Arama sonuçlarınız

1. serkanbb06

Soru Firefox Whatsapp Web Kopyala - Yapıştır Sorunu?

Merhaba, Bugün sabah itibariyle Firefox'da Whatsapp Web kullanan kullanıcılar herhangi bir sayfadan veya dosyalardan kopyaladığı metinleri Whatsapp Web sohbetlerine yapıştır işlemini yapamaktadır. Bu sorun sadece Firefox'da yaşanmaktadır. Önce bunu çalıştığım kurumun bilgi teknolojileri...
  2. serkanbb06

Soru Whatsapp Web 16 MB Sorunu?

Arkadaşlar merhaba işim gereği whatsapp Web üzerinden video gönderme işlemini çok sık yapıyorum. Daha önce 60 küsür olan whatsapp video gönderme boyutu birkaç gündür 16 megabayta düşmüş durumda. Sizlerde de aynı problem var mı? Anlayamıyorum neden 4 de 1e denk gelecek kadar düşürürler...
  3. serkanbb06

Android Hava Durumu Sorunu?

Merhaba, uzun süreli iPhone kullanımından sonra 2 yıldır Android kullanıcısıyım Huawei P30 Pro kullanıyorum. Şöyle anlam veremediğim bir sorun var; hava durumu uygulaması saçma bir şekilde asla doğru bilgi vermiyor. iPhone'dan bakıyorum hava durumuna aynı anda telefonu yan yana koyuyorum farkı...
  4. serkanbb06

Telegram "... Grubuna Katıldı." bildirim sorunsalı!

Arkadaşlar malum durumlardan ötürü telegrama geçtik iş yeri grupları vs Lakin bu telegram bildirimleri o kadar saçma bir boyut aldı ki... Binlerce bildirim olacak bugün. 2 çeşit bildirimden muzdaribiz. 1: .... Adlı kişi .... Gruba katıldı. 2: telegrama yeni katılan bildirimi Bunlara...
  5. serkanbb06

Bir Huawei Whatsapp bildirim sorunu ve Huawei müşteri hizmetleri "skandalı"

Arkadaşlar herkese merhaba ?‍♂️ Yaklaşık 1.5 yıldır Huawei P30 Pro 6GB telefonu kullanıyorum, iPhone 6s'ten geçiş yapmıştım. Sorunum başlıkta belirttiğim gibi bir bildirim sorunu. Fakat burada bahsedeceğim bildirim sorunu Whatsapp uygulaması özelinde. Gerçi Huawei Emui arayüz sisteminde diğer...
  6. serkanbb06

Android'de Whatsapp Medyayı Galeri'ye Kaydetme?

Arkadaşlar merhaba Yıllarca iPhone kullandım son 6 aydır Android kullanıcısıyım Sorunumsa şudur ben Whatsapp da gelen medyayı direkt galeride görmek istemiyorum benim istediklerimi galeriye kaydetmek istiyorum. Whatsapp da ayarlarını da medya görünürlüğünü kapattım ama bu seferde fotoğraf...
  7. serkanbb06

Firefox WhatsappWeb Efsane Kasıyor :)

Arkadaşlar firefox whatsapp webde fazlasıyla donarak çalışıyor öyle ki yazı bile yazamıyorsunuz. Bu arada çok aktif bir şekilde kullanıyoruz whatsapp web i mesela dakika da 50 60 mesaj 10 20 görüntü geldiği oluyor. Bunları görüntülemede cevap yazmada sorun yasıyorum. Mesela yazmaya başlıyorum 10...
  8. serkanbb06

Android Whatsapp'da görüntüleri elle kaydedeme sorunsalı

Arkadaşlar merhaba Şimdi size basit ama garip bir soru soracağım :) Hayatımda ikkez Android kullanıyorum İlk telefonum symbian sonrası da hep ios işletim sistemine sahipti Gelelim çözümünü bulamadığım soruya :) Bu whatsapp da sohbetlerde gelen medyayı fotoğraf ve videoları galeriye Manuel...
  9. serkanbb06

Huawei P30 Pro Bildirim Sorunsalı!

