Arama sonuçlarınız

1. xxBlackPearl

Söyle Rahatla

Toprağa karışasım var... Çiçek olasım , böcek olasım ...Zira içimdeki evren durmaz oldu... Parçalanıp evrenin sonsuzluğunda süzülmek istiyorum ...
  2. xxBlackPearl

Söyle Rahatla

Can çekişen bir fidanım saksımda ...
  3. xxBlackPearl

Doğu Turumdan Kareler (Mardin & Diyarbakır)

Evet doğru bildin adas12 o kalp :)
  4. xxBlackPearl

En kısa zaman da gidebilirsin umarım Zorhak .. Şiddetle tavsiye olunur :) Evet gitmek görmek gerek since fırsat bulduğunda git muhakkak .. Orda ki halkla muhabbet etmek gerek .. Bir esnaf lokantasına gidip yemek yemek gerek .. Şehirler bölgeler hakkında duyduklarımızla ya da gördüğümüz...
  5. xxBlackPearl

Mardin-Midyat Hükümet konağı prens chars ın Mardin de konakladığı tarihi otel :) Bu iki minik çok tatlılardı kısa da olsa sohbet etme imkanım oldu .. Konağın önünde okul harçlıklarını çıkarabilmek için kendi elleriyle yaptıkları boncuk işlerini satıyorlardı ...
  6. xxBlackPearl

Söyle Rahatla

Hmm aslında evimi kastetmiştim AliA :) ama buna forumu da dahil edebiliriz :) Artık buralarda olacağım :)
  7. xxBlackPearl

Nihayet Sigarayı Bıraktım..

Hakan durumu çok detaylı bi şekilde açıklamış .. ben ekstradan bişey demek istemiyorum :( İnşallah Naim seninde dilediğin gibi bir an evvel kurtuluruz bu iletten..
  8. xxBlackPearl

ZorhaK ve Yansımalar

İki şiirde çok güzel ama ilkini daha çok beğendim ... Fon müziğinde de Farid Farjad'ın eseri olunda tadından yenmez bir hal almış :) Yüreğine sağlık renkdaşım :)
  9. xxBlackPearl

Söyle Rahatla

Vee yuvaya dönüş.. İnsanın evi gibisi yok ... Ne olursa olsun her türlü konforu barındırıyor içinde...
  10. xxBlackPearl

Karizmatik Kedi (Kendi Çekimim)

eee göz hakkı denen bişey var :) haklarını almışlar karşılığında da sana pek sevimli pozlar vermişler :)
  11. xxBlackPearl

Söyle Rahatla

Her sıktığınız elde ruhunuzdan bir parça kalır sizi ve karşınızdakini gülümseten...
  12. xxBlackPearl

Açık Arttırmadaki Resim

El becerisi kabiliyeti pek bi yüksekmiş arkadaşın :) Ya benim bi arkadaşım olmayan arabasını bu siteden satışa çıkardı :D:D Sırf insanlar onu arasında kontör gelsin diye o yüzden şaşırmadım bu resme :)
  13. xxBlackPearl

500 ÜYE 1000 TL (SDN Kardeş Okul Kampanyası)

Rica ederim Zorhak :) Mutlu olmalarında en ufak bi faydam olduysa bu beni de çok mutlu eder .. Bütün minikleri kocaman öpüyorum :)
  14. xxBlackPearl

Fenerbahçe-Galatasaray derbisini kim kazanır?

Galatasaray ...
  15. xxBlackPearl

Hard Disk Hakkında !

Yaa aciliyetten hard disk yazmışım ram olduğunu biliyorum haklısınız :)
  16. xxBlackPearl

Hard Disk Hakkında !

Evet dediğin gibi işimi gördü fogu78 teşekkür ederim :)
  17. xxBlackPearl

Hard Disk Hakkında !

Merhaba arkadaşlar ... Sorum kasayı açmak dışında hard diskin ddr mı ddr2 mi ddr3 mü olduğunu nasıl görebilirim ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler ... Konuyu yanlış yere açmış isem mod arkadaşlar düzeltirse sevinirim ....
  18. xxBlackPearl

Ne dinliyorsunuz?

Her kalp elemli ve her baş hastalıklı... http://www.youtube.com/watch?v=8WHOF8wuUl0&feature=related
  19. xxBlackPearl

Söyle Rahatla

Sanki hiç olmamış gibi...
  20. xxBlackPearl

Ortamın Nasıl ???

İlk sen farkettiğin için deşifre ettin dedim :) Ayrıca senin kendini nasıl iyi hissettiğin önemli olan bu yüzden hiç utanmana gerek yok hiç çekinmeden resim ekleyebilirsin :) Uyarı için teşekkür ederim bunun bende farkındayım ama odamda yer sıkıntısı olduğundan dolayı bilgisayarı yerinden...
  21. xxBlackPearl

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=r0aHRgx8ZjQ&feature=related
  22. xxBlackPearl

Ortamın Nasıl ???

Bende memnun oldum extra_terrestre :D Ayrıca deşifre ettin beni :P :D
  23. xxBlackPearl

Ortamın Nasıl ???

Evet hemcinsim bende sendenim :D
  24. xxBlackPearl

Ortamın Nasıl ???

Ya iyi o zaman renkdaşım bu arada ben monitörümden çok memnunum sende memnun musun :) Teşekkür ederim ZorhaK... Odamı çok seviyorum huzur buluyorum gerçekten :) Ayrıca Allah hepimizin huzurunu daim etsin ..
  25. xxBlackPearl

Ortamın Nasıl ???

Buda benden efenim :)
  26. xxBlackPearl

Sizce bu kaza nasıl meydana gelmiş olabilir

Çok orjinalmiş :D
  27. xxBlackPearl

Selam gençler

Selam.. hoşgeldin :)
  28. xxBlackPearl

Beni Sen Öldür Gülüm

Nacizane fikrim sözler çok güzel ama beste pek olmamış gibi :) Marş havasında biraz sanki :) Yinede tebrik ediyorum Zorhak seni yazmak herkes de olmayan bi yetenek nede olsa :)
  29. xxBlackPearl

Azeri''Ayrılık'' Şarkısını Kimden Dinlemeliyim

Birçok kişi seslendirdi bu şarkıyı ama Zara dan dinlemeni tavsiye edebilirim :) Video ya bakmadım ama idare ediver :)
  30. xxBlackPearl

Ne dinliyorsunuz?

Burası misal ülkesi masal misali bizler hayal kafilesi, Her daLım çiçeklerim annesi. Ver bana beni geri kendimden kaldım beri. İçim hasret yeri küheylan kaldı bi kemik bir deri. http://www.youtube.com/watch?v=4MJh044lWcU
  31. xxBlackPearl

Mesajların Sonuna Adınızı Yazıyor musunuz?

Mesaj çekmek yenine ararım genelde bayram gibi özel günlerin mesajla geçiştirilmesinden yana değilim açıkcası :)
  32. xxBlackPearl

Söyle Rahatla

Bayram nedir ki dedim kendi kendime. Bayram bir ömürdür ben gibi bir deliye...
  33. xxBlackPearl

Beşiktaş'ın asbaşkanı çıldırdı!

