Arama sonuçlarınız

1. ZorBeyUral

Msı Gtx 1080 Ryzen 5 2600x 1080p Monitör

Evet arkadaşlar herkesten farklı farklı cevaplar geliyordu lütfen bilgisi olan cevap yazsın benim merak ettiğim Gtx 1080 ekran kartı ryzen 5 2600x işlemcili bir sistem toplucam ve monitör 1080p olucak (belki 6 7 ay sonra 2k ya geçerim) 1080p ne sorun olucak bazıları darboğaz olur diyo bazıları...
  2. ZorBeyUral

Sisteme Güç Kaynağı Önerisi

peki darboğaz filen olmaz dimi işlemci yüzünden
  3. ZorBeyUral

anakart ve psu almadım ama kötü birşeyler varsa söyleyin değiştirebilirim
  4. ZorBeyUral

önerirmisiniz peki başka şeyler mesela anakart kötü ise hangi anakartı almam lazım başka kötü şeyler varsa başka şeyler önerirmisiniz
  5. ZorBeyUral

Kaç watt olmasi lazim neler olmamış mesela
  6. ZorBeyUral

Merhaba arkadaşlar ben daha dün bütün parçaları aldım tek psu kaldı kasanın içinde psu geldi ama yeterlimi hiç bir fikrim yok kasanın içindeki yeterliyse almıcam eğer yeterli değilse öneririrmisiniz SİSTEM: ------------ EKRAN KARTI: MSI GAMING X GTX 1080 İŞLEMCİ: AMD Ryzen 5 2600X RAM...
  7. ZorBeyUral

Yeni Pc Alıcam Donanımlar Birbirine Uyumlumudur ?

Benim son kararim Gtx 1080 Ryzen 5 2600x olucak bunlari alicagim icin monitore para kalmicak o yuzden 1080p de oynucam oyunlari oyunlari en yuksek ayarlarda oynasam darbogazi onler mi
  8. ZorBeyUral

https://www.youtube.com/channel/UCzHZHKbz3nohJhs1MeciD-Q bide bu arkadaşdaki sistemle sistemimiz nerdeyse aynı sadece benim işlemci çok az daha iyi oyun çok akıcı en yüksek ayarlarda oynuyorum demişti.
  9. ZorBeyUral

işlemci olarak ne önerirsiniz
  10. ZorBeyUral

Yani ben gtx 1080 almayı planlıyorum hem gtx 1080 dah iyi geliyor ama anakart konusunda kararsızım değiştiricem galiba işlemci olarakda ryzen 5 2600 kararlıyım galiba ryzen 2700 biraz bütçeyi açıyor çünkü
  11. ZorBeyUral

İşlemci Ryzen 5 2600 bide ssd alıcam yanında 1 tb harddiste alıcam gereksizmi acaba
  12. ZorBeyUral

Merhaba arkadaşlar ben dün pcyi kafamda oluşturdum 2 gün sonrada almayı planlıyorum acaba pcde sorun varmı anakartla ram uyumlumudur power yeterlimidir söylermisiniz bide ssd alıcam ama yanında harddiskte alıcam acaba gereksizmidir ve bu pc oyun performansı ne olur SİSTEM -------- ANAKART: MSI...
  13. ZorBeyUral

Gtx 1080 Göre Monitör Öneri

işte istediğim açıklama buydu adamsın reis
  14. ZorBeyUral

Gtx 1080 Monitör Tavsiyesi

Ben bu monitoru alicam bir sıkıntı cikarmi
  15. ZorBeyUral

Gtx 1080 1920x1080 kullansam

Merhaba arkadaslar ben şöyle 1 yıl boyunca gtx 1080 ile 1920x1080 ekran kullansam 1 yil sonra 2k geçsem bir sikinti olurmu ekran kartinda filen
  16. ZorBeyUral

?
  17. ZorBeyUral

Abi ben şimdilik 1080p monitor aldam 5 6 ay sonra 2k gecsem sikinti cikarmi ne kadar darbogaz yapar acaba ekran kartina filen zarar verirmi
  18. ZorBeyUral

60hz ile 144 hz arasında fps farkı oluyomu
  19. ZorBeyUral

Peki 2560 x 1080 çözünürlüklü 60 hz bir monitör dar boğaz yaparmı
  20. ZorBeyUral

peki 60 hz ile 144 hz arasında ne fark oluyor
  21. ZorBeyUral

1080p li monitor olasa ne oluyor
  22. ZorBeyUral

23. ZorBeyUral

2.500
  24. ZorBeyUral

Merhaba arkadaşlar daha dün pc aldım ve sizden monitör tavsiyesi almak istiyorum SİSTEM: ANAKART: MSI B450M PRO-VDH DDR4 (O.C) İŞLEMCİ: AMD RYZEN 5 2600 3.9 GHZ EKRAN KARTI: MSI GEFORCE GAMING X GTX 1080 RAM: CORSAIR 8 GB DDR4 3000 MHZ CL16 HARDDISK: WD BLUE 3.5 SATA III 6GB/S 7200 RPM 1...
  25. ZorBeyUral

R5 2600x GTX 1080 düşük fps sorunu

sorunu çözdünüz mü
  26. ZorBeyUral

Yeni Bilgisayar Topladım Oyun Performansı Ne Olur ?

