Arama sonuçlarınız

1. M

Öneri Etiket basmak için yazıcı önerisi

Merhaba, Bilgisayar kasaları, laptoplar, yazıcılar vb. elektronik cihazlara etiket üzerinde düzenleme yapacağım. Yapıştırınca da hani mümkün olduğunca sağlam olacak bir etiket basma cihazı arıyorum. Önerisi olan kullanan kişiler varsa desteklerini beklerim.
  2. M

Öneri 10.000 TL civarında akıllı saat önerisi

Yani almışken o kadar paraya çıkmışken iyisi kalitesi olsun istiyorum tabi.
  3. M

Öneri 10.000 TL civarında akıllı saat önerisi

Merhaba, Aklımda akıllı saat almak var onun için fiyat bandında baktığım da aşağıda ki 3 model arasındayım. Apple Watch SE 2 2023 40mm. Huawei Watch GT 4 siyah 46mm. Apple Watch series 9 41mm. Telefon olarak Apple iPhone SE 3. nesil kullanmaktayım. Series 9 biraz daha pahalı olduğu için SE 2 ve...
  4. M

Soru Silikonsuz kulak içi kulaklık önerisi

Merhaba önceden Soundpeats Air3 Deluxe Hs kullanıyordum. Mikrofonu dış ortam kafelerde çok iyi değildi. Makinede yıkandığı için artık çöp oldu. Bunun için de spor da günlük hayatta kullanacağım bir kulaklık almak istiyorum. Aklımda ve genel olarak belli sayıda var silikonsuz sayısı az olduğu...
  5. M

Öneri Yaşlılar için takip özellikli saat önerisi

Onlarda GPS yok LBS var ondan anlık nokta değil civari bir yer gösteriyor.
  6. M

Öneri Yaşlılar için takip özellikli saat önerisi

Merhaba, Babam için saat aramaktayım da GPS özelliği olan kayıp olduğunda nerede olduğunu tespit edebileceğim bir saat arayışındayım. Bu tip bir saat bilen var mıdır var ise modeli fiyatı linkini iletebilir misiniz?
  7. M

Soru Akıllı saat önerisi

Merhaba buldunuz mu bir model?
  8. M

Öneri Klavye ve Mouse önerisi

Fiyat olarak çok yüksekleri düşünmüyorum ikisi birlikte 1500 TL civarında olması yeterli çok oyuncu biri değilim ama klavye ve mouse kullanırken klavye de avuç içimin ucu yere değdiği için ağrıyor ve acıyor onun için pad desteği olan model düşünüyorum. ASUS ROG STRIX Scope modelindeki gibi bir...
  9. M

İkinci el telefon almak istiyorum Easy Cep gibi yenilenmiş telefon alan var mıdır?

Merhaba, İkinci el yenilenmiş telefon almayı düşünüyorum da Hepsiburada Teknosa EasyCep gibi yerlerden yenilenmiş 1 yıllık garantili telefon alan var mıdır? Öneri şikayet tavsiyelerini bekliyorum.
  10. M

Öneri 10.000 TL TV Önerisi

Merhaba, 8 bin ile 10,12 bin TL arasında Android TV önerisi olan var mıdır? Televizyonlar hakkında hiçbir bilgim yok konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım umuyorum teşekkürler.
  11. M

Öneri Uygun 15-20 GB internet tarife önerisi

Merhaba, Türk Telekom'dan yeni hat almayı düşünüyorum. Onun için tariflere baktım 150 TL 20 GB internetli bir tarife var ama 12 ay boyunca 40 TL hat bedeli ödeyecekmişim. İnternetten tarifelere bakıyorum hoş geldin 20 GB tarifesi var 150 TL yazıyor ama içeriğinde SIM kart için bir...
  12. M

Öneri 600-700 TL Kulak içi kulaklık önerisi

Arkadaşlar merhaba, Ben kulak içi bir kulaklık aramaktayım sizlerin önerisini tavsiyesini isteyeceğim. Olmasını istediğim özellikleri de aşağıya listeleyeceğim. 1.İos ile uyumlu 2.Kulak için ama silikonlu değil airpods tarzında olacak 3.Zoom toplantısı yada bir görüşmede sesimin kaliteli...
  13. M

Yardım iPhone 14 Pro için adaptör, kılıf ve ekran koruyucu önerisi

Çıkıntı çok olsun kamerayı korusun daha iyi olur.
  14. M

Teşekkürler.
  15. M

Aklımda orjinal almak var zaten asla şuan bile orjinal dışı kullanmıyorum şarj aletini de vermyior başkasına kullanması için. Set olarak da olabilir kılıf + koruyucu tarzında ama denk gelmedim hiç.
  16. M

Kılıf olarak aklımda olanlardan biri ama şuan kullandığım kılıfta düz bir şekilde de yanlarında tırtık gibi olan var mıdır bilmiyorum o daha iyi tutuş sağlar diye tahmin ettim.
  17. M

Merhaba, iPhone 14 Pro model telefon için adaptör olarak orijinal mi almak daha mantıklı yoksa mcdodo Baseus Spigen gibi markalar mı? Ayrıca telefon için hayalet ekran koruyucu ve tutuşu kolaylaştıran kılıfın kenarlarında tırtık benzeri tutarken kolaylık yaratan kılıflar var mıdır? Model link ne...
  18. M

iPhone 13 Pro vs iPhone 13 Pro Max vs iPhone 14 Pro 256 GB mı yoksa iPhone 14 Pro Max 128 GB mi alınır?

icloud kullanırım tabi de yine uzun düşününce 256 daha ideal gibi geliyor.
  19. M

iPhone 13 Pro vs iPhone 13 Pro Max vs iPhone 14 Pro 256 GB mı yoksa iPhone 14 Pro Max 128 GB mi alınır?

Arkadaşlar başlıkta da olduğu gibi iPhone 14 Pro için çok fazla sorun arıza haber çıkmakta. Arkadaşım 13 Pro al alacaksan diyor da bir de size sorayım aklımda 14 Pro 256 GB almak var yoksa 14 Pro Max 128 almak daha mı mantıklı?
  20. M

Yardım Çelik termos önerisi

Çay içerken kullanmak için 2.5 3 litre civarlarında uzun süre sıcak tutacak sağlam bir termos arıyorum.
  21. M

Soru iPhone 13 almak mantıklı mı?

Bitmiş galiba zaten başka satıcı çıkıyor linkte :)
  22. M

14 Pro bataryası kötü mü?
  23. M

şimdi fiyata baktım 14 plus 35 bin 14 pro 40 bin ona vereceğime biraz daha sıkarım dişimi 14 pro alırım ölene kadar gider heralde :)
  24. M

Düşüncem benim de içim gidiyor bir telefona 30 k vermekten yana değil ama ileride ki zamları düşününce iPhone 14 de ayrıca bir üç kağıtçılık yaptı Apple 14 ve 14 Plus'ta da işlemci olarak A16 koysa Pro'lar da çok ayrım yapıldı o kadar yapılmasa gözüm kapalı verirdim 35 zaten gözümden çıkmışken...
  25. M

Şu anda Xiaomi Mi Note 10 Lite kullanıyorum ve donma kasma gibi problemler yaşıyorum. Gün içerisinde çok fazla telefonla konuşuyorum. O nedenle bu takılmalar benim yavaşlamama sebep oluyor ve yeni bir telefon almışken iOS'u denemek istiyorum. Bir miktar param var gerisini ihtiyaç kredisi ile...
  26. M

Yardım Networkdeki yazıcıları görüntüleme nasıl yapılabilir?

Merhaba printların olduğu server var ordan otomatik kurulu bir kaçı bir kaçı da normal kullanıcılara manuel driver ile kurulu yazıcıların hepsi aynı tanımlı vlan aralığında. Toplam 50 adetten fazla olduğu için tek tek yapma seçeneği mantıklı değil ben hani göz önünde olsun toner bittiğinde...
  27. M

Yardım Networkdeki yazıcıları görüntüleme nasıl yapılabilir?

Merhaba, Networke bağlı yazıcıların ben toner ve kimin ne çıktı ne zaman gönderdiğini görmek istiyorum da ücretsiz böyle bir program var mıdır? Papercut views diye bir site var ücretsiz galiba ama detaylı göstermiyor galiba ücretsiz olduğu için kısıtlı.
  28. M

Yardım Spor ayakkabı önerisi

Merhaba, Gün için de 10 15 bin adım atmakta eğilip kalktığım için rahat bir ayakkabı arıyorum. Bundan önce skechers ayakkabı kullandım ilk başta tabanı çok güzel yumuşaktı ama sonrasında düz taban oldu ve rahatlığı gitti. Bundan dolayı bir ayakkabı aramaktayım yumuşak, esnek(tabanı kırılan...
  29. M

Yardım Hawk koltukların farkı ve alınır mı?

Evet ekstradan amacı ona göre olmadığı için konforlu denilemez. 1666165635 Benimde kafamda ki soru otururken ben rahat edemiyorum artık yatış moduna geçiyorum çok rahatsız koltukta oturduğum için. buda bilgisayar başında dururken zevk aldığım zamandan şimdi nefret eder gibi oldum ondan kaynaklı...
  30. M

Yardım Hawk koltukların farkı ve alınır mı?

Merhaba arkadaşlar, Oyuncu koltuğu almak istiyorum yıllardan belli Hawk markasında gözüm var. Hem kumaş olması hem de güzel gözükesinden kaynaklı çok beğeniyorum. Hawk fab v modelleri arasında renk dışında fark var mıdır? Bir de Hawk Future Gray modeli bulunmakta biraz daha pahalı kendisi onun...
  31. M

Yardım Projeksiyon cihazı önerisi

Merhaba çalıştığım yerde projeksiyon ihtiyacımız var bunun içinde ama projeksiyondan hiç anlamadığım için sizlere sormak istedim. Bir projeksiyonda nelere dikkat etmek gerek hiç bilmiyorum onu da bilen olursa yazarsa çok sevinirim. https://www.epey.com/projeksiyon-makinesi/casio-xj-v2.html...
  32. M

Yardım Oyunu ikinci ekran da açma olabiliyor mu?

