Arama sonuçlarınız

1. colite

Yardım Mavi ekran sorunu

Minidump dosyalarını versem yardımcı olacak birisi var mı?
  2. colite

Yardım Arduino Motor Sürücüsü Isınma Problemi Bluetooth Sorunu

Sorunu kendim çözdüm arkadaşlar, LMS devresi belirli bir amperi geçince motor sürücüsünün çektiği amperden dolayı kendini ve pilleri korumak için otomatik olarak kendini kapatıyor, sorunun çözüm olarak teorilerim var voltja düşürürsek eğer olabilir veya motor sürcüsünün ENA ve ENB pinlerini...
  3. colite

İpucu Bu Linklere Kanmayın

Gayet faydalı oldu hocam ufkum bile açıldı teşekkürler <3
  4. colite

İpucu Bu Linklere Kanmayın

Neden tıklamıyoruz tam olarak ne yapıyor?
  5. colite

Yardım Arduino Motor Sürücüsü Isınma Problemi Bluetooth Sorunu

Merhaba Arduino ve Bluetooth HC-06 kullanarak bir Araç yaptım fakat RX'e TX takınca TX'e RX takınca çalışıyor fakat ara ara gidiyor Güç Kaynağı olarak 3S 12v 1500Mah kullanıyorum LMS devresi ile yaptım ve gayet iyi çalışıyor 11.5v çıkış veriyor ama sıkıntılı taraf motor fazla ısınıyor aklıma...
  6. colite

Yardım Eve Sürekli Sivrisinek Giriyor Napıcam??

Biz de de gündüz gelmiyorlar gece içerime tıkışıyorlar camımı kapatırsam camımda böyle bekliyorlar görüyorum. Abartmıyorum 150 tane sinek gördüğüme inanıyorum odamı baştan aşağı elbiseler dahil temizledim gene gitmiyorlar ve ilaç sıktım ölmüyorlar tel en iyi önlem galiba.
  7. colite

Soru Bu Iphone Orjinalmi

Pek bir fikrim yok bende bir şeyler kapmak için girdim ama orjinal gibi duruyor iPhone alacak kişiyi kimse kolay kolay saf yerine koymaz diye düşünüyorum.
  8. colite

Soru Bu Iphone Orjinalmi

Konu hakkında bilgi veriliyor veya konuşuluyor. Lütfen biraz daha nazik olur musun?
  9. colite

5 yıl sonra 1 dolar kaç ₺ yapar?

Artık pek ilgilenmiyorum. Mal mülk yatırımları daha mantıklı geliyor fikrimce.
  10. colite

Soru Projem Için Tank Paleti

teşekkür ederim aradığım bir şey buldum bunu attım proje dosyamın içine
  11. colite

Soru Projem Için Tank Paleti

Arkadaşlar tank paleti yapmam gerekiyor 3d yazıcı ile yapılabilir mi stl elinde benzer tank örnekleri veya stl dosyası olan varsa verebilir mi paletler için. Ya da ne yapabiliriz.
  12. colite

Soru Bugün Ne Yediniz?

:S
  13. colite

Soru Bugün Ne Yediniz?

o vardı
  14. colite

Soru Bugün Ne Yediniz?

Makarna ve pilav. Meyve olarak ise muz biraz da meyve suyu.
  15. colite

Boncuklu Silahların Içindeki Yaylar

Hiç bir fikrim yok valla ama gerçekten buna ihtiyacım var.
  16. colite

Sence bir numune alsam o oyuncak silahtan, ona göre yaparlar mı?
  17. colite

Merhabalar SDN forum üyeleri, Küçükken oynadığımız sarı plastik boncuk atan silahların içindeki yaylardan nasıl bulabilirim(tek bir tane lazım değil ondan dolayı oyuncak silahlardan sökemem), bir projem için kullanmak istiyorum da ve bu baskı yayları neye göre sınıflandırılıyor demek istediğim...
  18. colite

FN Tuşu Problemi

Arkadaşlar FN + F1:F12 Tuşları çalışmıyor. Yapmaya çalıştık biraz daha bozduk. Uzaktan bağlandığım için BIOS'a giremiyorum. Marka: Rampage KB-R73 Şimdiden teşekkür ederiz.
  19. colite

İki laptop arasında kaldım.

Alacağım kişi hafif oyunlar oynuyor genel olarak CS:GO ikisinin arasından hangisini seçerdin?
  20. colite

Yanlış yazmadınız demi?
  21. colite

Bilgisayarimdan ses gelmiyor ne yapmam gerek

Tüm parçaları değiştiniz. Bağlantılarını düzgün yaptınız mı? Yeniden işletim sistemi kurdunuz mu? Bilgileri verin yardımcı olalım.
  22. colite

Bu dizüstü bilgisayarları alma sebebim, satacak kişinin bana ucuz satmasıdır. Acer Aspire 3 A315-23-R252 - 15.6" - Athlon Silver 3050U - 8 GB RAM - 128 GB SSD - US International Specs & Prices HP Notebook 15-dy1085nr | HP® United States Hangisi? 1614277695 Zannımca Acer almak daha mantıklı.
  23. colite

Jahrein haklı mı, haksız mı? Erzurum gerçekten kötü bir oyun mu? Yapımcıdan büyük tepki!

Jaho haklıdır. 1614270751 Erzurum da kuzey ışıkları var dostum.
  24. colite

Moderatör ve İçerik Ekibi Başvuruları Hk.

