Arama sonuçlarınız

1. Arizona igolası

S20 FE’nin ekranı kavisli mi?

Arkadaşlar S20 FE almayı düşünüyorum ancak kavisli ekran istemiyorum, fotoğraflardan anlayamadım. Ekranı kavisli mi acaba?
  2. Arizona igolası

Metro 2033 Redux oyundan atıyor

Arkadaşlar Steam üzerinden indirimdeyken metro 2033 Redux alayım dedim. Önce oyunçeviri'den Türkçe yama kurdum ve giriş yaptım. Oyunda hiçbir sorun yoktu 6 saat civarı oynadıktan sonra bir göreve geldim. Çocuğu kurtarıyorduk ve yeni bölüm başlıyordu ancak tam bölüm başlarken beni tak diye hiç...
  3. Arizona igolası

Dokunmatik çalışmıyor

Dün akşam uygulamadan uygulamaya geçerken yanlışlıkla güç tuşuna bastım. Neyse sonra tekrar telefonu açtığımda dokunmatik çalışmıyordu. Düzelir dedim yattım ama sabah oldu hala çalışmıyor telefonu kapatıp açmak istiyorum onun içinde dokunmatiğin çalışması lazım. Şuan tek çare olarak şarjının...
  4. Arizona igolası

Klavye ve Mouse Donma Problemi

Hocam bilgisayarda hiç sistemi yavaşlatacak bir şey yok. Ama bazen mouse 4-5 saniyeliğine donup geliyor ve bazen de klavye ve mouse beraber donuyor ve restarttan başka hiçbir çare kalmıyor çünkü ikisi beraber donunca daha geri gelmiyor, sorun nedir?
  5. Arizona igolası

Hangi Organınızı Daha Çok Seviyorsunuz ?

Ben Böbrek diyorum, sana selam burak.
  6. Arizona igolası

60 Liraya Sessiz Mouse

5 yıllık emektar mouse dün bozuldu , yenisi lazım. Bi mouse lazım . Ses çıkarmayan , 60 tl altı olsun .Şimdiden teşekkürler. ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bu arada Oyun oynarken Kullanabilceğim bi mouse
  7. Arizona igolası

Mouse arada sırada 2-3 saniyeliğine donuyor.

Arkadaşlar Microsoft Basic optical mouse 2.0 kullanıyorum ve arada sırada 2-3 saniyeliğine donup geri geliyor. Bu son zamanlarda çok olmaya başladı , cevaplarsanız sevinirim.
  8. Arizona igolası

Ac 2 deluxe edition ve türkçe yama

Arkadaşlar steamdan ac 2 deluxe edition aldım. Normal ac 2 türkçe yaması bunda çalışırmı ? Lütfen cevap yazın. Şimdiden teşekkürler.