Arkadaşlar, AMD de oyunu seçtiğinde ekran seçebiliyordun hangi ekran da açılmasını istersen onu seçiyordun. NVIDIA ekran kartı var ana ekranda oyun açıkken diğer oyunu ikinci ekran da açmak istiyorum ama bulamadım var mıdır?
  33. M

Yardım Python Mysql kaydetme hatası

Arkadaşlar, Name, fiyat, zaman, satıcı ve link gibi değerlerim var gelen her şey doğru geliyor. Mydb = MySQL. Connector. Connect( Host="localhost", User="root", Password="", Database="ekran_karti" ) Mycursor = mydb.cursor() SQL = "ınsert ınto grafikkart (title, price, satici, time, URL)...
  34. M

Rehber 2x8GB ve 2x16 GB RAM kullanılır mı ne kadar sağlıklı?

Anladım birlikte uyumlu çalışsalar bile anakartın desteği olmuyor olabilir.
  35. M

Rehber 2x8GB ve 2x16 GB RAM kullanılır mı ne kadar sağlıklı?

Arkadaşlar kafama takılan bir soru var. Mesela örnek veriyorum 2 adet Corsair 8 GB 3200 MHz CL16 bellek ile 2 adet Corsair 16 GB 3200 MHz CL16 bellek bir arada kullanılsa nasıl bir farklılık olur bir sorun teskil eder mi stabil mi olur test eden bir yer video var mıdır? Teşekkürler.
  36. M

Yardım Hangi PSU modelini almak daha mantıklı?

Merhaba arkadaşlar, Geçen günlerde bilgisayarım bozulmuştu PSU göndermiştim arızalı çıktı penta bilgisayardan dönüş olarak muadil bir ürün önerdiler ürün benim ürünümden düşüktü bende kabul etmedim Corsair ile görüştü penta bilgisayar bugün mail attılar. Üretici ko Kısa tanım Malzeme Uzun...
  37. M

Yardım MSI anakat M.2 SSD mi görmüyor

Atıcam sonunda bi ekran kartı gelsin PSU sorunu giderim kasa sorunsuz bi çalışsa atıcam kapatıcam kapağı açarsam daha zaten 1 haftadır.
  38. M

Yardım Hangi sistemi kullanmam daha mantıklı?

Hahaha 5600X aldım bile sabah kullanamasamda daha.
  39. M

Hiç bir fikrim yok bu olay çıktıktan sonra bi kafayı yedi o görüyor ama görmüyor gibi saçma sapan bir şey var aşağıda çalışırsa ne anlam çıkıyor m2 yuvası mı bozuk hiç şaşırmam artık.
  40. M

Tamamdır yarın denerim artık daral geldi iyice zehir gibi 1 hafta geçti. Denediğimde de gelmezse zaten artık rahmetli olacak.
  41. M

He onu hiç denemedim bi denim onuda yarın ya sinir stres kalmadı onu denerim yine gelmezse zaten windows atarım geçerim bakarım açılırsa zaten windows yok demektir içinde :) Bios da m2 yanında windows boot manager yazması gerekiyor değil mi?
  42. M

Son versiyon bios attım onu düşünerek flash ile ama yine görmüyor görüyor ama görmüyor gibi çok saçma uefi de diski bios görüyor boot olarak algılamıyor legacy alınca boot olarak görüyor ama açmıyor ama diskin yanında windows boot manager yazmıyor ondan galiba :)
  43. M

Arkadaşlar benim sistemim de PC açılmıyordu anakartta CPU ışığı yandığı için gittim işlemci aldım. Bugün taktığımda sistem yine gelmedi bende başka bir PSU ile açtım açılıyor ama BIOS ekranı geliyor. BIOS da da; SATA mode AHCI olarak. Boot mode UEFI olarak olduğunda boot optionlarda benim M.2...
  44. M

Reis bir sorum olacak sana şimdi ben kasayı başka bir psu takarak açtım ama sistem bios açıp duruyor. Sata mode ahci olarak. Boot mode uefi olarak olduğunda boot optionlarda benim m2 ssd mi görmüyor bios olarak görüyor ama boot olarak göremiyor ben legacy+uefi aldığımda görüyor açılırken de boot...
  45. M

En Sevdiğiniz Araç Modeli Hangisi?

Araba seven biri değilim ama olucak olursa Volvo der geçerim.
  46. M

Hepsiburada'dan telefon alınır mı?

Hepsiburada kendi satıcı olduğu zaman almıştım Xiaomi mı note 10 lite modeli. Bir sorun çıkmadı garantiye gönderdim Haziran ayında 2 yılı bitirdi.
  47. M

Şimdi gidip sinerjide işlemci alacağım için kasayı da götürmeyi planlıyorum orda taksınlar diye işlemci soğutucu hem belki test ettiririm diye de yanımda götürmek istedim bir de işlemci yeni bir şey olur falan usta eller taksın diye ondan sinerji üzerinden bir soğutucu seçtim kasamda cooler...
  48. M

Alacağım soğutucu Cooler Master Hyper 212 LED Turbo ARGB 120 mm Intel(1700p)-AMD Uyumlu Hava Soğutucu olacak çok aşırıya kaçma deniliyor sıvı soğutma gerek yok denildi 5600X için.
  49. M

Anakart torunlarıma bile kalır gibi zaten :) Ryzen 5 5600X alacağım yanında cooler master hava soğutma birde. Çok teşekkürler içimi rahatlattınız.
  50. M

Senin ağzına kurban reis bende ondan diyordum hani benim sisteme gider bir tane Ryzen 5 5600X alır yanında da 3 model arasında kaldığım soğutma sonrası gerisini satışa koyarım 0 cihazlar olacak zaten. Benim dediğim mantıklı dimi aklımda ki işlemci 5600X 5700x falan baktım da 3 k oynuyor ama o...
  51. M

Arkadaşlar şu an kullanıyor olduğum bilgisayarım da işlemcim bozulduğu için hazır para çıkacakken ekran kartı da olsun dedim sistem aldım. Kullandığım; İşlemci: İşlemci Ryzen 5 3600 arızalandı. Kasa: Cooler Master Masterbox TD500 mesh beyaz. PSU: Corsair CX750F 750W 8+ broze. RAM: Adata XPG...
  52. M

Yardım Easy anti-chat 20011 hatası

Black Desert oynuyorum oyun easy anti-chat ile açılıyor aynı zaman da 7 Days to Die de oynamak istiyorum ama o da easy anti-chat ile açıldığı için biri varken biri açılmıyor nasıl çözebilirim acaba?
  53. M

Yardım VC220-F3v Modem için bant genişliği kontrolü

Arayüzün aşağıdaki gibi modemden bant genişliği yapmak istiyorum ama upstream ve downstream kısımlarını doldururken sorun yaratıyor doğru değer girin ya da maksimum değer minimumdan küçük olamaz diye bir türlü ayarlayamadım ayarlayabilen bilen biri var mıdır?
  54. M

Soru Marka sitesi , bayi veya internet sitelerinden almak hangisi mantıklı?

Bir bulaşık makinesi ve set üstü Ocak alacağım ama mesela bulaşık makinesi Vestel kendi sitesinde 7.800 TL Hepsiburada'da 5.800 TL sizce Hepsiburada Trendyol N11 gibi sitelerden ya da Arçelik Vestel bayileri var oralardan almak mı mantıklı. Hepsiburadan alsam ne gibi bir sorun çıkabilir?
  55. M

Yardım 10.000 TL civarı telefon önerisi olan?

Şu an mi Note 10 Lite kullanıyorum ve telefon donuyor yavaşlıyor aramalarda hat düşmüyor arıyorum çalma sesi yok ama karşıdaki açıyor ses gitmiyor ses gelmiyor. Ahize kısmı tıkandı kulağa tutmaktan kavisli olmasından 200 TL koruma taktırdım kalleşlik yaptılar düzgün koyucu bile yok vs. vs...
  56. M

Soru Google Form ve Google Docs kullanımını bilen var mı?

Merhaba, Google Form ile bir form oluşturdum, formdan da yanıtları bir docs aktarmasını yaptım ama benim istediğim. Örneğin; 100 tane bir veri girilmiş Yukarıda ki gibi ilk 100 satır doldurulmuş olup formdan gelen bir yanıt 130uncu satıra düşmesini ve "Aile Adı" yazan yerde ki isimler aynı ise...
  57. M

Yardım TP-Link VC220-F3V IPv6 ayarları nasıl yapılır?

Var ama sorun yaratıyor diye yalın IPv6 vermiyorlar. IPv4 üzerinden veriyorlar.
  58. M

Yardım TP-Link VC220-F3V IPv6 ayarları nasıl yapılır?

IPv6 kullanmak istiyorum. Modem ara yüzüne girdiğimde ayarları yapıyorum. Değiştiriyorum ama olmuyor. Çözemedim. Bilen eden var mıdır?
  59. M

Yardım Monster Pusat K3 Pro mekanik oyuncu klavyesi alınır mı?