Valla emektar olmak istiyorum fakat üniversite var bir yandan. Ben almayayım.
  25. colite

8000-10000 TL Oyun ve İş Odaklı Laptop Önerisi

Teşekkürler değerlendiricem.
  26. colite

Zamanında kullandım Monster, güvenli olabileceğini düşünüyorum, teşekkür ederim. Coil Whine sorununa baktım benim hiç işime gelmez sesten delirebiliyorum. Başka önerilerin olursa beklerim.
  27. colite

Kolay gelsin herkese iyi forumlar. Bilgisayar Programcılığı bölümü okuyorum, ayrıca aşırı derecede oyun oynamayı severim. Önerilerinizi bekliyorum, (eski forum arkadaşlarım kendin bulamadın mı diyecekler ama, herkesin fikrini almak daha mantıklı). Monster ürünlerine sıcak yaklaşıyorum...
  28. colite

Öneri Bir konu

700 en fazla
  29. colite

Söyle Rahatla V.2

Onun gitmesini istemiyorum ?
  30. colite

Herkes En nefret ettiği WEB sitesini yazsın

Kullanım zorluğundan dolayı ismini vermek istemediğim ama, katı kuralları olan bir Türk forumu, karışıktır kendisi ve cümleye sırf küçük harf ile başladığın için ban yersin, acaba hangisi "t----opa" :)
  31. colite

Kulaklık ve mikrofon soketleri

Arkadaşlar, attığım resimdeki ön panel ses giriş ve çıkışlarına ihtiyacım var tıpa tıp aynısı olmak zorunda bulabilen olursa ona para vereceğim, sipariş üzerine olmak zorunda letgo da bir tane buldum ama sipariş değil, gerçekçi çözümlerinizi bekliyorum.
  32. colite

Kendi amatör Forum sitemi açtım :P

Yasak değildi diye hatırlıyorum hocam.
  33. colite

Kendi amatör Forum sitemi açtım :P

@Creative abi site tanıtımı yasak değildi zamanında yeni mi uyarlandı?
  34. colite

Mobil Programlamadan Anlayan?

Vize ödevim var yardımcı olabilecek var mı? Arkadaşlar canvas ile hareket ettirmek ile ilgili bir konu.
  35. colite

4000 - 5000 TL Laptop Önerisi

dostum ekran kartı paylaşımsz olursa güzel olur.
  36. colite

4000 - 5000 TL Laptop Önerisi

5000 TL'nin üstüne çıkamayız. Ekran kartı paylaşımsız olabilir veya amd nin vega3 veya vega5 i olabilir Şimdiden teşekkürler.
  37. colite

Dizi önerisi

Z Nation the i land
  38. colite

Modem ve router

Arkadaşlar öncelikle merhaba İki evimiz var birisi 2 diğeri 8.katta Arada 25 metra geçiyor ve 25 metrelik bir kablom var Modemime kabloyu bağladıktan sonra kablo ile interneti verdikten sonra router,acces hangi cihazsa buraya kablo ile alip wifi ile dağıtabilirim hangi cihazı alabilirim...
  39. colite

Format Atma Problemi

Yardımcı olacak mısınız ? Ayrıca Elimdeki format ile çok bilgisayara format attık halada atıyoruz ??
  40. colite

Format Atma Problemi

Halada atıyoruz
  41. colite

Format Atma Problemi

Arkadaşlar hata şöyle;
  42. colite

Şikayetvar ve Ekşisözlük evlenirse ne olur?

Kullanırım
  43. colite

Film Önerisi

Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm Behzat Ç. Ankara Yaniyo
  44. colite

Ryzen 5 2600 vs ryzen 5 3400G

3400G alırsan şöyle bir artın olur hani bişey olur ekran kartına hemen apuyu kullanırsın fakat benimde önerim r5 2600 dan yana
  45. colite

Lenovo laptop 3.0 usb girişi çalışmıyor

Dostum diğer arkadaşın dediği gibi bilgisayarı açıp yapabiliyosan yap tabi teknik servis becerin varsa aynı durum benimde başıma geldi ben kendim sökmüştüm takmıştım düzelmişti benimkide çalışmıyodu fakat aynısı senede işe yarar mı bilmem.
  46. colite

Bulunduğum sokakta internet kablosu yok

20 kişi verince bağladılar. eğer kablo yoksa kablosuz gelen internetler var modem biçiminde gücünü takıyosun gene modem gibi ama biraz daha pahalı olabilir.
  47. colite

İnstagram sildim geri getirme

ben olsam atardım yalan söylemeceğini inanırlar belki
  48. colite

Bir türlü kavuşamadım

B Battı kayık yan gider. o yüzden de bari başkasına aşık olursa bu sefer daha çok yıkılırsın sana davetiyeyi verirse birgün evleniyorum diye yıkılırsın bari şimdi söyle kabul etmezse az yıkıl belki oda anlamıştır senin onu çok sevdiğini
  49. colite

Bulunduğum sokakta internet kablosu yok

Bizde altyapı yoktu dilekçe toplatmıştık.
  50. colite

Genç Odası Takımı Önerisi

Ya ben zaten 1 sene kalcam fazla para vermeye gerek yok :D 1564136390 İlgin için teşekkürler <3
  51. colite

Genç Odası Takımı Önerisi

En Fazla 1100 TL olucak içinde olmasını istediklerim bi adet baza tek kişilik dolap pc masası ek olarak bulursanız üstüne ekleme yapabilirsiniz.
  52. colite

com.tr domaini nasıl alınır ?

uzatmaya gerek yok bilmiyordum tartışmamız bitmiştir.
  53. colite

O adresi görmeyen insanlar da olabilir. 1564122633 Ben bilmiyordum o adresi mesela.
  54. colite

Haklısın <3
  55. colite

"com.tr" domaini ODTÜ'ye bağlı bir kurum tarafından yönetiliyor. Almak için ise; Eğer kişisel alacaksanız; "Nüfus cüzdanınızın suretini domaini alacağınız firmaya iletmeniz yeterlidir." "ateskurt.com.tr" Firma Adına Alınacaksa; "- Ticari Sicil Belgesi - Türkiye Ticari Sicil Gazetesi’nde...
  56. colite