Arkadaşlar merhaba Apple'dan huawei p30 pro ya geçiş yaptım Fakat her sey cok güzelken bu bildirim sorunu cok canımı sıkıyor Öncelikle sorunum her uygulamayla değil. Mesela en basiti Habertürk - Millyet - Hürriyet - Anadolu Ajansı - Sahibinden - Letgo gibi vs uygulamalarda bildirim...
  10. serkanbb06

Şu dertten bizi kurtarın lütfen :)

Arkadaşlar işyerindeki internet hızımız çok iyi :) Şimdi işyerinden torrent dosyalarını indirmek için bir torrent programı vs kullanmıyorum bunun yerine bitport.io sitesini kullanıyordum. Bu site benim yerime torrenti indirip bana verdiği ftp'ye koyuyordu indirdiğim dosyaları. Bende ftp...
  11. serkanbb06

Sony Led Tv Ekranda Leke Sorunu?

Arkadaşlar merhaba 2016 eylül'de aldığım 55xd8505 Sony Android Tv televizyonumda görüdğünüz gibi bir leke oluşmuş Bu leke dısardan değil aynı lekeden 10 15 cm asagıda da var böyle yarısı kadar Daha önce bir tane piksel sorunu yaşamıştım onu darbeye bağladı yetkili servis tamir etmedi. Aradan...
  12. serkanbb06

bitport.io alternatifi siteler?

Arkadaşlar çalıştığım iş yerinde torrentten indirme yapamadığım için bitport.io yu kullanıyordum ve mükemmel de bir site herkese öneririm. Fakat siteye bir türlü aylık ödeme yapamamaya başladım. Sorun için mail attığımda da bana bir sürü siteden alternatif ödeme seçenekleri sundular ama hepsi...
  13. serkanbb06

Video İndirme Karşamasına Bir Son Verilmeli!

Arkadaşlar merhaba. Tarayıcılar üzerinden onlarca çeşit eklenti kullandım ve kullanıyorum da ama bıktım artık gerçekten.. Sayfada görüntülediğim bir videoyu Blu tv vs benzeri siteler hariç genellikle haber siteleri, facebook, twitter ve özellikle mybet gibi.. Bu tarz sitelerden videoları...
  14. serkanbb06

Ölü piksel sorunsalı?

Arkadaşlar merhaba 1 yıl 2 ay kadar önce Sony 55XD8505 tv aldım ve son bir haftadır 1 adet ölü pikseli evimizde ağırlamaktayız [emoji4] Bu ölü piksellerle ilgili fazlasıyla rivayet var - 1-5 arası normalmiş ve servis herhangi tamir yapmıyormuş. - 1 tane bile olsa tüketici hakları kararı...
  15. serkanbb06

Whatsapp Web Medya İndirme Sorunu?

Arkadaşlar merhaba İşimiz gereği whatsapp web'i epey bir kullanıyoruz. Fakat son birkaç gündür web uygulamasından hiçbir şekilde video, ses kaydı ve fotoğraf indiremiyoruz İndir'e tıklıyoruz tepki vermiyor sayfa Birçok farklı pc ve tarayıcıda denedim sorun devam ediyor yine. Çözüm önerileriniz...
  16. serkanbb06

Montaj Seti Tavsiyesi / Acil

Arkadaşlar uzun süredir donanım takibi yapmadığım için şu sıralar güncel bilgim olmadığından yardımınıza ihtiyacım var. Bir web tv kurmak istiyoruz ve bu kurduğumuz kanal için masaüstü montaj setleri alacağız. Sizden ricam bu setler için önerileriniz varsa eğer bana yardımcı olmanız. hangi...
  17. serkanbb06

Ev Sinema Sistemi Sizce Hangisi? PIONEER HTP-329 &HARMAN KARDON HD COM 1515

Arkadaşlar başlıktaki iki ürün arasında kaldım bana bu konuda yardımcı olabilecek var mı? Çok iyi ses bilgim yoktur fakat kullanım alanım evimin salonu neredeyse hergün film izleyen birini düşünerek yorumlarsanız sevinirim :) HARMAN KARDON HD COM 1515 PIONEER HTP-329 5.1 EV SİNEMASI PAKETİ
  18. serkanbb06

iPhone 6 Plus kapalıyken şarj oluyor açıldıktan sonra olmuyor.

