Arama sonuçlarınız

1. furkantr55

Huawei p Smart 2018 EMUİ 10 Alır mı

Bende de p smart 2018 var ama alır mı bilemiyorum şimdi bile kasıyor uygulama aralarında bence gelmez.
  2. furkantr55

Ekran kartı 6 lı pin kablo

sağol
  3. furkantr55

Benim sormak istediğim şu, eğer bu dediğim 6 pinli kablodan alınca onu nereye takıcam güç kaynağına takacak halim yok
  4. furkantr55

Anakartım bu dediğin S-ATA kabolsunu nereye takmam lazım ?
  5. furkantr55

Dostlar benim şuan ki bilgisayarım da ekran kartı işlemcinin içinde olan kötü sistemlerden elimde ekran kartı amd radeon hd 4850 var ve bunu bilgisayarıma takmam lazım ancak güç kaynağından ekran kartına takmak için 6 lı pin kablo yok. Denedim ancak ekran kartı çalışmadı kablosu olmayınca...
  6. furkantr55

Huawei p smart 2019

A20 almaya karar verdik onu aldık o da iyi fena değil
  7. furkantr55

Huawei p smart 2019

Samsun A20 var ama hiç istemiyorum çünkü ekranı hd+ ve işlemcisi kötü 1562967623 Eğer instagram de wp de sıkıntı çıkmıcak ise p smart alıcam
  8. furkantr55

Huawei p smart 2019

Ama işte Android kısmında sıkıntı olur diye düşünüyorum yeni işletim sistemi gelicek mi bu telefona gelicekse instagram wp gibi şeyler çalışacak mı bir sürü haber çıktı kafam karıştı?
  9. furkantr55

Huawei p smart 2019

Turkcell ya da Vodafone dan hat üstüne taksitle alıcaz en fazla 1800 1900 diyebilirim en fazla o da
  10. furkantr55

Huawei p smart 2019

Dostlar ablam için telefon alıcaz ve ben huawei p smart 2019 almak istiyorum ancak bu Android konusunda kafam karışıyor telefon da şuan Android var onu biliyorum ancak yeni işletim sistemi bu telefona gelicek mi ya da şöyle diyim instagram WhatsApp filan kullanılabilecek mi yeni sistem de ablam...
  11. furkantr55

Münazara- Memleketin kalkınmasında endüstri mi etkili yoksa tarım mı?

Doğru bizimkiler daha lezzetli . Şöyle desem olur mu acaba yanlış bilgi mi olur gerçi hoca çok dikkate alır mı bilmem ama şöyle demeyi düşünüyorum : 'hollanda dünyanın en büyük domates üreticilerinden ama bunu doğal yollarla değil sera ile yaptığından dolayı domatesi ihracat yapamıyor çünkü...
  12. furkantr55

aklında fikir veya başka bir şey varsa rica etsem paylaşır mısın ?
  13. furkantr55

çok haklısınız hocam önemli olan puan alabileceğim şeyler söylemek, bulmak
  14. furkantr55

teşekkür ederim dikkate alacağım
  15. furkantr55

Arkadaşlar okulumuzda sınıflar arası münazara oluyor . Bizim konumuz memleketin kalkınmasında tarım önemlidir olucak . her sınıftan 3 kişi olucak ve bizim sınıftan da bir ben 2 de kız katılıyor her birimiz 4 dk konuşma yapıcaz ve juri de bunları oylıcak. Sizce kazanmak için nasıl şeyler...
  16. furkantr55

Huawei P smart a emui 9.0 Gelecek mi ?

nereden böyle bir kanıya vardınız merak ettim ?
  17. furkantr55

Huawei P smart a emui 9.0 Gelecek mi ?

Dostlar p smart ın çinde ki versiyonu Huawei Enjoy 7S emui 9.0 beta programına girmiş acaba p smart a da emui 9.0 gelir mi ?
  18. furkantr55

İnstagram fotoğraf sayfası isim önerisi istiyorum !!

bakıcam mutlaka yardımın için teşekkürler ---- Mesajlar birleştirildi ---- ismi şuan için vergili_photoghraphy yaptım bakalım yine de sağol
  19. furkantr55

İnstagram fotoğraf sayfası isim önerisi istiyorum !!