Ağzına sağlık.. Az bile söylemiş ...
  34. xxBlackPearl

İşte kendi ürünlerim

Sonuncusu çok iyiydi :)
  35. xxBlackPearl

Beşiktaş M United Çarşı Yenilmedi

Ne olduuu bi problem mi var arkadaşım :) Ne ilginç insanlar var forumda hiç bir takım taraftarı için yorum bile yapmadım ama o kadar baskınız ki bi lafım bile yetti :D
  36. xxBlackPearl

Beşiktaş M United Çarşı Yenilmedi

Beşiktaş taraftarı olmak ayrıcalıktır :) ama taraftarın hakkını veremeyenler utansın ne diyelim ...
  37. xxBlackPearl

Beşiktaş 0-1 Manchester United - Video - Şampiyonlar Ligi B Grubu 1. Maç

bllacknick senin ve senin gibi MiLLİ şuuru olmayan şahıslara acıyorum yazık size .....
  38. xxBlackPearl

Karma Karikatürler :))

Bu da cabası :)
  39. xxBlackPearl

Rapchy, Oyun Bölümüne Moderatör Olmuştur

Başarılar dilerim :) Hayırlı olsun ..
  40. xxBlackPearl

Ne dinliyorsunuz?

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı
  41. xxBlackPearl

Veyis ATEŞ--Allah Belanızı Versin !

Son 80 yılın yağmur felaketine verdiğimiz kurban sayısı şimdilik otuzbir. Köprü altlarına sıkışan tırlar, arabalar çıkartıldığında sayı daha da artabilir. �Seferden dönene kadar idare edin.� diyerek ayda ancak birkaç defa para bırakabilen ve tüm geçimin bu ayda birkaç defa...
  42. xxBlackPearl

Söyle Rahatla

Daraldımmm şu belirsiz vakitler yüzünden...
  43. xxBlackPearl

SDN Amatör Fotoğrafçılar Kulübü

Çok teşekkür ederim Mia :) Fotoğraf çekmek yeteneğin dışında birazda bulunduğun mekanla da alakalı keşke sürekli yeni yerler gezip görmemiz için fırsatımız olsa da bizlerde daha iyi kareler yakalayabilsek :)
  44. xxBlackPearl

Yeni moderatörlerimize merhaba deyin!

Bütün arkadaşları tebrik ediyorum yeni görevlerinizde başarılar dilerim :)
  45. xxBlackPearl

Söyle Rahatla

Dileyin, size verilecek; arayın, bulacaksınız; kapıyı çalın, size açılacaktır. Çünkü her dileyen alır, arayan bulur, kapıyı çalana kapı açılır...
  46. xxBlackPearl

İsmail YK - Allah Belanı Versin

En kısa zamanda bu durumdan sıyrılırsın umarım...
  47. xxBlackPearl

İsmail YK - Allah Belanı Versin

AliA birileri canını sıkmış anladığım kadarıyla ...
  48. xxBlackPearl

Teşekkür ederim Peter :)
  49. xxBlackPearl

Evet Zorhak cidden güzel yerler :) Hem nasılda tahmin ettin hemen tatilde olduğumu :D Al senin olsun resim dediğin senden kıymetli mi :) ışıklarıyla birazcık oynadım ama o kadar da olur demi :)
  50. xxBlackPearl

Marianın Bacakları

Peder show yapmış :D
  51. xxBlackPearl

Balıkesir - Hasan boğuldu - sütüven şelalesi ve civarlarından :) Komşu bahçeden kareler ama artık o biberler yerlerinde değiller ne yazık ki :D
  52. xxBlackPearl

Bu nedir abi yaa :D

İlginç :)
  53. xxBlackPearl

Söyle Rahatla

Uzun bi süre sonra burada olmak keyifli :)
  54. xxBlackPearl

Pazarlık Yapıyoruz

Bencede sen pazarlık yapma ZorhaK :)
  55. xxBlackPearl

Ne dinliyorsunuz?

YouTube - Sıla Yeni Süper Parçası - Kırık Ayna 2009
  56. xxBlackPearl

Siyah beyaz en büyük Beşiktaş (omegle.com)

Muhabbet Süpermiş :D
  57. xxBlackPearl

Söyle Rahatla

Tobleron'un mutlulukla bir alakası olmalı :) Mis misss ... Yiyor yiyor doyamıyor insan :)
  58. xxBlackPearl

AliA Konu Dışı Bölümüne Mod. Olmuştur

Tebrik ederim AliA çok sevindim :)
  59. xxBlackPearl

Günaydın SDN

Gününüz aydın olsun arkadaşlar güneşiniz her sabah umuda doğsun, yüzünüz gülücüklerle dolsun :)
  60. xxBlackPearl

İzlediğinize pişman olduğunuz filmler.

Vicdan... Oyuncularına güvenip gittiğim fakat tam anlamıyla fiyasko olan izlediğim en berbat filmdi.. Verdiğim paraya mı harcadığım zamana mı acıyacağımı bilememiştim :)
  61. xxBlackPearl

Günaydın SDN

Herkese günaydın :turned:Yüzünüzden tebessüm eksik olmasın :)
  62. xxBlackPearl

Aç Gözlü Sincap :)

İzlesene.com : Video - bir ağızda üç fındık
  63. xxBlackPearl

Ne dinliyorsunuz?

YouTube - Damien Rice - The Blower's Daughter - Official Video
  64. xxBlackPearl

İyi Geceler SDN...

Kendim dahil herkese serin geceler diliyorum :) Allah huzurlu,mutlu uykular gökkuşağı tadında rüyalar versin... :sleeping:
  65. xxBlackPearl

İşte Beşiktaşın Yeni Formaları

Formaları tasarlayanlara ve bunları kabul görenlere diyecek bişey bulamıyorum...Ancak bu kadar kötü olabilirdi ... Taraftara bıraksalar eminim çok daha iyi şeyler çıkardı
  66. xxBlackPearl

Hayatının kitabının ismi ne??

Bu zamana kadar bi çok kitap okudum ve okumaya çalışıyorum ama hayatımın kitabı diyebileceğim seneler önce okuduğum Ahmet Günbay Yıldız'ın Aynadan batan Güneş isimli kitabıdır. Sürükleyiciliğinin dışında farkındalık kazandıracak,batmayan güneşler doğurabilmek için iç alemimizde okunması gereken...
  67. xxBlackPearl

Gerçek bir gerizekalı

Mazoşist ruhun hat safhada gün yüzüne çıktığı video :D
  68. xxBlackPearl

Ne dinliyorsunuz?

Bu kadının sahne showları başka türlü güzel :) YouTube - Madonna La isla bonita
  69. xxBlackPearl

Yok böyle bir sinek

Hayatta bi sineğe sempati duyabileceğim aklıma gelmezdi :D
  70. xxBlackPearl

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=HdKVKNxJyec
  71. xxBlackPearl

Söyle Rahatla

Kemanın yüregini kim çalmıştır ki; dokundugunda bu kadar içli çıglık atar? :(
  72. xxBlackPearl

İşte moda işte manyaklıkta sınır tanımayanlar!