Monster Pusat K3 Pro mekanik oyuncu klavyesi almayı düşünüyorum markasından ve özelliklerinden dolayı ama 500 TL gibi bir fiyatı var pahalı geliyor tabii de Rampage vardı tuşlar basmıyor artık klavyeme vura vura yeğen bozdu. Sizin önerdiğiniz bir klavye var mıdır?
  60. M

Yardım 400-500 TL klavye önerisi

400-500 TL klavye önerisi olan var mıdır? Monster Pusat K3 Pro beğendim almayı düşündüm fiyat olarak aşırı pahalı fiyatı çok yükselmiş de sizce nasıl alan bilen var mıdır? Ya da sizlerin önerdiği klavye ileride mouse olarak da Logitech G G502 HERO LIGHTSYNC istiyordum da fiyat olarak bayağı...
  61. M

Yardım 10-13 bin TL laptop önerisi

Teşekkür ederim.
  62. M

onu bende anladım amd daha iyi. HP iyi mi onu bilmiyorum alınır mı ?
  63. M

https://www.gittigidiyor.com/dizustu-laptop-notebook-bilgisayar/monster-abra-a5-v1723_spp_1000718?id=721624632&utm_source=akakce&utm_medium=ocs&utm_campaign=standard&utm_content=standard&v=1.7.3...
  64. M

10.000-13.000 TL bandın da grafik derslerinde kullanmak için kullanılacak aynı zamanda oyun bilgisayarı olarak kullanmalık bir bilgisayar arıyorum da öneriniz var mıdır?
  65. M

Yardım Mi Note 10 Lite arama sorunu

Evet iphone en çok sevmediğim özelliği pahalı olması ya. Ama telefon çok stabil birde bataryası çok kötü arkadaşların hepsi powerbankla yaşıyorlar.
  66. M

10k da çok aga 3k bu telefon edecek 1 2 k üstüne koyarım o kadarı fazla ya.
  67. M

Hiç aklımda yok ya satmadan önce alacağım sonra satacam.
  68. M

Bazen ses normal geliyor bazen aşırı düşük sonunda satıp yeni telefon alacağım o da galiba iphone yada huawei olabilir.
  69. M

Mi Note 10 Lite kullanıyorum ve Türk Telekom hat kullanıyorum gün içinde arama yapıyorlar ulaşılmıyor arama düşmüyor düşse de sesim gitmiyor bazen de konuşurken ahizeden gelen ses o kadar düşük ki anlatamam yani %5 ses duyuyorum resmen. Sizce telefondan mı hattan mı yoksa ikisinden kaynaklı mıdır?
  70. M

Yardım 300-400 klavye önerisi

300-400 TL değerinde klavye önerisi olan var mıdır? Sağlam düzgün bir klavye. Bilek desteği olursa çok güzel olur.
  71. M

Yardım 1500 TL civarı monitör önerisi

AOC C24G2U/BK Dell S2422HG Dell altarnatif olarak AOC var sende bu değer mi o fiyata?
  72. M

Yardım Ryzen 5 3600 işlemciyi değiştirmek mantıklı mı?

Sistemi alıp ekran kartını kedime gerisini satarım direk aynı fiyat hatta üstüne ekran kartı fiyatını çıkarırım :)
  73. M

Aynen öyle ekran kartlarının fiyatları da malum bi anda çıkarıp 15 20 bin çıkarmak lazım.
  74. M

Hahaa cs go oynamıyorum Black Desert oynuyoru.
  75. M

Ekran kartını 3060 3070 6600 xt falan yaptığımda ancak işlemciyi değiştirmek mantıklı.
  76. M

Yenilemek için Ryzen 5 3600 yerine yeni bir işlemci için zorunluluk yok. İşlemci: Ryzen 5 3600. Anakart: Msi Mpg B550 Gaming Edge Wifi Ekran kartı: Sapphire RX580 Nitro+ 8 GB. RAM: XPG SPECTRX D41 16GB(2x8)DDR4 3200MHz
  77. M

Msi Mpg B550 Gaming Edge Wifi anakartım bu.
  78. M

Ryzen 5 3600 kullanıyorum şu an. İşlemciyi değiştirmek mantıklı mıdır? Amd Ryzen 5 5600X AMD Ryzen 7 3700X AMD Ryzen 7 3800X alırsam da bunlardan biri olacak fiyat olarak.
  79. M

Dell alacağım bu gidişle mantıklı olan o galiba. 1636290459 11.11 indirimleri başlasın bi o zaman bakim belki daha da düşer. 1636305404 Asus Tuf Gaming VG24VQ da ucuzladı şimdi 1800 tl oldu o nasıl sence?
  80. M

He bir de o sorum olacak alırsam 2 tane alacağım da Samsung, LC24RG50FQMXUF şuan kullandığım monitör bu satıp 2 tane almayı istiyorum da geleceğe dönük olması da lazım istiyorum. Ölü piksel çıkarsa geri iade edebiliyoruz değil mi?
  81. M

2 k vermeye değer mi o LG önemli olan o aradaki 350 tl değecek mi?
  82. M

https://www.hepsiburada.com/kiyasla/HBV00000SAUOA,HBV000017CGNX,HBCV000003SDYL,HBV00000NXPNX arasında kaldım daha çok
  83. M

RX 580 ekran kartım var oyun için monitör arıyorum. 1500 TL civarında monitör önerisi olan arkadaşların önerilerini istiyorum.
  84. M

Yardım 7000 TL laptop önerisi

Almanya'dan laptop almayı düşünüyor bir arkadaşım da https://www.otto.de/p/hp-17-cp0275ng-notebook-43-9-cm-17-3-zoll-amd-ryzen-7-radeon-rx-vega-8-512-gb-ssd-1355251156/#variationId=1355251157 İçlerinde en düzgünü bu olarak gördüm fiyat olarak da 6000-7000 civarlarında Adobe uygulamalarını açacak...
  85. M

Yardım Altyapı yok sorunu

2 yıla yakındır hangi siteden yapsam alt yapım gözükmemektedir. Önceden Superonline kullanıyordum pandemi zamanı altyapı sorguladığım da gözükmemeye başladı ve hala bu zaman oldu alt yapım yok. Superonline'dan TurkNet'e geçiş yaptım internetim var kullanıyorum ama hala alt yapım yok olarak...
  86. M

Yardım Donma kasma sorunu

AOC E2043FSK monitör var yan olarak ilginç bir şekilde video izlerken YouTube'ya da Twitch de oyun olan monitördeyken AOC donuyor kasıyor görüntü kalitesini düşürüyor sanki internet yavaşmış gibi. Ama ana monitörde YouTube'ya da Twitch açtığımda kasmıyor donmuyor monitörden kaynaklı bir sorun...
  87. M

Öneri Turknet rezilliği

Müşteri temsilcisi yok arayalım ticket var açıyon ne zaman görürlerse o zaman. 1 ay öncesinden kendi sistemlerinin açtığı yalın internete geçiş ticket duruyor iptal ettirdiğim halde.
  88. M

Öneri Turknet rezilliği

2 kere üst üste internetim kesildi. Sonrasında turknetin sayfasından baktığımda 16 mbps olan internetim 5 mbps a düştü.
  89. M

Yardım 3000 Tl Civarı Laptop Önerisi

3000 TL civarın 3-5 yıl gidecek oyun için kullanmalık değil 8 GB RAM 250 GB SSD iyi bir işlemci olsun kasmasın yeter bir laptop önerisi olan var mıdır? Normalde 3000 TL altı aranıyordu da 4 GB RAM artık kötü kaldırmaz diye düşündüm 8 GB idealdir diye en ucuzundan arıyorum ama kaliteli olanından...
  90. M

Öneri Uydu Alıcısı Önerisi

200 300 TL değerinde HD ve Wi-Fi olan bir uydu alıcısı arıyorum. Kaliteli bir uydu alıcısı arıyorum.
  91. M

Yardım Oyuncu Koltuğu Önerisi

https://www.hawkchair.com/urun/fab-v4 https://www.xdrive.com.tr/xdrive-15li-profesyonel-oyuncu-koltugu-kirmizi-siyah Arasında kaldım Fab V4 de çok güzel görünüyor kumaş falan da kötü müdür?
  92. M

Yardım Oyuncu Koltuğu Önerisi

1500 TL'ye kadar oyuncu koltuğu arıyorum. Rampage KL-R56 Rampage KL-R50 X-line Rampage KL-R77 Xrancer Black. XMAX karyus (X3) Modellerini buldum uygun fiyatlı sağlam ve fonksiyon olarak kullanışlı olsun ve en önemlileri rahat ve terletmez olması.
  93. M

Yardım Amazon Germany Güvenilir Midir?

Gerçekten daha karlı oluyor o. 1625068567 Kargo bugün elime ulaştı. Sorunsuz geldi adamlar bu kargolamayı arşa çıkarmış Polonya'dan dün sipariş verdim bugün elime ulaştı kargo çok özenli geldi bir de. 29 Haziran 16:04 yerel zaman | gönderi bilgisi alındı. 30 Haziran 14:49 yerel zaman | gönderi...
  94. M

Soru Pcı-E Gen 4X4 Mı Pcı-E Gen 3X4 Mı?

Geldi bu gün kargom ter temiz elime ulaştı.
  95. M

Vay çok iyiymiş teşekkürler ya.
  96. M

Dün Amazon.com.tr de Amazon germanyden SSD M.2 satın aldım. Bugün DHL kargodan bir mesaj geldi kafama çok takıldı. Vergi çıkar mı sizce güvenilir midir?
  97. M

Amazon germany ile aldım da birisi dikkat edin dedi. Bugün de bana bir mesaj geldi. Problem çıkaracak gibi vergiden dolayı.
  98. M

Teşekkürler bakalım gelince göreceğim. Desteğim için teşekkürler.
  99. M

520 1 TB buldum 1700 TL onu aldım. Hadi hayırlısı.
  100. M

Screenshot FireCuda 520. Screenshot FireCuda 530. Screenshot Samsung 980 Pro. 530 eğer çıkarsa ve Samsung'la aynı fiyat olursa hangisini almak mantıklıdır samsungsa eğer şimdiden alayım.
  101. M

Öneri Aliexpress'ten Alışveriş Yapılır Mı?

Haklısın birde vergileri belli değil ne olur kim bilir uğraş dur.
  102. M

Öneri Aliexpress'ten Alışveriş Yapılır Mı?

