Arama sonuçlarınız

1. R

Yardım Bu Site Güvenli Bağlantı Sağlayamıyor

arkadaşlar sitelere girince böyle yazıyor ne yapmam lazım "Bu site güvenli bağlantı sağlayamıyor" teşekkürler
  2. R

Yardım Lg 22Mk400H-B 21.5 Monitör

merhaba monitörümün sağ üst kenarında siyah kenarlıklar çok az ama, sanki tam oturmamış gibi acaba bu ne yapmalıyım ?
  3. R

Iphone 5S Wifi Sorunu ?

Arkadaşlar merhaba dün farkettim telefonum sürekli wifiden kopuyor gidip geliyor ne yapmam lazım ağ ayarlarını sıfırladım ama olmadı ? Teşekkürler
  4. R

Nvidia Fps

arkadaşlar merhaba nvidia güncelledim fakat oyunlarda fps görünmüyor alt + z ile açmam gerekiyor ve oyundan cıktıktan sonra da böyle oluyor ?
  5. R

Kulaklık Ve Fare

arkadaşlar merhaba oyuncu kulaklığı ve fare arıyorum öneriniz var mıdır ? kulaklığın kulak pedleri sünger tarzında olursa çok iyi olur teşekkürler Logitech Astro A10
  6. R

Windows 10 ekran parlaklığı

Arkadaşlar merhaba Windows 10'da ekran parlaklığını bulamadım nerden açabilirim masaüstü bilgisayarım? Teşekkürler
  7. R

KMSpico silemiyorum lütfen yardım edin !

Arkadaşlar merhaba KMSpico indirdim Office programları için fakat daha sonra sildim KMSpico'yu şimdi de windows güvenlik bölümünde böyle şeyler var nasıl silebilirim lütfen yardım edin Teşekkürler.
  8. R

Photoshop Kasıyor

Merhaba photoshop son sürümünü kullanıyorum (photoshop 2020 version 21.2.4) fakat yazıları büyütünce kasarak büyüyor ne yapmam lazım ? sistemim iyi bu arada 1603030113
  9. R

Photoshop'um kasıyor

Merhaba photoshop son sürümünü kullanıyorum (photoshop 2020 version 21.2.4) fakat yazıları büyütünce kasarak büyüyor ne yapmam lazım ? sistemim iyi bu arada Teşekkürler
  10. R

modem ile port açma

archer vr300 modemim var arayüzden port açıyorum fakat olmuyor her şeyi yazıyorum yardım eder misiniz lütfen ?
  11. R

boya by-m1 bilgisayarda çalışmıyor

merhaba arkadaşlar boya by-m1 aldım mic girişine taktım fakat çalışmadı görünmüyor ses bölümünde birde siyah girişi taktım yine çalışmadı lütfen yardım edin
  12. R

mikrofon öneri

arkadaşlar merhaba youtube için mikrofon arıyorum dip ses olmayan önerdiğiniz var mı ? Teşekkürler Lastvoice BM800 Snopy SN-03P Boya BY M1
  13. R

ekran tam sığmıyor

arkadaşlar merhaba bugün yeni farkettim tam sığmıyor ne yapmam lazım monitörüm lg 22mk400h 21.5 teşekkürler
  14. R

Orta seviyede bir Photoshop bilgisine sahibim, bunu maddi anlamda nasıl değerlendiririm?

Arkadaşlar merhaba orta seviyede Photoshop biliyorum ama herhangi bir yerde değerlendirmek istiyorum bildiğiniz tasarım yapıp para kazanma sitesi varmı acaba Teşekkürler.
  15. R

Amd Radeon HD 6370m

Amd Radeon HD 6370m Catalyst Control Center Driver ' ın Eski Sürümünü Nerden Bulabilirim Yenisini İndirince Ekran Kararıyor..
  16. R

Amd 6370m Ekran Kararması

Amd 6370m Ekran kartı yükleyince ekran kararıyor ama ışık tutunca görünüyor bende tamamen kaldırdım yardımcı olurmusunuz şimdi aygır yöneticisine girince windows çalışmayı durdurdu diyor yardımcı olurmusunuz arkadaşlar