Arkadaşlar merhaba. Bugün çok garip bir sorunla karşılaştım telefonumda. Telefonumun şarjı bittikten telefonu şarja takıyorum ve şarj dolduktan bir süre sonra açılıyor her iphone'da olduğu gibi ama benim telefonum açıldıktan sonra şarj olmuyor. ve 6 7 tane şarj kablosu ve adaptörle denedim ki...
  19. serkanbb06

Arzum %40 İndirim

Arkadaşlar zamanında BRC'den aracıma LPG sistemi taktırmıştım o Zamandan beri çok güzel kampanyalar brcyolarkdasim adlı siteden mesajla gelmekte. Bayada oldu gerçi geleli mesaj ama 1 Ocak son zannediyorsam neyse sadede gelelim indirim kupon kodu çok zor tahmin edilecek bir şey :) "BRCARZUM"...
  20. serkanbb06

Uydunet Kablo Çekme Rezilliği!

Arkadaşlar merhaba belki bir kaç yıl olmuştur forumda konu açmayalı ama aktif takibim devam etmekte. :) Şimdi asıl konumuza gelecek olursak: Yeni bir eve taşındım ve evde de fiber hizmeti sadece Uydunet sağladığı için Uydunet'i tercih ettim kablo tv ile beraber güzel bir tarife aldım. Buraya...
  21. serkanbb06

Logitech Unifying usb alıcısını wifi dağıtıcısı olarak kullanmak?

Logitech Unifying usb alıcısını wifi dağıtıcısı olarak kullanmak istiyorum arkadaşlar bu ne kadar mümkün olabilir ? :)
  22. serkanbb06

Photoshop Yardım. Mavi efekt :)

Arkadaşlar bir arkadaşımın fotoğrafını aşağıdaki gibi renk vermek istiyoruz üzerine yazı falan yazcaz ama nasıl yapacağımı bilemedim açıkcası :) Fotoğrafta herhangi bir siyasi amaç yoktur sadece örnek amaçlı kullandım çünkü istediğimi anlatan başka fotoğraf bulamadım :) yardımlarınız için çok...
  23. serkanbb06

Düğün Davetiye Projesi lazım arkadaşlar acil :(

Arkadaşlar yakında düğünüm olacak ve davetiye hazırlıklarına başladık fakat çok yüksek fiyat çekiyorlar o yüzden adobe için güzel farklı projelere ihtiyacım var. İnternet üzerinden beğendiklerimde hep yüksek fiyat bu konuda elinde projesi olan varsa paylaşabilir mi acaba? Düğünümüze bekleriz :)
  24. serkanbb06

Avafind Benzeri Programlar?

Arkadaşlar senelerdir bilgilsayarımda yerel arama motoru olarak Avafind 1.5 kullanıyorum. Bu program son bir aydır sürekli hata verip kapanmaya başladı. Ve işim gereği sürekli her an kullanmam gereken bir yazılım ve son güncellemeside 2011 yılına ait kendi sitesinde. Avafind'e benzer bir...
  25. serkanbb06

Com.tr Alan Adı Almak İstiyoruz. Yardım?