Nostaljik Parça Paylaşımı

1564115314
  57. colite

left 4 dead kaydetem sorunu

ininal çıkarttırmak zor değilki ptt ve migrostan alabilirsin yanlış olmasın ama sanırsam ptt 15 tl migros 25tl alıyo 5 tl kart ücreti gerisi ztn kartın içine atılıyo
  58. colite

Ezhel - LOLO (Bize de mi LO LO LO)

Hoşuma Giden Bir Parça Paylaşmak İstedim... [Intro] Artz, what's popping my G? B-B-Bugy [Verse 1] Koal Koal yine Koal (çete) Bütün dünya mahallem (ghettom) Everyday, jeden Tag, her gün Kalmalısın her zaman ketum Yapar herkes boş laf (boş) Milletin ağzı değil torba Bağır istediğin...
  59. colite

Hangi Marka Ekran Kartı Kullanıyorsunuz? [2019]

sıralama ya
  60. colite

Hangi Marka Ekran Kartı Kullanıyorsunuz? [2019]

Kullandıklarımı Sayayım msi GTX 1070 Ti msi GTX 750 Ti msi GTX 650 Asus HD7570 İntel HD Graphics 4000
  61. colite

BluTV’den yepyeni bir yerli hikaye geliyor: Pavyon

+Hayatım Çıkalımmı - yalaaan ----------------- +beni şeyin orada bekle merdivenin orada -gelmeeez
  62. colite

Araba İçin En Güzel Renk Sizce Ne?

mavi Gri Siyah Kırmızı 1563692159 bide onun gözleri
  63. colite

Bilgisayardan inanılmaz bir ses geliyor!

korktum akşam akşam ya
  64. colite

Galaxy S10

öneri değerlendirilmeye alındı teşekkürler :=) 1563525870 tek yol corolla
  65. colite

Galaxy S10

yanlış demişim ya :d a10 dicektim 1563525384 s10 alacağıma araba parama koyarım :d
  66. colite

Norm Ender - Mekanın Sahibi (Anlamlı)

Zamanla herşey değişir abi :)
  67. colite

yani o adamlara laf atması bence saçma bence çekemiyor.
  68. colite

tek kelime ile berbat
  69. colite

Kardeşiniz Var Mı?

bende merak ediyorum tek olmak çok zor...
  70. colite

Telefonu Tamir Ettirmeli miyim?

A30 favorimdir
  71. colite

GM telefonlarını pek önermem dediğim gibi değmez birikimin 230 ise dahada biriktirip güzel bişeyler almanız önerimdir o konuda hakkın da mevcut bir bilgim yok :)
  72. colite

Kavga Nasıl Etmemeliyiz

haklısın abi bendede var biraz karışmamak iyidir :)
  73. colite

değmez bence
  74. colite

Cebinizde Kaç Para Var ?

Türkiye işte :D
  75. colite

Cebinizde Kaç Para Var ?

Hayırlı Olsun şimdiden kazasız belasız binersiniz inşallah <3
  76. colite

Kavga Nasıl Etmemeliyiz

sen bana söyle ben bitiririm :d
  77. colite

Kavga Nasıl Etmemeliyiz

Ya yok sokaktan geçen tip tip baksa bile dayak yiyeceğimi bilsem bile dalasım geliyor sonra geçiyor :DD
  78. colite

Kavga Nasıl Etmemeliyiz

biriyle kavga etmemek için ne yaparsınız ?
  79. colite

keşke söyleseydim dediğiniz şeyler ?

Bugün bir kız gördüm o kadar bakıştım gülüştüm ama tanışmadım gidip konuşabilirdim kafamı ya.
  80. colite

Neden Monster bilgisayarlar işletim sistemi ile gelmiyor?

orjinal bir işletim sistemi için paraya ihtiyaç vardır. sonuç olarak sen para vermezsen tabikide işletim sistemi gelmez.
  81. colite

Bu fiyata bu kasa uygun mudur ?

Rica Ederim kardeşim.
  82. colite

Bu fiyata bu kasa uygun mudur ?

Alınır
  83. colite

Cebinizde Kaç Para Var ?

KPSS
  84. colite

Cebinizde Kaç Para Var ?

herkes zenginmiş ya benden :D
  85. colite

Cebinizde Kaç Para Var ?

Para olsunda şortlada gezerim :D
  86. colite

Cebinizde Kaç Para Var ?

herkes benden zengin he :D @Usain biz fakiriz
  87. colite

Nereli Olduğunuzu Şivenizle Anlatamaya Çalışınız ??

çok değişik şeyler ya :D
  88. colite

Nereli Olduğunuzu Şivenizle Anlatamaya Çalışınız ??

bebe bana rakı koy la :D (şive şeysi için)
  89. colite

100 TL Fare Önerisi

Ben Bu Sıraya Göre Alırdım G300S Rampage Shine SMX-R15 Razar Abyssus 2000 Bloody V7 Rampage SMX-R9
  90. colite

Cebinizde Kaç Para Var ?

ciddi ciddi para yoktu demi abi yöneticilikte :(
  91. colite

Cebinizde Kaç Para Var ?

Hayırlı Olsun abi Allah yardımcın olsun bu Super Moderatorlere niye para bağlamiyolar ya @by efsane :)
  92. colite

Cebinizde Kaç Para Var ?

kirli çıkı seni :D
  93. colite

Cebinizde Kaç Para Var ?

18 Temmuz bide abi :D
  94. colite

Cebinizde Kaç Para Var ?