Şu piercing li insan kılığındaki varlığın yıldırım çarptığında hiç kaçarı oldugunu sanmıyorum :D
  73. xxBlackPearl

Çok Karizmatik :D

Yokluk insana neler yaptırıyor işte :D
  74. xxBlackPearl

Acil Durumlar İçin :)

Bakış açısına bak yaa :D Alemsin Romantic :) Mümkündür :)
  75. xxBlackPearl

Acil Durumlar İçin :)

Görünmüyo mu resim İsmail :huh:
  76. xxBlackPearl

Yok Böyle Kavşak

Başım döndü onları takip edeyim derken :)
  77. xxBlackPearl

Borak - Klibimde Oynar Mısın - Yavuz Seçkin

hehe :D kendimi şanslı hissetmem sonucu ortaya çıkan sonuç :) İsmail YK ya rakip geliyor :D
  78. xxBlackPearl

Rahatlığa Bakarmısınız?... Kopma Garantili!!!

Hem çok tatlı , hem zahmetsiz :)
  79. xxBlackPearl

Ne dinliyorsunuz?

YouTube - Cem Adrian - Kelebek -2009- [Yepyeni Albümünden]
  80. xxBlackPearl

Karikatürler :)) (+13)

Bende hepsini beraber eklemek istedim ama bi problem var sanırım ayrı ayrı oldu ama idare edin :)
  81. xxBlackPearl

Karikatürler :)) (+13)

Devamı :)
  82. xxBlackPearl

Küçük kız : Okulumu yıkın lütfen :)

Bence de muhabbet süper :) Duplin'de hangi okuldan diyor minik yıkılmak üzere olan okuldan :D Rica Ederim Mai beğendiğine sevindim :)
  83. xxBlackPearl

Küçük kız : Okulumu yıkın lütfen :)

Öğretmenlerine sinirlenip okulunu yıktırmak isteyen minik kızın, yıkım şirketi arasındaki telefon konuşması :D YouTube - Küçük kız : Okulumu yıkın lütfen. :)
  84. xxBlackPearl

Şam Şeytanı =)

Tiplere bak yaa :D
  85. xxBlackPearl

Doktor Muayenesi :)

Yasli doktor kasabayi terketmeden once genc meslektasina hastalarini tanitiyormus.Girdikleri evde yasli doktor kadina sormus; - Sikayetin var mi? -Karnim agriyor doktor bey,demis kadin. Doktor "fazla meyve yiyorsun,ondandir" demis.Disari ciktiklarinda genc doktor sormus; -Hastayi...
  86. xxBlackPearl

Evlatlık =)

Emircan'a yazık olmuuşş :)
  87. xxBlackPearl

Papağan Headbangers

Bi an kafası yerinden fırlıcak sandım :) Çook tatlı ama :)
  88. xxBlackPearl

Yok böyle Klip :) Tunak Tunak Tun :)

Bu nedir inanın bende bilmiyorum ama çok güldüm :D
  89. xxBlackPearl

Dönerek Öldüler

O kadar eski bi haber ki bu neden şimdi gündeme geldi anlamadım :)
  90. xxBlackPearl

Magandadan sürüş teknikleri!

Psikolojik delüüü :)
  91. xxBlackPearl

Yok böyle Klip :) Tunak Tunak Tun :)

Adam enerji patlaması yaşamış arkadaşlar :) durduramıyo kendini :) YouTube - Tunak Tunak Tun (Best Copy)
  92. xxBlackPearl

Tipitip'in maceraları

Demek ki Tipitoşu yeni edinmiş :) ee oda kocaman oldu hakkıdır :)
  93. xxBlackPearl

Tipitip'in maceraları

Tipitip ve şıpsevdi farorilerimdi :) Yaa eskiden kız arkadaşı varmıydı tipitip in yani tipitoş tam hatırlamıyorum ben :)
  94. xxBlackPearl

Top Cambazları :) Çok Yetenekliler ...

Ben çok beğendim bu arkadaşları sizinde ilginizi çekeceğeni düşünüp eklemiştim ama yanılmışım :crying: :)
  95. xxBlackPearl

İğrenç espiriler 3

Dur ama önce bunları bi hazmedelim (hemen görmemeni ümit ediyorum Mıstığı) :) Biraz aradan sonra Mai & Mıstık başlığı altında gelişmiş espiriler bekliyorum senden :)
  96. xxBlackPearl

Ünlü smileyler

Süper yaa cuk oturmuş hepsi :)
  97. xxBlackPearl

İğrenç espiriler 3

Yine yapmışsın yapacağını :D Bazıları cidden güzel :) Bu arada bu seri daha devam edecekmi Mai :D
  98. xxBlackPearl

İbrahim Üzülmez'den müthiş bir söz!

Söz konusu Deli İbo olduğu için normal karşılamak lazım :)
  99. xxBlackPearl

Top Cambazları :) Çok Yetenekliler ...

YouTube - Top Cambazları (www.paftali.com)
  100. xxBlackPearl

Bir Kaç Garip Foto

Favorim bu resim çok beğendim ...
  101. xxBlackPearl

Ders Alınacak Bir Hikâye....

Mehmet evine gitmeden önce, istanbul'da bulunan anne babasına telefon açtı. Sevgili anne ve babacıgım, sonunda eve geliyorum ama birşey sormak istiyorum. Bir arkadaşımı da beraber eve getirebilir miyim? 'Tabii ki' diye cevapladılar. 'Onunla tanışmaktan mutluluk duyarız. Ama bilmeniz...
  102. xxBlackPearl

Sevimli Kediler

Hepsi çook sevimli ve karizmatikler canlarım benim :)
  103. xxBlackPearl

Teoman 2009 - İnsanlık Halleri - Fahişe

Sözleride müziğide Teoman'a ait bende çok beğendim sözlerini... Adam orjinalliğini belli ediyor hep ..
  104. xxBlackPearl

Teoman 2009 - İnsanlık Halleri - Fahişe

Teoman'ın son albümünde fahişeler için yaptığı şarkı... İnişleri çıkışları olan tarzı faklı bi şarkı.. Ritim ve melodi açısından beğenmedim şarkıyı ama sözleri için aynı şeyi söyleyemem ... YouTube - Teoman - Fahişe | 2009 | "İnsanlık Halleri" [Yepyeni Albümünden] Fahişe Şarkı Sözleri...
  105. xxBlackPearl

CD'den balon yapmak :)

Deneyecek olan arkadaşlar lütfen testen sonra burda sonuçları açıklasın :D
  106. xxBlackPearl

Komik karikatürler +18

Sondan 2. ve papağan güzeldi :)
  107. xxBlackPearl

Şampiyon Beşiktaş!

Bizimle şampiyonluğu kutlayan bütün sporsever arkadaşlara teşekkürler :) Beşiktaşımız siyah beyaz mutlu biten masal tadında bi film izletti bizlere bu sezon ... Devamını bekliyoruz sonu olmasın bu güzel masalın :)
  108. xxBlackPearl

Bjk şampiyonluk kutlamaları

YouTube - BEŞİKTAŞ yeni marş - Anlayamaz Kimse Bu Aşkı Efsaneler yerde sürünsün...Kartalım göklerde süzülsün :D Of Of :)
  109. xxBlackPearl

Münevver satanist ayin kurbanı. . .

