Arama sonuçlarınız

1. Kaught

Hangisini almalıyım

Önümüzde LGS sınavı var inşAllah iyi geçerse sınav şu 3 seçenekten birini almayı düşünüyorum. 1) Ipad pro 12,9inch(2020 çift kameralı)+ İpad Pro folio kılıf+ Apple Pencil+ Airpods 2) Abra A5 V15.2.1 15,6" Gaming Laptop | Monster Notebook 3) 21.5 inç Retina 4K Ekranlı iMac Monster laptop ve Ipad...
  2. Kaught

Oyunlarda kasmalar yaşıyorum.

Selamlar arkadaşlar öncelikle, videosunda gördüğünüz gibi (kendim çektim) oyunlarda fps sorunum var aniden fps 20 lere düşüyor. Orada bekleme ekranlarında 1-2 olması normal oyunun yapımcısı öyle yapmış. pubg de mesela fps 60-70 ken 20 lere düşüyor (pubg lite) ve bu sorun durmadan oyundayken...
  3. Kaught

Laptopum çok ısınıyor

Arkadaşlar selamlar öncelikle laptopum çok ısınıyor ben bilere max 3.4 ghz de çalışabilmesine rağmen 2.2 ghz de çalıştırıyorum ama şöyle bi sıkıntı var oyun oynamıyorken sıcaklıklar 55-60 larda gozukuyor ve oyun oynarkende 90 ları buluyor ve işlemci kendini korumak için 0.4 ghz lere düşürüyor ve...
  4. Kaught

Arkadaşlar laptopumun işlemcisinde sıkıntı var

merhabalar oncelikle laptopumun işlemcisi çok ısınıyor bende undervolt yapıcağım 2-3 gün once tüm temizlipini yaptım ve termal macunu değiştirdim ama throttlestop ve xtu da hata alıyorum ne yapabilirim. . 1559752903 eskiden cpu destekliyordu throttle stop kullanıyodum pc ye format attım...
  5. Kaught

laptopum için yeni bir ssd önerebilirmisiniz

arkadaşlar ben HP 15-BS107NT CORE İ5 8250U 1.6GHZ-8GB-1TB-15.6"-2GB-W10 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar laptopunu kullanıyorum ve laptopumda 1 kez harddisk değişti ve durmadan çok kolay bir şekilde bozuluyorlar ve yavaşlıyolar.Ve 1-2 hafta once gene bilgisayarımın harddiski bozuldu bende ssd takmaya...
  6. Kaught

İnternetin az çekme problemi

Selamlar öncelikle benim evim 2 katlı alt katta modem üst katada xbox veya playstation sistemi kuracağız ama internet az çekiyor normalde alt katta 25mbps civarı ikrn üst katta 3-4mbps lere kadar düşüyor nasıl yükseltebilirim internet hızını üst katta. (üst kata kablo çekemem)
  7. Kaught

Oyunlarda Kasma Sorunu

Mesela Fortnite oynarken FPS'im 60'ken aniden 15-20'lere düşüyor. 15-20 sn hatta 30 sn boyunca FPS böyle kalıyor. Bazen FPS 60'dan 25'lere düşüyor ve hep öyle kalıyor. Oyunu yeniden başlatmam gerekiyor. Bu sorun sadece Fortnite'ta değil diğer oyunlarda da oluyor ama genellikle Fortnite oynadığım...
  8. Kaught

ttnet kaç gb akk kotamın olduğunu sorgulama

TTnet kullanıcısıyım ama akk ne zaman internetime giriyor bilmiyorum kaç gb akk var benim paketimde nasıl oğrenebilirim bunu
  9. Kaught

4k video kaç mb?