Merhaba arkadaşlar geçenlerde sistem topladım ama daha almadım bir kaç güne alıcam inşallah sadece bana söyleyeceğim oyunlarda kaç fps alırım onu söyleyin yok onun yerine bunu al filen demeyin BU OYUNLARDA: PUBG FİFA 19 FORTNİTE WATCH DOGS 2 MAFİA 3 GTA 5 CS GO YENİ NESİL OYUNLAR (ULTRA AYARDA...
  27. ZorBeyUral

Topladığım Pc'de Uyumsuzluk Olurmu Ve Oyun Performansı Ne Olur

Windows 10 ne sıkıntı çıkara bilir ?
  28. ZorBeyUral

MSI B450M PRO-M2 ANA KARTINI ALSAM SORUN ÇIKMAZ DİMİ
  29. ZorBeyUral

Arkadaşlar yeni pc topladım sadece uyumsuzlukk olurmu olmazmı söyleyin donanım tavsiyesi vermeyin bide oyun performansı ne olur SİSTEM: ANAKART: ASUS PRIME B350M-A AMD B350 AM4 Ryzen™ DDR4 3200+(O.C.) MHz USB 3.1 İŞLEMCİ: AMD Ryzen 5 2600 Socket AM4 3.9GHz 19MB Önbellek 65W RAM: CORSAIR...
  30. ZorBeyUral

Vatan Pc'den Bilgisayar Parçaları Önerirmisiniz

Merhaba arkadaşlar ben Ryzen bir sistem alıcam Vatan pc'den oyun bilgisayarı olmasını istiyorum bana bir yardımcı olurmusunuz Bütcem 3.000 TL ama ekran kartı olmasın var çünkü GTX 1050 Tİ 4 GB 128 BİT ekran kartım var bana -KASA -ANAKART -İŞLEMCİ -RAM -HARDDİSK -PSU
  31. ZorBeyUral

Bilgisayar Uyumlu mu?

Bana yer olarak Vatan pc daha yakın elden almak istiyorum sana zahet olmazsa bana vatan pc ye göre yapabilirmisin rica etsem
  32. ZorBeyUral

Bilgisayar Uyumlu mu?

Ben bu parçaları vatan pc den alıcamda onda bunların 1 kaç tanesi yok o yüzden
  33. ZorBeyUral

Bilgisayar Uyumlu mu?

oyun performansı nasıl olur ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bide Rami 2400 Mhz Ram alsam sıkıntı çıkarmı ve ekran kartı olarak Gtx 1050 ti kullansam
  34. ZorBeyUral

Bilgisayar Uyumlu mu?

4.500
  35. ZorBeyUral

Bilgisayar Uyumlu mu?

ANAKART: MSI B450M PRO-M2 AM4 AMD Ryzen DDR4 3466MHz EKRAN KARTI: MSI GeForce GTX1050 Ti GAMING X 4GB OC GDDR5 128Bit NVidia DX12 Ekran Kartı İŞLEMCİ: AMD Ryzen 3 2200G Socket AM4 3.7GHz HARDİSK: WD Blue 3,5" SATA III 6Gb/s 7200 RPM 1 TB 64MB RAM: CORSAIR 8GB Vengeance Kırmızı DDR4 2400MHz...
  36. ZorBeyUral

Ryzen 3 2200G'ye Göre Bios Update Olmayacak Anakart

Arkadaşlar yeni işlemci ve anakart alıcaktım (ANAKART: MSI A320M PRO-VH PLUS) fakat eğer bu anakartı alırsam bios yapmak zorundaymışım işlemcime göre bios yapmıcağım anakart önerirmisiniz BÜTÇE: 500 TL
  37. ZorBeyUral

Bu Sistemin Oyun Performansı Ne Olur?