Kızın babasını suçlayan arkadaşlar neredeyse oh iyi diyeceksiniz... işte otopsi raporu Münevver'in raporu tüyler ürpertti haberi - 28 Mayıs 2009 Perşembe 11:15 bunu okuduktan sonra yazdıklarınızı savunabilecek misiniz acaba merak ediyorum.. İnsanların acılarına hiç mi saygınız yok.. Madem...
  110. xxBlackPearl

Cüneyt Arkın'dan üzücü haber

En kısa zamanda sağlığına kavuşur umarım.
  111. xxBlackPearl

Fıkra Bahattin Abii :)

Rica Ederim AliA :)
  112. xxBlackPearl

İyi Geceler SDN...

Huzur dolu uykular diliyorum herkese.. iyi geceler arkadaşlar :)
  113. xxBlackPearl

Fıkra Bahattin Abii :)

Kadinin biri bir hayvan dükkanina girmis. Papaganlardan birini çok begenmis ve tezgahtara fiyatini sormus. Adam: - '100 milyon ama size o hayvani önermem çünkü bize de genelevden geldi. Agzi çok bozuktur.' demis. Kadin 'bosver, cok begendim bunu deyip' papagani satin almis. Eve getirmis...
  114. xxBlackPearl

Karşınızda Yavru Kartal Keremcik :) http://www.youtube.com/watch?v=rVb32fZh-Vk
  115. xxBlackPearl

Ne dinliyorsunuz?

YouTube - FLO Rida feat. T.Pain Music from the Movie Step Up 2 'Low'
  116. xxBlackPearl

Kendine bir içki koy =)

Çok gümdüm yaa :) Sağolasın AliA :)
  117. xxBlackPearl

Tabiki Şampiyonuz senin foruma bir ay girmeme gibi bi olayın olmayacak rahat olsun için :) http://www.youtube.com/watch?v=-Ayq90r3VaI&feature=related
  118. xxBlackPearl

Böyle Dans Eden Çift Görmediniz :)

:D bi anlık gafletle vurup sonra hiçbişey olmamış devam etmek istiyor :mrgreen:
  119. xxBlackPearl

Böyle Dans Eden Çift Görmediniz :)

YouTube - düğün Adam hızını alamıyor :) http://video.ak.facebook.com/video-ak-sf2p/v22832/216/81/323910073175_15375.mp4
  120. xxBlackPearl

Beşiktaş 2-1 Galatasaray

Gümbür gümbür geliyoruz :)
  121. xxBlackPearl

Yuh Dedirten Regal Reklamı :)

http://www.youtube.com/watch?v=BqjIgDcu_jg
  122. xxBlackPearl

Bayıltan Tokat

Zayıf olanın bu ihtimali en başından düşünmesi gerekirdi :)
  123. xxBlackPearl

Bu Bir Farkındalık Testidir ...

http://www.youtube.com/watch?v=Ahg6qcgoay4&hl=tr Öncelikle beyazlı formalı olan takımın kaç defa topla paslaştığını saymanız gerekiyor.... Eminim 13 ü buldunuz onlar paslaşırken aradan ayı kostümlü dans eden bi eleman geçiyor ben fark edemedim siz...
  124. xxBlackPearl

Ben ne olduğunu çözemedim İlginç Video :)

Teşekkürler .. Valla keyif için almak lazım :)
  125. xxBlackPearl

Ben ne olduğunu çözemedim İlginç Video :)

YouTube - İlginç video adam değişik şeyler yapıyor
  126. xxBlackPearl

Şenlik İçin Müzik Önerisi ?

http://www.youtube.com/watch?v=6CJBzBrRkPc Norveçin şarkısındansa Azerbaycanın ki daha güzel :) bunu da ekleyebilirsin belki
  127. xxBlackPearl

SDN Beşiktaş Kulübü

Haydi Kartalım uçur bizi göklere, kıskananlar mest olsun SİYAH-BEYAZ renklere ..
  128. xxBlackPearl

Sene 2000 Aylardan Mayıs (9. Yıl)

Şimdi böyle bi yorum yapmanın ne anlamı var... o gece herkes tek yürekti ... Keşke yine öyle bi pozisyonunuz olsada bizlerde desteklesek sizi...
  129. xxBlackPearl

Ne yapmışlar bu kıza böyle

Kızın içine şeytan girmiş :D
  130. xxBlackPearl

İlk İşiniz?

İlk olarak bir cafede garsonluk yaptım,sonraki yaz ankesörlük yapmıştım ... Şimdi ise iki işle meşgulum özel bir şirkette muhasebe sorumlusu + akşamları da spor merkezinde aerobik ve taybo dersi veriyorum :)
  131. xxBlackPearl

SDN sakinleri nerelisiniz?

Hemşehri mi buldum :) İstanbul dan selamlar ...
  132. xxBlackPearl

İyi Geceler SDN...

Hepinize Allah huzurlu mutlu uykular,gökkuşağı tadında rüyalar versin :) iyi geceler...
  133. xxBlackPearl

Bülent Ersoy'un şok eden fotoğrafı

Bülent ersoyun artık konuşulası bi olayı kaldığını düşünmüyorum ..
  134. xxBlackPearl

Ağaç oyma sanatı

Özellikle 3. sü mükemmel ...
  135. xxBlackPearl

Şimdiden İLan Ediyorum:Kupa bizim

Kendi Ciğer ilişkisi sizlerin ki ...bob-OYDU holos-KOYDU derken kupa yine size hayal olduu.. Hakem kılığına bürünen Bünyamin efendi bile kurtaramadı sizi hâla nasıl yorum yapabiliyosuz anlamıyorum sizi bu kadar komik olmayın lütfen :)
  136. xxBlackPearl

Bu çocuk normal değil :)

Haddinden fazla hemde :)
  137. xxBlackPearl

Söyle Rahatla

Bedenin özgür kalsa neye yarar, acıtır ruhunu içinde kalanlar ...
  138. xxBlackPearl

Elin Gevuru Yaptımı Tam Yapıyor !!!

Yok artık diyorum :wassat: Tuttuğunu koparıyor mübarek :)
  139. xxBlackPearl

Bu çocuk normal değil :)

İzlesene.com : Video - bu çocuk normal değil
  140. xxBlackPearl

Ne dinliyorsunuz?

YouTube - (9) Manga - Uryan Geldim [2009] [Sehr-i Huzun]
  141. xxBlackPearl

Erkekler Gelinlik Giyerse

İşte gelin diye bunlara denir :) hepsi birbirinden güzel maşallah:)
  142. xxBlackPearl

Bir evden 32 yılan çıktı

İmkansızlıklarla boğuşan vatandaşlarımız için önerdiğiniz çözümden dolayı tebrik ediyorum sizi .....
  143. xxBlackPearl

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=6HFif6d6eR4&feature=PlayList&p=2E883D08972097F1&index=9 Göksel'in eski şarkılardan oluşan son albümünü dinlemenizi tavsiye ederim arkadaşlar ...
  144. xxBlackPearl

Kadına bak!!!