AliExpress'ten işlemci için sıvı soğutma almayı düşündüm diyelim kargoyla 1000 TL diyor 360mm fanlı soğutucu. Aşağıda da listesi var ürünlerin sizce mantıklı mıdır? https://tr.aliexpress.com/item/4000001041580.html?spm=a2g0o.cart.0.0.5aa93c00PMQjef&mp=1...
  103. M

Bekleyeyim bakalım şuan zaten alsam da takamayacağım sistemi birleştirmedim daha :) psu anakart da aldım yatıyor kutuda.
  104. M

Çıkış tarihi belli değil ki 530'un 1 ay sonra kesin çıkacak olsa beklim de.
  105. M

Samsung 980 Pro MZ-V8P500BW 500 GB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD Fiyatları ve Özellikleri https://www.sinerji.gen.tr/seagate-500gb-firecuda-520-nvme-okuma-5000mb-yazma-2500mb-m2-ssd-zp500gm3a002-p-38378...
  106. M

Beklemeyi hiç sevmem :) 1624748754 Bütçem en iyisini en uyguna 1000-1400 arasında verilir yani uzun yıllar için. 4.0 1 TB ssd olsa 1400 1500 direk alırım da 2 den başlıyor en kötüsü.
  107. M

1030 TL Firecuda 520 500 GB alacağım yada 1500 TL ye P5 1 TB alacağım. 1624748251 Zaman da belli değil onu da hiç sevmiyorum ama beklenir şuan acelem yok.
  108. M

ikisine de baktım incelemelerinin eline emeğine sağlık. 530 baktım kendi sitesinde falan var 7300 okuma veriyor bunları verince fiyat daha da uçar beklemenin bir anlamı kalmaz 500 GB 170 dolar 1 tb 250 dolar yazıyor bir videoda.
  109. M

1 TB modeli al geç diyorsun yani Seagate 500GB FireCuda 520 çok çelişkide bırakıyor beni.
  110. M

https://www.epey.com/depolama/karsilastir/564204-599361-599362/seagate-firecuda-520_crucial-p5-ct500p5ssd8_crucial-p5-ct1000p5ssd8/ Üçü arasında kaldım :(
  111. M

Render yapmıcam zaten de öyle bir niyetimde yok pc stabil olsun açılımlar kolay olsun yeter. Oynadığım oyunda kasıyor falan bazen şehir yüklenmiyor.
  112. M

MSI MPG B550 Gaming Edge WiFi anakart modelim. 1624697214 Crucial P5 almayı düşünüyorum.
  113. M

PCI-e gen 4x4 500 GB SSD 1100 TL iken PCI-e gen 3x4 500 GB SSD modeli 600 TL civarında fiyat olarak gidip de PCI-e gen 4x4 almak mantıklı mıdır? Ne yapıyorsam gen4 ne yapıyorsam gen3 almam mantıklıdır geniş bir şekilde açıklayabilir misiniz?
  114. M

Yardım B550 Mi X570 Mi Almak Mantıklıdır?

haha beni beklemişler bir gecede gönderi dağıtıma çıktı.
  115. M

Çok teşekküler <3 1624663498 Amazon olunca güven sonsuz da bi ilginç geldi amazon prime ile aldım birde 4 gün olunca şaşırdım.
  116. M

İnşallah yarın bir destek işine bakıcam. Ulaşırsam soracağım nerde diye bakalım.
  117. M

Gereksiz olduğunu anladım sonunda saldım B550 ler arasında en iyileridendi 1700 TL görünce de saldırdım da amazon bir gönderse daha gönderildi ye geçemedi ya kargo takibi sorunlu yanlış yada hala paketleyemediler yada öyle bir anakart yok :) yarın bir gün sipariş iptal edilir şemsiye açılır bak...
  118. M

Evet salak gibi taktım ona ya kendime kızıyorum şuan zaten saldım onu dank edince kafaya :) 1624661624 Seagate FireCuda 520 buna bakıyordum bende almışken :9
  119. M

Daha 1 tane bile PCI-E 4.0 ssd yok onuda alıcam. Artan para gibi bakarsak onlada ssd alırım işletim sistemini kurarım ışık hızında gider en ucuzu şuan 700 TL maşallah. Samsung 250 GB 980 PRO MZ-V8P250BW M.2 PCI-Express 4.0 SSD
  120. M

MSI MPG B550 Gaming Edge WiFi kalsın o zaman aldığım ilerde değişince direk ona geçerim uygun fiyatlarda olursa eğer olmazsa zaten X570 yükseltirim en kötü. Sonrasında parçaları satıp 5600X işlemci :)
  121. M

X570 bir anakart alırsam aşağıdakilerin arasından almayı düşünüyorum. Ama aklımda şimdi daha farklı şeyler oluştu amd yeni işlemci soket mimari getirecek ne zaman bilmiyorum ama ben alırım onlar çıkar elimde patlar öncesinde yaşamıştım o şanssızlık bende mevcut biraz...
  122. M

Teşekkürler.
  123. M

Yardım Mimarinin Mantığı Nedir?

MSI B550 aldım ama X570 daha üst seviye bir anakart modelidir ya ondan.
  124. M

ilerde eski parçaları da satıp işlemciyi Ryzen 5 5600x yapmayı düşünüyorum.
  125. M

Yardım Mimarinin Mantığı Nedir?

X570 bir anakart aslında en güçlü anakart zen 2 işlemci mimarisi kullanıyor onlarda eski nesil işlemciler. B550 bir anakart zen 3 işlemci mimarisi kullanıyor yeni işlemciler bunlarda nasıl bir denklem var çözemedim de...
  126. M

Teşekkürler ama salaklık yaptım MSI MAG X570 Tomahawk Wi-Fi bunu 2100 TL ye almamışım görmedim.
  127. M

MSI MPG B550 Gaming Edge WiFi anakartını aldım bakalım.
  128. M

Anakart: Gigabyte GA-A320M-DS2 İşlemci: Ryzen 5 3600. RAM: 2 adet 8 GB 3200 MHz. Ekran kartı: Sapphire RX 580 Nitro+ PSU: Corsair CX750F. Kasa: Cooler Master Masterbox td500. Anakartımı değiştirmek istiyorum tüm sistemim için en ideal model hangisidir? ARGB destekli olursa kasa için de...
  129. M

Öneri Am4 Anakart Önerisi

Onu da değiştirmek istiyorum stok kullanıyorum. O zaman anakart yerine soğutucu almak daha mantıklı.
  130. M

Öneri Am4 Anakart Önerisi

Anakart: Gigabyte GA-A320M-DS2 İşlemci: Ryzen 5 3600. RAM: 2 adet 8 GB 3200 MHz. Ekran kartı: Sapphire RX 580 Nitro+ PSU: Corsair CX750F. Kasa: Cooler Master Masterbox TD500. Anakartımı değiştirmek istiyorum tüm sistemim için en ideal model hangisidir. ARGB destekli olursa kasa içinde kullanırım.
  131. M

Öneri 200-300 Tl Arası Tam Kablosuz Kulaklık Önerisi

53 Pronun mikrafon kalitesi daha güzel geldi.
  132. M

Öneri 200-300 Tl Arası Tam Kablosuz Kulaklık Önerisi

200-300 TL arasında tam kablosuz olarak yeni nesil özellikler Type-C'si falanı filanı geçiyorum. Mikrofon kalitesi olarak kalabalık gürültülü yerlerde sesi güzel ileten dışarıya ses geçirmeyen kulaklık önerisi olan var mı? TaoTronics SoundLiberty 53 Pro modelini düşünüyorum ses kalitesi olarak...
  133. M

Öneri Siyah Model Mi Beyaz Model Mi?

Beyaz kasa 100 tl daha fazla şuan kasa geri göndereceğim zaten şimdi kafamda daha deli sorular var ne kasaymış ya bir türlü karar veremedim. 1623589555 Corsair 4000D almayı düşünüyorum istediğim özelliklere uyan o var ama içinde 2 tane dahili fan geliyor o da düz model. Bende 3 tane Cougar...
  134. M

Yardım Radeon Ölçümler Katmanı Gözükmüyor

Oyun açık oyun içinden alınan resim o oyunu tam ekran alsam bile göstermiyor radeon arayüzünde de göstermiyor oyunu.
  135. M

Ya sen kralsın var ya adam harbi video atmış oraya bakmak hiç aklıma gelmedi biliyor musun geçen sene kurcalarken bulmuştum da sonradan unuttum gösterince fark ettim :D Peki resimde neden fps göstermiyor oyun desteklemiyor olabilir mi ? http://i.prntscr.com/JY3L_KpDT9S4_tNG_QMNRA.png
  136. M

Teşekkürler aldık bakalım gelsin göreceğiz.
  137. M

Radeon ayarlarından ölçümler katmanını açtım ama böyle ufacık ve o kadar silik çıkıyor ki bir de FPS göstermiyor yapabilen var mıdır? Radeon incelemesi bulamıyoruz detaylı inceleme videosu çekilse çok makbule geçer bizler için Radeon'la ilgili tek konu var o da FPS arttırma videoları...
  138. M

Siyah daha karizma geliyor bana.
  139. M

Haha yok etmem siyah sipariş ettim.
  140. M

Ben kendi hayatımda da siyahı çok kullanıyorum. Siyahı seviyorum birde siyah kasa çok karizma asil geliyor bana.
  141. M

Corsair 4000D modelini almayı düşünüyorum en istediğim özelliklerde ki kasa o oldu ama onda da siyah mı beyaz mı renk olmasında karar veremedim. Beyaz çok kirlilik belli oluyor mu kullanan arkadaşlar varsa önerileri nelerdir?
  142. M

Yardım Amazon.com'dan Teknolojik Ürün Alınır Mı?

amazon tr de fiyatlar da aynı hiç farkı olmuyor ki amazon.com da fiyatlar bakınca ucuz kargo kısmı bir çıkıyor iki katı fiyat orada sorun var.
  143. M

almaktan vaz geçtim zaten amazon.com dan ne alırsan kargo ürünün iki katı ödüyorsun.
  144. M

Yok amazon.com dan almayı denim dedim ne çıkacak diye. 1623169426 Onu fark ettim hissettim de. Kasa baktım 1000 tl kasaya 3500 tl kargo çıktı :D
  145. M

Güvenim dedim o daha çok dürttü bir ürüne 350 tl kargo ücreti çıkardı adam.
  146. M

Çok güzel bir psu da buldum şimdi onu almayı düşünüyorum direk. Satıcıyı da Amazon.com olarak seçtim sadece onun sattıkları çıkıyor. 1623094529 Bir ürün buldum 500tl olan ürün 1000 tl oldu arkadaş 350 tl kargo ücreti aldı zalım.
  147. M

Alacağım ürünün satıcısına bağlı yani amazon satar ondan alırsam garanti amazon farklı kişiyse peki ne olacak garanti durumu.
  148. M

Amazon.com'dan teknolojik ürün alınır mı? Kasa almayı düşünüyorum da türkiyedeki fiyatlardan daha düşük rast gelebiliyorum almak mantıklı mıdır garanti konusunda hiç fikrim yok.
  149. M

Soru Hangi Parçayı Değiştirmeliyim?

