Arama sonuçlarınız

1. Furtimate

Telefon Klavye Sorunu

Merhabalar öncellikle Telefonum Samsung A20 kısaca nalet bir telefon telefonumdan sayı yazdıktan sonra silince tekrardan sildiğim sayıyı yazıyor. Kısaca; Yazmak istediğim sayı; 8916281 Yanlış tuşa basıp yazılan sayı: 891689162 2 'yi silip tekrar 2 yazdığımda, Oluşan rakam bu iş dolayısıyla çok...
  2. Furtimate

İnstagram sayfası için isim önerisi

Merhabalar,benim bir instagram sayfam var lyrisc ve montajlar yapıyorum,ismimi değiştirmek istiyorum.örnek; abc.exe bunun gibi olursa sevinirim. Teşekkürler.
  3. Furtimate

Hata j7prime

Arkadaşlar her telefonu açtığımda google play hizmetleri yanıt vermiyor diyor.Uygulumayi kapat diyince yine geliyor .Bazen 30 dk felan gelmiyor sonra geliyor.
  4. Furtimate

Samsung J7 prime Mi Xiaomi mi a2 lite mi

Arkadaşlar benim j7 prime telefonum var bu telefonu sıfır xiaomi mi a2 lite takas yapayimmi yapmayim. Hangisi güzel hangisi pubg güzel oynatır söyleyin
  5. Furtimate

PUBG Oynarken Müzik Sesi

Ben oyun oynarken şarkı dinliyorum ama pubg o müziği kapatıyor yada başka sesler o müziği kapatıyor nasıl 2 sesi dinleyebilirim??
  6. Furtimate

Xbox360 250 gb

Xbox 360 multiplayer oyunlarda üyelik gerekiyor mu?
  7. Furtimate

Xbox 360 250 Gb

Xbox 360 aliçagim 250 gbbuna gta 5 gibi oyunlardan kaç tane yüklerim
  8. Furtimate

J7 Prime Sorunu

Telefonu 2 ay önce aldım ama bi oyunlarda (pugb mobil ve fifa mobil de vb) basıllı tutarken bi anda basıllı tutmayacak konumda oluyor.. ve adam hareket etmiyor telefona kulaklık takınca algılamıyor ama diğer telefonlarda kulaklık calışıyor .
  9. Furtimate

Huawie P20 lite diye düşünüyorum

Yeni Telefon alacam.Ama hangi telefonu seçeyim çok kararsızım.Şuan Huawie P20 lite diye düşünüyorum.Mi 6 demeyin!
  10. Furtimate

Hangi Telefon İyi?

OnePlus 5T VS İPHONE 7 BİRİNİ ALMAK İSTİYORUM İKİSİNİDE BEĞENDİM BİRAZ ONEPLUSTAN YANAYIM FACE İD YÜZÜNDEN..
  11. Furtimate

OnePlus 5T

Bana fiyatını Özelliklerini felan yazarmısınız?
  12. Furtimate

Tavsiye verin lütfen.

Ben oyun tutkunuyum ama telefonum olmadığından dışarı çıktığımda sıkılıyorum kendime telefon mu alsam(markasını siz söyleyin) Yoksa oyun konsolu. yada sıkıldığımda oynayabilecegim bişeylerde olabilir?...
  13. Furtimate

Google Virüs

Yeni sekme açtığımda alphashoppers diye bi site geliyor virüs galiba onu nasıl kaldırabilirm.
  14. Furtimate

Razer Hammerhead

Ucuz razer hammerhead nerede bulabilirim?
  15. Furtimate

Telefon apple

600TL Ye tanidik i̇phone verdi̇ ama hi̇ç i̇phone 6s plus görmedi̇ği̇m i̇çi̇n bana bi̇raz çakma geldi̇ nasil anlarim?
  16. Furtimate

Now send the package you want to apply to the device with adb sideload <filename>...

Now send the package you want to apply to the device with adb sideload <filename>... hatası alıyorum
  17. Furtimate

İphone 2gb ram

Telefon İçin 2 Gb ram yeterli midir?
  18. Furtimate

Youtube(ShiftDelete Çekilişi)

Biri kazandığında gmailden mesajmı gelecek yoksa canlı yayında beklicekler mi???
  19. Furtimate

Bilgisayar Testi

Bilgisayarın dış görünüşünü oluşturan, parçaları dış etkenlere karşı koruyan, kasa olarak ifade edilen kısmı, aslında bilgisayarın temel parçalarını içinde toplayan bir kutu görevi yapmaktadır. Bu kutunun içinde bilgisayarın çalışması için gerekli bir çok parça bulunmaktadır. Aşağıda adı geçen...
  20. Furtimate

İphone mu? Ps4 mü?

Hangisini alabilirim söyleyebilirmisiniz? İphone olarak hangi model tercih edeyim?
  21. Furtimate

1500-2200 Apple telefon öneriniz?

İphone 6 ,İphone SE,İphone 6S,İphone 6 Plus? hangisi tercih etmeliyim(Başka İphone modelide olabilir.)
  22. Furtimate

İphone 6 Satın alınırmı?

Arkadaşlar yeni telefon alacağım İphone 6 1 gb ram oyunlarda ve ana ekranda kasarmı yani alınırmı?