Arkadaşlar bu konu altın da toplanalım ve ülkenin durumuna bakalım :) Benim cebimde 24 TL var :D
  95. colite

İyi fikir :D
  96. colite

Dostum o zaman mesela no mercy mi neydi onun 4.bölümünde kaldıysan 4.bölümünden başla alamayacak kadar paran yoksa bence günah değil bendede orjinali var steame girip oynayasım gelmiyo :d
  97. colite

Galaxy S10

ya :D:Asd.asdASDAS.D
  98. colite

Galaxy S10

anlamadım Usain
  99. colite

Galaxy S10

heeeeee ya offf babamda sıkıyıo ya şeytan diyo git nitelikli dolandırıcı ol :asD:asD.AS:dAs.d
  100. colite

Galaxy S10

anlamadım 1500 tl gibi bi para istedim babamdan daha yeni :D
  101. colite

Galaxy S10

Başlıkta belirttiğim telefon alınır mı ?
  102. colite

Yöneticiler Hakkında

Hoşbuldum :D
  103. colite

Yöneticiler Hakkında

biraz takılsan rica etsen senide değerlendirirler aslın da by efsane mi :d
  104. colite

Ne dinliyorsunuz?

Pilli Bebek - BAK
  105. colite

Ne yapacagım ben :(

abi bu arkadaş önceden de mi vardı ne ? 1563184340 Tasarruflu harcaman gerekiyor. Ama İstanbulda falansan bilemem bide evin kiraysa ama evli değilsen ve çocuğun fln yada bakmak zorunda olmadığın biri yoksa o para sana hayli hayli yeter bence <3
  106. colite

YKS Hakkında

meslek bilişim web tasarım seneye milli eğitimde stajım var :D
  107. colite

YKS Hakkında

ya ben asker olcam ya valla er olcam ben ya bana göre değil bilişim işi web tasarımcı oldukta ne oldu :D
  108. colite

NVIDIA'nın ilk ekran kartı

Çok araştırmadım valla abi...
  109. colite

GTA 6 Bile kaldırıyo krdşm :D 1563134500 Tabikide :D
  110. colite

konunun altında paylaşın arkadalar da görsün :)
  111. colite

"NVIDIA"markasını bilmeyen yoktur herhalde,ilk ekran kartları ise; "NVIDIA NV1" adlı ekran kartı'dır 4MB Belleği olan ekran kartı 1995 de üretilmiştir. PCI girişi var'dır. Desteklediği Oyunlar ise; -NASCAR Racing -Panzer Dragoon -Virtua Fighter Remix -Virtua Cop -Battle Arena Toshinden...
  112. colite

Yöneticiler Hakkında

Hocam sen istersen laf sok hatta herkes laf sokabilir şakasına kırılmam. Şuan beni üzen tek şey Son senem üniverste var yoksa askeriye gitcem
  113. colite

Yöneticiler Hakkında

İş güç para kolay para daha çok para derken forumu unuttuk ama sizleri unutmadık tabikide :) 1563089835 Hoşbuldum
  114. colite

Yöneticiler Hakkında

Allahım ya helal sana reisim :D
  115. colite

Yöneticiler Hakkında

Bundan 1 yıl önceki forum arkadaşlarımın çoğu yönetici olmuş. Sıkıntı orada değil ama kendimi evde kalmış kız gibi hissediyorum bu arada hayırlı olsun herkesin yöneticiliği. :p:p:p:p:)
  116. colite

YKS Hakkında

Sağol Reisim <3
  117. colite

YKS Hakkında

Arkadaşlar daha önce girmiş ve güzel hazırlanmış biri bana matematikte nereden hangi konudan başlayacağımı sırasıyla verebilir mi ? Bana biraz rehber olabilir mi PM gelebilir minnettar olurum. TYT ve AYT olmak üzere sıfır matematiği olan biri hangi konudan hangi konuya kadar gelmeli bunu söylese...
  118. colite

Söyle Rahatla

aynen öyle zaten öyle takılmak için geliyorum ara ara yardım ediyorum. Bu sene de milli eğitim de staja gidiyorum :)
  119. colite

10 Coinim Var

10 adet hangi coinden var önce bunu konuşalım şimdi o kadar coini olan adam neye yatıracağını bilir o yüzden demek istedim :)
  120. colite

Söyle Rahatla

ula usain haçen sen nerelerdeydun uşağum.
  121. colite

Söyle Rahatla

ojbulduk naparsın bea 1559216604 ojbulduk naparsın bea
  122. colite

700 TL kasa önerisi

Kolay Gelsin Hayırlı Olsun
  123. colite

700 TL kasa önerisi

124. colite

Söyle Rahatla

Osmanın bana şakasına takılırken abartmasını sevmiyorum.
  125. colite

En Son Hangi Oyunu Oynadınız

NFS:Most Wanted
  126. colite

700 TL kasa önerisi

https://www.incehesap.com/cooler-master-masterbox-lite-5-mcw-l5s3-kwna50-midtower-kasa-fiyati-39970/ 662,96 TL
  127. colite

Sosyal Medyanın Zararı

Bu yoruma aşırı derece katılıyorum fakat o 30 dk sörf 3 saat 5 saat olabilme ihtimali var
  128. colite

Sosyal Medyanın Zararı

Cevaplarınız için teşekkürler hepsi bir nevi doğrudur.
  129. colite

Sosyal Medyanın Zararı

Merhabalar SDN ailesi,uzun keşiflere dayanarak ya da küçüklük'ten beri sosyal medya kullanan birisi olarak, sosyal medyanın ne kadar boş olduğunu öğrendim. Buna sebebiyet veren insan sosyal medya kullanmıyor, her gün olduğu gibi gene otobüse binmiştim bu sefer bir kız vardı ve bu kız ile...
  130. colite

İlk Videom

Bu blok zaten var observer olarak geçiyo adı. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Sadece ün. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Sadece Sadece 1 saatim vardı halletm genede
  131. colite

İlk Videom

132. colite

Bu kodların anlamını bilen açıklayacak biri var mı

aydınlattığın için saol
  133. colite

Bu kodların anlamını bilen açıklayacak biri var mı

php sandım bi an ama değil galiba anlamadım dostum kusura bakma.
  134. colite

HD7570 Başarısız Kurulum

Abi bir tane verebilirmisin. Unuttun Her Şeyi. ---- Mesajlar birleştirildi ---- PowerColor HD7570
  135. colite