Bi tane indirimli var corsair 650 w onu almayı düşünüyorum da ama kasa bulamadım aşırı pahalı kasalar tüm bileşenlerden pahalı çok saçma.
  150. M

Öneri 500-600 Tl Kasa Önerisi

Hepiniz MSİ önermişsiniz sağ olun ama ön kısım 3 fan desteklemiyor ve en önemlisi toz filtresi yok. Ön üst ve PSU kısımlarında filtre olmasını istiyorum tozdan çok çekiyorum kasanın içinin temiz olması için havanın en çok girdiği yer bir de ön kısım. Akakçe den bakıyorum bu fiyatlarda Aerocool ...
  151. M

Öneri 500-600 Tl Kasa Önerisi

500-600 TL civarında önde 3 fan mesh olması kesin. Üstte 2 fan yeri filtreli. PSU kısmında filtreli olan. Bu fiyata var mıdır bilmem de bu özelliklere sahip bilen varsa mümkünse dandik marka olmasın hani 2 gün sonra elimde patlamasın kasa.
  152. M

https://prnt.sc/146k639 Oyunun ikinci en iyi grafik ayarlarına çektim gördüğün gibi %100 oldu ekran kartı değerleri. Orda kafama takılan ram 2000 MHz de çalışıyor 3200 MHz olan ram 2000 de çalışıyor. 1622896682 Galiba ana karttan önce kasa ve PSU değiştirmem lazım. Şuanda kullandığım PSU bu ve...
  153. M

Çok basit değil Black Desert Online oynadığım oyun çok büyük ve grafikli bir oyun tabi ayarları orta ayarda https://i.hizliresim.com/rx4znn7.png kullanımı da böyle. 1622661053 Çok basit değil Black Desert Online oynadığım oyun çok büyük ve grafikli bir oyun tabi ayarları orta ayarda...
  154. M

İşlemci fanı deviri yüksekte çalışıyor ekran kartını da ayarladım 50 60 dereceye çıkmıyor bile oyun oynarken. Oyundaki ölçekler örneğin. https://prnt.sc/13o8xbm 1622559439 PSU eve çok dandik kasadan gelen dark marka. Anakartta ramlar 3200 MHz çalışabiliyor ama anakart 3200'ü o.c olarak...
  155. M

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600. Anakart: Gigabyte A320M-DS2 Ekran kartı: Sapphire RX 580 Nitro+ RAM: XPG spectrx D41 16 GB(2x8)DDR4 3200MHz. Kasa: Tx k8s 500W. SSD: Crucial 240 GB. Sistemim bu anakartı değiştireceğim o kesin zaten kasa ve PSU değiştirsem mi diye düşünüyorum da öneriniz var mıdır?
  156. M

Yardım Ses Seviyesi Problemi Hk

Ahize tozla dolmuş ya fırçayla bi temizledim ses kendine geldi. Baya içinden toz çıktı delikler kapanmış hep.
  157. M

Yardım Ses Seviyesi Problemi Hk

Xiaomi Mi Note 10 Lite kullanıyorum telefonun aramada ki sesi o kadar alçak ki son seviye ses olmasına rağmen alarm ya da video ya da arama sesinde hiç problem yok ama konuşurken karşımda ki kişiyi resmen duymuyorum ortam sesinin sıfır olması gerekiyor ki anlayayım denileni. Kullanan aynı sorunu...
  158. M

Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Koruyucu Önerisi

Kılıf değildi ekran koruyucu :)
  159. M

Soru Amd Ekran Kartlarında Ölçümler Katmanı Göster Nasıl Ayarlanıyor?

AMD ayarların da oyun içi FPS ve diğer ölçümleri gösteren bir ayar var "ölçümler katmanı göster" onu yapınca gösteriyor ama FPS kısmında yok yazıyor ayrıca ayarlarını nerede değiştiriyorum?
  160. M

Xiaomi Mi Note 10 Lite Ekran Koruyucu Önerisi

Mi Note 10 Lite kullanıyorum 4 5 ay önce bir koruma aldım telefoncudan iğrenç bir takması oldu daha eve gitmeden kenarları hava almıştı. Sonrasında telefonu temizlemek için kutudan çıkan kılıfı çıkarıp taktıkça iyice kenarlar kalmaya başladı şu an ahizenin orası kalktı ve telefonla konuşamıyorum...
  161. M

4000-5000 Tl Arası Laptop Önerisi

İş için kullanılacak laptop bilgisayar SSD'li iyi bir işlemcili ekran kartı olarak da grafik de iş görecek fiyat performans bir laptop önerisi olan var mıdır?
  162. M

300 TL'ye kadar oyuncu kulaklığı önerisi

Modelden çok özellikleri önemli kulaklarım acımasın, boynuma asınca boğmasın önemli olan bunlar. Tabi 7.1 özelliği kablo üzerinde kontrolcü bunlarda lazımdır ama önceliğim kulağımı acıtmaması :)
  163. M

:D rampage var aşırı ama o kadar saçma ki 250 segmentinde 5 tane model var. Şeklini değiştirip satıyor gibi. Senin önerin nedir?
  164. M

Uzun süre kullanımda kulakları acıtmayan yumuşak kulak yastıklı ses konusunda yeni teknolojileri barındıran. Boyuna astığında boğmayan büyük olmayan. Rampage'in dünya kadar 250 civarında kulaklıkları var. 1.ınca IGK-X10 2. Gamepower Jin. Bunları gördüm hoş bir görüntüsü vardı kullanan ya da...
  165. M

Windows 10 türkçe dil paketi

evet sadece türkçe var resimdeki gibi ayar kısmı ama ingilizce çalışıyor işletim sistemi.
  166. M

Windows 10 türkçe dil paketi

Windows 10 dil ayarlarından Windows görüntüleme dilini de Türkçe tercih edilen dilleri de Türkçe yapmama rağmen hiçbir türlü Türkçe açılmıyor hiçbir yeri Türkçe çalışmıyor işletim sisteminin.
  167. M

Excelde dropdown liste seçilene göre formül uygulama

Herkese mutlu yıllar. Benim sorum olacak ta basitçe anlatim bir eşya listesi var ve karşılarında fiyatları bu eşyaları dropdown list yaptım dropdown listte seçilen eşyaya göre altta ben ona uygun formülü uygulamak istiyorum. Örneğin 15 satırdakini seçtik dropdown listte 1 3 5 satırlarını 3 le...
  168. M

200 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Oyun için kulak üstü kulaklık pedleri düzgün olan uzun süre durduğunda ağrıtmayacak bir kulaklık arıyorum. Bir tane buldum ama 2 jak girişli değil tek giriş...
  169. M

Samsung LC24RG50FQMXUF monitör çamur gibi yazı sorunu

çok ilginç bir sorun neyden kaynaklı o da belli değil
  170. M

İnşallah düzelir ben DP dan yaptım bir de değiştirdim kabloyu ayarlarda ekleyince düzel ama etkiledi mi bilmiyorum.
  171. M

Çözdüm ya ekran kartı driverını güncelledim monitör ayarlamalarını yaptım falan düzeldi bende çok anlamadım ne yaptığımı ama oldu yani şimdi daha iyi.
  172. M

Türk Telekom Fiber internet ?

Aynı durum var Telekom binaya kadar fiber çekmiş fiber kablolar da var ama dairelere kadar çekmemişler ve Telekom müşterisi birisi arayıp sorduğunda biz çekmiyoruz elektrikçi çekmesi lazım denmiş ne kadar doğrudur ne yol izlemek lazım. Abone olduğu halde çekmeyiz demişler.
  173. M

Monitörden ses gelmiyor

Deli etti aşırı işime yaramayacak ama taktım kafaya o sesi alacağım
  174. M

Monitörden ses gelmiyor

Samsung LC24RG50FQMXUf model monitör var DP ile bağlı AUX kablosuyla da bağlı ama bilgisayarda çıkış aygıtını monitör seçmeme rağmen ses gelmiyor. Nasıl çözebilirim?
  175. M

https://hizliresim.com/jo9nZ6 https://hizliresim.com/aVdk0Y https://hizliresim.com/QqpUyY https://hizliresim.com/Kaj2hA https://hizliresim.com/iW9JIZ Görüntüde bi çamurluk gölgelik var gmail simgesinin gölgesi falan gözüküyor göze hiç hitap etmiyor oyun yada ekran google da harfler bir birine...
  176. M

Resimlerde belli olmuyor olabilir yazılar bi kötü bulanık çamur gibi gözüküyor.
  177. M

https://hizliresim.com/MeG0Jj https://hizliresim.com/YTGGGP https://hizliresim.com/34s6ni https://hizliresim.com/hc3kGK Bu şekilde gözüküyor
  178. M

Dün aldığım monitör açınca görüntü çamur gibi yazılar yamuk yumuk net değil masaüstü ya da Google girince yazılar çamur gibi gözüküyor ayar yapmaya çalıştım ama hala ince bir çamurluk var görebiliyorum ve sinir bozucu AMD ekran kartım var monitörden mi yoksa Radeon ayarlarından mı düzeltmem lazım?
  179. M

1000-1200 TL Bandında Monitör Önerisi

Teşekkürler şimdi display port kablo arıyorum 144 Hz destekli olsun diye. bi yandan da klavye mause maaşı yatıracağız bu ay :D
  180. M

https://www.amazon.com.tr/dp/B07QV4C75Y/ref=asc_df_B07QV4C75Y1601565000000/?creative=380333&creativeASIN=B07QV4C75Y&linkCode=asn&tag=cimritr-21 Bunu aldım bile dün :)
  181. M

