüm 75hz fakat 75 hz de olunca ekran kartının mem clock maksimum seviyede sürekli çalışıyor boşta bile ve haliyle boşta 30 derecede olan ekran kartım 55-60 derecelerde duruyor 60hz ye indirdiğimde sorun çözülüyor bunun sebebi nedir ? nasıl bu sorunu...
  2. F

Asus rog strix wireless kulaklık

Bu kulaklığı ikici el buldum almayı düşünüyorum 550 tl civarında bu kulaklık hakkında ne düşünüyosunuz bunu almakmı daha mantıklı yoksa hyperx cloud flight mi almalıyım onuda ikinci el 600tl ye buldum türkçe olarak çok fazla inceleme bulamadık bu kulaklıklar hakkında yardımcı olursanız sevinirim
  3. F

Wireless Kulaklık tavsiyesi

yok amazondan almayı düşünmüyorum
  4. F

Peki asus rog strix wireless kulaklığı hakkında ne düşünüyosunuz şuanda sıfırı 650-700tl civarlarında hyperx in yertine tercih edilebilirmi
  5. F

sizce hyperx cloud flight mi yoksa arctıs 7 mi
  6. F

Arkadaşlar wireless bir oyuncu kulaklığı arıyorum şuan aklımda hyperx cloud flight var önerirmisiniz yoksa 1000 tl ye kadar önerebileceğiniz kulaklıklar var mı?
  7. F

600 tl ye kadar oyuncu kulaklıgı önerisi

Ama söylediğiniz ürünler 600-650 lira bütçemi aşırı zorluyodu. siz hiç steelseries arctis serisi kullandınız mı
  8. F

Açıkcası razer kulaklıklarınntasarımını çok sevmiyorum ayrıca baya pahalılar ben fiyat performans tarzı düşündüğüm için aldım
  9. F

Valla bu bütçemi biraz aşıyodu bugün 1 yıl garantili sıfır ayarında kutulu steelseries arctıs 5 satın aldım şuan kargoda fiyatına göre umarım memnun kalırım 1573050480 Bugün 2. El sıfır ayarında 1 yıl garantili arctıs 5 aldım 385 tl ye sizce nasıldır? Biraz apar topar almak durumunda kaldım
  10. F

Arkadaşlar yaklaşık 500-600 tl lik çok uzun süre dayanacak bir oyuncu kulaklıgı arıyorum tercihen kablosuz önerileriniz nelerdir maksimum 600tl ye kadar çıkabilirim birazdaha kat şunu al gibi önerilerde bulunmazsanız sevinirim
  11. F

Xbox one S klavye mause desteği

Çünkü konsol pc ye göre çok ucuz
  12. F

overclock yaparken sıkıntı yaşıyorum

Selamun aleyküm arkadaşlar ben 1 aydır eski sistemini idare edecek şekilde yükseltmek istedim şuanki sistemim: Anakart: Asus p5g41t-mlx Ram: 4x2 1333 mhz İşlemci: X5460 Ekran kartı: Asus GTX 750 Ti yaklaşık 2 hafta önce 500w diye bi psu aldım fakat işlemciyi 3.5 ghz ye aldıgım zaman pc...
  13. F

Var fakat oyun oynamak mümkünmü onu soruyorum
  14. F

Güç kaynağı tavsiyesi

Şimdi asus un sitesinden baktım 60w tdp degeri
  15. F

Güç kaynağı tavsiyesi

Cidden o kadar istiyormu işlemci tdp si 120 w ekran kartı 55w
  16. F

Güç kaynağı tavsiyesi

Kötünün iyisi diyebileceğiniz varmı
  17. F

Güç kaynağı tavsiyesi

Arkadaşlar sistemime güç kaynagı arıyorum ama kafam çok karışık Sitem: Anakart: asus p5g41t-m lx İşlemci: xeon x5460 Ekran kartı: asus gtx 750 ti 6 pin güç girişli olan Ram: 8 gb 1333 mhz Bunlara yetecek güvenilir ve en fazla 175 tl lik bir power suply önerirmisiniz
  18. F

Arkadaşlar Xbox one s im var ona aparat takarak klavye ve mause ile oyun oynayabilirmiyim
  19. F

X5450 işlemci

Arkadaşlar bu işlemcinin max besleyebileceği ekran kartı nedir ve kaç w power kullanmam gerekir
  20. F

LG V30+ almak mantıklımı

Evet ya cidden fiyatına göre harika ama kronik hatası olur diye korkuyorum sony m5 ten agzım yandı tekrar yaşamaktan endişeleniyorum
  21. F

LG V30+ almak mantıklımı

Merhaba arkadaşlar ben bir süredir V30+ almayı planlıyorum fakat malumunuz lg daha öncelerden bir çok hatalı seri üretti ve alanlar sıkıntı yaşadı LG V30+ lardada bu sıkıntı geçerlimi acaba alıp kullanan varsa üretimsel, yazılımsal bir problemle karşılaştımı veya cevrenizde alıp problem...
  22. F

Q9550 işlemciye gtx770 takmak

Peki yüksek performans için gtx 1050 mi takmalıyım yoksa 770 mi
  23. F

Q9550 işlemciye gtx770 takmak

Arkadaşlar merhaba benim sistemim E6700 asus p5g41t-mlx 4 gb 1333 ram 230W power Ben bu sisteme Q9550 gtx770 yada 760 ekran kartı 8 gb ram takmak istiyorum bu işlemci bu ekran kartlarını besleyebilirmi besleyemez ise en iyi hangi ekran kartını besler birde minimum kaç W power almam gerekiyor
  24. F

İşlemci sorunu

teşekkür ederim ilginiz için son bir sorum daha olacak bu bendeki ASUSP5G41 M-LX anakartıma xeon x5472 veya başka xeon işlemci takabilirmiyim pin sayısı vs uygun ama her ana kartta çalışmayacagını söylüyorlar
  25. F

İşlemci sorunu

aslında Q9650 yide alabilirim fakat GHz leri az oldugu için çokta düşünmemiştim açıkçası
  26. F

İşlemci sorunu

Merhaba arkadaşlar benim şuanda bilgisayarımda intel pentium e6700 3.20 ghz işlemci var onu intel core 2 duo e8600 3.33 işlemci ile değiştirmek istiyorum acaba gözle görünür bir fark yaratırmı bilgisayarımda yada 775 pin asus p5g41 m-lx anakarta uyumlu önerebileceğiniz oyun performanslı bir...
  27. F

Ekran kartı tavsiyesi

çok teşekkür ederim herkese peki hangi markayı tavsiye edersiniz
  28. F

Ekran kartı tavsiyesi

yani ben bu kartı alırsam hiç sıkıntı yaşamadan tam kapasite kullanabilirmiyim
  29. F

Ekran kartı tavsiyesi

peki bu ekran kartları GDDR5 benim anakartım ile uyumluluuk gösterirmi bendeki ddr3 diye biliyorum
  30. F

Ekran kartı tavsiyesi

Arkadaşlar ben ekran kartımı yükseltmek istiyorum fakat alacagım ekran kartını en güzel şekilde sistemimle uyumlu nasıl seçebilirim tam olarak bilmiyorum bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz Anakart asus P5G41T-M LX İşlemci pentium dual core E6700 3.20 ghz Güç kaynağı 230V bilgisayarımda...