Dostlar ben instagram da kendi çapımca çektiğim fotoğrafları paylaşıyorum. Normalde kendi hesabımda paylaşıyordum ama bir sayfa açmayı düşünüyorum bu sayfaya nasıl bir isim bulabilirim isim önerir misiniz ? Not: Manzara fotoğrafları çekiyorum ve "adım_photograpy" gibi klasik bir isim...
  20. furkantr55

ShiftDelete.net ana sayfası bende bozuldu sanırım

Tarayıcıyı silip yüklesem düzelir mi acaba
  21. furkantr55

Opera kullanıyorum
  22. furkantr55

---- Mesajlar birleştirildi ---- Dostlar ana sayfa böyle gözüküyor normalde 'facebook yapay zeka ortaklığı kurdu' haberi altında haberlerin sayfa sayılar olurdu ?
  23. furkantr55

1500 tl telefon önerisi

bence en az 1800 tl
  24. furkantr55

1500 tl telefon önerisi

bence 2000 den aşağı olmaz 4/64 gb modeli
  25. furkantr55

Telefon işlemcileri !

14 nm nasıldır ?
  26. furkantr55

Telefon işlemcileri !

Dostlar sizce ortalama güzel bir performans almak için işlemci kaç GHz olması lazım ? 2.0 GHz ve 2.2 GHz nasıldır iyi midir ?
  27. furkantr55

1500 tl telefon önerisi

sadece kur üzerinden hesaplanınca yani vergi filan konmadan ki fiyatı 1500 civarı vergiler ile 2200 tl yi bulucak :(
  28. furkantr55

1500 tl telefon önerisi

Mi a2 'nin fiyatı beni çok üzdü doğrusu ben biraz daha ucuz beklerdim
  29. furkantr55

1500 tl telefon önerisi

bende mi a2 düşündüm ama bakıcaz
  30. furkantr55

1500 tl telefon önerisi

bende aynı şekilde düşünüyorum ama aklım hep honor 7x ve 9 lite' da kalıyor ---- Mesajlar birleştirildi ---- Moto z düşünmüyorum
  31. furkantr55

1500 tl telefon önerisi

1500 tl civarında telefon almak istiyorum. Telefondan beklentilerim: kamerası ideal olsun performansı ve bataryası iyi olsun tasarımı güzel olsun (tabi fiyatına göre) Aklımda ki modeller şunlar : Huawei p smart, Honor 9 lite, Honor 7x Sizin başka tercihleriniz var mı ?
  32. furkantr55

Spigen kılıf hediyeli SDN Cevaplıyor #147

ABİ İYİ YAYINLAR YAKIN ZAMAN DA TELEFON ALICAM HUAWEİ P SMART MI ? HONOR 9 LİTE MI ? HONOR 7X Mİ ? 1500 TL YE BAŞKA TELEFON ÖNERİRMİSİNİZ ?
  33. furkantr55

ABİ İYİ YAYINLAR YAKIN ZAMAN DA TELEFON ALICAM HUAWEİ P SMART MI ? HONOR 9 LİTE MI ? HONOR 7X Mİ ? 1500 TL YE BAŞKA TELEFON ÖNERİRMİSİNİZ ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- ABİ İYİ YAYINLAR YAKIN ZAMAN DA TELEFON ALICAM HUAWEİ P SMART MI ? HONOR 9 LİTE MI ? HONOR 7X Mİ ? 1500 TL YE BAŞKA...
  34. furkantr55

ABİ İYİ YAYINLAR YAKIN ZAMAN DA TELEFON ALICAM HUAWEİ P SMART MI ? HONOR 9 LİTE MI ? HONOR 7X Mİ ? 1500 TL YE BAŞKA TELEFON ÖNERİRMİSİNİZ ?
  35. furkantr55

ABİ İYİ YAYINLAR YAKIN ZAMAN DA TELEFON ALICAM HUAWEİ P SMART MI ? HONOR 9 LİTE MI ? HONOR 7X Mİ ? 1500 TL YE BAŞKA TELEFON ÖNERİRMİSİNİZ ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- ABİ İYİ YAYINLAR YAKIN ZAMAN DA TELEFON ALICAM HUAWEİ P SMART MI ? HONOR 9 LİTE MI ? HONOR 7X Mİ ? 1500 TL YE BAŞKA...
  36. furkantr55

