Arama sonuçlarınız

1. furkantr55

Ekran kartı 6 lı pin kablo

Dostlar benim şuan ki bilgisayarım da ekran kartı işlemcinin içinde olan kötü sistemlerden elimde ekran kartı amd radeon hd 4850 var ve bunu bilgisayarıma takmam lazım ancak güç kaynağından ekran kartına takmak için 6 lı pin kablo yok. Denedim ancak ekran kartı çalışmadı kablosu olmayınca...
  2. furkantr55

Huawei p smart 2019

Dostlar ablam için telefon alıcaz ve ben huawei p smart 2019 almak istiyorum ancak bu Android konusunda kafam karışıyor telefon da şuan Android var onu biliyorum ancak yeni işletim sistemi bu telefona gelicek mi ya da şöyle diyim instagram WhatsApp filan kullanılabilecek mi yeni sistem de ablam...
  3. furkantr55

Münazara- Memleketin kalkınmasında endüstri mi etkili yoksa tarım mı?

Arkadaşlar okulumuzda sınıflar arası münazara oluyor . Bizim konumuz memleketin kalkınmasında tarım önemlidir olucak . her sınıftan 3 kişi olucak ve bizim sınıftan da bir ben 2 de kız katılıyor her birimiz 4 dk konuşma yapıcaz ve juri de bunları oylıcak. Sizce kazanmak için nasıl şeyler...
  4. furkantr55

Huawei P smart a emui 9.0 Gelecek mi ?

Dostlar p smart ın çinde ki versiyonu Huawei Enjoy 7S emui 9.0 beta programına girmiş acaba p smart a da emui 9.0 gelir mi ?
  5. furkantr55

İnstagram fotoğraf sayfası isim önerisi istiyorum !!

Dostlar ben instagram da kendi çapımca çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum. Normalde kendi hesabımda paylaşıyordum ama bir sayfa açmayı düşünüyorum bu sayfaya nasıl bir isim bulabilirim isim önerir misiniz ? Not: Manzara fotoğrafları çekiyorum ve "adım_photograpy" gibi klasik bir isim...
  6. furkantr55

ShiftDelete.net ana sayfası bende bozuldu sanırım

---- Mesajlar birleştirildi ---- Dostlar ana sayfa böyle gözüküyor normalde 'facebook yapay zeka ortaklığı kurdu' haberi altında haberlerin sayfa sayılar olurdu ?
  7. furkantr55

Telefon işlemcileri !

Dostlar sizce ortalama güzel bir performans almak için işlemci kaç GHz olması lazım ? 2.0 GHz ve 2.2 GHz nasıldır iyi midir ?
  8. furkantr55

1500 tl telefon önerisi

1500 tl civarında telefon almak istiyorum. Telefondan beklentilerim: kamerası ideal olsun performansı ve bataryası iyi olsun tasarımı güzel olsun (tabi fiyatına göre) Aklımda ki modeller şunlar : Huawei p smart, Honor 9 lite, Honor 7x Sizin başka tercihleriniz var mı ?
  9. furkantr55

Bi miktar para verseler nasıl değerlendirirsin ?

Şu anda elinize 10.000 tl verseler nasıl değerlerdirirsiniz ? Neler yaparsınız ?
  10. furkantr55

One plus 6 çentik le ilgili

One plus 6 nın sızdırılan tasarımından çok rahatsızlık duyan müşteriler one plus şirketine çokça geri dönüş yaptığı için one plus şirketi one plus 6 da çentiği kaldırabilirmiş ? Sizce kaldırırlar mı kaldırırsalar kötü mü olur ?
  11. furkantr55

Kamerama kablo lazım ama kablo ismini bilmiyorum

Bende sony cyber shot dsc w550 fotoğraf kamerası var kamera da fotoğraflarım var onları almak istiyorum ama bu kablodan bende yok bu kablonun adı nedir ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bu kablo oluyor mu ?
  12. furkantr55

One Plus 6 sizce nasıl olmuş ?

Sizce One Plus 6 sizce nasıl olmuş ? 6T gelir mi gelirse ne zaman gelir ? Fiyatı sizce iyi mi ?
  13. furkantr55

Arkadaşlar one plus 5t almak istiyorum

Arkadaşlar one plus 5t almak istiyorum aranızda one plus 5 veya 5t kullananlar çektikleri fotoğrafları atabilirler mi ?
  14. furkantr55

Arkadaşlar benim 1,2 tane icad fikrim var bunları nasıl, nerede kullanabilirim ?

Arkadaşlar benim 1,2 tane icad fikrim var bunları nasıl, nerede kullanabilirim ? Bu icad fikirlerimi nasıl hayata geçirebilirim kimlerle konuşmalıyım ? Nerelere başvurmalıyım Yaşım 14 acaba kabul ederler mi ?
  15. furkantr55

Yazın çalışmak istiyorum nerelerde çalışırsam iyi para kazanabilirim ?

Merhaba ben 14 yaşındayım ama 16 yaşında falan gösteriyorum ve yazın bir işte çalışmak istiyorum kendime telefon almak için nerelerde çalışırsam güzel para verirler ?
  16. furkantr55

Bu site güvenli bağlantı sağlamıyor hatası

Arkadaşlar Bu site güvenli bağlantı sağlamıyor hatasını alıyorum 2 gündür sadece facebook a girerken veriyor bu hatayı ne yapmam lazım ?
  17. furkantr55

One plus 5t nin sar değeri hakkında

Abilerim kardeşlerim benim almak istediğim telefon one plus 5t fakat sar değeri çok yüksek olduğu söyleniyor sizce sağlığa bi zararı olur mu ? (Sar değeri :1.680 W/kg (Baş) 1.710 W/kg (Vücut)