Arama sonuçlarınız

1. E

Steam Bakiyesi Nakite Çevirme Mümkün mü

Steam bakiyemi nakite çevirmek için yapılcak minimum zararda şey nedir?
  2. E

Maks 300TL Kulaklık Önerisi...

Merhaba arkadaşlar. Ben Monster bilgisayar kullanıyorum. Bilgisayardan çok memnunum fakat oyun oynarken telefon kulaklığı kullanıyorum artık kulaklık alma vakti geldi gibi. Aklımda James Donkey 712, Monster Pusat 7.1 Headset ve Gamepower Luna 7.1 var. Sizce hangisini almalıyım. Alıp uzun bi...
  3. E

75 hz monitör yeterlimi

Evet arkadaşlar yaklaşık 3 4 aydır konu açıp durdum. Ve sonunda bilgisayarı almaya karar verdim. R5 2600 , gtx 1660 , 8 gb ram , asus b 450m k plus anakart, 480 gb ssd. Bu sistemin yanına 24 inch 1ms 75 hz monitör almak istiyorum. 144 e gerek yok diye düşünüyorum. Cs go pubg ve pubg lite apex...
  4. E

5000 Tl Monitör dahil sistem lazım

Evet arkadaşlar. Bana 5000 tl civarı 24 inch 144 hz monitörlü sistem lazım. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Maksimum 5500 verebilirim
  5. E

Laptop Önerisi

Evet arkadaşlar. Laptop almak istiyorum. Çünkü masaüstüne evde yer yok ve üniye geçicem bu sene inşallah. Onun için laptop istiyorum. Aklımda 1 model var fakat okadar fiyat verip hemen bozulmasını istemem rahat bi en az 5 6 yıl götürmesi lazım beni. Sizce sıkıntı çıkarmı düşürme vs olmadığı...
  6. E

Elektronik Nargile

Arkadaşlar ne sigars bağımlısıyım nede çok nargile içisiyim. Hayatımda en fazla 5 6 kez nargile içtim. Sigara elime bile almadım. Ama duman çıkması benim çok hoşuma gidiyor. Yani 0 nikotin değeri olan likitlerle elektronik nargile almayı düşünüyorum. Bi önerisi olan varmı. Çok uzun ömürlü ve...
  7. E

Bilgisayar mühendisliği ve oyun oynamak için laptop arıyorum bu yaz için

LENOVO LEGION Y520 CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB-2TB+256SSD-15.6-GTX1060 6GB-W10 - Vatan Bilgisayar Bu laptop hakkında yorumlarınızı ve ya bu fiyatlarda tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler
  8. E

Oyun için hangisi daha iyi olur 5 6 yıl kullanıcam

Ekran kartım gtx 1060 6gb İ5 7400mü Ryzen 5 1500x mi almalıyım.
  9. E

Şu sistemi alıcamda pubg csgo fifa pes watch dog 1 2 ve gta5 butarz oyunlar oynicam medium high arası beni götürürmü bu sistem

Ryzen3 1300X 8GB Ram 1TB HDD ASUS 4GB GTX1050Tİ Ekran Kartı 21,5'' Monitörlü Masaüstü Oyun Bilgisayarı : Atom Bilişim
  10. E

Maksimum 200 tlye Kulaklık Mouse ve Mouse pad ve klavye

Arkadaşlar bı 3lüyü arıyorum pubg csgo falan oynicam ses kasmam gerek ve çok müzik dinliyorum bası iyi olsa iyi olur kulaklığın. Klavye ve mouse olarak bunalrı buldum bence şık ve kaliteliler. Klavye :Tigoes K9 Mekanik Hisli Oyuncu Klavyesi 2017 Üretim - n11.com Mouse: EVEREST SGM-X7 USB...
  11. E

Maksimum 2500 tlye gaming laptop arıyorum

Selamın aleyküm arkadaşlar. Ben popüler olan pubg için bi laptop almak istiyorum. Medium veya high ayarlarda kasma sorunu olmadan oynayabileceğim bi bilgisayar arıyorum. Cs go pubg gta v gibi oyunlar oynicam çoğunlukla. Isınma fazla olmadan el yakacak kadar olmadan oynamak istiyorum. Yardımcı...