O zaman türk sitelerine bakım bı klavye mause da bakicam ucuzdan ? 1601662950 O zaman türk sitelerine bakım bı klavye mause da bakicam ucuzdan ?
  182. M

alp dp kablo almayı planlıyorum da iki tane seçenek var biri aliexpressten 60 tl lik ugreen biride hepsiburadadan paugge 90 tl lik hangisi daha iyi aliexpressten alınca vergi olacak mı üstünde birde o var?
  183. M

1.442,55 TL ye
  184. M

Pimpirikli olucaz diye alamadık o kur zaten ocağımıza incir ağacı dikiyor 3 ay önce 1200 TL fiyattaki ürünler 1600-1800 TL civarında geziyor. 1601579898 Şimdi baktım da tümü artmış ürünlerin 50 100 TL kur farkı gleiyor yine galiba. 1601583235 Aldım onu gitti bakalım iade şeyi de var zaten...
  185. M

Keşke 1500 TL civarına da çıkmak istemiyorum ya baktıkça gönül kayıyor zaten :D insan ucuza daha iyisini istiyor.
  186. M

Fiyatı 1450 TL yükseldi alana kadar :( sen söylerken alsaydım saf gibi.
  187. M

amazon tr için o güvenmeme. amazonun devasa ve harika satışını biliyorum
  188. M

Amazona güvenemedim ya hiç sipariş vermedim.
  189. M

Satıcı amazon galiba senin monitörün aynısı. Öbürlerini neden önermezsin? 1601574811 Öbürlerini önermeme nedenin nedir?
  190. M

https://www.trendyol.com/cbox/23-6-2360f-gaming-1920x1080-1ms-144hz-dp-hdmi-usb-vesa-cur-p-33104254?boutiqueId=411304&merchantId=107656 https://www.hepsiburada.com/izoly-cg2456-24-144hz-1ms-hdmi-vga-freesync-full-hd-curved-led-monitor-p-HBV00000XFK2P?magaza=İzoly...
  191. M

1600 1700 belki daha fazla bile olmuştur. Kavisli ekran mı daha iyi sence düz mü?
  192. M

Şuan kaç hangi model?
  193. M

Monitöre bakma sürem 5 dk değildir ne güzel ya 5 dk da 300 TL fiyat biniyor eski inceleme videoları izliyorum adamlar 144 Hz 1 Ms monitörü 1200 1300 TL almışlar şimdi aynı monitör 1700 TL
  194. M

1700 TL çok olmuş o kadar çıkmam.
  195. M

Baktıklarım arasında var genelde sorun olarak kenarlardan ışık sızması var deniliyor doğru mu peki ne kadar doğru? 1601556080 Bu da güzelmiş 1300 TL ve 144 Hz peki 1 ms ile 4 ms arasında ne fark var ?
  196. M

Bilen kişilerin dikkatine acil yardım evde monitör yok. 1000-1200 TL en fazla olacak şekilde monitör almayı düşünüyorum uzun süre götürecek ileride de eski kalmayacak şekilde. Ekran kartım Sapphire RX 580 Nitro+ o yüzden. FreeSync, HDMI kesin olmalı en düşük boyut olarak 24 inç ideal 75 Hz 1 ms...
  197. M

Monitör Adaptör Önerisi

AOC E2043FSK model monitör aldım ikinci el bu gün eve geldiğimde monitör çalışmıyordu. Adaptör de ışık var normalde o yanmıyordu sonra kulağıma yaklaştırdığımda cızırtı parazit tarzında bir ses geliyor ve aşırı sıcaktı. İnternetten almak istiyorum da güvenemedim hiçbir sitedekilere 80 90 TL...
  198. M

Xiaomi 2. gelen arama göremem sorunu

Denedim yine olmadı.
  199. M

Gün içinde deneyeceğim. 1600843878 tıkladığında ses tuşuna sağda çıkıyor altında üç nokta var oradan tümünü gördüğün yer çıkıyor.
  200. M

Çağrı bekletme hizmet etkindi yazıyor
  201. M

Türk telekom
  202. M

Bu açık ama yinede bildirmiyor.
  203. M

Xiaomi Mi Note 10 Lite kullanıyorum MIUI 12.0.2 sürümü var Android sürümü 10. Biriyle konuşurken arayan başka kişiler ekrana gelmiyor ikinci arayana meşgul sesi veriyor arama düşüyor nasıl güzeltebilirim?
  204. M

7000 TL oyun bilgisayarı laptop önerisi

Laptop oyun bilgisayarı almak istiyorum araştırdım. Monster Abra A5 model buldum SSD olarak biraz düşük diğer işlemci ekran kartı falan iyi bildiğim kadarıyla başka önereceğiniz laptop var mıdır? https://www.kisa.link/NQkV.
  205. M

Nasıl bir yol izlemeliyim?

Server sunucu yönetimi ayarlamaları öğrenmek bu yönde kendimi geliştirmek istiyorum ama ne yol izlemeliyim başlangıç ve ilerle de neler yapmama gerektiğini bilmiyorum. YouTube ya da Udemy'de ders videoları önerebilecek var mıdır?
  206. M

Kapanma Sorunu

Menüyü göremiyorum ki kapanıyor.
  207. M

Kapanma Sorunu

Merhabalar tek monitör kullanıyorum daha düne kadar sorun yokken dün akşam monitörü açtığımda 2 saniye ekran geliyor ama sonrasında görüntü gidiyor bekleme moduna falan almıyor ekran ışığı yeşil aslında açık ama görüntü gidiyor nedeni ne olabilir? Dün elektrikler gitti bir şeyi bozulmuş olabilir mi?
  208. M

Hepsiburada Ürün Değişimi

Hepsiburada'n üzerinden kulaklık aldım ama kulaklığın sol kısmı cızırtılı bende ürünü değiştirmek istiyorum iade etmek istemiyorum. Satıcı Hepsiburada'nın kendisi Ürünün değişimini istiyorum ama nasıl yapacağım bilmiyorum. Bilen biri var mıdır?
  209. M

Mi Note 10 Lite Ekran Koruyucu

Bir bakayım yarın.
  210. M

Acaba orada var mıdır?
  211. M

Sıvılı falan diye hoşuma gitmedi. İçine kaçar diye.
  212. M

Mi Note 10 Lite ekran koruyucu taktırmak istiyorum ama sitelerde satışı yok yada kötü yorumları çok bilen taktıran kişiler var önerecekleri yer site var mı?
  213. M

200 TL kulaklık önerisi

Teşekkürler.
  214. M

200 TL kulaklık önerisi

Hepsiburada da indirimde 280 TL alınır mı?
  215. M

Mi Note 10 Lite Alınır Mı?

Çok video izledim :) yinede sağol eline sağlık. 1592373924 Telefonu kullanıp ekran koruyucu önerecek var mı?
  216. M

İnşallah yav :)
  217. M

Wp karşıda kine 4 kere atıyorum çekip resmi yollamıyor %70 şarj 30 dk da bitti artık yenisi şart.
  218. M

Bu zamanda bu fiyata Mi Note 10 Lite 128 GB alınır mı?
  219. M

200 TL kulaklık önerisi

Çıkabilirim o fiyata hangisini önerirsin?
  220. M

200 TL kulaklık önerisi

200 TL civarında kulak üstü kablolu ya da Bluetooth'lu kulaklık önerisi verir misiniz?
  221. M

3500 TL telefon önerisi (Mi Note 10 Lite vs Mi 9T)

Yok o tip bir rahatsız değilim bir elin parmağını geçmez onu yapmam. Oyun sosyal medya ve video daha çok.
  222. M

Oyun performansı nasıl? Isınma yada kötü dediğin özellikleri nelerdir? 1591962557 Kamera çok önemli değil benim için resim çeken biri değilim ama kötü de olmasın tabi oyun video sosyal medya daha çok kullandığım platformlar. Bu özelliği yada bu durumu kötü diyebileceğin bir şey var mı?
  223. M

Mi Note 10 Lite'da ısınma sorunu var mı?
  224. M

Xiaomi Mi 9T 128 GB telefonu aklımda olan telefon mi Note 10 Lite'de çok cazip bir telefon mi 9T de ekran en ilgimi çeken kısım aradaki 500-600 TL fiyat farkı da ayrı bir caziplik. Oyun oynayan, sosyal medyayı kullanan ve video çok izleyen biriyim tam ekran deneyimi çok güzel olacaktır. Kamera...
  225. M

3500 TL telefon önerisi

Mi Note 10 Lite Evet o telefonda güzel biraz daha geçsin karşılaştırmalar çıkar tüm özellikler daha iyi çıkarsa onu alabilirim. Mi 9T de ekran çok cazip geliyordu görüntü olarak. 1591819794 Bu arada 64 Gb modeli eş değer 128 Gb lık model 4000 TL'miş.
  226. M

3500 TL telefon önerisi

100-200 dediğin telefon 5200 TL nasıl 100-200 oluyor?
  227. M

3500 TL telefon önerisi

Xiaomi Mi 9T 128 GB telefonu aklımda olan telefon başka önerebileceğiniz hem yeni özellikler olarak tasarım olarak. https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/169869-556519/xiaomi-mi-9t-128gb_xiaomi-redmi-note-9s-128gb/
  228. M

İnternet Sağlayıcı Önerisi

Superonline kullanıyorum artık internet yetmiyor 8 Mbps hız alıyorum. Millenicom almak istedim VDSL port yoktu. Uydudan internet tarzı şeyler duydum nasıl alabilirim güvenilir mi?
  229. M

Alt yapımla ilgili nasıl çözüme ulaşırım?

Turknetin ilgisizliği ne alaka ki şimdi onu anlamadım.
  230. M

Alt yapımla ilgili nasıl çözüme ulaşırım?

