Arama sonuçlarınız

1. karatoprakfurkan

Canon makinemi bilgisayar görmüyor

Merhaba , Canon marka kameram var içindeki görselleri alıcam ama bilgisayarım görmüyor. Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi
  2. karatoprakfurkan

Home tuşu bozuk açamıyorum

Arkadaşlar merhaba, Konu daha önce açıldımı bilmiyorum ama açıldıysada kusura bakmayın. Telefonumda home tuşu bozuk yedeklemeleri geri yüklerken beyaz ekrana düştü ve ''Ana Ekran Düğmesi İle Yükseltin'' uyarısı geliyor. Bunu nasıl geçebiliriz
  3. karatoprakfurkan

Klavyedeki tuşlar çalışmıyor

Merhaba , Bir Asus cihazım var. Klavyenin üzerindeki ses açma kısma kısayolları çalışmıyor. İlk aldığım günden beri böyle. Bunun sebebi nedir nasıl düzeltilebilir. ?
  4. karatoprakfurkan

Smeet Türkiye

Merhaba , Uzun zamandır Smeet Türkiye adında bir oyun oynamaktayım. Oyunda bazı rozetler açık bulundukça veriliyor. Yazılım konusunda bilgim var ama açık bulucak kadar değil. Açık bulup benim aracılığımla Admine iletecek arkadaşlar var mı ?
  5. karatoprakfurkan

pc yavaş yazılımda sorun olabilir mi

bilgisayarımı yeni aldım aşırı derecede yavaş. Gereksiz programları sildim ama hala aynı yavaşlıkta. Bunun sebebi nedir nasıl çözüm bulunur. ?
  6. karatoprakfurkan

Ekran siyah oluyor

Yeni bir asus cihaz aldım. Cihazda arasa sırada ekran gidip geliyor. Bunun sebebi ne olabilir.
  7. karatoprakfurkan

16 Şubat Cuma NBA Maçları

Bu gece NBA maçları ; Milwaukee & Denver Minnesota & La Lakers
  8. karatoprakfurkan

Türkiye Kupası Çeyrek Final Karşılaşmaları

Dün ki karşılaşmanın sonucu bu şekilde oldu. Fenerbahçe Doğuş 80 - 83 Anadolu Efes Peki Sizce Bugun ki ; Tofaş & Sakarya BŞB Basketbol (16.00) Beşiktaş Sampo Japan & Banvit (20.00) Karşılaşmaları Ne olur ?
  9. karatoprakfurkan

İş alımı

Merhaba , iş alımlarını nasıl yapıyorsunuz , gerekli şartlar nelerdir ?
  10. karatoprakfurkan

Kitaplarda indirim

Asya Kitabevinde kitaplarda çok büyük indirim var. Bilgisayar kitaplarıda öyle. Öneririm