Arama sonuçlarınız

1. J

Soru Minibook ssd değişimi nasıl yapılır?

Merhaba; Eski model bir minibook um var 4gb ram'e sahip,içinde 500gb hdd var onu değiştirip yerine ssd taksam hızlanır mı? bir de sormak istediğim diğer konu ise hangi ssd buna uyumludur ekte foto paylaşıyorum yardımcı olabilir misiniz
  2. J

Yardım League of legends yüksek CPU kullanımı neden?

Arkadaşlar merhaba; Ben monster abra a7 kullanıyorum bilgisayarımın özellikleri ; intel(R) Core(TM) i5-7300HQ CPU @ 2.50GHz 2.50 GHz 16,0 GB (kullanılabilir: 15,9 GB) win 10 pro kullanıyorum Yeni format attırdım ve lol oynuyorum genelde çok bir özellik gerektirmeyen bir oyun ama pc çok yüksek...
  3. J

Yardım Araç için fiyat performans elektrik süpürgesi önerisi

Arkadaşlar herkese merhaba; Aracım için güçlü ve aynı zamanda sağlam bir f/p ürünü süpürge arıyorum şarjlı yada kablolu farketmez çok araştırdım çok kafam karıştı varmı önerebileceğiniz bir model? Şimdiden teşekkür ederim
  4. J

Soru TCL Bluetooth kulaklık youtube ses gelmeme sorunu

Arkadaşlar merhaba; Tcl marka Bluetooth kulaklığım telefonun tüm diğer uygulamalarında ve aramada ses geliyor ama youtubeyi açında kulaklığa ses gelmiyor direk telefona veriyor sesi bunun sebebi nedir bilen var mı yardımcı olabilecek?
  5. J

İphone Bluetooth açılıyor ama wifi simgesi açılmıyor

Arkadaşlar merhaba; Bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var eşimin iphone 7 sinde wifi simgesi pasif durumda gözüküyor açamıyoruz tıklanmıyor bile, biraz araştırdım wifi entegrasyonu ile alakalı ve yazılımsal değil lehim kopması ile alakalı olduğunu anladım ama işin garip olan kısmı şu; wifi...
  6. J

Soru Arama Yaparken Arama Çalma, Uyarı Sesi Gelmiyor

Arkadaşlar merhaba; İnternette baya araştırdım ama bulamadım bilen varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim. Ben eşimi aradığım zaman arama sesi gelmiyor, yani aramaya basıyorum kulağıma götürüyorum normalde belli aralıklarla çalma sesi gelir ya o gelmiyor direk sesi geliyor açtığı zaman ve bitek...
  7. J

Valheim açık dünya serveri yapılacak mı?

Merhaba arkadaşlar; Ben kısa bir süredir valheim oyununu oynuyorum arkadaşımla birlikte, benim öğrenmek istediğim şu valheim oyunu oda kurularak 10 kişi ile girilen bir oyun ya bunun açık dünya serveri olacak mı? Yani world of warcraft yada Knight online gibi herkesin birarada oldğu bir servere...
  8. J

Pubg Payload Nasıl kurulur?

Arkadaşlar facebookta denk geldim adam pubg oynuyor ama ne emülatöre benziyor nede orjinal pc sürümüne benziyor adam yabancıydı sordum pubg payload dedi girdim sitesine indirdim apk dosyası olarak indirdi ne kurabiliyorum ne birşey nasıl kurabilirim bu pubg payload 2.0 ı yardımcı olabilirseniz...
  9. J

Dosyayı setup dosyası olarak açamıyorum! 'exe' Dosyaları açılmıyor!

Merhaba; pubg nin payload sürümünü sitesinden indirdim sonra yanlışlıkla farklı aç yaptım daha sonrasında düzelmedi bir türlü, exe dosyasına dönüştüremiyorum silip tekrar yükledim ama yine aynı farklı aç denedim olmadı nette araştırdım bi türlü çare bulamadım bu sefer indirdiğim diğer setup...
  10. J

Youtube hesabım askıya alındı!