Telekom ve TürkNet alt yapı kontrolleri yaptığım da böyle bir yazı çıkıyor 1 aydır Telekom'u arıyorum cevap vermiyorlar. Ben bu sorunu nereden öğreneceğim çözeceğim internet almak istiyorum al yapımdan dolayı alamıyorum Millenicom'a başvurmuştum. VDSL portu yoktu diye 1 ay bekledim abonelik...
  231. M

RAM sorunsuz çalışır mı?

Yanında O.C yazıyor diye sorayım dedim.
  232. M

RAM sorunsuz çalışır mı?

DDR4 3200(O.C.) / 2933(O.C.) / 2667* / 2400 / 2133 MHz desteği veren anakartım var DDR4 3200 MHz RAM takacağım sorunsuz çalışır mı? "DDR4 3200(O.C.)" anakart sayfasında böyle yazıyor sorunsuz çalışır mı?
  233. M

Ryzen 5 3600 için anakart önerisi

Nasıl A320 çip setli anakartla iyi çalışıyor mu sorun çıkardı mı?
  234. M

1500 TL Ye Ryzen 5 Alınır Mı?

Bende onu almak istiyorum ya.
  235. M

İşlemci önerisi

Arkadaşlar şuanlık işlemciyi yükselticem ilerde maaş aldıkça ana kart ve ram yükseltme de yapacağım zaten 1 2 maaşa kadar.
  236. M

İşlemci önerisi

Şuanlık ram yükseltemem sonradan ram satıp iki tane alabilirim anca.
  237. M

İşlemci önerisi

3300X ne zaman çıkacak belli midir ki çok var mıdır oyun oynayamıyorum ya donanım arşivi sitesinde 120 dolar yazıyordu fiyat olarak vergiyle falan 1500 1600 TL bulur diye düşünüyorum. CORSAIR 8GB Vengeance Siyah DDR4 2400MHz var RAM olarak.
  238. M

İşlemci önerisi

AMD A10 9700 işlemcim. Gigabyte GA-A320M-DS2 anakart. 8 GB DDR4 2400 MHz RAM. Sapphire RX580 Nitro+ ekran kartım var dar boğaz oluyor. Hangi işlemciyi alırsam dar boğaz olayı ortadan kalkar ileri dönemlerde dolu dolu yetecek Ryzen 3 3300X yeni duyurulmuş onu mu beklim yoksa AMD Ryzen 5 3600X...
  239. M

Türk Telekom Port Sorunu

Merhaba arkadaşlar ADSL internet kullanıcısıyım Millenicom'a başvuru yaptım VDSL port olmadığı için internetim bağlanamıyor aradığımda müşterisi değilim diye umursamıyorlar malum para. Şikayet vara bir girdim ki kendi müşterileri bile bu konuda şikayetçi YouTube'da video denk geldim dilekçe...
  240. M

Apartmanda boş port yok. Ne yapmam gerek?

Bende 2 hafta oldu bekliyorum VDSL portu boşalsın da ben alim diye bakalım kaç ay sürecek.
  241. M

2000-3000 TL Telefon Önerisi

Mi 9T daha çekici geliyor bana bu fiyat bandında ki telefonlar içinde.Her hangi bir sorunla karşılaştın mı kamera konusunda neler dersin genel olarak özet geçersen sevinirim.
  242. M

2000-3000 TL Telefon Önerisi

Merhaba arkadaşlar telefon aldığımda oyun çok oynayacağım sosyal medya orta YouTube video çok izleyen de biriyim. Tabi almışken tasarım, özellikler ve kamera olarak da iyi olsun istiyorum Redmi Note 8 Pro ve mi 9T arasında kaldım daha çok mi 9T alasım var tasarım. Ekrandan parmak izi okuma tam...
  243. M

Türktelekomun altyapı ve kurulum saçmalığı

Benimde port yetersizliği var VDSL portu yetmiyor bu zaman da da kimse interneti kapatmaz ne olacak bilmiyorum 2 3 ay boşalmaz o port.
  244. M

Türktelekomun altyapı ve kurulum saçmalığı

Türk telekom virüsten sonra iyice saçmaladı alt yapısı çöktü bu kadar interneti kaldırmadı.
  245. M

TTNet Bugün Sizde’de Yavaş Mı?

Herkes evde internete yüklendi türk telekom alt yapısı çöktü tabi bende hiç internet yok.
  246. M

Millenicom Bağlantı Sorunu

31 Mart çarşamba Millenicom'a başvurdum bir hafta oldu hala internet ortada yok yakın tarihlerde başvuru yapan var mı? Perşembe gecesi evdeki telefon hattı komple gitti olan portu çıkarttılar boş ta port olmadığı için işlem uzuyor denildi bende olan porta takmadılar şimdi de port bekliyorlar...
  247. M

Superonline cayma bedeli ödemeyen var mı?

https://i.hizliresim.com/c85JBn.png şikayetten bunu yazdığımda https://i.hizliresim.com/zpPTdj.png böyle bir cevap aldım haklılar mı? O zaman tüketici haklarındaki 52. madde 4. fıkranın bir anlamı kalmıyor firma cayma bedelini isteye biliyor.
  248. M

Superonline cayma bedeli ödemeyen var mı?

2014'den belli 2 yılda bir yenilenerek yapılan sözleşme var son sözleşmenin 6 ayı kaldı eylül'de taahhüt bitecek farklı bir internet alacağım için ben şimdi çıkmak istiyorum cayma bedeli istiyorlar direkt malum 400 TL cayma bedeli istiyorlar cayma bedeli isteyip vermeyen tüketici hakkını...
  249. M

Millenicom'da yalın internet var mıdır?

Şu anki adresimde Türk Telekom alt yapısı var Superonline interneti bağlı ikinci interneti almak istiyorum Millenicom'dan yalın internet var mı dediğimde. "Şu an adreste ev interneti kullandığınız için 1 adrese iki hat çekilememektedir. Ancak paralel hat çekerseniz hizmet alabilirsiniz"bunu dedi...
  250. M

Millenicom modemi alınır mı?

Archer VR1200 2.4ghz max wifi 35mbps alınıyor sanırım ben wifi ile daha fazla 80-90mbps almak istiyorum diyorsan 5dbi antenli 5ghz bak istersen bu modemde 3dbi anten var menzil biraz daha fazla olsun en azından fiyatlara bakarım birazdan 5ghz TP-Link Archer VC220-F3v Modem en uygun bunu...
  251. M

https://www.hepsiburada.com/tp-link-archer-vr1200-ac-1200-mbps-wireless-dual-band-gigabit-vdsl-adsl-modem-router-p-HBV00000F59FA bunu almayı planlıyordum senin önerin var mıdır? 300 TL üstü olmasın ama sorudaki linkte de modemler var ama asusun modemleri 2.4 destekli sadece 5 Ghz desteği yokmuş...
  252. M

Millenicoma başvuru yapacağım ama modemlerinin ne olduğu özellikleri belli değil 260 TL ücreti https://www.hepsiburada.com/kiyasla/BD804525,HBV00000K4EPM,HBV000000L9R1,HBV00000BHAAL,BD803594 Bunları buldum internette hangisini almak mantıklı yoksa millenicom almak mı mantıklı ASUS DSL-N16 bu...
  253. M

Böyle bir durumla karşılaşıp çözen var mı?

390 TL cayma bedeli istiyorlar tabi kimse tüketici haklarını bilmediği içinde uğraşmıyor ödüyor onlarda hiç yanaşmıyorlar da buna para almak daha tatlı geldiği için sömürüyorlar dolandırıcılar.
  254. M

Böyle bir durumla karşılaşıp çözen var mı?

Superonline kullanıcısıyım 2014 den belli 2 yılda bir yenileniyor son 6 ay kaldı ama değiştirmek istiyorum millenicom'a geçmeyi düşünüyordum superonline geçersem kurulum bedelini ödemeyeceğimi ama superonline kapandığı için cayma bedelini ödeyeceğimi söylediler tüketici haklarına baktığımda...
  255. M

Önerileriniz Nedir?

Merhaba arkadaşlar Türk Telekom da alt yapı sorgulamasında bunu alıyorum Turknet alt yapı sorgulama yaptığımda ise bu ekranı alıyorum standart herkese gösterilen bence Millenicom alt yapı sorgulama dediğimde ise 42 Mbps hız alabilirsiniz diyor ikisinden hangisini tercih etmek daha mantıklı...
  256. M

240GB SSD Önerisi

250 TL civarında SSD tavsiyesi istiyorum. Aklımda James Donkey 240 GB JAMES DONKEY JD240 2.5" 560-440 MB/s SSD Disk var sizce iş görür mü oyun oynarken arkadaş program çalıştırmaya.
  257. M

Windows'a ne oldu?

Cracklemiştim format attığım zama.
  258. M

Windows'a ne oldu?

Görev yöneticisine baktığımda saçma sapan şeylerin diski CPU'yu %100 yaptığını görüyorum bir kaç gün önce yoktu böyle bir şey neden oluyor olabilir?
  259. M

Hangi Telefonu Almak Mantıklı?