Arkadaşlar şirketimize alan adı almak istiyoruz bu süreçte ne yapmamız gerek nereden almamız gerekiyor? Ticari amaçlı tüzel kişilikler ve kuruluşlar için, aşağıdaki üç maddede sözü geçen belgelerden herhangi bir tanesi, Ticaret odasından alınmış olan "Faaliyet Belgesi", "Ticari Sicil...
  26. serkanbb06

Ufak anlamsız bir klasör sorunum var! :)

Arkadaşlar merhaba şirket bilgisayarımda klasör içeriğinin görüntülenme şeklinin sürekli değişmesinden bıktım :) Bunu nasıl düzeltebilriz? Benim istediğim klasör düzeni budur Fakat sürekli bir şekilde her 5 10 dakika'da bir aynı diskteki klasörlere girdiğimde bu şekilde görüntüleniyor ve...
  27. serkanbb06

Fotoğraftaki Plakayı Okumak İçin Yardım! Çok Acil!

Arkadaşlar adli bir soruşturma için yani hırsızlık bir aracın plakası gerekiyor o da mobese'den alınan görüntü çamur olduğu için okuyamıyoruz bunu halledebilecek arkadaşlar varsa ve yardımcı olursanız çok seviniriz. Çok teşekkürler İlgilenen arkadaşlara fotoğrafı mesajla gönderebilirim.
  28. serkanbb06

2200 TL'ye kadar masaüstü bilgisayar? Önerileriniz?

Arkadaşlar merhaba 5 senelik notebook'tan artık verim alamamaktayım ve 300 400 liralıkta bir masrafı var su an stabil kullanabilmem adına. Bende karar verdim yeni bir bilgisayar alayım ama bu kez masaüstü olsun diyerekten :) İstediğim özellikler şunlar olsun mümkünse genel anlamda Anakart...
  29. serkanbb06

Windows Xp veya 7'de Kullanıcı Şifresi Öğrenme? Yardım?

Arkadaşlar merhaba Çalıştığım şirkette bilgisayarlara her çalışan için kullanıcı açılıyor ve tabiki. Şimdi bu bilgisayardaki diğer kullanıcıların şifrelerini nasıl öğrenebilirim bir çıkar yolu var mıdır? Herhangi bir cd takıp işlem yapmadan yani windows arayüzündeyken cmd'den vs :)
  30. serkanbb06

Notebook Ekran Sorunu!

Arkadaşlar aşağıdaki videolarda görünen sorunları yaşıyorum. Bilgisayarım aşırı vs ısınmıyor macun değiştirdim.Her şeyi yaptım neredeyse. Sorun hakkında bir çözüm önerisi olan var mıdır? http://www.youtube.com/watch?v=7--mlGc5qMI&feature=youtu.be...
  31. serkanbb06

İOS 7 Gold Master Sürümü Linkler!

Apple iOs 7 işletim sisteminin son betası olan gold master sürümünü dün gece süpriz bir şekilde yayınladı. 18 Ekim'de full sürümü çıkacak olan işletim sisteminin indirme linkleri aşağıda. Udid kaydı olmayanlar shift+ güncelle diyerek cihazlarına yükleme yapabilirler. iTunes 11.1 Beta 2 ->...
  32. serkanbb06

iOs 7 Beta 7 Bugün Çıkabilir!

Apple'ın yeni işletim sistemi iOs 7'nin yeni betası bugün çıkabilir. Bu iddiayı ortaya atan evad3rs grubuna göre Apple bugün bir süpriz yapabilir. Kaynak
  33. serkanbb06

iOs 7 Beta 6 Değişiklikler

iOs 7 Beta 6 ile gelen pek fazla bir yenilik bulunmamaktadır keza 10-16 mb arasında değişen bu yeni güncellemeyele developer center'da yapılan açıklamaya göre; "Apple notes on the iOS Developer Center that the release fixes an "issue with iTunes in the Cloud, where some purchases may...
  34. serkanbb06

iOs 7 Beta 5 Tüm Cihazlar İçin İndirme Linkleri

iOs 7 Beta 5 Yayınlandı. Beta 4 kullanıcıları Ota olarak güncelleme yapabilirler. iPhone 5 Model A1428 iPhone 5 ModelA1429 iPhone 4S iPhone 4 Rev A GSM 2012 iPhone 4 GSM iPhone 4 CDMA iPod Touch iPad 4 Wi-Fi iPad 4 Wi-Fi-GSM iPad 4 Wi-Fi-CDMA iPad Mini Wi-Fi iPad Mini Wi-Fi-GSM...
  35. serkanbb06