Çok çirkin bi görüntü ...
  145. xxBlackPearl

Günaydın SDN

Günaydın arkadaşlar ... Güneş kalbinize doğsun bugün :)
  146. xxBlackPearl

Gelinlik Damatlık Masrafı Yok

Bu nasıl bir iğrençliktir yaa... Edepsizliğin son noktası
  147. xxBlackPearl

Sevgisini Böyle Anlatabilen Var Mı Aranızda ?

Cidden harika olmuş .. Bu ne sevgi aaah :)
  148. xxBlackPearl

Merhaba SDN

Hoşgeldiiinnn
  149. xxBlackPearl

Gecenin Fıkrası !! Cevap böyle verilir :)

Bir anne ve 8 yasindaki kızı otobuste gidiyorlar. Duraklarin birinde bikac tane hayat kadini, musteri bekliyor. Kız annesine; " -Bunlar kim anne? ne diye bekliyorlar?.. " diye soruyor. Anne de; " -Bunlar kocalarını bekleyen kadınlardır kızım"... der. Bunu duyan otobüs...
  150. xxBlackPearl

SDN Beşiktaş Kulübü

Eros aşkı bizden öğrensin :)
  151. xxBlackPearl

Eğer Çok Uykunuz Varsa....

Adam kuala gibi mübarek :)
  152. xxBlackPearl

Striptiz Böyle Yapılır!...

Yazık ama oda insan onunda hakkı striptiz yapmak :D
  153. xxBlackPearl

Buradan Duyulmuyor...

Farkındayım :)
  154. xxBlackPearl

Yankesicilik =)

Adam bildiği herşeyi öğretmiş cidden :)
  155. xxBlackPearl

Buradan Duyulmuyor...

Verilmiş :) http://forum.shiftdelete.net/komik-yazi/72258-zangoc.html
  156. xxBlackPearl

Arkadaşlar resimler cidden profesyönellere taş çıkartacak cinsten.. elinize, gören gözünüze sağlık hepinizin..
  157. xxBlackPearl

Bu Nasıl Aşk :)

Bu yüzden tercihleri iyice gözden geçirmek gerek :)
  158. xxBlackPearl

Bu Nasıl Aşk :)

http://www.youtube.com/watch?v=Sz4Ua-c5JYU
  159. xxBlackPearl

Klima dediğin böyle çarpar

Yaa ne talihsiz hayvanlar şu pisicikler :)
  160. xxBlackPearl

Beşiktaş-Fenerbahçe derbisini kim kazanır?

Tabiki belli olmuyor böyle maçların sonuçları süpriz sonuçlar doğabiliyor en yakın örnek dün oynanan G.s. maçı... F.b. bu sezon birçok takıma yenildi bizi mi yenecekler diye düşünmüyor değilim:) Gönlümüz ve ruhumuz BEŞİTAŞ tan yana ...
  161. xxBlackPearl

Rise resim çok güzel manzara huzur veriyor insana ..
  162. xxBlackPearl

İğrenç espiriler 2

Rica ederim Mai Nai :) Madem öyle yazılarının devamını bekliyorum sanatsız kalmamak adına :) :innocent:
  163. xxBlackPearl

Bildin antimatter Amasya orası geçen sene arkadaşlarımla ilk kez gezmeye gitmiştim orayı ve hayran kaldım çok muhtesemdi...
  164. xxBlackPearl

Agop ile Eleni :)

Agop haketmiş demi ama :)
  165. xxBlackPearl

Kadınlardan duyamayacağınız sözler =)

Aaaa sizlerede yaranılmıyo :)
  166. xxBlackPearl

Agop ile Eleni :)

Agop ile Eleni evlenmişler ve cicim ayları bittikten sonra Agop eve gelip koltuğuna kurulur kurulmaz, gazeteyi yüzüne çekip Eleni'yle hiç ilgilenmez olmuş.Günlerden bir gün Eleni Agop'tan ilgi beklentisi ile; -"Bre Agoppp! Mutfağın penceresi bozuldu,yaparsiinn?" Agop, gazeteyi yüzünden...
  167. xxBlackPearl

İğrenç espiriler 2

Mai Nai bunları okuduktan sonra 3. bölümü sabırsızla bekliyorum desem yalan olur :turned::stuart:
  168. xxBlackPearl

Günaydın SDN

Günaydın arkadaşlar.. huzur dolu bir gün diliyorum herkese :)
  169. xxBlackPearl

Firedinin kabusu

Şaşırmıyorum artık böyle resimler görünce gülüyorum sadece :)
  170. xxBlackPearl

İp Böyle Atlanır ! (Muhteşem)

Show yapmışlar resmen :)
  171. xxBlackPearl

Canınız Pastamı İstedi ? İçeri Gelin

Bu pastaları yiyebilen var mıdır acaba :)
  172. xxBlackPearl

Selam SDN

Hoşgeldin ...böcek... :)
  173. xxBlackPearl

Nehir Sınavı

Senin yüzünden açıkta kaldımm :)
  174. xxBlackPearl

Mini mini bir fare!

Hiç estetik ve kullanışlı görünmüyor bence :)
  175. xxBlackPearl

Nehir Sınavı

Daha önce tam yarım saati mi almıştı bu oyunu çözmek :) Japonyada insanları işe alırken bu gibi testler çözdürüyorlarmış...yukardaki testi çözmek de en fazla 15 dakkalarını alıyomuş :)
  176. xxBlackPearl

Kupa İçin Teşekkürler SDN

Bencede Mai Nai durumu çok güzel özetlemiş her an herşey olabilir :) imrenen gözlerden uzak tut kupanı :)
  177. xxBlackPearl

Kupa İçin Teşekkürler SDN

Tekrar tebrik ederim Zorhak maneviyatı büyük çok şık bi SDN kupan var artık :) ama resmen nispet yapıyosun olmaz ki kıskandım bak şimdi :)
  178. xxBlackPearl

Günaydın SDN

Günaydın arkadaşlar mutlu ve neşeli bir gün diliyorum herkese :)
  179. xxBlackPearl

Arkadaşım Badem Ağacı-Aziz Nesin

ARKADAŞIM BADEM AĞACI Sen ağaçların aptalı Ben insanların Seni kandırır havalar Beni sevdalar Bir ılıman hava esmeye görsün Düşünmeden gelecek karakış.. Acarsın çiçeklerini .. Bense hayra yorarım gördüğüm düşü... Bir güler yüz bir tatlı söz.. Açarım yüreğimi hemen Yemişe...
  180. xxBlackPearl

Çeşmeye ellemeyin

Çok sevimli bebiş :)
  181. xxBlackPearl

SDN Kupası Ödülü Sahibi Belli Oldu

Dediğini yaptı ve kupayı aldı renkdaşım :) Tebrik ediyorum :)
  182. xxBlackPearl

FBI & Temel

:surprised: :happy: :stuart: :turned:
  183. xxBlackPearl

Çok eğlenceli bi yetenek :)

Arkadaşlar müzik başladığında sesi yükseltmenizi tavsiye ederim ben izlerken çok eğlendim umarım sizler de keyif alabilirsiniz :) http://tinypic.com/player.php?v=n6utle&s=5
  184. xxBlackPearl

2000 dolara araba!