ben yakında go pro hero 6 alıcam 4k video çekersem eğer kaç mb olur 60fps şekilde youtube a videoda yüklemeye başliyacağım için bu çok onemli ona gore 1080p 2k veya 4k video atıcağım sağolsun ttnet bende isterim gönül rahatlığıyla hızlıca video atmak youtube a ama işte ttnet napalım :D
  10. Kaught

wacom intous nerden alabilirim

selamlar oncelikle çizim tableti alacağım WACOM INTUOS SMALL CTL-4100K-N alacağım model bu. linki: WACOM INTUOS SMALL CTL-4100K-N ama internetten almak istemiyorum vatan pc gibi gidip alabileceğim yerler varmı? istanbul veya yakınlarında olsun lütfen.
  11. Kaught

roblox beyaz ekran sorunu

robloxa girince oyun beyaz ekran oluyo tamamen bembeyaz nasıl düzeltebilirim bunu?
  12. Kaught

razer blackwidow chroma v2 sorunu

bu videodaki sorunu yaşıyorum. tamamen hikayeyi anlatıyım isterseniz pc servisten geldi format atılmıştı bende razer synapse 3.0 yükledim ama benim razer deathadder chroma 2016 olduğu için mouse um razer synapse 2.0 ı destekliyodu sonra onu indirdim 2.0 dan mouse umu 3.0 dan klavyemi kontrol...
  13. Kaught

kime dava açmalıyım

bundan yaklaşık 11-12 ay once vatan pc den bir bilgisayar aldım ve pc fabrika çıkışlı hatalıydı servise gonderdim harddiski değiştirdiler 20 gün sürdü ama hiçbir sorun çozulmedi bende gene gonderdim daha fazla sorun olmasına rağmen çok çabuk geldi ve yarın teslim alcam içimden bir ses ya...
  14. Kaught

nasıl pc mi iade ederim.

8-9 ay once vatan pc bayisinden bir HP 15-BS107NT CORE İ5 8250U 1.6GHZ-8GB-1TB-15.6"-2GB-W10 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar aldım bu bilgisayardan toplam 6 ya yakın şikayetim var fabrika çıkışlı olarak sorunlu birkaç kez format atmama rağmen sorunlar çözülmedi servise hdd değişmesi için gonderdim...
  15. Kaught

harddisk!

ben bundan yaklaşık 1 sene once HP 15-BS107NT CORE İ5 8250U 1.6GHZ-8GB-1TB-15.6"-2GB-W10 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar bu bilgisayarı aldım ve zaten ilk günlerden itibaren pc kasıyordu oyunlarda fln sonra bi harddiski bozuldu pc nin ve servise gönderdim servisten gelince iyice yavaşladı pc googla...
  16. Kaught

İnternet az çekiyor.

Selamlar öncelikle benim şöyle bir sıkıntım var benim intermetim 25 mbps hız veriyor modemin dibinde oluca ama modem salonda ve bilgisayarım fln herşeyim odamda odamdada max 4-5 mbps alabiliyorum odamda modemi takabilcek ev telefonu girişi olmadığı için salonda kalmak zorunda ama bu hizlada oyun...
  17. Kaught

TTNET söylenen hız ve alınan hız farklı

ttnet te benim normaldeki evimdeki internetin hızının 26 mbps download 5 mbps Upload olcağı söylendi ama maksimum 8 mbps download 2.5 mbps upload oluyo ne yapabilirim
  18. Kaught

TTNET!

ttnet te benim normaldeki evimdeki internetin hızının 26 mbps download 5 mbps Upload olcağı söylendi ama maksimum 8 mbps download 2.5 mbps upload oluyo ne yapabilirim
  19. Kaught

Bilgisayarım Çöktü mü?

ben bu sabah unturneda girerken aniden ekran dondu eindiws yanıt vermedi bende pc yi kapattım sonra birdaha açtığımda bu hatayı aldım: http://i.hizliresim.com/PDP0Ev.jpg sonrada bios a girmek için başlarken pc f10 tuşuna bastım ve şu hatayı aldım: http://i.hizliresim.com/3zY714.jpg bu hataları...
  20. Kaught

oyuna girerken crash yiyorum

ya arkadaşlar oyunu daha dün aldım indirdim bu sabah oyuna girdim ve fotodaki gibi bir crash hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim. Şimdiden Teşekkürler :)
  21. Kaught

