Arama sonuçlarınız

1. RommelistEren

Iphone 6S 128 GB

İyi günler Arkadaşla Halihazırda Iphone 6S 16Gb lik modelini kullanıyorum bütçem elvermediği için 7+ gibi modelleri alamıyorum Bir dönem Iphone7 kullandım beğenemedim Ve Jak girişinin olmaması vesaire kullanmamda sorun oldu ve eski telefonuma geri döndüm ancak 16GB’lik model artık yetmiyor...
  2. RommelistEren

IPhone 6S ten Android veya daha iyi İos cihaza geçiş

Merhaba arkadaşlar bir yıl gibi bir süredir iPhone 6s kullanıyorum ama hafızası 16 GB olduğu için artık bana yetmemeye başladı onun için Galaxy S8 ya da iPhone 7 gibi o tarz bir telefon öneriniz var mı yüksek depolama alanı olan hani iPhone 6s’e alternatif çok eski olmayan bir telefon Bide...
  3. RommelistEren

Iphone 6S’i Satmak

arkadaşlar Bende Iphone 6S (16GB) ve ben bunu satmak istiyorum 1200 800 600 hatta 400 diyen Telefoncu oldu :) 2000 tl’ye güvenilir bir yerden iPhone 7 buldum bunu almak istiyorum o yüzden ben bu telefonu en hızlı nasıl satarım :) ? Çok fiyatını düşürmeden Bir de kaça satabilirim ?
  4. RommelistEren

İphone 6S 16GB

Arkadaşlar 3 aydır kullandığım İphone 6s i satmak istiyorum ortalama ne kadara satarım ?
  5. RommelistEren

Kararsızım İphone 6S ve Note5(Yada diğer androidler)

Arkadaşlar ben aralık ayında İphone 6S 16 GB aldım yıllarca Android kullanan biri olarak biraz yabancıladım ama tam olarak alışamadım Sizce Satıp yeni alsam bu fiyat seviyesinde ne önerirsiniz Android ?