Laptop Ekran Kapanınca Isınmaya Başlıyor

Arkadaşlar laptopum belli bir süre sonra kullanmadığım için ekranını kapatıyor kendim istediğim bir durum bu ne gerek var çalışmasına ekranın ama işin ters kısmı şu ekran kapandığı an fan hızlanıyor ve belli bir şekilde ısınma artıyor. Oysa tüm uygulamalar kapalı sadece masaüstü var. Sistem...
  36. serkanbb06

İos Beta 4 Çıktı, İndirin!

iOs 7 Beta 4 Linkleri! Linkler cihazlar için upload edildikçe konuda paylaşılacaktır. Udid kaydı olanlar OTA olarak güncelleyebilirler. iPhone 5 (Model A1428) İndir iPhone 4S İndir iPhone 4 (GSM) İndir Not: Windows kullanıcıları için indirilen dmg uzantılı dosyaların içerisinden ipsw...
  37. serkanbb06

iCloud iPhone'umu Bul Etkinleştirme Kilidi. Apple Ürününüz Varsa Mutlaka Bakmalısınız

iCloud iPhone'umu Bul Etkinleştirme Kilidi Arkadaşlar iOs 7 ile birlikte geliştirilen iPhoneumu Bul servisi artık cihazlarınızın herhangi bir hırsızlık durumunda başka ellerde rahatça kullanımına izin vermeyecek. Peki Apple bunu nasıl yapacak ve dikkat etmemiz gerekenler neler? Öncelikle...
  38. serkanbb06

Apple Developer Sayfası Sonunda Açıldı!

Bir süredir kapalı olan Apple Developer sayfası artık kullanıcılar için açıldı. Beta sürümlerin bir an önce yayılmasını bekliyoruz. Siteye buradan ulaşabilirsiniz.
  39. serkanbb06

Apple Downgrade Yapılmasına İzin Verdi!

Bir süredir server'larında sorunlar yaşayan Apple dün gece tüm shsh'lara eski sürümlere geri dönme izni verdi. Bunun sebebi sitenin bakımda ve yeniden yapılanmada olması mı bilinmez ama bir çok kullanıcı bu fırsatı kaçırmış bulunmakta. System Status'a bakıldığında bakımlar devam etmekte ve...
  40. serkanbb06

Harici Disk Veri Aktarma Sorunu

Merhaba arkadaşlar sorunum daha önce herkesin başına gelmiş olabilecek bir şey :) Arakdaşımın laptopundan çıkan harddisk'i aldım ve harici kutu alarak harici disk sahibi oldum :) Aradan bir iki ay geçti ve bu dosya aktarım hatasıyla karsı karsıya kaldım. Önceleri harddisk'i her bağladıgımda...
  41. serkanbb06

Ios 7 Beta 3 Direkt Linkler

Ios 7 Beta 3 Direkt Linkler iPhone 5 a1428:İndir Şifre: 6i8g iPhone 5 a1429:İndir Şifre: vht0 iPhone 4s :İndir şifre : js79 iPhone 4 (GSM ReV A):İndir şifre : o9yr iPhone 4 GSM :İndir şifre : mrs3 iPhone 4 CDMA :İndir şifre : rf8n iPod Touch 5.nesil :İndir şifre : b46t Not: Udid kaydı...
  42. serkanbb06

iOS 7 Beta 3 Genel İyileştirmeleri ve Yenilikleri Detaylı Anlatım

Evet beta 3 yenilikleri ve iyileştirmeleri elimden geldiğince sizinle paylaşıcam hem kendi tecrübelerim ve yabancı kaynaklardan resimlerle sizlere sunuyorum zaman ayırdığınız için teşekkürler.. - Beta 3 de türkçeleştirme iyileştirmeleri yapılmış, Ayrıca Türkçe Klavyelere F Klavye eklenmiş -...
  43. serkanbb06

Jailbreak'li Cihaza Restore Yapmak!