HD7570 Başarısız Kurulum

Merhaba arkadaşlar eskiden forumun aktif üyelerindendim şimdi öğrendiğim bilgiler pek işe yaramıyor AMD Catalistic sistemi kurdum ama ekran kartı driverımı kuramıyorum. DDU ile kaldırıp tekrar denedim ama olmuyor kurulmuyor.
  136. colite

Yeniden Geldim

Hoş Bulduk ÜSTAD ---- Mesajlar birleştirildi ---- Hoş Bulduk Kardeş
  137. colite

Laptop'ın İçine Su Kaçtı

Eyvallah zaten mutfak için kullanacaktım.
  138. colite

Laptop'ın İçine Su Kaçtı

Arkadaşlar içine çok az miktar su değdi açılıyo ama ekran geliyo ama ekran siyah.
  139. colite

Yeniden Geldim

Hoşbulduk abi
  140. colite

Yeniden Geldim

hoşbulduk abi ---- Mesajlar birleştirildi ---- sende hoşgeldin abi
  141. colite

Yeniden Geldim

Hoşbulduk abi
  142. colite

Yeniden Geldim

Merhaba arkadaşlar ben yokken forumda neler değişti hiç bilmiyorum. Yeni arkadaşlar hoşgeldiniz bu arada
  143. colite

VirtualBox UEFI-EFI Shell Hatası Alıyorum

Merhaba arkadaşlar şuna bir bakarmısınız.
  144. colite

Ne Oynuyorsunuz ?

L4D1
  145. colite

Bilgisayar iyi ama Minecraft kasıyor

Ekran kartı sürücülerin güncel mi ? Bazı sunucularda mı oluyor bu JAVA sürümü güncel mi ? Ayrıca TÜRK "Vidyolarını" sevmiyorum diyen arkadaş "videolarını" diyecektin küçük düşürücü konuşma.
  146. colite

Alanya'da yabancı kızlarla nasıl konuşulur? Nasıl yaklaşılır?

Olabilir olabilir sadece kendini başkasının yerine koy belkide tipi kötü belkide reddedilmek istemiyor olabilir. Onun gibi yani sen kızarsın diye salakca davranıyordur.
  147. colite

gülmek normal bir şey belkide öyledir. Gülüyordur sadece sende gülünce cesaretini toplayacak ve merhaba diyecek belki bilemezsin yada sen fazla egolu hissi veriyorsun belki ( sana egolu demedim senin öyle olduğunu düşünüyordur dedim)
  148. colite

Utanan birini nasıl salak olarak görürsün bu nasıl bir doğallık. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Adın gibi çok bilmişce konuştun
  149. colite

Bize reklam verin

Web siteme reklam alabiliyorum arkadaşlar iletişim için lütfen pm atın.
  150. colite

Haber sitemi tanıtıyorum.

Arkadaşlar sitemizin alexa değerleri 17.000'e kadar düştü Allah büyük sadece 50 TL'lik google reklamları dışında bizim yaptığımız şeyler heryerde tanıtım yapmak oldu bu zamana sitemize girip bir kere bile bu siteye tıklayan herkese teşekkür ederim.
  151. colite

Galaxy note4 hâlâ alınır mı?

s9+ replika ürünlerinden bahsedip sonrada kasıyor demek.
  152. colite

yeni çekilişimiz var. BÜYÜK ÇEKİLİŞİMİZ BAŞLADI! 1.50 TL 2.25 TL 3.10 TL
  153. colite

Arkadaşalr site analiz bölümü açıldı. siteanaliz.miranekmen.com
  154. colite

MSI GeForce GTX1050 Ti 4GT OC ve Amd A8 7600 Darboğaz yaparmı

biraz yapar.
  155. colite

İphone 6

Parasını hemen vermeyeceğim için iPhone 6 alıyorum.
  156. colite

İphone 6

ben daha önce 480p telefon kullanıyordum.
  157. colite

İphone 6

Çok iyi tanıdığım birisi bu zamana kadar bize yanlışı olmadı olamaz zaten yoksa kendini yakar :D
  158. colite

Az kalsın ölüyordum

Ben orada forum müsait olsa derdim. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Lada almak en iyisi abi lada aldırıyorum eve.
  159. colite

İphone 6

abi benim yaptığım moba oyunları candy crush gibi oyunlar. site takip programı instagram wp başka yok zaten.
  160. colite

İphone 6

Ya PUBG mobile da oynamayabilirim belki bir tek mobile legends kaldırsın bide şöyle 100 foto götürsün arayüzlerde problem olmazsa yeterli. Güncelleme desteği olmasın abi bir şey olmaz.
  161. colite

İphone 6

Ben her oyunu düşükte oynarım zaten.
  162. colite

İphone 6

Babam diyor. Sadece İphone alabiliyorum. PUBG oynayabilirmiyim.
  163. colite

İphone 6

750 TL'ye İphone 6 16gb alınır mı ? (temiz)
  164. colite

ININAL PTT SORUNU

hayır yoktu. Kendi ellerimle gördüm. yoktu.
  165. colite

ININAL PTT SORUNU

Değiştimi kardeş sistem.
  166. colite

ININAL PTT SORUNU

Arkadaşlar kartı soktum ptt de girdim şifreyi ama para yükleme seçeneği yoktu. PTT den yüklemem lazım ne yapabilirim
  167. colite

2800TL PC

Bu sistem önerimdir.
  168. colite

Arkadaşlar Saçma Bir Sorunla Karşılaştım !

root/rom atarken orjinal usb kablosunumu kullandınız.
  169. colite

Yeni NVIDIA grafik kartları cüzdanları çok zorlayacak!

Bizde almayız.
  170. colite

Bilgisayar toplama nedir ?