unturned oyun ekranı tamamen şeffaf

unturnede giriyorum ve oyuna girince oyun gozukmuyor tamamen şeffaf (oyun dışında butun programlar gozukuyor. discord google vs hatta alt tab yapıp masaüstinden gene görev çubuğundan oyuna girmeye çalışıyorum resimdeki gibi oluyor ekran yine ve ekran donuyor hiçbirşeye tıklayamıyorum) gibi oluyo...
  22. Kaught

unturned da oyun gorunmeme sorunu

unturneda giriyorum ve oyuna girince oyun gozukmuyor tamamen şeffaf (oyun dışında butun programlar gozukuyor. discord google vs hatta alt tab yapıp masaüstinden gene görev çubuğundan oyuna girmeye çalışıyorum resimdeki gibi oluyor ekran yine) gibi oluyo veya siyah oluyor oyunun müziği, sesi...
  23. Kaught

oyunlarda fps düşüşleri

yanlış yere açtıysam affola normalde csgo lol unturned gini oyunlarda 120-150 fps alırken aniden fps 20 lere düşüyor ve en az 1 dakika boyunca fps geri yükselmiyor ve sürekli tekrar ediyor csgo da fln rekabetçi giremez oldum kullandığım pc: HP 15-BS107NT CORE İ5 8250U...
  24. Kaught

fps sorunu

normalde csgo lol unturned gini oyunlarda 120-150 fps alırken aniden fps 20 lere düşüyor ve en az 1 dakika boyunca eski haline gelmiyor kullandığım pc: HP 15-BS107NT CORE İ5 8250U 1.6GHZ-8GB-1TB-15.6"-2GB-W10 NOTEBOOK ---- Mesajlar birleştirildi ---- lol de 400 fln pardon
  25. Kaught

fortnite açılırken crash

ya ben win 10 kullanıyorum oyunu kaç kez dosyalarını doğrulattım ama oyun açılırken bole bir hata veriyor ne yapabilirim. sistem ozelliklerim : İ5 8250u işlemci , Radeon 520 ekran kartı , 8 gb ram ddr4
  26. Kaught

arma 3 de kaç fps alırım ?

ya ben bu yaz indirimlerinde fln bir sürü oyun almayı düşünüyorum ama arma 3 de kaç fps alırım çok merak ediyorum ona göre listeme dahil edicem. Pc ozelliklerim : intel i5 8250u radeon 520
  27. Kaught

Aslan nerden sahiplenilebilir ve ya nerden alınabilir ?

Çok çılgınca bir başlık biliyorum ama küçüklüğümden beri bir yavru aslan alma hayalim var hepte merak etmişimdir yavru aslan nerden sahiplenilebilir veya alınabilir ? Cevaplarsanız sevinirim :)
  28. Kaught

2 ekran kartı sorunu!

bilgisayarım : HP Dizüstü - 15-bs107nt (2PM33EA) ben bu bilgisayarı kullanıyorum ve 2 ekran kartı var biri intel HD 620 biri amd radeon 520 ama benim bilgisayarım intel HD 620 yi kullanıyo ben amd radeon 520 yi kullanmak istiyorum ne yapmalıyım. oyunlarda fps düşüşü söz konusu oluyo intel HD...
  29. Kaught

ark survival evolved da ortalama kaç fps alırım?

bugün ark survival evolved aldım . cevaplara göre oyunu indireceğim. ben i5 8250u radeon 520 8gb ram li pc kullanıyorum ortalama ark survival evolved da kaç fps alırım ? kullandığım pc : HP 15-BS107NT 2PM33EA Intel i5-8250U 1.6GHz 8GB 1TB Radeon 520 Gümüş Notebook | Teknosa
  30. Kaught

Razer Blackwidow tuş sesleri farklı

Ya ben gecenlerde Razer Blackwidow chroma v2 aldım bütün tuşlar green switch ama bazı tuşların sesi farklı orneğin "w" la "g" nin farkli bu normalmi. ---- Mesajlar birleştirildi ---- bana yardım edebilcek yokmu