37. furkantr55

38. furkantr55

39. furkantr55

40. furkantr55

41. furkantr55

42. furkantr55

43. furkantr55

44. furkantr55

45. furkantr55

46. furkantr55

47. furkantr55

HUAWEİ P SMART MI ? HONOR 9 LİTE MI ? HONOR 7X Mİ ?
  48. furkantr55

huawei p smart mi honor 9 lite mi honor 7x ?
  49. furkantr55

huawei p smart mi honor 9 lite mi honor 7x ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- huawei p smart mi honor 9 lite mi honor 7x ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- huawei p smart mi honor 9 lite mi honor 7x ?
  50. furkantr55

huawei p smart mi honor 9 lite ve honor 7x ?
  51. furkantr55

huawei p smart vs honor 9 lite vs honor 7x ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- huawei p smart mi honor 9 lite ve honor 7x ?
  52. furkantr55

Honor 10'un En Sevdiğin Özelliğini Yaz, Hediyeyi Kap!

Çok makul fiyatlara mükemmel özellikler sunması ---- Mesajlar birleştirildi ---- Çok makul fiyatlara mükemmel özellikler sunması
  53. furkantr55

Söyle Rahatla

Artık bu ülkede yaşamak istemiyorum :(
  54. furkantr55

Xiaomi Mi 8 Türkiye fiyatı belli oldu (!)

Yurt dışı fiyatına göre çok fazla artış var ah bu vergilerin gözü kör olsun !
  55. furkantr55

Aziz Yıldırım Alex'i Geri Getireceğini İma Etti!

Başkan aziz yıldırım olursa şampiyon olmak çok zor
  56. furkantr55

Aziz Yıldırım Alex'i Geri Getireceğini İma Etti!

Abicim adam fenerbahçeyi batırdı kaç senedir kazanamıyoruz takımdan soğudum artık bıraksın takımı da bi takım kendini toplasa
  57. furkantr55

1000-1500 Arası Telefon Önerisi

P smart
  58. furkantr55

Mate 10 – OP 5T – U 11 – Zenfone 5

Bende mate 10 ile op 5t arasında kaldım
  59. furkantr55

Soruları da alın gelin! Hediyeli canlı yayın! SDN Cevaplıyor!

Abi sizce one plus 5t mi daha iyi mate 10 (ithaalatçı garantili) mı ? Kamera benim için önemli !!
  60. furkantr55

Abi sizce one plus 5t mi daha iyi mate 10 (ithaalatçı garantili) mı ? Kamera benim için önemli !! ---- Mesajlar birleştirildi ---- Abi sizce one plus 5t mi daha iyi mate 10 (ithaalatçı garantili) mı ? Kamera benim için önemli !! ---- Mesajlar birleştirildi ---- Abi sizce one plus 5t mi daha...
  61. furkantr55

Abi sizce one plus 5t mi daha iyi mate 10 (ithaalatçı garantili) mı ? Kamera benim için önemli !!
  62. furkantr55

63. furkantr55

64. furkantr55

65. furkantr55

66. furkantr55

67. furkantr55

Bi miktar para verseler nasıl değerlendirirsin ?

Hadi o zaman limiti 25.000 tl yaptık bu para ile neler yaparsınız ?
  68. furkantr55

onu bizde biliyoruz fakat hayal kurmak parayla değil
  69. furkantr55

Şu anda elinize 10.000 tl verseler nasıl değerlerdirirsiniz ? Neler yaparsınız ?
  70. furkantr55

Max 2200 telefon yazın alınacak

bende yazın telefon alıcam ve bende op 5T düşünüyorum 6 gb ram ile 8 gb ram arasında çok fark yok bence 6 gb ram hayli hayli yeter
  71. furkantr55

1500-2000 TL arası alınabilecek en iyi telefon

Mate 10 lite ---- Mesajlar birleştirildi ---- p smart la mate 10 lite işlemcileri aynı fakat p smart 1450 tl mate 10 lite 1700 tl
  72. furkantr55

One plus 6 çentik le ilgili

zaten öyle yaptılar çentiği kapatıp açabiliyorsunuz geçenlerde açıkladılar
  73. furkantr55

H1Z1 Steamda Ücretsiz!