Laptop toplamak sağlıksız bir iştir. Masaüstü biligisayarlar her zaman günü kurtaran biligisayarlardır.
  171. colite

50k Araba Tavsiyesi

Eyvallah hocam.
  172. colite

50k Araba Tavsiyesi

Ben ikisinin eşit tutuyom ama lada biraz ağır basıyor ya.
  173. colite

Android Fortnite Ne Zaman Gelecek?

aynı şey gibi biz sizi kadıköyde kaç yıldır yeniyoruz diyo biz yeniyoz falan diye tartışıyorlar sen hangi takımlısın diyor fenerbahçe diyor bende fenerbahçeliyim diyor aynı buna benzedi buda
  174. colite

Kardeş bak anlamıyorsun battleground oyunlarının en iyisi pubg zaten.
  175. colite

50k Araba Tavsiyesi

Abi güzel araba değil mi :d Palio ben iki arabayıda hoş buluyorum. :)
  176. colite

50k Araba Tavsiyesi

Lada iyidir. :) Palio mu Lada mı abi.
  177. colite

Yeni Adminler arıyoruz ayrıca oyun indirme bölümümüz de açılabilir.
  178. colite

Doğal davran bence.
  179. colite

Siber Güvenlik Laptop

Bütçe nedir ?
  180. colite

Boştayken yüksek ram kullanımı

Rica Ederim gene olursa adw cleaner ile gene temizlersin.
  181. colite

Ucuz ve basit tv önerisi

axen televizyonlara bak 1000 TL'lik istiyorsun.
  182. colite

o google'un kendi şeyi ama bilemiyorum.
  183. colite

karikatur.miranekmen.com hızlıca karikatür yapabilrisiniz. açıldı
  184. colite

kalsın kardeşim. ---- Mesajlar birleştirildi ---- durumlar ne ?
  185. colite

Malware Bytes ADW Cleaner indir tarat pc yeniden başlatıcak bu kadar
  186. colite

bilgisayarını taratırmısın bide görev yöneticisinden kaynak izleyicisini aç sonrasında mining diye bir şey yazıyor mu bak yada musallat.exe diye biraz gezin anormal bir durumun var mı diye bir bak.
  187. colite

Alakası yok kardeşim PUBG kendi yerinde 1.
  188. colite

Fortnite Android desteklemeyen cihaz

Bence değil
  189. colite

YASAL UYARI Mesajı Geldi

hep bu j serilerinde oluyor nedense
  190. colite

makale.miranekmen.com açılacak arkadaşlar makale yazıp kendi yazarlıklarını ve e-postalarını verebilecekler bizde inceledikten sonra onay verdikten sonra siteye koyacağız yakın zamanda açılacak
  191. colite

2018 içinde Razer Phone 2 çıkabilir!

Tam bir PUBG Canavarı olacak kesin
  192. colite

Sol Kapısı Değişmiş Araç Alınır mı?

Çok iyi modifiye edilmiş bir Lada samara vardı farının tek farının oradan bile motor kablosu vs. geçiyordu kuzenim öyle yapacaktı yaparsa paylaşırımç
  193. colite

DJI Mavic Air hakkında sorularınız

Aşırı derecede güzel
  194. colite

50 tl ye kadar kulak içi kulaklık önerebilecek var mı?

xiaomi hybrid vardı xiaomi piston falan vardı galiba bunlara bak istersen arkadaşımda var güzel
  195. colite

Bilgisayarın Gözleri Bozması

Hocam ben göz hastalıkalrından hiç korkmadım. Uzun süre pc'ye baktıktan uzağa bakma şeyini kendi içgüdülerimle buldum bu çok doğru bir şey şiddetle tavsiye ediyorum ayrıca gözlerim bozulacak diye düşünürseniz bozulur.
  196. colite

Lg G7 Thinq ilk tecrübe ve deneyimlerim

Teşekkürler sonradan gelecek şeyleri aktarırsan sevinirim.
  197. colite

Teknosa, 10 milyon TL zarar açıkladı

Abi bunlar satış yapıyor mu hala dedirtecek kadar ortalıktan kayboldular bence.
  198. colite

Anlamadım hocam br derken
  199. colite

Arayüzlerde takılma var mı ?
  200. colite

!! Cs:Go Var MS ve Fps Drop Problemi !!

Baya zayıf.
  201. colite

!! Cs:Go Var MS ve Fps Drop Problemi !!

Sistemin nedir ?
  202. colite

Teknosa, 10 milyon TL zarar açıkladı

Batıyor bence.
  203. colite

Yeni ekledik kardeşim. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Daha çok para harcanacak. ---- Mesajlar birleştirildi ---- forum sitemizde açıldı zaten.
  204. colite

Forumda Aktiflik düştü mü?

Ben buradayım gençler gitmedim :D
  205. colite

Yeni Motosiklet Almak İstiyorum

Bir şey bekleme yani vardır biraz araştır istersen biraz sahibinden'e ama dikkat et dolandırılma.
  206. colite

Powerbank Ödüllü İsim Bulma Yarışması!

arababakim.com.tr arababakim.net otobakimcim.net otobakimcim.com.tr OTO-Bakımcım Oto-Bakımım Oto-Bakım
  207. colite

Laptop PC monitör

+ ofis
  208. colite

Laptop PC monitör

Eski bir ekrandır galiba samsung'un aynen vga kablosu kullanman gerekicek ama yeni bilgisayarlarda hdmi lazım olabilir ondan dolayı olmayabilir. Dönüştürücü olayına bir şey diyemem
  209. colite

Yeni Motosiklet Almak İstiyorum

o fiyata spor motor alacaksan 2006 model cbr 125 repsol falan var ikinci el yok ben istemem diyorsan cg alınabilir ama cg de sport değil.
  210. colite

Hazirladigim Toplama PC

Aslında o fiyat bandında bu sistem için en az bi gtx1060 olmalı fakat PUBG kaldırır mı dersen kaldırır.
  211. colite

Hazirladigim Toplama PC

Fiyatına göre iyi bence alınabilir.
  212. colite

Dolar Arttı! Nasıl Bilgisayar Alabiliriz?