Aynen öyle Mi 9T Pro da SD855 işlemci var yani bende iyi bir işlemcili özellikli telefon almak istiyorum geleceğe yönelik hani bu sene de bakabilirim zaten şuan alamıcam ileri aylarda SD655'li fiyat performans telefonu çıkabilir çıkarsa da boş geçmek istemem. Türkiye de telefon sorunu var...
  260. M

2-3 ay içinde Mi 9T Pro ya rakip telefon çıkmazsa onu alacağım başka markalaron tam ekranlı telefonlarına baktım fiyat olarak daha ucuz telefonlar da var aynı fiyatta olanlarda var ama Mi 9T Pro kadar özellikleri olmuyor Mi 9T Pro da tek eksik video çekimlerinde OİS desteği olmaması ama diğer...
  261. M

Teşekkürler arkadaşlar. Xiaomi Mi 9T Pro alacağım peki onların dışında bu bütçe seviyelerinde 4 yıl falan götürür dediğiniz tasarım olarak da güzel özellikler bakımında da güzel diyebileceğiniz bir telefon var mı?
  262. M

Bence de sadece garanti değil o ayrıca 2019 da çıktı telefon yani garantisi nasıl 1 ay kalıyor.
  263. M

Zenfone 5 kullanıyorum zaten 2 ay daha beklemem lazım şuan nakit param yok zaten iki aylık maaşla alacağım telefonu.
  264. M

Xiaomi Mi 9T almak mı mantıklıdır yoksa yerine Xiaomi Mi 9T Pro almak mantıklı mıdır? Arada ki fiyat farkı kamera ve işlemci için yada başka özellikleri için değer midir? Sizin önereceğiniz telefon var mıdır?
  265. M

4000-5000 TL Laptop Önerisi Tavsiyesi

4000-5000 TL arasında laptop arıyorum bir tane buldum ama ısınma sorunu olur mu bilmiyorum alan varsa söyleye bilir mi? HP Pavilion 15-EC0014NT AMD Ryzen 5 3550H 8GB 512GB SSD Fiyatı Aradığım özellikler daha çok oyun odaklı değil daha çok yazılım yapılacak ama 3 4 yıl götürsün ekran kartı falan...
  266. M

AMD Dikey Senkronizasyon Kapatma Nasıl Oluyor?

Black Desert Online oynuyorum ama AMD ekran kartında FPS sınırlandırması oluyor oyunda, Radeon ayarlarında dikey senkronizasyon olanları kapattım ama yine de FPS 60 da sabit kalıyor yine de. https://prnt.sc/qstf0m
  267. M

200 TL SSD Önerisi

O kadar da düşmem yani.
  268. M

200 TL SSD Önerisi

SSD1: TOSHIBA OCZ 240GB TR200 Serisi Sata 3.0 SSD (555MB Okuma / 540MB Yazma) - Vatan Bilgisayar SSD2: Kingston 240GB A400 SATA3 2.5: Amazon.com.tr SSD3: Sandisk SSD Plus 240GB 530MB-440MB/s Sata 3 2.5" SSD (SDSSDA-240G-G26) 210116164 | Trendyol SSD4: En Ucuz Teknoloji Fiyatlarını arayanlara...
  269. M

Windows 10 hızlandırma nasıl yapılabilir?

Orası da var doğru
  270. M

Özelliği nedir 1 yıl olmuştur o crackleri yapalı
  271. M

Bilgisayar boşta iken youtubede video izlerken ayarlara tıklayınca yavaş açılıyor takılmalar donmalar oluyor virüs mü kaptı diye düşünüyorum sapıtmaya başladı bilgisayar gözle görülüyor derecede programlar kasmaya belli belirsin şeylerin CPU kullanması bilgisayarda da programlar var malwarebytes...
  272. M

Windows 10 Redstone kurulur mu?

Windows 10 redstone yüklemek mantıklı mı yükleyen var mı?
  273. M

AM4 İşlemci Soğutucu Önerisi

Fiyat olarak 50-140 arasında olsun Dark Freezer X94BL, 2x92mm 4pin PWM Mavi Led Fanlı, 4xIsı Borusu, Direkt Kontak AMD Ryzen AM4 ve Intel Uyumlu İşlemci Soğutucu (DKCCX94BL) - İşlemci Soğutucu - Overclock - Bilgisayar Bileşenleri Önerir misiniz ?
  274. M

AM4 İşlemci Soğutucu Önerisi

Arkadaşlar A10 9700 işlemci var. TX K8S 500W kasa var içinde şuan RX 580 takılı sığabilecek bir işlemci soğutucu önerir misiniz?
  275. M

Arkadaşlar .ipk dosyasını açmak istiyorum nasıl yapabilirim ?

dosya uzantısı açılımını falan bilmiyorum . İstatistiksel Proses Kontrol demekmiş
  276. M

Arkadaşlar .ipk dosyasını açmak istiyorum nasıl yapabilirim ?

Arkadaşlar .ipk dosyasını açmak istiyorum nasıl yapabilirim ? Bu dosyadaki kodlar nedir nasıl görebilirim acaba ?
  277. M

Metin2 Kasma Donma Sorunu

Kardeşim şehire gitmedim ama şehirde pazarların orada da kasıyordur kesin metin2 PVP'lerin hepsinde aynı sorun var TR'yi bilmiyorum oynamıyorum ama şehirde metin keserken daha çok metin düşerken ve slotlar birden çıkınca FPS düşüyor bugün 0 FPS gördüm yani 0 nedir boş bir yere gidince 60 FPS...
  278. M

DSR nedir ? 350 falanda olur adamlar 200 150 diyor saten 5 kişi sahibinden de
  279. M

Elimdeki işlemciyi satabilsem aslında 400 e falan da alan olmaz galiba ryzen işlemci istiyorum bende
  280. M

İlkten ekran kartı yokdu ondan 1 sene sonra aldım ekran kartını yeni aldım işlemciyi yükseltirim param olunca diye zaten pc topladım 1 ay sonra R3 2200G ler çıktı içime oturmuştu sinir olmuştum işlemciyi yükseltmem lazım o zaman yani
  281. M

O tür oyun oynamıyorum bi metin2 oynuyorum arada zula falan yani çoğunluk metin2 ama
  282. M

bu kadar kasmıyordu öncesinde Unreal Tournament falanda oynadım orda işlemciye o kadar yük binmemişti
  283. M

Şuan bi bakim dedim 1 fps alıyorum Screenshot Şu şekilde gösteriyor değerleri MSI Afterburner ile ölçtüm ---- Mesajlar birleştirildi ---- Başkalarına soruyorum kasma yok diyor sunucu kaynaklı olsa onlarda da kasardı
  284. M

Arkadaşlar oyun aşırı kasma donma oluyor sistem desen kötü değil AMD A10 9700 İşlemci Sapphire RX580 Nitro Ekran kartı GİGABYTE GA-A320M-DS2 Anakart CORSAIR 8Gb Ram 2400 MHz TX K8S Kasa İnternet hızım 5-6 arasında Bu nalet Metin2 neye göre çalışıyor bilen biri var mı?
  285. M

Süperonline Kullanıyorum 8 Mbps Oyun oynarken yavaş nasıl düzeltirim ?

Modem kasanın üstünde duruyor kabloyla bağlı
  286. M

Süperonline Kullanıyorum 8 Mbps Oyun oynarken yavaş nasıl düzeltirim ?

Masaüstü kablo ile bağlı ping şuanda 15 değişiyor bazen ama Superonline dedi en fazla 12 verebiliriz hızı alt yapı yokmuş yalanda olabilir nerden doğru olanı öğrenicez o da yok
  287. M

Bilgisayar Açılmıyor ?

https://i.hizliresim.com/XMBAX3.jpg Arkadaşlar msi after ile hız ve ram yükselttim tümünü kullansın istedim oto ayardan çıkarıp sonra oyuna girdim ekran karıncalandı pc kapanıp açıldı. BİOS kısmında fan hızlarını yükselttim sonrasında üstteki resimde olan ekran gelip duruyor açılınca orası...
  288. M

Rx 580 mi Gtx 1060 mı ?

Seni bekliyordum yeterli diyene kadar siparişi onaylamadım şimdi onaylim yarın falan gelirse
  289. M

Rx 580 mi Gtx 1060 mı ?

yeterli olursa onu alırım yani vga hdmi dönüştürücü de alacağım her şey dönüştürücüyle yapıyorum
  290. M

Rx 580 mi Gtx 1060 mı ?

Kesin atarım hatta video çekerim türklerde inceleyen kimse yok çünkü bir sorum olacaktı Dark Molex 4Pin - 6Pin PCI-E Dönüştürücü Güç Kablosu Fiyatı Dark 2xMolex 4Pin / 6+2Pin PCI-E Dönüştürücü Güç Kablosu Fiyatı tek molex mi alsam daha iyi iki molexi çeviren mi ? ---- Mesajlar birleştirildi...
  291. M

Rx 580 mi Gtx 1060 mı ?

Teşekkürler gece gece aksiyon oldu bana kullanamıcam diye :D
  292. M

Rx 580 mi Gtx 1060 mı ?

6+2 yi 8liğe takarım molexdekinin de 6 pine takarım ?
  293. M

Rx 580 mi Gtx 1060 mı ?

Öbürünü aldım bile yani o kadar araştırdım bekledim gece gece canımı sıktı keşke almasaydım ya
  294. M

Rx 580 mi Gtx 1060 mı ?

yeni PSU diyosun yani bu güç kaynağı yetmez 6+2 ---- Mesajlar birleştirildi ---- Ula ucuz bulmaya çalıştık gene masraf çıktı bea vay arkadaş ---- Mesajlar birleştirildi ---- 8+6 pin PSU bulamadım galiba 500 TL ve üstü PSU lar da var o kadar para da bende yok :(
  295. M

Rx 580 mi Gtx 1060 mı ?

TX K8S 500W kasa modeli var onun içinde vardı PSU direk Dark 500W TX K8S 500W Mavi Led Fan USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa kasa bu 6 pin var yanında +2 daha var 8 pin yani onu takabilirim ama ekran kartında 8 ve 6 varya ikisinide takmam lazım mı ?
  296. M

Rx 580 mi Gtx 1060 mı ?

Bir sorum var şimdi kartın üstünde 8 pin ve 6 pin iki giriş var ikisinide takmam lazım mı bende 6 pin var yanında 2 pin 8 yapılabiliyor sıkıntı çıkarır mı ? 8 pin taksam ---- Mesajlar birleştirildi ---- Mesela ne kardeşim
  297. M

Rx 580 mi Gtx 1060 mı ?

Screenshot Şu kısım
  298. M

Rx 580 mi Gtx 1060 mı ?

Sapphire Radeon RX580 Nitro+ OC Special Edition 8GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı Sapphire Radeon RX580 Nitro+ OC 8GB GDDR5 256 Bit Ekran Kartı Şimdi fark ettim ikisine bakarken mavinin özellikler kısmına bakınca siyah renkten daha çok destekleyen şeyler var ayrıca bellek hız farkı ve CPU hız...