Ülkemize gelirse eğer bu otomobil bu para karşılığında satışa sunulacağını kimse beklemesin :)
  185. xxBlackPearl

Yaramaz kediler için kedi taşıyıcısı

Cidden çok kötü yav :) Bunun insan için olanını yapmayı düşünmesinler sakın :)
  186. xxBlackPearl

İyi Geceler SDN...

Kabussuz,korkusuz,deliksiz uykular diliyorum herkese... Gökkuşağı tadında rüyalar görürsünüz inşallah ... iyi geceler :)
  187. xxBlackPearl

Bakın Kâfire

Ne güzel dizeler bunlar ...
  188. xxBlackPearl

Hayata Bakış !...

Beğendiğinize sevindim arkadaşlar... Sende sağolasın AsiLHaK...
  189. xxBlackPearl

Çanakkale Savaşında Kadın Savaşçılarımız

Vatanını, milletini, dinini korumak uğruna canını feda eden bütün şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyoruz... vurulup tertemiz alnından, uzanmış yatıyor, bir hilal uğruna, ya rab, ne güneşler batıyor! demiş M.Akif ERSOY
  190. xxBlackPearl

Merhaba SDN Forum!

Hoşgeldin silvercoral :)
  191. xxBlackPearl

Hayata Bakış !...

Genç bir çift, yeni bir mahalledeki yeni evlerine taşınmışlar. Sabah kahvaltı yaparlarken, komşu da çamaşırları asıyormuş. Kadın kocasına "Bak, çamaşırları yeterince temiz değil, çamaşır yıkamayı bilmiyor, belki de doğru sabunu kullanmıyor." demiş. Kocası ona bakmış, hiçbir şey söylememiş...
  192. xxBlackPearl

Ölüyü diriltmek

Danışman dediğin böyle olur işte :)
  193. xxBlackPearl

CoMedya Kolbastı =)

Teşekkürler çok güzeldi :) bende öğrenmek istiyorum bilginize :)
  194. xxBlackPearl

Bilgisayar Cebe Girdi

Gerçekten çok şık tasarım ...
  195. xxBlackPearl

500 bin dolarlık basket =)

Harika idi :)
  196. xxBlackPearl

Yalnızlık sardı içimi

Hislerine sağlık Lavinyaa güzel bi tat bıraktı bende okurken. Yazmak kadar karşı tarafa bunu hissettirebilmekte önemli ve sen bunu ziyadesiyle yapabiliyorsun ...
  197. xxBlackPearl

Günaydın SDN

Günaydın arkadaşlar... Hepimizin günü esenlik,huzur ve tebessüm içersinde geçer umarım :)
  198. xxBlackPearl

Hop! Kamera gidiyor İsmail =)

Süperdi yaa :) ismail uçuşa geçmiş :)
  199. xxBlackPearl

Söyle Rahatla

Alıştım yalnızlığın soğuk makamına...
  200. xxBlackPearl

Uykucu kedi

Çok tatlııı imiş :)
  201. xxBlackPearl

Kravat Bağlama Teknikleri

İşte benim tekniğim :) başka türlü bağlamam mümkün olmadı hiç :)
  202. xxBlackPearl

Günaydın SDN

İçinde huzur bulundururan birgün dileğiyle herkese günaydın :)
  203. xxBlackPearl

İyi Geceler SDN...

İyi geceler arkadaşlar hepinize huzurlu uykular... Uyandığınız gün uyuduğunuzdan daha güzel olur inşallah :)
  204. xxBlackPearl

İyi Geceler SDN...

İyi geceler , Allah rahatlık versin herkese ...
  205. xxBlackPearl

Fortis Türkiye Kupası: Ankaraspor 1-3 Beşiktaş

İşte bu yaa goller harika :) artık ligde görülecek Beşiktaş bu :)
  206. xxBlackPearl

Kuştan müthiş dans gösterisi (Yarılacaksınız)

Crayz kuş :) Bu nasıl bir perfonmans yaa hayran kaldım hiç sersemlemiyor kafasını o kadar sallamasına ragmen :) şarkınında hakkını yememek lazım tabii :)
  207. xxBlackPearl

Günaydın SDN

Günaydın arkadaşlar neşeli ve sıhhatli bir gün diliyorum hepinize :)
  208. xxBlackPearl

İyi Geceler SDN...

Saati kaç ettik yine herkese iyi geceler Allah rahatlık versin ..
  209. xxBlackPearl

Hangi Adsl Paketini Kullanıyorsunuz

Yaa 49 du sonra türk telekomdan telefon geldi kampanyamız var isterseniz en yakın telekom şubemize gidip kampanyaya katıldıktan sonra 42 lira ödeyebilirsiniz diye valla 2 aydır 42 lira geliyor :) benim bi suçum yok :)
  210. xxBlackPearl

AliA söylememem gereken bişey söyledim sanırım... yaa benim de önceden 4gb dı fayiş faturalar ödedim şimdi sınırsız 42 lira ödüyorum daha avantajlı gibi
  211. xxBlackPearl

1 Mbps limitsiz... rekor denemeleri yapıyorum bazen :) şimdi baktım mesela şubat ayı 23,697 GB :D
  212. xxBlackPearl

Buyuramıyoruz anket görünmüyor :)
  213. xxBlackPearl

Pinpon Seyircileri

Harika bunlar eğilip kalkmaları çok tatlııı :)
  214. xxBlackPearl

Yanlışlık...

çok konuşşşmaa yürü :) bide karakterlerin tipleri süper olmuş :)
  215. xxBlackPearl

Uykucu Pisicikler :)

Evet çok şekerler :) belkide uyumuyordur zavallıcık bayılmışda olabilir kokudan :)
  216. xxBlackPearl

Ne dinliyorsunuz?

:):)
  217. xxBlackPearl

Ne dinliyorsunuz?

Jarnana - Elveda rumeli dizi müziklerinden şarkı çok keyifli arkadaşlar :) http://www.youtube.com/watch?v=U66PeCz8EIc
  218. xxBlackPearl

Selam arkadaşlar

Hoşgeldin :turned:
  219. xxBlackPearl

Günaydın SDN

İyi sabahlar diliyorum bilinmeyen güne ve sizlere günaydın arkadaşlar :)
  220. xxBlackPearl

İyi Geceler SDN...

İyi geceler arkadaşlar selametle kalın ...
  221. xxBlackPearl

Ölmek Yasak !..

Daha önce bıçaktan hiç su içmedim Hiç kısılmadı kerpetene bıyıklarım Gururlu bir gemiyim oldum bittim Sabah olur yelkenlerimi saklarım Özgürlük dediğim yerde demirledim Üstüme varma bulutları tutamam Böyle paldır küldür gideceklerdir Gelmezsen farketmez kimseyi aramam Asıl sevdiklerim...
  222. xxBlackPearl

Temel ve Papağan ...