Jailbreak'lı Cihaza Restore Yapmak Artık Mümkün! Evet arkadaşlar jailbreak kullanıcıların en büyük sorunlarından biri olan cihazı jailbreak'i kaybetmeden restore etme sorunu artık son buldu. Bir çok kullanıcı cydia tweek'leri yüzünden telefonda yaşanan sorunlar yüzünden cihazı üst sürüme...
  44. serkanbb06

Ios Bedava Uygulamalar Türkiye Uygulaması

Appstore'den ücretsiz edinebileceğiniz bu uygulama sayesinde her an tanıtım amaçlı ücretsiz duruma düşen paralı oyun ve uygulamalara ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Uygulamanın diğer benzer uygulamalardan farkı ise kullandığınız cihaza göre size sıralama yapıp ipad için çıkan bir oyunu Iphone...
  45. serkanbb06

Notebook Kırmızı Ekran ve Donma Sorunu! Çözüm? [ÇÖZÜLDÜ]

Bilgisayarım Kırmızı, Beyaz Ekran Verip Donuyor! Yardım! Arkadaşlar durduk yere notebook bilgisayarım kırmızı ekran ve beyaz ekran veriyor şu sıralar hiç beyaz olmadı ama fotoğrafta da gördüğünüz gibi bu kırmızı ekran hatasını veriyor sebebini çözmedim. Bu tarz bir hata alan arkadaslar varsa...
  46. serkanbb06

Süperonline Anlam Veremediğim Kutu?

Arkadaşlar bugün süperonline'a terfi ettim fakat bu üstteki beyaz kutuyu anlayamadım? Alttaki router sanırım da neden tek modem kullanılmıyor?
  47. serkanbb06

Arkadaşlar UDID Kaydı Yapabilecek biri var mıdır güzel forumumuzda :)

Arkadaşlar UDID Kaydı Yapabilecek biri var mıdır güzel forumumuzda :) Evet arkadaşlar ios 7 için udid kaydımı yapabilecek bir arkadaş arıyorum var mı acaba aramızda :) Teşekkürler şimdiden :)
  48. serkanbb06

Türkiye genelinde 30 dakikalık internet ve telefon kesintisi!

Türkiye genelinde 30 dakikalık internet ve telefon kesintisi! Az önce bir çok ttnet kullanan arkadaşımı aradığımda Mamak, Çayyolu, Yenimahalle ve Etimesgut'ta telefon ve internet hatlarının çalışmadığını genel bir sorun olduğunu öğrendik. Acaba ne oldu bir bilen var mıdır? Diğer şehirlerde de...
  49. serkanbb06

7 Aylık Türkcell Çıkışlı Çiziksik Eziksiz 4s Full Kutu Fatura

Arkadaşlar telefonumun her türlü kefiliyim! O derece ki jelatin çektirmeye telefoncuya gittiğimde gördüğüm en temiz telefon diyor adamlar kılcal bile çizik yok telefonda sanki sıfır kutusundan cıkarmıssınız gibi! Telefon 7 aylık'tır ve Full Kutu ve Faturası mevcuttur. Kulaklığı orijnaldir...
  50. serkanbb06

HTC Desire X ve Samsung S3 mini? Sizce hangisi arkadaşlar?

