Arama sonuçlarınız

1. HabilBey

Windows 7 format sonrası teknik sorunlar

Windows 10 yüklü bilgisayarıma iso dosyası ve rufus ile bir güzel Windows 7 kurdum. Oldu da. Windows 7 açıldı. Geriye bir tek sürücüleri güncelleyip kullanmak kalmıştı. Internet Explorer vardı, yerine Opera Browser indirmek istedim. Kurulum dosyasını açıp çalıştırdığım anda ekran gitti. Ben de...
  2. HabilBey

Ücretsiz Online Nasıl Oynarım?

Malum karantina var biz de şöyle 4 kişi Minecraft Survival başlamak istiyoruz ama her şey ücretsiz olması gerek. Hamachi denedik yapamadık şu işin aslını anlatabilir misiniz ya? Bi de aternos gibi uzun sıra beklenen sitelerle uğraşmak istemiyoruz. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim :)
  3. HabilBey

Sorunumun Fotoğrafı Ektedir:

Metin2'yi Gameforge Client üzerinden açtığımda bu çıkıyor. Oyuna giremiyorum, nasıl düzeltebilirim eskiden giriyordum? 1586022168
  4. HabilBey

Belleğimi kullanamıyorum.

Başka bilgisayarlarda flash belleğim açılıp kullanılabilse de benim bilgisayarımda açılmıyor. Nasıl açabilirim? RunDLL başlığı altında ^&&&^^&^&&&&^^&^^^^^&&&&&& falan diye giden bir sey var. Belirtilen modül bulunamadı diyor. Fotoğraf da atamıyorum sunucunun işleyemeyeceğini söylüyor...
  5. HabilBey

VPN kurmak

VPN uygulaması indirmek yerine kendim telefona kurmak istiyorum. Bunu başarabilir miyim ? Ve başarabilirsem kutuları nasıl doldurmalıyım?
  6. HabilBey

Ekran kapandı bir daha da açamadım.

Samsung A50, %40 şarjı vardı. Whatsapp'tan mesaj geldi, anında ekranı kapandı. Ne olduğunu anlayamadım. Reboot denedim, olmuyor. Şarja taktım dolmuyor. Açma kapama tuşuna basılı tutmayı denedim olmuyor. Sabahtan beri oynuyorum telefonla hiçbir şey olmadı şimdi ne oldu anlayamıyorum ki...
  7. HabilBey

Ana ekran tuşu

Bugün aldığım için aşırı cahilim bu konuda. Telefonda aşağıdaki tuşlar artık yok. Düz çizgiler var. Nasıl düzelteceğimi bilenler var mı? Şu geri tuşu, ana ekran tuşu ve açık uygulamaları gördüğümüz tuşların olduğu yerden bahsediyorum.