sürekli bizde mi kalıyor
  74. furkantr55

Yeni telefon almak istiyorum ama karar veremiyorum

One plus 5T öneriyorum
  75. furkantr55

Söyle Rahatla

Türkiye de en büyük 2 sorun 1- Adalet sistemi 2-Eğitim sistemi
  76. furkantr55

3000-4000 TL arasında telefon önerisi (Bu yık çıkacak yeni telefonlarda olabilir)

One plus 6 çıkacak onu alabilirsin ---- Mesajlar birleştirildi ---- mi 7 çıkıcak onu alabilirsin ---- Mesajlar birleştirildi ---- huawei mate 10 pro olabilir ---- Mesajlar birleştirildi ---- Note 8 ve s8 plus olabilir
  77. furkantr55

bende yazın telefon almayı düşünüyorum fakat one plus 6 da ki çentik beni rahatsız etmiyor
  78. furkantr55

One plus 6 nın sızdırılan tasarımından çok rahatsızlık duyan müşteriler one plus şirketine çokça geri dönüş yaptığı için one plus şirketi one plus 6 da çentiği kaldırabilirmiş ? Sizce kaldırırlar mı kaldırırsalar kötü mü olur ?
  79. furkantr55

Mi6 ve OnePlus 5T

Bende one plus 5T yi öneririm
  80. furkantr55

4500-5200 tl ile telefon tavsiyesi.

Huawei p20 nin satışa çıkmasını bekleyebilirsin ---- Mesajlar birleştirildi ---- eğer ios seviyorsan iphone 8 plus da alabilirsin ---- Mesajlar birleştirildi ---- samsung s9 plus da alabilirsin
  81. furkantr55

3500 TL Telefon Önerisi

Huawei mate 10 pro ve ya note 8
  82. furkantr55

Çevik Kuvvet Olmak İçin Vücudumu Nasıl Geliştirebilirim?

bol bol protein alman lazım
  83. furkantr55

iPhone 8 plus mı mate 10 pro mu

ikisinden de pişman olmassın ama sanırım bende 8 plus alırdım
  84. furkantr55

Kamerama kablo lazım ama kablo ismini bilmiyorum

ikisi de aynı gibi ben satıcıyor sordum cevap bekliyorum size de çok teşekkür ediyorum allah razı olsun
  85. furkantr55

Çevik Kuvvet Olmak İçin Vücudumu Nasıl Geliştirebilirim?

Öncelikle yaşın biraz erken ama şimdiden spor yapmaya başla yavaş yavaş sağlıklı bir şekilde kilo almaya başla zamanla fitnessa başla orada zaten vücudunu toparlarsın
  86. furkantr55

Bu kabloyu ucuza nereden bulabilirim bi bilginiz var mı ?
  87. furkantr55

40 tl çok değil mi ya bi kablo için :( ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bu kablo oluyor mu ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- galiba bunlar oluyor
  88. furkantr55

açılmıyor bağlantı linkleri ---- Mesajlar birleştirildi ---- valla tam bilmiyorum ama micro usb den daha küçük
  89. furkantr55

Huwai mate 10 pro one plus 5t

Kamera da performans istiyorsan bu iki telefondan mate 10 pro yu al derim (Şahsımca: Huawei kamera konusunda rakipsiz)
  90. furkantr55

GM8 vs GM5 Plus

İlla ikisinden birini alacaksa tabi ki de Gm 8
  91. furkantr55

Bende sony cyber shot dsc w550 fotoğraf kamerası var kamera da fotoğraflarım var onları almak istiyorum ama bu kablodan bende yok bu kablonun adı nedir ? ---- Mesajlar birleştirildi ---- ---- Mesajlar birleştirildi ---- Bu kablo oluyor mu ?
  92. furkantr55

iPhone 8 plus mı mate 10 pro mu

Kamera konusunda pro modu kullanabilirsen mate 10 pro derim ama otomatik modda fotoğraflar çekeceksen kullanım rahatlığı istiyorsan 8 plus derim genel olarak andriod seviyorsan mate 10 pro ios seviyorsan 8 plus al
  93. furkantr55

Samsung S9+ vs Huawei P20 Pro

P20 pro ---- Mesajlar birleştirildi ---- Kamera konusunda s9+ p20 pro nun yanına bile yaklaşamaz
  94. furkantr55

1500 2000 tl arası telefon önerisi

2100 tl ye filan one plus 5 veya üstüne 200 tl daha koyup 5T alabilirsin
  95. furkantr55

One Plus 6 sizce nasıl olmuş ?

