Arama sonuçlarınız

1. OğuzhanYiğitbay

TR Telefonumu Kıbrısa kaydettikten sonra Türkiye'de Kullanabilir miyim?

Merhabalar Türkiye'de kayıtlı kullandığım telefonu kıbrısta okul okuyacağım için götürmek ve kaydettirmek istiyorum. Tatillerde ve okulu bitirip döndüğümde telefonu Türkiye'de kullanabilir miyim?
  2. OğuzhanYiğitbay

Bilgisayarım Oyun Oynarken Ve Oynamıyorken Kapanıyor

MSI'ın uygulamasından sıcaklık sınırını yükselttim. Ram için de denerim.
  3. OğuzhanYiğitbay

Bilgisayarım Oyun Oynarken Ve Oynamıyorken Kapanıyor

Özellikler: Ryzen 5 3600XT Gigabyte RTX 2060 Super OC Windforce Asus Prime B550M-A Wi-Fi Coolermaster 600 W 80 plus PSU (Bütün sürücüler güncel) Windows 10 Pro 20H2 19042.964 (En son güncelleme) Sistemim topladığımdan beridir sorunsuz çalışıyor fakat son bir haftadır oyun oynarken ya da...
  4. OğuzhanYiğitbay

Battlefield 1 Oynarken BT Kulaklığımdan Ses Gelmiyor

Kulaklığım Beats Solo 3 Wireless. Arkadaşlarımda Bluetooth'la Discord'dan konuşurken aynı anda Battlefield 1 açtığımda oyundan da Spotify'dan da Discord'dan da ses gelmiyor. Başka bir oyunda şu ana kadar herhangi bir sorun yaşamadım. Bilgili bi abi yardımcı olursa sevinirim :) Windows 10...
  5. OğuzhanYiğitbay

Çözünürlük Ayarlarını Değiştirdim Bilgisayar Çalışıyor Fakat Görüntü Yok

Maalesef, burdan anlatırsanız en fazla modlar siler bir şey olacağını düşünmüyorum
  6. OğuzhanYiğitbay

Çözünürlük Ayarlarını Değiştirdim Bilgisayar Çalışıyor Fakat Görüntü Yok

Merhabalar öncelikle sistemim: Asus PRIME B550-M A, Gigabyte RTX 2060 Super OC, Ryzen 5 3600XT, 16 GB RAM. Sorun şöyle oldu ilk önce ben bilgisayarımı kullandığımdan başka bir ekrana takmak istedim. Ekranda desteklenmeyen mod hatası aldım. Altında çözünürlüğü değiştirin diyordu. Bilgisayarımı...
  7. OğuzhanYiğitbay

Ateş Edemiyorum

Sistem özelliklerim Ryzen 5 3600 RTX 2060 Super OC Oyunu etiketlere yazmıştım onun için yazmaya gerek duymadım sistem de yeni R5 3600XT RTX 2060 SUPER OC 16GB RAM kasayı filan da yazmalı mıyım 1604559240 WW2 olan aynı sorun diğer oyunlarda da olmaya başladı başka mouse kullanınca düzeldi fakat...
  8. OğuzhanYiğitbay

Ateş Edemiyorum

Hayır bilgisayardan oynuyorum.
  9. OğuzhanYiğitbay

Ateş Edemiyorum

Bazen oyun oynarken hem nişan alıp aynı zamanda ateş edemiyorum. Oyun içerisinde çok rahatsız edici bir durum. Araştırdım fakat sorunu çözebilecek bir şey bulamadım. Oyunun özelliği midir bilemiyorum.
  10. OğuzhanYiğitbay

Windows'da Her Ses Açıp Kapadığımda Çıkan Şeyi İstemiyorum

Teşekkürler işe yaradı aynısını spotify için de ayarlardan yapmak gerekiyordu aynı sorunu yaşayan kişiler öyle yapabilir
  11. OğuzhanYiğitbay

Windows'da Her Ses Açıp Kapadığımda Çıkan Şeyi İstemiyorum

Merhabalar kullandığım ekran oldukça büyük oyun oynarken arkadan müzik inliyorum. Sesi her yükseltip alçaltığımda sol üstte çıkan kontrol yeri ekranımı çok işgal ediyor ve bundan sıkıldım. İnternette bi program indirerek bu sorunu çözmek mümkün fakat öyle çözmeyi düşünmüyorum. Bilen biri...
  12. OğuzhanYiğitbay