Peki bu sistemde mavi ekran veya başka sorun olur mu ?
  38. ZorBeyUral

bir çoğunda anakart ekran kartı aynı işlemci farklı ya da işlemci ekran kartı aynı anakart farklı oluyor
  39. ZorBeyUral

İŞLEMCİ: AMD Ryzen 3 2200G 3.7GHz ANAKART: MSI A320M PRO-VH PLUS AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3200+MHz (O.C.) RAM: CORSAIR 8GB 2400MHz HARDDİSK: 6Gb/s 7200 RPM 1 TB GÜÇ KAYNAĞI: 450 W EKRAN KARTI: MSI GeForce GTX1050 Ti GAMING 4GB GDDR5 128Bit
  40. ZorBeyUral

Alacağım Anakart ile İşlemci Uyumlu mu?

Merhaba arkadaşlar vatan pc den MSI A320M PRO-VH PLUS anakartını ve RYZEN 3 2200G işlemcisini alıcam acaba uyumlumu bir sorun çıkarmı ?
  41. ZorBeyUral

Pc Topluyorum Topladığım Pc Sıkıntı Çıkarmı ?

Arkadaşlar Kendime Yeni Pc Topluyorum Bu Pc De Herhangi Bir Mavi Ekran Darboğaz Açılmamazlık Filen Olurmu ? Sistem ---------- Anakart: MSI A320M PRO-VH PLUS AM4 AMD Ryzen™ DDR4 3200+MHz (O.C.) USB 3.1 İşlemci: AMD Ryzen 3 2200G Socket AM4 3.7GHz 6MB Önbellek 65W Ram: GSKILL 8GB RipjawsV...
  42. ZorBeyUral

16 Yaşındayım Bana Kart Önerirmisiniz ?

papara 2.000 tlye kadar galiba
  43. ZorBeyUral

16 Yaşındayım Bana Kart Önerirmisiniz ?

Merhaba arkadaşlar ben 16 yaşındayım ve kendime pc almak istiyorum internetten pc ise 3.100 TL bende ininal kartı var ve ininal kartı atm yüklemeleri 750 TL ye kadar ben bu pc almak için hangi karttan almam lazım
  44. ZorBeyUral

GTX 1050 Tİ A Göre işlemci ve anakart önerisi

Merhaba arkadaşlar ben GTX 1050 Tİ aldım fakat anakart ve işlemcim pek fazla iyi değil GTX 1050 Tİ a göre işlemci ve anakart önerirmisiniz
  45. ZorBeyUral

Bu Bilgisayar Hangi Oyunları Oynatır ?

RAM: 8 GB DDR3 ANAKART: P5G41T-M LX İŞLEMCİ: intel Core2 Quad Q9550 İşlemci 12M Önbellek, 2.83GHz 1333 MHz EKRAN KARTI: MSI R7 250 OC 2GB GDDR3 128Bit AMD Radeon DX12 Hangi Oyunları Kaç FPS alır ? (PUBG-FORTNITE-CSGO-FİFA-PES VB)
  46. ZorBeyUral

MSI GTX 970 Ekran Kartı Olur mu?

MSI GTX 970 GAMING 4G GDDR5 4GB 256Bit Nvidia Ekran Kartı P5G41T-M LX anakartına olurmu acaba sadece sormak istedim bir sıkıntı çıkarmı
  47. ZorBeyUral

Yeni işlemci alıcam anakartım ile uyumlumu bakarmısınız ?

Anakartım : P5G41T-M LX Alıcağım İşlemci : Q9550 Quad Core Lga 775 İşlemci - n11.com
  48. ZorBeyUral

Yeni Ekran Kartı Ve İşlemci Alıcam Oyun İçin Tavsiye

Merhaba arkadaşlar ben kendime yeni ekran kartı ve işlemci alıcam fakat hangi oyunları kasmadan oynayabilirim söylermisiniz? Bilgisayar: ------------ RAM : 4 GB EKRAN KARTI : GTX 750 Tİ (eskisi r7 250) İŞLEMCİ : XEON E5450 775 PİNLİ (eskisi q6600) ANAKARTI : P5G41T-M LX Ram 8 gb olacak!
  49. ZorBeyUral

Mavi Ekran Ram Yüzünden Mi ?