Az kalmış :D
  96. furkantr55

op 6 çıktın'tan sonra 6T diye bir model çıkar mı demek istedim yani
  97. furkantr55

Sizce One Plus 6 sizce nasıl olmuş ? 6T gelir mi gelirse ne zaman gelir ? Fiyatı sizce iyi mi ?
  98. furkantr55

Arkadaşlar one plus 5t almak istiyorum

Teşekkürler
  99. furkantr55

Arkadaşlar one plus 5t almak istiyorum

Arkadaşlar one plus 5t almak istiyorum aranızda one plus 5 veya 5t kullananlar çektikleri fotoğrafları atabilirler mi ?
  100. furkantr55

2000 tl civarında çerçevesiz telefon var mı??

One plus al kafan rahat olsun kamerası da iyi
  101. furkantr55

bence o fiyata G6 alınmaz çünkü snapdragon 821 kullanıyor daha iyi seçenekler var
  102. furkantr55

2200 tl ye One plus 5T al derim
  103. furkantr55

Arkadaşlar benim 1,2 tane icad fikrim var bunları nasıl, nerede kullanabilirim ?

bir tanesi iett otobüsleriyele ilgili birisi ise türkiye de ki trafik sorunu ile ilgili (trafik sorununu yapay zeka kullanarak azaltmak istedim)
  104. furkantr55

Arkadaşlar benim 1,2 tane icad fikrim var bunları nasıl, nerede kullanabilirim ?

çok önemli şeyler değil ama hayatımızı kolaylaştırcak pratik çözümler diyelim :)
  105. furkantr55

Arkadaşlar benim 1,2 tane icad fikrim var bunları nasıl, nerede kullanabilirim ? Bu icad fikirlerimi nasıl hayata geçirebilirim kimlerle konuşmalıyım ? Nerelere başvurmalıyım Yaşım 14 acaba kabul ederler mi ?
  106. furkantr55

Yazın çalışmak istiyorum nerelerde çalışırsam iyi para kazanabilirim ?

Merhaba ben 14 yaşındayım ama 16 yaşında falan gösteriyorum ve yazın bir işte çalışmak istiyorum kendime telefon almak için nerelerde çalışırsam güzel para verirler ?
  107. furkantr55

Bu site güvenli bağlantı sağlamıyor hatası

Arkadaşlar Bu site güvenli bağlantı sağlamıyor hatasını alıyorum 2 gündür sadece facebook a girerken veriyor bu hatayı ne yapmam lazım ?
  108. furkantr55

İphone 6s plus mı , Iphone 7 mi ?

İphone 7 kamera ve batarya olarak daha iyi işlemci olarak da öyle
  109. furkantr55

Ne dinliyorsunuz?

Ezel -Geceler
  110. furkantr55

One plus 5t nin sar değeri hakkında

çok telefon görüşmesi yapmıyorum sadece internette felan gezerim daha çok
  111. furkantr55

One plus 5t nin sar değeri hakkında

Abilerim kardeşlerim benim almak istediğim telefon one plus 5t fakat sar değeri çok yüksek olduğu söyleniyor sizce sağlığa bi zararı olur mu ? (Sar değeri :1.680 W/kg (Baş) 1.710 W/kg (Vücut)
  112. furkantr55

Note 8 mi mate 10 pro mu ?

Eğer pro modda iyi fotoraflar çekebilirsen mate 10 pro da efsane fotoraflar çekebilirsin
  113. furkantr55

OnePlus 5 alınır mı?

Ülkemizde one plus 5 veya 5T xiaomi mi 6 kadar popüler olmadı sizce bunun nedeni nedir ? Birde mi 6 nın mı kamerası vs one plus 5 in kamerası mı ?
  114. furkantr55

OnePlus 5 alınır mı?

Telefonu yazın almayı düşünüyorum zaten o zamana kadar 5t daha da düşer benim de ilk isteğim 5t
  115. furkantr55

OnePlus 5 alınır mı?

op 5 bende almak istiyorum ama kamera konusunda endişelerim var kamerası nasıl kullanan var mı ?
  116. furkantr55

1100 1400 tl arasi telefon

Casper Via G1 plus şuan da hepsiburada.com 1400 tl
  117. furkantr55

2000TL - 3000 TL Arası Telefon Önerileri

one plus 5 öneririm