Arama sonuçlarınız

1. C

Sony XZ1 mi Nokia 8 mi?

modem ve çekim sıkıntısı var diye duydum arastirmak lazım xz1i.sony xperia sp kullanmistim tabikide eski ve orta segment bir model ama ondan hatirlatigim kadariyla kendi muzik calari galerisi vs cok guzeldi.kronik sıkıntısı yoktu kasasi saglamdı.ses cikisi iphonedan bariz azdı.(bahsettigim...
  2. C

HTC U11 Kullanıcı Kulübü

o kadar para verince de 6 ay bekleyip s10 almak mantikli olur s8 cikinca öndeki parmak izi okuma gitti s7 nin yuzune bakmadi kimse simdi s10 da parmak izi okuma ekranda olucak s9 a bakilmicak diye dusunuyorum eski teknoloji olucak 1 yil icinde tuştan parmak izi okuma.
  3. C

HTC U11 Kullanıcı Kulübü

Teşekkürler cevap için.128gb 6 ram olanı 2650tl ve ithalatci garantili.Turkiye garantili mate 10 pro 3.500 e filan var o da kafama kurcalamaya basladi hepsinde bir eksik var ama karar veremiyorum nokia 8 xz1 htc u11 mate 10 pro kafama takılanlar.bir yandan s7yi satip cok az ekleyip 2 yil...
  4. C

LG G6 Kullanıcı Kulübü

ben ilk ciktiginda s7 aldım.lg g5i de bekledim ikisi arasinda karar vericektim gecikti baya hatta s7 den once tanitilip s7nin gelis tarihinden 1 2 ay sonra gelmis olabilir.simdi kıyaslarken lg6 ile kiyasliyorum ayni yil cikmis gibi geliyor cunku ona ragmen lg6 s7den daha kotu bir telefon diye...
  5. C

HTC U11 Kullanıcı Kulübü

u12+ cok pahali uygun fiyatli olursa sadece iphone ve samsung disinda dusunebilirim.Bu megapiksel olayina fotografci mantigiyla yaklastigim icin takiliyorum.Fotograf makinelerinde onemli degil megapiksel telefonlarda önemli sebebi de şu sensör boyutunu yer olmadigi icin arttiramiyorlar...
  6. C

HTC U11 Kullanıcı Kulübü

valla öyle hakikaten belki baska telefona gecmek basina bela aramak gibi olucak ama 3 sene olucak nerdeyse sıkıldım ama biliyorum da bi yandan cok bi degisim olmicak ne alirsam alayim ikilemdeyim.s10 u bekliyorum aslinda ama cikan haberleri gordukce ondanda soguyorum kamerasi yine 12mp olucakmis...
  7. C

HTC U11 Kullanıcı Kulübü

bende almayı dusunuyorum suan s7 kullaniyorum ön kamerasi s7den iyi midir(s7 nin cok kotu oldugunu dusunuyorum) ? ekran parlakligi ve internet tarayici hizi(kimi sorun yasamis) vs biraz bilgi verebilir misiniz kıyas seklinde
  8. C

Samsung Galaxy S7 ve S7 Edge Kullananlar Kulübü

s7 hala alinir ilk ciktigindan beri yogun sekilde kullaniyorum ve bir gun kasma donma vs olmadi hic yavaslamadi bir ara hafiza dolu diye can cekisti sifirladim yine uçak oldu android zaten boş alan oldugu zaman rahat calisiyor doldugu zaman sacmaliyor(arkadasimda s8 var menude bile kasiyor...
  9. C

S7ye Oreo ile Gelen Sorunlar

Arkadaşlar merhaba guncellemeyi cok gecte olsa aldık.Yalniz gozlemledigim ve beni rahatsiz eden bir sorun var.Bazen herhangi bir uygulamada bildirim çubuğunu aşağıya kaydırmada problem oluyor.5 6 kez yapınca bildirim çubuğu iniyor şuan için çok can sıkıcı sizde tecrübelerinizi paylaşırsanız...
  10. C

Teşekkür ederim cevap için.gear konusunda da ben yardımcı olmaya calisayim sevebilirsen fiyat performans kralı bence fit 2 (350tl lik fiyatı çok iyi bileklik gibi dusunme gear s teki her ozellik var diyebilirim) eger gear s serisi bakarsan s2 de çağrı cevaplama yok ama s3 te var diye biliyorum...
  11. C

iPad Kullananlar Kulübü

Ipad 2018 ne zaman gelecek bilen var mi martta cikar mi ?
  12. C

SDN Cevaplıyor #116

Ipad 2018 ne zaman geliyor 2017 almak uzereyim bekliyorum 2. Sorum s7 ekran yanigi garantide ucretsiz ekran degisimi oluyor mu ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ipad 2018 ne zaman geliyor 2017 almak uzereyim bekliyorum 2. Sorum s7 ekran yanigi garantide ucretsiz ekran degisimi oluyor mu
  13. C

Samsung Gear Fit 2 ve Samsung Gear Fit 2 Pro [Kullanıcı Klubü]

Kesinlikle fit 2 derim.hiç bir ozellik eklemediler sadece rengi değisti o da kısmen.fit 2 fiyat olarak şuan çok iyi aradaki fark çok komik samsung neden boyle bir sey yapti pro diyip aynısını cikardı çok enteresan.300 tl nin sonuna kadar hakkını verir fit 2.Ayrica ikisinide tuzlu suya sokamassin...
  14. C

2018 iPad satışları Face ID ile coşabilir!

Bu yıl kaç ceşit ve hangi tarihlerde ipad çıkacak bilginiz var mı?
  15. C

İpad 2018

Ipad 2017 almak mı yoksa 2018 i beklemek mi mantıklı? Çıkış tarihini bulamadım mart,2.çeyrek ve eylül gibi farklı yazılar okudum.300 doların altında çıkabilir diye yazılar var(ipad 2017den daha ucuz) bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.
  16. C

Arkadaslar ekran da izler kaldı(led yanigi) klavye-ust satır vs garantide ucretsiz degişim yapılıyor mu mantiken yapmak zorundalar ama burası turkiye oldugu icin pek emin olamadim bir de telefonu acarlar su gecirmezlik vs gider sonra para isterler ustune tecrübesi olan varsa paylasabilir mi.Daha...