Merhaba arkadaşlar ben daha dün 4x2 8 gb ram aldım pc taktım açtım 5 6 dk sonra mavi ekran verdi ben pcye geri götürdüm(bilgisayarcı baya güvenli her sorunumda ona gidiyorum ve yapar sağolsun) ve ramin 1 tanesini değiştirmiş oldu dedi eve gittim pc açtım normal girdi 1 saat 2 3 4 saat hiçbirşey...
  50. ZorBeyUral

Amd Güncelleme sorunu

Merhaba arkadaşlar ben 2 gün önce filen amd radeon r7 250 ekran kartım var ona 18.10.1 güncellemesi geldi ve güncellemeyi yaparken ''Radeon software (18.10.1) kısmı olarak yüklendi hata 1603 - AMD yazılım paketinin kurulumu sırasında genel bir hata oluştu'' diye hata verdi daha sonra kapattım ve...
  51. ZorBeyUral

Anakartıma Göre İşlemci

Peki bu işlemci oyunlar için iyimi ?
  52. ZorBeyUral

Anakartıma Göre İşlemci

xeon 5450 işlemci olurmu bu anakarta ?
  53. ZorBeyUral

Anakartıma Göre İşlemci

Merhaba arkadaşlar ben şuanda işlemcimin pc oyunları için yeterli olmadığını düşünüyorum ve oyun için en iyi anakartıma göre işlemci arıyorum SİSTEM ---------- Ekran Kartı: MSI R7 250 OC 2GB GDDR3 128Bit İşlemci: Intel Core2 Quad Q6600 Ram: 8 GB Anakart: P5G41T-M LX Evet arkadaşlar buna göre...
  54. ZorBeyUral

Mönitörümde ya da pc sorun var

Arkadaşlar daha dün akşam fifa oynuyordum birden ekran karıncalanmaya ekran titremeye başladı bu olay bir kere daha olmuştu kabloyu sıkıştırıp düzelmişti işte kabloyu filen sıkıştırdım olmadı pc hemen açıp kapatım açılırken ekran daha kötü oldu ondan sonra işte pc kapattım 1 2 saat sonra açtım...
  55. ZorBeyUral

P5G41T-M LX Göre İşlemci Önerisi

Arkadaşlar ben oyunlarda hele hele yeni nesil futbol oyunlarında iyi performans almak istiyorum 2018 2019 futbol oyunları kasmaya başladı sebebinin işlemci olduğunu düşünüyorum bana bir işlemci önerirmisin SİSTEM: --------- Ram: 8 GB Ekran Kartı: MSI R7 250 İşlemci: İntel Core 2 Quad Q6600 Ana...
  56. ZorBeyUral

Yeni ekran kartı aldım

Arkadaşlar yeni ekran kartı aldım eski ekran kartı r7 240dı şimdiki r7 250 eski sürücünün üstüne r7 250 sürücüsünü kursam bişey olurmu
  57. ZorBeyUral

Ekran kartım aniden ısınıyor

Merhaba arkadaşlar ben bir sorunumu paylaşacaktım benim ekran kartım r7 240 ilk aldığımda ekran kartım ısısı 28 dereceydi 3 4 ay sonra boşta 35 40 derece olmaya başladı bende bugun tozlandı diye ekran kartının içini açtım eynen tozlanmıştı tozları sildim vidalarını taktım pc bi açtım boşta 45 50...
  58. ZorBeyUral

Asus Marka R7 240 mı Yoksa MSI mı?

Arkaşlar ben yeni ekran karti aldim asus r7 240 daha pc ye takmadim suan pc formatta gelince takicam aklima bir soru kaldi asus r7 240 msi r7 240 arasinda fark varsa soylermisiniz yoksa ikiside aynimi
  59. ZorBeyUral

Fifa 15 Ultimate Time

Arkadaslar ben 95 TL lik Fifa 15 i alicam Ultimate Time için acaba şuan Ultimate Time girebiliyomuyuz yoksa kapali mi ? cevaplarsaniz çok sevinirim.
  60. ZorBeyUral

Oyun Performansı Ne Olur ?

Arkadaşlar benim ekran kartım yandı bende yeni ekran kartı alıcam fazla param olmadığı için R7 240 alıcam MSI inkinden oyun performansı ne olur GTA 5 FAR CRY CS:GO gibi oyunlarda lowda veya mediumda kaç fps alırım oyunlar kasarmı ? SİSTEM ----------------- RAM:4 GB 64 BİT İŞLEMCİ:İNTEL CORE 2...
  61. ZorBeyUral

MSI R7 240 LP V1 2GB DDR3 128Bit AMD Radeon DX11.2 darboğaz yaparmı ?

Arkadaşlar ben sistemimi yazıyorum siz darboğaz yaparmı yapmazmı ve hangi oyunları rahat oynarım söylerseniz sevnirim :) SİSTEM ------- RAM:4 GB SİSTEM TÜRÜ:64 BİT İŞLEMCİ:İntel(R) Pentium(R) Dual CPU E2220 2.40 GHz ANAKARTIM:ASUSTeK Computer İnç. GÜÇ KAYNAĞI:REGULAR 230 W PEAK 280 W Ekran...