Teknolojik ürün üretsek her şey ortadan kalkar.
  213. colite

SDN Aktif ve pc hakkında bilgili olanlar bir baksın

Güldürdün kardeş :D
  214. colite

Photoshop öğrenmek istiyorum?

Ben kendim cs4 öğrendim her şeye tıkla hiç dert etme böyle öğreniyorsun zaten.
  215. colite

Pubg mobil Telefona Zarar mı veriyor?

Sen bilirsin oda güzel oyun.
  216. colite

G.skll mi corsair mi ?

Tabiki corsair adı bile dondurma markası gibi :D
  217. colite

Sistemim hiç bir oyunu kaldıramıyor !!!

Uygulamadan yanlış olur kendin bulacaksın.
  218. colite

Orjinal derken google play'de var bir şey olmaz.
  219. colite

Domain Portföyüm (120 adet)

@Hakkı Alkan ---- Mesajlar birleştirildi ---- recelsepeti.com iş görür.
  220. colite

Free Fire oyna. Yanlışsa Affola Rules Of Survival oyna
  221. colite

Isınmaya yönelik kasada problem oluşur mu bilemem ama olabilir.
  222. colite

Sistemim Kaç tl eder ? satmaya uğraşmaya değer mi ?

2300-2400 TL arası bir şey eder. Sıkı bir şeyler yaparsan 2500'e satarsın.
  223. colite

Steam hesabım çalındı [Çözüldü]

steam'a ticket at senden ödeme bilgilerini isteyecekler sonrada onları vereceksin hesabını alacaksın.
  224. colite

Hoparlör önerisi

O yüzden değil pek sıkıntı çıkarmıyorlar. Snopy bakabilirsin.
  225. colite

Hoparlör önerisi

Logitech ürünlerinden bulabilirsen onlardan almanı öneririm. Yada Snopy varsa alabilirsin bu markalar iyidir.
  226. colite

Aliexpressten 1 ayı geçen siparişler hala gelmedi!

benimki 2 ay sonra geldi.
  227. colite

Bu Sistem Nasıldır_

İleriye dönük olmasını istersen en r3 2200G alabilirsin
  228. colite

HDMI to VGA

Vatan bilgisayarda 60 TL'YE var oradan bakabilirsin s-link ve dark ürünlerini alabilirsiniz.
  229. colite

Bilgisayar seçimi

Kronik diyorsun yani
  230. colite

Bilgisayar seçimi

Ben şikayetçi değilim.
  231. colite

Ali parayı attın valla cuggaya koydum...

Abi valla komik ya :D
  232. colite

Fikrini söyle, 20 bin doları kap

Konu hortlatmaktan vazgeçmiyeceksin demi :D
  233. colite

Burcunu Söyle ... Saç Rengini Öğren

Aç abi.
  234. colite

Söyle Rahatla

Ben varım ama susuyorum abi. Ama Murat iyidir.
  235. colite

Söyle Rahatla

Adam düşünmeden konuşuyor :D
  236. colite

Valla cinsiyetiniz ne diye konu açacam artık :d
  237. colite

Söyle Rahatla

Onun için Ülkeyi değiştirmemiz gerekiyor fazla masrafa giriyoruz 4 ay düşünsün bence.
  238. colite

Bu Ne Korkaklık

Hamam böceği ve örümceklerden korkarım onun dışında bir tane daha var korku filmi izledikten sonra paranoyak oluyorum :D
  239. colite

:/ :(
  240. colite

Bilgisayar seçimi

LİNK Bütçen buna yetiyorsa bir bak yetmiyortsa ilk baştaki pc'yi al yada Dell 7577 Al
  241. colite

Bu Sistem Nasıldır_

amd bir sistem topla istersen
  242. colite

Hep bu zamanı beklemiş :D
  243. colite

Söyle Rahatla

Onu bunu bırakın buna bir bakın :D Ben değiştirmedim yemin ederim post öyleydi :D
  244. colite

HDMI to VGA

S-Link ürünlerinden herhangi hdmı to vga ürünlerini alabilirsiniz. Genellikle kaliteli ve uzun süreli iyi oluyor. en az 60 TL'lik bir şeyler bakın.
  245. colite

Samsung Galaxy S3 Mini mi Geliyor?

Olsun eski konuları unutmamak gerek :d
  246. colite

Bende istiyorum.
  247. colite

Söyle Rahatla

Ama her türlü gelir.
  248. colite

Samsung Galaxy S3 Mini mi Geliyor?

s3 miniye root atmak mantıklımı
  249. colite

Söyle Rahatla

Abi vallahi içimden öyle bir şey geçmedi ya :D
  250. colite

Abi ismin niye öyle siyah
  251. colite

Söyle Rahatla

Geri gelir o
  252. colite

Gtx 1060 3gb kac yili kalmistir

almışken 6gb al illa ben 3gb alacam diyorsan 1050 Ti 4gb strix al.
  253. colite

Bilişim adına şeyler yapmalıyız.
  254. colite

Anadolu mu yoksa meslek lisesimi

Test yapılması lazım daha kolayı bu hapçıyı atacaklar.
  255. colite

Bence abicim müfredatın 11 ve 12 de temel derslerin olması gerekiyor ayrıca 400 puan falan olması gerekiyor meslek liselerinin ve geleceğe dönük mesleklerin öğretilmesi gerekiyor.
  256. colite

Hocam bizide hapçı yaptın canın sağ olsun. Fakat dershane ile 11 ve 12 kapatılabilir ama hapçı konusuna bir şey diyemem çok iyi çocuklar bu liselerde okuyabiliyor.
  257. colite

Sistemim ortalanma kaç fps alır??

