Arama sonuçlarınız

1. F

500-1000 TL PC Toplarmısınız?

2 ? Biraz abarttın sanırım. Bence 2 fazla. 50 kuruşu beklemeli.
  2. F

WİFİ BAĞLANMAMA SORUNU

Dün gece laptobumu aceleyle kapattım (sorunun bununla muhtemelen alakası bile yok ama belirtmek istedim). Bugün açtım ve bilgisayarın çok yavaş bir şekilde açıldığını fark ettim. Bunda bir sıkıntı yok, bu benim için çok büyük bir sorun değil. En büyük sorun wi-fi den bağlanamaması. Sorunun...
  3. F

Zula

Pingin kasmayla alakası yok. Ping internet bağlantınla, oyunun kasması ise; Driver'ların güncel olması, Sistemin özelliklerinin yeterli olmaması, Bilgisayarının ikincil ekran kartını kullanması ve ana olana geçmemesi. Yani sonuç olarak, ZULA OYNAMA
  4. F

Yüksek Bilgisayar Düşük FPS Sorunu

bios hakkında çok bir bilgim yok geçenlerde açmaya çalıştım başında hp yazan değişik bir menüyle karşılaştım. değiştirilebilir bir seçenek yok gibiydi. menü çok kısıtlıydı.
  5. F

Çift Ekran kartı sorunu R5+R8

Sorunu düzelten oldu mu 6 aydır bunun acısını çekiyorum. Servise götürdüm format atıp driver kurmuşlar o kadar. Hiçbir değişiklik olmadı normal olarak.
  6. F

ddu ile kaldırdıktan sonra tekrardan güncel driveri amdnin sitesinden indridim. bu sefer tekrardan eski haline döndü. hem 500 mbyi hemde 2gb yi güncelledi sanırsam.
  7. F

denetim masasındaki kısım zaten yüksek performansı önceden işaretlemiştim. düşük ekran kartının driverini devre dışı bırakınca microsoft basic display driver devreye giriyor. kaldırınca da neden oludğunu bilmediğim bir şeilde yarım dk geçmeden tekrardan kendini geri getiriyor. yani düşük ekran...
  8. F

Laptopum harici ekran kartı bazı oyunlarda giriyor bazı oyunlarda girmiyor

sorunun çözümüne ulaşabildiysen yazar mısın 6 aydır bir türlü şu sorun güzelmedi
  9. F

Ekran kartı kasma sorunu

@neusteder aynı sorun 6 aydır bir türlü bende güzelmedi aldığım yere (yani vatan bilgisayara) gittiğimde de sadece format atıp ekran kartı driverini indirmişler sorunun çözümüne ulaşabildiysen lütfen bana ulaş çünkü 6 aydır gta 5 açabilecek bir bilgisayar kullanırken zula minimum ayarlarda bile...
  10. F

@neusteder aynı sorun bende de var bu sorunla karşılaşan en son kişi sen olduğun için sana yazmak istedim bende de r5 512 mb amd radeon 520 2 gb var ve hiçbir zaman 2 gb olan devreye girmiyor. bu sorunu çözümünü bulunca yazarsan çok teşekkür ederim bu sorun yüzünden zulada bile minimum ayarda...
  11. F

AMD Radeon 520 Driver Sorunu

HP Notebook'umun ekran kartı AMD Radeon 520. Fakat AMD sitesindeki driver indirme bölümünde sadece 530 serisi seçeneği var.Başka sitelerde de ekran kartımın driver'ını bir türlü bulamadım. 530 serisi 520yi de mi kapsıyo yoksa ben mi yanlış yerlere baktım. Driver URL'sini biliyorsanız lütfen...