Arama sonuçlarınız

1. ÖmerFrkY

Virüs yedim nasıl kurtulabilirim?

beyler çok salakça hataya düştüm. Yanlışlıkla virüs indi "Faha Setup" adlı bir setuptan. sağ tık çalışmamakta artık arada pop up lar çıkıyor ve düzeltemiyorum. Windows defenderdir eset security dir tespit edemedi virüsü kaldım ortada. Kurtulmam için bir şey önerebilir misiniz ??
  2. ÖmerFrkY

Bilgisiyarım ekran kartıyla artık çalışmıyor çözüm önerisi

R7 370 ekran kartı Oyun oynarken ekran kartı fanın gücünü arttırmayı unutmuşum salak gibi. 1 1.5 saat gibi oynadıktan sonra oyundan çıkınca farkettim ki fan az güçte çalışıyormuş (oyunlarda %30 35 de kullanırken %20 deymiş) neyse kardeşim oturdu sonra. Kendisi internette gezindikten bir süre...
  3. ÖmerFrkY

J7pro telefonum 32bit modunda 64 bite nasıl çevirebilirim ?

gördüğunüz gibi 64 bit olabilecekken 32 bit sürümunde çalışıyor nasıl 64 bit yapabilirim ?
  4. ÖmerFrkY

Jbl t210 alınır mı ?

Fiyatı 139tl den 115tl ye düşmüş sizce alınır mı ? Tüm sitelere baktım bazıları 170 den indirmiş bazıları 200 den indirmiş en son tüm sitelere baktım vatanda indirimsiz 139tl ye buldum. Kulaklığın herşeyini inceledim hoş gibi duruyor ama bilemedim bazıları kulaklığı 4 5 ay sonra bozuluyor...
  5. ÖmerFrkY

Farcry Primal açılmama sorunu

Başlıktan anlaşılabiliceği gibi açılmıyor oyun. İnternette aradım benimle aynı sorunu olan yok onlarınki hep başta açılmıyor benimki ise şöyle: oyuna giriyorum herşey normal yeni oyun a tıklıyorum hiçbir ayarı değiştirmeden ok diyip geçiyorum. Oyun yükleniyor tam yüklenmesi biticeği zaman 2...
  6. ÖmerFrkY

nvidia ekran kartı ndan amd ye geçiş

arkadaşlar ben normalde nvidia markalı bir ekran kartı kullanıyorum ve sonunda yeni ekran kartı alıcaz ekran kartı msi r7 370. birkaç sorum olucak takınca çalışır mı ? amd driver yükledim ama ekran kartı olmadan çalıştıramıyorum ekran kartını takınca bilgisiyarı açtıktan sonra sorunsuz bir...
  7. ÖmerFrkY

Ram uyumu

amd athlon ii x2 250 processor 3.00 ghz İşlemcisini kullanıyorum 2 tane sorum var - Bu işlemci en fazla kaç ram mhz ını destekler ? Bazı yerlerde 1066 bazı yerlerde 1333 diyor hiç emin olamadım - Ram çipi nedir ? Şu an 1333 mhz 8gb 16 çipli kingston marka ram almayı düşünüyorum ama çip konusu...
  8. ÖmerFrkY

Directx ile ilgili sorular

Benim bilg. directx 11 çalışmıyor warframe oynarken gördüm ve bunun görüntü kalitesini arttırıp hızlandırdığını gördüm nasıl kullanabilirim ? Resimdeki sorulara da cevap verirseniz sevinirim
  9. ÖmerFrkY

Lütfen bu oyunu bulmama yardım edin (telefon)