Harici ekran kartıu olarak gtx 1050 takarsan biraz daha iyi olur ve PUBG oynatabilir.
  258. colite

GTA 5 oynatır CSGO'da oynatır fakat PUBG oynatmaz sistemin de harici ekran kartı olmaması ve apu sistem olmasından dolayı sistemi almadıysanız r3 2200G koyarsan PUBG'De oynarsın her türlü oyunu minimum ayarlarda kasmadan 60 fps ve üstü civarda oynarsın.
  259. colite

Hangi oyunlar olduğunu söylersen PUBG dersen o bilgisayarla olmaz.
  260. colite

Malesef
  261. colite

10 Yıl Sonra Kendinizi

Editör yada makale yazarı olarak görüyorum. Ayrıca kendi ofisimi de kurabilirim.
  262. colite

Rüyamız da görürüz :D
  263. colite

Ya arkadaş ortamında senin gibi bilgisayar ile uğraşan çok iyi insanlar var onlarla takıl benim gibi yap işte. Tuvalette sigara içme konusuna gelirsek böyle şeyler sorunlu öğrencilerin yaptığı şeydir. Sigara da içmezsin alıştırmazlar sigarayı Anadolu'da da yaptırırlar sen kendini alıştırma yeter...
  264. colite

3 TL civarı.
  265. colite

1.sınıfın 2.döneminin son aylarında alan seçersin 2.sene 2.dönem son zamanlarda dal seçersin 3. sınıfta alanın dalı ile ilgili derslere yönelik okursun 4.staj
  266. colite

Ben bizzat meslekteyim ve bilişim bölümündeyim :D
  267. colite

10.sınıfta gene görüyor biyoloji kimya vs. ama 11 ve 12 de görmüyor 10.sınıfta görüyor.
  268. colite

Solucan Yetiştiriciliği

Ne kadar fiyata satılacak bunlar. Konuyu biraz açarmısın.
  269. colite

3000-3500 tl arası telefon önerileri

Başkasının yorumunun altı seni ilgilendirmez. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Fanboyluk yapmayacak en son kişi benim diyorsun o fiyat bandından hiç bir telefonu beğenmiyorsun ama lg q7 öneriyorsun mesela bunun gibi.
  270. colite

Söyle Rahatla

Siyaset :D
  271. colite

Sen fanboyluğuna devam et. İyi Forumlar.
  272. colite

Balon telefonları var dediğiniz huawei kendi firması altında satış yapmış başkalarının altınada kalmadan ekonomik telefonlar ürettiği gibi pahalı ve 1.sınıf telefonlar da üretmiştir. Markayı Kötülemeyelim.
  273. colite

Çok mu kötüyüm ne?

Hocam 10 DK'lık e-posta kullanmıyor adamların e-postasını kullanıyor.
  274. colite

Oradaki Teknik Müdür normal müdür boşa mı duruyor bir konuş kardeşim var mı diye sor.
  275. colite

Çok mu kötüyüm ne?

Hayır en doğrusunu yapmışsın oda yapmasaymış o zaman.
  276. colite

Mousepad'im kaç tl sizce?

Bende küçüğünü kullanıyorum rahat ve güzel.
  277. colite

Mars çıplak gözle görülebilecek!

Yakınken uçsana :D
  278. colite

Söyle Rahatla

Galiba Murat yedi.
  279. colite

OnePlus 6 Alabilirsin.
  280. colite

Söyle Rahatla

Banların erken açılması gibi bir durum var mı ?
  281. colite

Uygun Ram, Anakart, İşlemci Önerisi

Diğer pc ile daha zor abi
  282. colite

S9 plus G7 thinq

S9+ Diyeceğim çünkü inceledim daha iyi.
  283. colite

Aliya İzzetbegoviç'in Türklere Yazdığı Mektup | Mustafa Demir

Dinlerken gözlerim yaşardı.
  284. colite

Sonrasın da oraya gittiğin zaman oradan da mühendis oluyorsun hemde oraya ek puan alarak gidiyorsun.
  285. colite

Arkadaşlar 2000-2500 TL arası gta 5 gibi oyunları oynatacak bir laptop önerirmisiniz

İhtiyaçtan satılık olabilir mesela onun gibi düşünebilirsin bende 440 Tl'Ye 2.el GTX 1050 Almayı düşünüyorum ama bir şey olabilir diye almıyorum mesela. Ben sıfır istiyorum der senin önerdiklerini alabilir. :)
  286. colite

Arkadaşlar 2000-2500 TL arası gta 5 gibi oyunları oynatacak bir laptop önerirmisiniz

Bu dolar kurunda bu laptop yeterli senin için. Arkadaş iyi önermiş.
  287. colite

Half-Life serisi hakkında iyi bilgisi olanlar?

Benim steam hesabımda baya var hala oynamıyorum :D
  288. colite

Üniversite olarakta MEGEP'e bak.
  289. colite

Meslek liselerinin bazılarında istisna var mı bilmiyorum ama kesin yok onu biliyorum çünkü biz görmeyeceğiz
  290. colite

Technopat Sosyal hakkında görüşleriniz.

2 gün önce 1 gün ceza yedim saçma sebepten dolayı diyorsun demekki birileri işini iyi yapmıyor burada biz varız güzel değil bro samimiyet yok.
  291. colite

Sen yapabileceğini düşünüyorsan 11 ve 12 de Matematik ingilizce vs. yok. Bunlar için ayrı ders almak zorundasın he bunların yaparım diyorsan meslek lisesine git yok yapamam bana fazla gelir diyorsan gitme ben öyle yapıyorum mesela zorlanıyormuyum evet ama yanında Bilişim dersleride alıyorum...
  292. colite

@SONG JOONG KI Laf atmışlar zaten.
  293. colite

2.konuma açarken banlandım :) Samimiyet yok birde. Bir arkadaşın bu oyunu kaldırır mı konusuna Recep Baltaşın neye göre kaldırımı oyun oynamak 1080p değilse ve yüksek ayarlarda oynamak değilse kaldırmaz falan demişti baya sert insanlar oraya gitmem birdaha :D