2 Metre Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık Arıyorum

Maalesef bana uzun gerekiyor
  13. OğuzhanYiğitbay

2 Metre Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık Arıyorum

Merhaba oyun oynamak için ve sohbet için kulakiçi kulaklık bakıyorum. Fakat masam büyük olduğu için normal boyutlu kulaklıklar kısa geliyor. Kulaküstü kulaklık da rahatsız ediyor. Benim ölçümüme göre 2 metre ideal gibi fakat hiçbir yerde öyle bir şey bulamadım. Bilgisi olan biri yardımcı...
  14. OğuzhanYiğitbay

La casa de papel 5.sezon teori

Gerçekten final mi olacak kesin mi ;(
  15. OğuzhanYiğitbay

Önü Mash Olmayan Kasalar İyi Soğutur Mu

Sadece kenarlarının mash olması giren havayı azaltır diye düşünüyorum ama tavsiyen için teşekkür ederim
  16. OğuzhanYiğitbay

Önü Mash Olmayan Kasalar İyi Soğutur Mu

Merhabalar ben kasalara bakıyordum. Daha önce kasalı bilgisayarım olmadığı için tam bilemiyorum. Ön taraftaki üç tane fanın önünde ızgara yerine cam olursa acaba soğutmayı etkiler mi? Sonuçta hava girebilecek yerler diğerine göre daha kısıtlı olacak. Ayrıca güzel mid tower kasa biliyorsanız...
  17. OğuzhanYiğitbay

Sağ Camlı Bol Fanlı Kasa

Masamın konumundan dolayı piyasadaki çoğunlukta olan sol tarafı camlı kasaları alamıyorum. O yüzden sağ tarafı camlı model istiyorum. Başka bir YouTube kanalı incelemişti Sharkoon'un bir modelini fakat fiyatı 900TL. Benim kasa için 500TL civarı bütçem var. RGB olmaması benim için daha iyi olur...
  18. OğuzhanYiğitbay

fps nasıl artırabilirim

Unlosta sor
  19. OğuzhanYiğitbay

Annemden nasıl özür dileyebilirim

Biraz geç de kalsam yazıyım dedim belki başkasının işine yarar, annen salondayken (örnek olarak) üstün başın derli toplu olsun takım elbise giy demiyorum fakat kendine bi dikkat et alımlı ol yani. Sonrasında sadece annene bakarak gül ne kadar kızgın olursa olsun işe yarıyor ki sana çok düşkünmüş...
  20. OğuzhanYiğitbay

AMD Chipsetli ekran kartı Intel işlemciyle çalışabilir mi?

Acil cevap verirseniz sevinirim.
  21. OğuzhanYiğitbay

GoldMaster Ranger PLUS+ Uydu Alıcısı Çözünürlük Resetleme ve ya tamamen resetleme işlemlerini biliyorsanız yardımcı olur musunuz?

Ayarlardan yanlışlıkla çözünürlüğü değiştirdim ve bizim TV en fazla 1080i 50 Hz destekliyor muhtemelen çözünürlüğü daha yukarı çıkardım ve bizim TV uydu alıcısının interfacesini göstermiyor.Eğer biliyorsanız lütfen yardım edin. Daha önce xbox 360'ımın başına geldi ve controllerden...
  22. OğuzhanYiğitbay

İphone se alınır mı ?

Sadece öneri.
  23. OğuzhanYiğitbay

İphone se alınır mı ?

:(
  24. OğuzhanYiğitbay

Jtag kaldırınca hdd deki oyunlar gidermi

Aslında bir oyun fiyatına 30 oyun alacaktım.Evet o oyunların hepsini aldım fakat çoğu saçma sapan oyunlar idi.Onun için eski haline getirip en azından YouTube'dan video izleyebilmek istedim.
  25. OğuzhanYiğitbay

İphone se alınır mı ?

iPhone SE her ne kadar ucuz da olsa sana iPhone 8 almanı tavsiye ederim.Neden iPhone 7 değil?Çünkü iPhone 8, iPhone 7'den daha çok kullanılabilir olucak.iPhone 7'nin son yıllarına doğru yeni güncellemeler gelmezken iPhone 8'e belki 1,2 güncelleme daha gelir.Tabiki bunun da herşey olduğu gibi bir...
  26. OğuzhanYiğitbay

Çok teşekkürler.
  27. OğuzhanYiğitbay

Peki konsol çalışmaya devam eder mi?
  28. OğuzhanYiğitbay

Bende xBox 360 slim var.JTAG yaptırdım.Sonra internete giremediğim için çipi kaldırmak istedim.Kaldırırsam Hard diskteki oyunlar gider mi?