Arama sonuçlarınız

1. usluoguzhann

Vadesiz altın hesabı açmak istiyorum

Başlıkta da belirttiğim gibi vadesiz altın hesabı açmak istiyorum. Biraz araştırma yaptım ve vadesiz hesaplarda tüm bankalar %95 aynı şeyleri söylüyor ancak elde ettiğim karın yüzde kaçını alacakları falan açıkça yazmıyor. Hangi banka daha iyidir veya hangi bankaya bulaşmamalıyım bilgi verebilir...
  2. usluoguzhann

Ekranın karıncalanma sorunu

Ara sıra ilk açışta bilgisayarımın ekranında karıncalanma oluyor ancak tuştan kapatıp tekrar açınca sorun çözülüyor. Fakat tuştan kapatıp açmak pek de iyi bir çözüm değil. Sorunum ne olabilir?
  3. usluoguzhann

WhatsApp mesaj bildirimlerinin görüntülü arama olarak gelmesi

Merhabalar arkadaşlar, Yaklaşık bir aydır sadece bir arkadaşımın attığı mesajlar bildirimlerde görüntülü arama olarak görünüyor. Telefonu yeniden başlattığımda sorun çözülüyor ancak birkaç gün sonra durum yeniden eski haline dönüyor. Bu durum neden kaynaklanıyor olabilir ve nasıl çözülebilir...
  4. usluoguzhann

Kulaklık seçmeme yardımcı olur musunuz?

Merhaba arkadaşlar, Yaklaşık 1.5 senedir kullandığım Urbanears Kransen Control Talk kulak içi kulaklığım ömrünün sonuna geliyor. :( Kabloları açılmaya başladı (Acaba onarılabilir mi?). Ben de yeni kulaklık almak istiyorum. 1. Sennheiser CX 300-II (12155) Kulakiçi Silikonlu Kulaklık 2. Xiaomi...
  5. usluoguzhann

Windows için Conky LSD teması/widgeti

Merhabalar, Linux kullananlar bilir bu tema/widgeti. Acaba benzeri Windows için var mıdır? Google'da biraz gezdim ama bu işlerden pek anlamadığım için Windows'a kurmak için yardımınıza ihtiyacım var.
  6. usluoguzhann

The selected boot device failed hatası

Linux kurmaya çalıştım beceremedim sonra vazgeçtim. Bu hata için hp win + b tuşu basılı iken 2 sn powera basıp açın düzelir diyo. Bios güncelleniyor ama pcyi kapatıp açınca yine aynı sorun. Sorun ve çözümü nedir
  7. usluoguzhann

Hangi İnterneti almalıyım

Merhaba arkadaşlar. Devlet yurdunda kalıyorum haliyle internet kötü. Uzaktan eğitim derslerim ve takip etmem gereken araştırmalarım var. Vınndır vs hiçbir şey bilmiyorum. Öneriniz nedir.
  8. usluoguzhann

Linux mint kurulum hatası

Merhaba arkadaşlar, Geçenlerde linux kubuntu kuruyordum ancak hata aldım ve kuramadım. Karar değiştirip linux mint isosunu indirdim. 2 gündür deniyorum. Pc usb den başlıyor start linux mint seçeneğini seçiyorum ardından siyah bi ekranda 1 2 saniyeliğine hatalar gözüküyor. Linux amblemi geliyo...
  9. usluoguzhann

Headset önerisi

Merhaba arkadaşlar, Bi headset almak istiyorum. Almışken bi 200 tl verip beni 2 3 sene götürecek bi şey almak istiyorum. ne marka ya da model almlıyım ? sadece headset kullananlar cevap verirse sevinirim
  10. usluoguzhann

Linuxa geçiş

Merhabalar, Windows'u uçurup linux kuracağım. Arşiv için 250 gb kısmı F diski olarak ayırdım. Dual boot yaparken sıkıntı olmamıştı ama windowsu tamamen kaldırıp linux yükleyince bu disk alanım silinir mi? Not : windows 10 kullanıyorum