Arama sonuçlarınız

1. salih21

Soru Aliexpress gümrük vergisi

Merhabalar. Aliexpress'ten bu ürünü almayı düşünüyorum ama aklıma birkaç soru takıldı 1. Vergi ücreti ödeme sayfasında gözükmüyor. 2.Sadece ürünün fiyatı ve gönderim ücreti gözüküyor. Bu şekilde ürünü satın alırsam kapıda ek bir vergi ücreti vs. öder miyim? Bu konuda beni aydınlatabilir misiniz?
  2. salih21

Soru Taşınabilir DVD Player'da oyun oynanır mı?

Merhabalar. Taşınabilir DVD Player'da nes uzantılı oyunları açmak mümkün mü?
  3. salih21

Soru Monitöre hoparlör bağlamak

Merhabalar. Monitörümde hoparlör yok ama kulaklık çıkışı var monitörüme hoparlör almayı düşünüyorum laptopu monitöre bağlayıp hoparlörü de monitörün kulaklık çıkışına bağlayıp ses alabilir miyim?
  4. salih21

Soru eBay üzerinden kitap almak

Merhabalar. eBay üzerinden kitap satın alırsam gümrük vergisi ödeyecek miyim? Beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirirm.
  5. salih21

Yardım eBay sipariş süreci

Merhabalar. Çok araştırdığım fakat net bir cevap bulamadığım için buraya konu açmak istedim. eBay.com sitesinden kablosuz mouse almayı düşünüyorum acaba kargo ve gümrük süreci nasıl işliyor bu konuda beni aydınlatabilir misiniz?
  6. salih21

Ebay.de Ürün Alma

Merhabalar. Aklıma birkaç soru takıldı ebay.de sitesinden bir ürün almayı düşünüyorum acaba gümrük vergisini nasıl öderim? Ve ürün gümrüğe takılır mı?
  7. salih21

Ebay.com ürün alma

Merhabalar. eBay.com sitesinden pc oyunlarının cd'sini almayı düşünüyorum özellikle zuma ve luxor oyunlarının cd'sini ebay'de buldum fakat paypal seçeneği dışında başka ödeme yöntemleri yok. Bu siteden nasıl ürün alabilirim?
  8. salih21

Çok Oyunlu Cd var mıdır?

Merhaba. Eski oyunların cdlerini zebramo.com sitesinden ve dolap.com gibi ikinci el sitelerinden aldım.
  9. salih21

PCnet cdleri temin etme

Evet. Koleksiyon yapmayı seviyorum.
  10. salih21

PCnet cdleri temin etme

Merhabalar. Başlıkta belirttiğim gibi pcnet cdlerini nereden temin edebilirim? Ve eski oyunların cdlerini hangi sitede bulabilirim?
  11. salih21

Çok Oyunlu Cd var mıdır?

Ev internetim var. Ama elimde boş cd yok. Veya bu oyunun indirme linki var mıdır?
  12. salih21

Çok Oyunlu Cd var mıdır?

Merhabalar. Başlıkta belirttiğim gibi çok oyunlu cdler mevcut mudur? Bu Cdleri varsa hangi sitelerden satın alabilirim?
  13. salih21

Eski laptop önerisi

500-600 TL aralığında eski bir laptop almayı düşünüyorum. Dos oyunlarını ve eski pc oyunlarını çalıştıran bir laptop var mıdır? Ebay sitesine baktım retro gaming laptoplar var.
  14. salih21

Pdf Kitap Arıyorum

Arkadaşlar bu kitabın pdf'sini nerede bulabilirim? Kemal Gözler-Hukukun Temel Kavramları
  15. salih21

Eski kitaplar

Artık basımı olmayan kitapları ebay.com sitesinden nasıl temin edebilirim?
  16. salih21

Piyasada satışı olmayan ürünü bulma

Trident dvg-03 adlı oyun konsolunu arıyorum ama çok nadir bulunan bir ürün.
  17. salih21

Piyasada satışı olmayan ürünü bulma

Letgo dışında artık üretilmeyen ürünleri nerede bulabilirim?
  18. salih21

Letgo kapıda ödeme

Merhabalar, letgo'da bir ürün beğendim bunu kapıda ödeme ile alabilir miyim?
  19. salih21

Piyasada olmayan ürünü bulma

Ürün oyun konsolu. Letgo dışında bulabileceğim bir uygulama var mıdır ? Ürünün resmi: https://www.letgo.com/tr-tr/i/trident-mp4-game_193dab47-5756-4a8a-af32-7315b2dbdd61
  20. salih21

Piyasada olmayan ürünü bulma

Merhabalar,Trident dvg-03 adlı oyun konsolunu arıyorum. Bu konsolu nerede bulabilirim?
  21. salih21

Sony Psp nereden bulabilirim?

Sony Psp oyun konsolu temiz nerede bulabilirim?
  22. salih21

Kasetli atari nerede bulabilirim?

Kaset takılan atarileri nereden bulabilirim ve bulabileceğim siteler var mıdır?
  23. salih21

Oyunun ismini unuttum

Eskiden ataride bir oyun vardı bu oyunda hayalet caspera benzeyen bir karakter vardı ve bu karakter uçuyordu ve pitbulla benzeyen düşman bir köpek vardı.
  24. salih21

Tahribat.com Davetiyesi

tahribat.com davetiyesi gönderebilir misiniz [email protected]
  25. salih21

Kim 500 Bin İster 2.0

Oyunu buldum fakat linkleri çalışmıyor
  26. salih21

Kim 500 Bin İster 2.0

Eskiden Kim 500 Bin İster 2.0 oyunu vardı oynardım şimdi oyunu bulamıyorum yardımcı olabilir misiniz