Arama sonuçlarınız

1. G

XZ1 mi LG G6 mı?

Farkındayım bi telefon alıcam diye 3 konu açtım ama hortlatmayım diye yeni açmam gerekiyor :confused: Seçenekleri eleye eleye XZ1 ve G6 kaldı. Telefonu 2 güne alıcam ve minimum 3 sene kullanıcam.Benim için aksesuar ve güncelleme desteği çok önemli,ancak hangisinin iyi kestiremedim.
  2. G

XZ1 mi Nokia 8 mi LG G6 mı?

XZ1'in ekran sorunu,Nokia 8'in arayüzü ve LG G6'nın işlemcisi düşündürüyor.3-4 sene kullanmam gerek.Distribütör garantili olması şart,ondan Xiaomilere bakamıyorum.XZ1 aklıma yatmıştı ama şu rev 5 altı cihazlarda ortaya çıkabilen ekran sorunu kafamı karıştırdı.İnternetten alacağım için kaçıncı...
  3. G

2000-2500 TL arası distribütör garantili telefon?

Normalde Ekim gibi alıcaktım ama dolar zammı gözümü korkuttu ve şimdi alayım dedim.Resmi garantili almalıyım çünkü her aldığım cihazda bir şekilde sorun yaşıyorum ve karşımda bir muhatap bulmam gerek.
  4. G

XZ1 Ekran ve Bağlantı Sorunu?

Birkaç aya telefon almayı planlıyorum ve XZ1 de düşünüyorum.Ancak ekranda ve bağlantıda sorunlar var diyorlar,var mı?
  5. G

Mi Mix 2'nin kamera pozisyonu ve sosyal medya

Kamera uygulamasında telefonu ters çevirince arayüz de çevriliyor ancak sosyal medya uygulamalarının kameralarında ters çevirebiliyor muyuz?
  6. G

Nokia’nın yeni modelleri

Yeni modeller Türkiye’ye ne zaman gelicek?
  7. G

1000 tl altı telefon önerisi?

Lütfen 999 gibi absürt fiyatlı telefonlar önermeyin.Bu fiyata alırsam bir-bir buçuk sene kullanırım heralde.Ayrıca hem distribütör garantili hem ithalatçı garantili önerirseniz sevinirim,ya ithalatçı garantili alırım ya da teknolojide şansımın kötü olduğunu kabullenip resmi garantili alıcam :)
  8. G

Çift SIM’li telefonlar ve SAR değeri

Çift simli telefonların sar değeri ölçülürken çift sim takılı halde mi ölçülüyor?
  9. G

S7 Edge mi,Note FE mi,Nokia 8 mi,Oneplus 5T mi?

İlk önce belirteyim telefonun uzun gitmesi lazım.Alırsam 4-5 sene kullanmam gerek çünkü her sene değiştiricek kadar para yok.Öncelikle S7 Edge Türkiye garantili ve ithalatçı garantili Note FE arasında kaldım.Note FE'nin tasarımı daha hoş ancak telefonu uzun kullanmam gerektiğinden ithalatçı...
  10. G

Mate 10 Lite mi Nokia 8 mi?

Soruyu başlıkta sordum zaten.Ayrıca Nokia'nın yeni modellerini bekleyeyim mi?
  11. G

Arama yapınca telefon kilit ekranına atıyor

Dostlar Iphone 5s kullanıcısıyım.IOS 11.2.2 yüklü.Arkası gelmez dertlerimin bıktım illallah.Widgetlerin olduğu yerden arama yapınca telefon şarj bitince çıkan kapanma ekranını gösterip kilit ekranına atıyor.Telefonu açıp kapasam da durum aynı.Telefon daha 1 yaşında,böyle gelmiş böyle gidecek...
  12. G

S7'lerin fiyatı düşer mi?

S7 ve S7 Edge'nin fiyatı daha düşer mi?
  13. G

2000 Liraya Resmi Garantili Telefon Önerisi?

Selamlar,soruyu başlıkta sormuş bulundum zaten.Aklımda Mate 10 Lite ya da Samsung Galaxy A7 2017 var ancak emin olamadım.