Merhaba arkadaşlar; Sadece müzik dinlemek ve video izlemek için giriş yaptığım ve neredeyse hiç yorum yazmadığım yazdıysam da hiçbir şekilde küfür, şiddet, cinsellik vs gibi unsurlar içermeyen youtube hesabım bir anda askıya alındı, ne takipçim nede paylaştığım bir video vardı youtube neden...
  11. J

Radeon software oyunlarda ekran kartını görmüyor

Merhaba arkadaşlar: Amd ekran kartı sürücüsü olan radeonun uygulamasına girdiğim zaman oyunlara tıkladığımda ekran kartını pc görmüyor, yani uygulamada cs go ya tıkladığım zaman ekran kartı altta gözükmüyor ekte fotosunu paylaşıyorum, oyunlarda fps cok dusuk alıyorum ekran kartı rx580 8gb, pc...
  12. J

World of Warcraft Alternatif Server Var Mı?

Arkadaşlar merhaba; Uzun bir sıkılma döneminden sonra wow un battle for azeroth sürümünü kendi sitesinden indirdim fakat üyelik ücretlerini gördüğümde göz bebeğim yerlerinden çıktı diyebilirim :) Benim sorum şu alternatif ücretsiz oynayabileceğimiz pvp serverları var mıdır varsa bunu nasıl...
  13. J

PUBG Gameloop Emülatör Kasma Sorunu(2020)

Merhaba Arkadaşlar; Benim sorunum PUBG Gameloop emülatör kasma sorununu bir türlü çözememiş olmam, akabinde en son konu açma gereği duydum. Bilgisayarım Monster Abra A7- i5-16gb ram-256 gb ssd- 1tb hdd- 4 b gtx 1050 ekran kartı var ama ne yaptıysam kasma sorununu çözemedim sebebi nedir acaba?
  14. J

Wifi geçerli bir ip yapılandırmasına sahip değil

Arkadaşlar google da aratmama rağmen herşeyi yaptım fakat bi türlü bu sorunu çözemedim bilgisayar güncelleme yaptı kapandı açıldı ve internete bağlanıyor ama wifi açıklamasında "güvenli, bağlantı yok" yazıyor internet bi türlü gelmiyor bağlantı ayarlarına girdiğimde ise wifi geçerli bir ip...
  15. J

İnstagram bildirilere basınca foto gözükmüyor

Arkadaşlar benim bi sorunum var instagramda diyelim ki birinin fotosuna yorum yaptım sonra o kişi benim yorumuma cevap verdiğinde bildirim yani instagramdaki kalp şeklinin oraya düşüyor ama eskiden tıkladığımda foto açılır yani yorum yaptığım fpto açılır altında da yaptığım yorum gözükürdü...
  16. J

Monster abra a7 v7.3.2 pubg sorunu

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba bir yıl kadar önxe aldığım monster notebook pubg de çok kasıyor yani anlayamadığım bir biçimde bazı yerlerde müthiş kasma sorunu yaşıyorum özellikle şehir içleri ve redzone larda, sistem özelliklerimi yazıcam sorun nedir bilen biri yardımcı olablir mi? Birde...
  17. J

Samsung galaxy s9 ile Honor Play 64 GB karşılaştırdım Sizce ?

Arkadaşlar merhaba bir konuda yardımınıza ihtiyacım var Honorun play modeli ile samsung s9 u karşılaştırdım özellikler hemen hemen kafa kafaya belkı kamera olarak s9 bıraz daha ıyı bıde çözünürlük olarak daha iyi ama fiyat olarak honor her turlu daha ıyı tamam honor oyun telefonu ama samsungda...
  18. J

Laptop internete bağlanınca tüm internet yavaşlıyor

Herkese merhaba, ben yeni dizüstü bilgisayar aldım 3 aylık ücretsiz eset nod32 antivirüs programıda yanında ücretsiz key olarak geldi, bilgisayarı 3 aydır kullanıyorum daha dün birşey yoktu bugün bilgisayar ne internet sayfalarını açıyor , açsa bile çok yavaş 2-3 kere tekrarlamam gerekiyor(sayfa...
  19. J

GTA V aktivasyon kodu

Arkadaşlar merhaba ben torrentten gta5 i indirdim ama aktivasyon kodu istiyor yokmudur bunun bi hal çaresi orjinal cd si çok pahalı herkes mi orjinal satın alıyor nasıl bi çözüm bulabilirim yardım edebilecek biri var mı
  20. J

Fiyat performans ürünü laptop tavsiyesi

Arkadaşlar şöyle ki ben çok fazla anlamam bilgisayar özelliklerinden felan ama uzun zamandır okuyorum sağdan soldan baktığım kadarı ile karar vermeye çalışıyorum ama bi laptop alıcam bir türlü karar veremedim size durumumu anlatayım öncelikle bütçem 1500 ile 2200 civarı arasında, asus almaya...