Aklıma kaç gündür takıldı bir telefon oyunu ı ile mı i ilemi ne başlıyordu hatırlamıyorum oyunda yukardan bakış açımız var robot ninja gibi bi adam yönetiyoruz güzel kombolar vardı sanırsam canavarımsı gibi bir şeyler öldürüyoruz( ama burayı tam hatırlayamıyorum) ama 1 bölüm sonra oyun...
  10. ÖmerFrkY

gaza gelip girmek gereken oyunlar

düşük sistemli olursa daha iyi olur. anime izleyip gaza geldim bi oyun oynayasım var seri bir şekilde etraftaki tüm canavarları temizlemek olur . ya da o tarz bir şeyler varmı öyle oyunlar ??? paylaşırmısınız lütfen herkez yararlansın ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- edit anime dizi tarzında...
  11. ÖmerFrkY

Farklı bir mmorpg

ahh bu sıralar çok konu yazıyorum neyse konumuza dönelim. mmorpg oyunlara ilgim var ama bir yandan da o kadar sıkıcı bir canavar olduğu yerde 2 de 1 spawnlanır onu kesersiniz klasik ortada olan can barları hangisine basçam diye karar verilemeyen yetenekler böyle birşey bir göreve gitmek için at...
  12. ÖmerFrkY

Bilgisiyarım ile the witcher 2 oynayabilirmiyim ?

Can you run it den baktım ekran kartı sıkıntı yaratıyor gibi ama aşşağıdaki gereksinimleri karşılıyor oyunu kasmadan sorunsuz oynayabilirmiyim? Ahh resim için dosya çok büyük diyor nedense kopyala yapıştır zamanı xD minimum: Geforce 8800 (512mb) or Redeon Hd3850 (512mb) Revolution 1280x720...
  13. ÖmerFrkY

Klavyem neden bilgisiyara takılmıyor ?

Benim klavye başlığı mor olan adını unuttum nese takıyorum yarısına kadar içeriye giriyor ama daha gitmiyor önceden böyle bir sorun yoktu ne yapmam lazım yeni klavye alamam
  14. ÖmerFrkY

Strateji Türü oyunlar tavsiyeleri arıyorum

merhaba direk konuya dalacağım oxgyen not included rimworld gibi oyunları çok seviyorum ama oynayamıyorum bana düşük sistemli böyle oyunlar önerebilirmisiniz max 50 tl ??? telefondan da olur farketmez ??!? Sistem gereksinimlerim: Ekran kartı :GeForce 9500 GT Cpu: AMD Athlon(tm) II X2 250...
  15. ÖmerFrkY

MMORPG oyunlar

Dragons Dogma online diye bir oyun var gönlümü fethetti ama fiyatıyla sistem gereksinimleri beni yerin dibine batırdı imkansız olabilen bir istekde bulunucam ama bu oyun gibi sistem gereksinimleri düşük ve beleş bir oyun varmı ?
  16. ÖmerFrkY

Oyunu bırakanBirisi bana beleşe 30 seviye lol hesabı verebilirmi ?

hesabım banlandı :/ diana katarina irelia civarı şeyler oynarım ve oyunda full dereceli atıp kendimi geliştirmek istiyorum daha yeniyim özelden yazabilirsiniz şimdiden ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN
  17. ÖmerFrkY

oyun arıyorum

işlemci : AMD Athlon(tm) II X2 250 Processor 3.00 Ghz ekran kartı : GeForce 9500 GT Ram:2.00 gb şöyle lol gibi tekrar edebilen bir oyun arıyorum tür farketmez PARASIZ olmalı yalnızca moba mmorpg filan olabilir yani eğer lol gibi çok tekrar ediyorsa bare oyun 'sıkmasın' pls bi yardımcı...
  18. ÖmerFrkY

OYUN arıyorum

ben bir oyun arıyorum ama şöyle parasız güzel hoş bir oyun mmorpg ilgimi çekiyor amaçok tekrar etmeyen bir mmorpg oyunu bulabiliceğimden şüpheliyim. sadece mmorpg olmasına gerek te yok internetli internetiz steam üzerinden vs. güzel oyun bulamadım ben açıkcası. mmorpg de 3 5 sınıf değilde daha...