İşadamı Temel Almanya'ya gider.Kaldığı otelin lobisinde herkesin bir papağan için kuyruğa girdiğini görür,merak eder kuyruğa girer.Papağan herkese kişisel bilgilerini söyleyebilen kabiliyettedir. Papağan; Alman'a 'Almansın,Hristiyansın,fizikcisin' der. İngiliz'e...
  223. xxBlackPearl

İlginç Bir Durum

Bu sizi neden rahatsız ediyor anlamadım sizde açabilirsiniz ... Ayrıca her takımla ilgili spor haberlerini arkadaşımız açıyor ve bizlerde takip ediyoruz takdir etmeniz gerekir emeğinden dolayı ...
  224. xxBlackPearl

Kaz Tüyü

Harekete geçiyoruz :D güzel karikatür :)
  225. xxBlackPearl

SDN ye yakışmıyor.

Bazılarıda kırpılıyor ona ne demeli ...?
  226. xxBlackPearl

Ayrılmalıyız

İşte yine Tuna Tabu farkı ...
  227. xxBlackPearl

Ne dinliyorsunuz?

Sagopa Kajmer - Beyaban http://www.youtube.com/watch?v=BlStBW_vBOM
  228. xxBlackPearl

İnanamayrum

İnanamayrumm valla sabah sabah çok iyi geldi :)
  229. xxBlackPearl

Funda Arar - Zamanın Eli

Evet bütün albümleri birbirinden güzel... Ben ummuyorum çünki eminim bu albümüde öyle olacak :)
  230. xxBlackPearl

Funda Arar - Zamanın Eli

Enfes yorumunu ve şarkılarını çok beğendiğim kaliteli sanatçılardan biri ... Sabırsızlıkla bekliyorum yeni albümünü :)
  231. xxBlackPearl

Merhaba SDN

Hoşgeldin
  232. xxBlackPearl

Günaydın SDN

Günaydın SDN ... Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle gününüz aydın olsun :)
  233. xxBlackPearl

En suçlu kim?

Cani Avcı suçlu :)
  234. xxBlackPearl

Patronlar :)

Patronlar her zaman çalışan personelini hor kullanır ondan öyle :)
  235. xxBlackPearl

Patronlar :)

Başlangıçta merak etme çok başarılı olacaksın. bir hafta sonra daha sıkı çalışmalısın!!! bir ay sonra şirket için çok daha sıkı çalışmalısın! 3 ay sonra sana çok sıkı çalışmalısın demiştim… duydunmu beni!!!??
  236. xxBlackPearl

İyi Geceler SDN...

İyi geceler diliyorum herkese :)
  237. xxBlackPearl

Gs-bordeaux geniş maç özeti

Maçı izleyemedim ama spiker bu kadar coştuğuna göre maç çok heyecanlı geçmiş sanırım :) bu arada goller süperdi Tebrikler GS ye ... Bülent Korkmaz uğuruyla beraber gelmiş :)
  238. xxBlackPearl

Silikon :)

Ögretmen sinifta madenleri ve ne kadar degerli olduklarini anlatiyormus. Dersin bitiminde çocuklara sormus: -"Kim hangi madene sahip olmak ister çocuklar?" Önce John cevap vermis: -"Platin, ögretmenim. Onunla kendime bir Porsche alirdim." Ardindan Mike cevaplamis: -"Altin, ögretmenim...
  239. xxBlackPearl

ATV'de Magazin Depremi!

ATV kaliteli yayın yapan özel kanallardan biri ve izleyeni milyonları bulan bir kanal hep şaşırmıştım nasıl oluyorda ibo şov gibi bi programa yer veriyorlar nasıl bir uslup ve seviyesizlik bu... ama en sonunda doğru yolu bulunmuşlar. Söylenecek çok şey var ama susuyorum...
  240. xxBlackPearl

Ne dinliyorsunuz?

Within Temptations - Candles
  241. xxBlackPearl

Temel İş Bankası

:icon_:
  242. xxBlackPearl

Çağdaşlık =)

Güzel :)
  243. xxBlackPearl

Günaydın SDN

Masal tadında bir gün geçirmeniz dileğiyle... Herkese Günaydın :)
  244. xxBlackPearl

İyi Geceler SDN...

245. xxBlackPearl

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=m9DG6EYT3a4
  246. xxBlackPearl

Söyle Rahatla

Sabrediyorum çünkü sabır kuvvetle eşdeğerdir...
  247. xxBlackPearl

Sen Benim (Beşiktaş Beste)

Helal olsun kartallar, mükemmel bir beste olmuş. Tribünlerde söyleyeceğimiz günü iple çekicem artık :) Ruhumuz Yeter ÇARŞI
  248. xxBlackPearl

Hayat...

Hayat farklıdır herkesin zihninde, Bir dert yumağıdır kimisinde, Bir tatlı rüyadır kimisinde. Hayat kırmızı güldür, bir aşığın yüreğinde. Hayat iki mısradan ibarettir, bir şairin dilinde, Hayat sadece şöhrettir, bir zenginin elinde. Hayat bitmeyen çiledir, bir fakirin gözünde, Hayat...
  249. xxBlackPearl

Çiftçi :)

Çiftçi komşu çiftliğe gitmiş, zili çalmış, kapıyı 9 yaşlarında bir oğlan çocuğu açmış, "Baban evde mi?.." diye sormuş sinirli bir şekilde, "Hayır efendim.." demiş çocuk, "Kasabaya gitti.." " O zaman annen?.." " O da babamla gitti efendim.." " Ağabeyin Howard?.. O burada mı?.." " O da...
  250. xxBlackPearl

Galatasaray 2-5 Kocaelispor

Süprizlerle dolu bi haftaydı :) ... Bu skoru görünce ben bile üzüldüm gs nin haline .... Rakibinin zayıf diye küçümsenmemesi gerektiğini anlamış ve ders almıştır herhalde GS... Bordeaux maçını kesin alır gözüyle baktığım gs aslında haftaya bordeaux maçına Kocaeliyi gönderse nasıl bi sonuç...
  251. xxBlackPearl

One Minute Reklamı =)

izküz mi :):) teşekkürler fena değildi :)
  252. xxBlackPearl

İyi Geceler SDN...

İyi geceler arkadaşlar.Rahat uyuyun :) aslında iyi sabahlar da denebilir :)
  253. xxBlackPearl

Bu Nasıl İsim :)

Demeyiniz zaten. İsmin uzunluğuna ve bi o okadar saçma oluşuna değindim. Zaten nette dolanıyor bu kimlik kimliğide eklememin sebebi konunun doğruluğunu kanıtlamak için. Ayrıca bu ismi görünce emin olun beyin fonksiyonlarım tam çalışmamaya başladı :)
  254. xxBlackPearl

Kıza yazık ama annesinin ismide Bitane Sultan Nuran insan kendi ismi böyleyken kızına nasıl bu ismi bırakır aklım almıyor :)
  255. xxBlackPearl

Gerçek :) kontrolünü yapıp ekledim resimleri :)
  256. xxBlackPearl

Arkadaşlar şaştım kaldım :)
  257. xxBlackPearl

Günaydın SDN

Gününüz aydın olsun :)
  258. xxBlackPearl

Yarım Kalanlara Rağmen

İlk defa dinledim ama çok başarılı. Şarkı gerçekten çok etkileyici.
  259. xxBlackPearl

Ne dinliyorsunuz?

