Arama sonuçlarınız

1. A

Wp Resme tıklayınca konunun sayfasına gitmek ve REklam

Merhaba arkadaşlar. Bir wp site oluşturdum her şey iyi güzel ama yeni bir yazı oluşturduğum zaman resimdeki gibi içerik ana sayfada devam ediyor. Benim isteğim ise yukarıdaki yazılı resime tıklayınca içeriğin olduğu siteye yönlenmek ama bir türlü bulamadım lütfen yardım edin.. Bu arada sağ...
  2. A

Adsense ve Para

Merhaba daha öncede bir kaç konu açmıştım ama sonuca ulaşamadım. Blogum da ne yaptıysam da reklam veremedim. Normalde aşağıdaki resimde adsense widgeti var ama reklam çıkmıyor pekçok farklı ip den ve pc den denedim ama sonuç hep aynı reklam çıkmıyor. Bİlgiler -Onaylı Adsense hesabım var...
  3. A

Tenda d301 ağa usb açma

Merhaba elimde tenda d301 model usb girişi olan ve bu girişten veri paylaşımına izin veren bir modem var. Bir kaç zaman dır nasıl usbye bağlanacağımı araştırdım buldum. \\192.168.1.1 yazarak çalıştıra girdim ama benim bir problemim var. Ben \\192.168.1.1 yazarak değilde \\yedek gibi bir isim...
  4. A

Linux Kullanmaya Alışmak

Merhaba linuxa alışamadım. nasıl alışabilirim Tavsiyeleriniz nedir.. Birde hangi linux sürümüünü kullanmalıyım..
  5. A

Yazılımda Hangi alanda iş bulma daha kolay?

Merhaba konu doğru yere mi açıldı emin değilim. Yanlışsa değiştirirseniz sevinirim. Soruda da dediğim gibi hangi yazılım diline piyasa aç ve daha kolay iş imkanı bulabiliriz. ??
  6. A

Mobil uygulama geliştirmek ne derece iyi?

Öncelikle merhaba mobil uygulama geliştirmek ne derece mantıklı yani benim esas sorum uygulamayı geliştirdik ama bize geri dönüşü ne derecede oluyor. Ve ortalama bir mobil uygulama geliştirmek ne kadar sürüyor.
  7. A

Sizce Web programlamamı nesne mi ?

Merhaba, sizce web programalama üzrine mi gitmeli yoksa nesne programlama c# vs. gibi dillere mi bakmmalı
  8. A

Script programlama nedir?

Merhaba yazılama meraklı birisi sayılabilirim ama aşırı fazla, alan, dil vs. olunca kafam çook karışıyor. Neyse Bu script programalamalar nedir açıklayıcı bir bilgi verebilirmisiniz.
  9. A

Youtube Reklam Verme

Merhaba. Konu yanlış yere açılmışsa düzeltirseniz sevinirim. Youtube de bir videomu reklam olarak vermek istiyorum yani başkalarının da görmesini sağlamak istiyorum. Ama şöyle fir engel var reklamını vereceğim videonun ödeme kısmına gelince hiç bir kartımı kabul etmiyor. İninalda dahil olmak...
  10. A

Blogger Reklam

Merhaba, öncelikle konunun yerinin doğru olduğundan pek emin değilim. Adminler değiştirirler umarım ki. Neyse konum, blogger de reklam vermek istiyorum ama bir türlü reklam veremedim, onaylı adsense hesabım mevcut ve blogumda normalde reklam almaya onaylandı ama blog sayfasına adsense kutucuğu...