Barış Akarsu - Rüzgar
  260. xxBlackPearl

Söyle Rahatla

Duyduğum en ürkütücü ve ilginç olaylardan biri... :wassat:
  261. xxBlackPearl

Mevlana'da Aşk

Mevlâna'nın incilerinden oluşmuş yine çok güzel bir yazı. Hatırlattığın için teşekkürler Lavinya... Kimseyi ayırt etmeden incitmeden gönül kapısını herkese nasıl da açmış. Her okuduğum yazısının nasıl bir haz verdiğini anlatamam ve hazzı verdikçe okumaktan kendimi alamadığım bir bilgin...
  262. xxBlackPearl

Günaydın SDN

Günaydın arkadaşlar iyi sabahlar dilerim.. Hayırlı cumalar :)
  263. xxBlackPearl

İyi Geceler SDN...

İyi geceler arkadaşlar , tatlı rüyalar :)
  264. xxBlackPearl

Türkçe hangisinde daha hızlı yazılır?

Lisedeyken daktilo derslerinde kullanıyorduk f klavyeyi ve 10 parmak yazabilmek için gerçekten daha ideal ama q klavye çıktıktan sonra popülerliği kaybetmiştir ve bu saatten sonra f klavye ye dönmek söz konusu olamaz bence. Fakat devlet dairelerinde hâlâ f klavye kullanılmaktadır.
  265. xxBlackPearl

Excel formülleri ve açıklamaları

İşim gereği excelle çok çalışıyorum ve bazı formulleri ezberle kullanıyordum böylelikle mantığınıda anlamış oldum... Paylaşım için teşekkürler :)
  266. xxBlackPearl

İşte Mutluluk Formülü

Bu yazılanları tam anlamıyla yapamıyoruz belki ama en azından gayret etmek lazım... Adım atmak lazım ki her iki cihanda da mutlu olalım. Teşekkürler paylaşım için
  267. xxBlackPearl

Ne dinliyorsunuz?

Sevda - Olmasa Mektubun
  268. xxBlackPearl

Bilmiş abla Asya'nın videosu

Çok tatlı bu ufaklık yaa ayrıca çok zeki :) Özellikle kendine olan güvenine hayran kaldım ailesini tebrik ediyorum :)
  269. xxBlackPearl

Fransız Kalmayalım! Bordeaux-Galatasaray

Galatasaraya avrupada başarılar diliyoruz inşallah Türkiye'yi en iyi şekilde temsil ederler :clover:
  270. xxBlackPearl

Günaydın SDN

Günaydın güzel bir gün sizinle olsun :)
  271. xxBlackPearl

İyi Geceler SDN...

Saati kaç ettik yine iyi geceler arkadaşlar :)
  272. xxBlackPearl

Müthiş Kovalamaca

Tazı halt etmiş adamın yanında :)
  273. xxBlackPearl

Gazanfer Özcan Vefat Etti

Rabbimden rahmet diliyorum... Geride kalanlarına Allah sabır versin...
  274. xxBlackPearl

Söyle Rahatla

Uykum vaar :(
  275. xxBlackPearl

Gece Online Listesi

Sybot-searc nin arkadaşı olduğun için :)
  276. xxBlackPearl

Tahlil Budur :)

Sizlerle paylaştığım fıkralar hep yüksek kalite de olduğu için örnekte ki gibi performansı biraz düşük bir fıkrayla karşılaşınca gülmemiş olabilirsin :) Hem insanlara bu diye hitap edilmez Zorhak yakıştıramadım sana çok ayıp :)
  277. xxBlackPearl

Tahlil Budur :)

İDRAR TAHLİLİ... Adamın biri işyerindeki kantinde arkadaşıyla yemek yerken Kolumun ağrısından ölüyorum' diye arkadaşına dert yanmış,'Doktora gitsem iyi olacak'. Arkadaşı da 'Yahu ne lüzum var' demiş, 'İlerde köşedeki marketin çıkışında yeni bir bilgisayarlı cihaz koydular. Üç dolara bir...
  278. xxBlackPearl

Masaüstü Dolap

Hiç estetik görünmüyor bence :)
  279. xxBlackPearl

Yer Bul Göbek At :)

Bebişe bayıldım bende :) Çocukların ilk altı yaşında gelişme ve öğrenimi çok hızlı olduğu için burda ailelere iş düşüyor boş beyinleri önce doldurmak onların elinde boşuna dememişler '' Çocuk ailenin aynasıdır'' diye :) bilinçli davranmak gerek...
  280. xxBlackPearl

Yer Bul Göbek At :)

Çok tatlı haritada yer buldukça bakın nasıl seviniyor :) http://tinypic.com/player.php?v=15dq62q&s=5
  281. xxBlackPearl

Günaydın SDN

Gününüz aydın olsun , kazancınız bol ve bereketli olsun, sağlığınız , huzurunuz ,mutluluğunuz daim olsun arkadaşlar... Günaydın :)
  282. xxBlackPearl

Söyle Rahatla

Alimler olmasaydı biz şu anda kördük.
  283. xxBlackPearl

Evlenirken gerekli olan eşyaların listesi

Aydınlatma ürünleri olabilir :)
  284. xxBlackPearl

İyi Geceler SDN...

İyi geceler arkadaşlar :clover:
  285. xxBlackPearl

Ölümü işleyen bir site.çok etkileyeci

Tüylerim diken diken oldu Allah hepimizin günahlarını affetsin hidayete kavuştursun bizleri.
  286. xxBlackPearl

Ölümü işleyen bir site.çok etkileyeci

Sonuna kadar izlemek istiyorum ama 4. dakkadan sonra durdu video izleyemiyorum neden olabilir ?
  287. xxBlackPearl

Ne alakası var verdiğin cevap çok anlamsız evlenecek çiftler evlerine pc alamazlar mı elektronik bir gerek neticesinde ...
  288. xxBlackPearl

Koskoca listede pc yok :)
  289. xxBlackPearl

İnönü'de Gülen Olmadı: 1-1

Evet delgado oynasaydı dediğin gibi daha farklı bi sonuç çıkabilirdi. Yusuf takımda yok gibiydi sadece bi pozisyonu vardı onda da topu dışarı attı. Trabzonun şansı bu gün yaver gitti.
  290. xxBlackPearl

Ben izledim ya boboyla delgadoyu ikinci yarı aldı normal mi bu oyuna adam nerdeyse gol atmamız için elinden geleni yapıyor gibi...
  291. xxBlackPearl

Özellikle 2. yarıda resmen tek kale oynadık ama olmayınca olmuyor işte futbolda adalet yok... Kartallarımı kutluyorum... (M.Denizli defol artık)