Bu iki telefon arasında kaldım forumda da arastırdım s3 mini için ekran çözünürlüğü piksel piksel diyorlar fakat desire x kullanan yakın bir arkadasım var ve aynı ekran çözünürlüğüne sahip iki telefonda sizce hangisi alınabilir? Fiyat açısından ikisi de aynı seviyede şu an Desire X için 4.1.1...
  51. serkanbb06

Iphone Home Tuşu Sorununa Çözüm! Denedim işe yaradı :)

http://www.youtube.com/watch?v=_vUjA88EdsE&feature=player_embedded Video'daki işlemi uygulayınca tuş daha aktif şekilde çalışmaya başladı arkadaşlar içerisinde kir ve toz çıkıyor :) Forumlarda işe yaradığını söyleyen bir çok insan var.
  52. serkanbb06

Facebook'a hiçbir tarayıcıdan fotoğraf yükleyemiyorum!

Arkadaşlar tüm tarayıcıları denedim ama fotoğraf yüklemeyi başaramıyorum son bir haftadır yarısına kadar ilerliyor ama sonra yok oluyor sanki hiç yükleme yapmamısım gibi kalıyor! Bunun bir çözümü var mı acaba ?
  53. serkanbb06

Iphone Klavye Mavileşti? Garip bir hâl aldı?

Arkadaşlar bu sorunun sebebi nedir anlayamadım bir türlü! Mesajlarda vs çıkmıyor bu sorun mesela bir ekran uyarısı çıkıp parola vs sordugunda beliriyor ve bitesms kullanıyorum onunda hızlı yanıtlama dediğimnde simgelerde bu renkte bir sorun olusuyor nedendir acaba? Telefon 4s jailbreak yapılı 6.1.2
  54. serkanbb06

iOS 6.1.3 İle Jailbreak Yapılamayabilir!

Geçtiğimiz günlerde kullanıcılara sunulan iOS 6.1.1 ve iOS 6.1.2 güncellemeleri iOS’ta bulunan pek çok sorunu çözmüştü ancak evasi0n jailbreak kullanarak cihazlarının kilidini açan kullanıcılar telefonlarını jailbreakli halde kullanmaya devam etmişlerdi. Pek çok kişi tarafından sevinçle...
  55. serkanbb06

(Çözüldü!) IOS 6.1.1 Uygulamalarda Bekliyor Yükleniyor Hataları!

Sanırım bir çok kişi benimle aynı sorunu yaşıyor bu aralar. Herhangi bir uygulama yüklediğim zaman uygulamalarda BEKLİYOR ve YÜKLENİYOR yazması ve bu hatanın o uygulamalara bir kez dokununca düzelmesi hani bunu jailbreak yaptıktan sonra görüyorum acaba bunun çözümü nedir? Gördüğünüz gibi...
  56. serkanbb06

Windows 8 Güvenli Mod'da Açmak Bilmeyenler İçin Çok Basit!

Diyelim ki bilgisayarınızı güvenli mod da başlatmak istiyorsunuz... Normal oturum açıkken fare yi ekranın sağ üst köşesine sürükleyin... sağ menü açılacak ayarlar ı tıklayın / güç ü bi defa tıklayıp shift e basılı iken yeniden başlat ı tıklayın... gelişmiş başlangıç menüsü gelecek / sorun gider...
  57. serkanbb06

İphone 4 SimFree mi? Bilenler bir baksın!

İphone 4 SimFree mi? Bilenler bir baksın! Arkadaşlar arkadaşımın telefonuna güncelleme yapacağız tam emin olamadım şu an Arkadaşımın kendi hattı Türkcell benim Avea benim hattımı taktım sorunsuz acılıyor telefonda jailbreak ve benzeri uygulamalar yok yani geveysiz kullanılıyor telefonlara hat...
  58. serkanbb06

İos 5 Sadece Aramalarda Titresin Mesajlarda Titreşim Olmasın!

İos 5 Sadece Aramalarda Titresin Mesajlarda Titreşim Olmasın!Arkadaşlar günlerdir arıyorum fakat bulamadım bunu sürekli mesajlastığım için mesajlarda titreşim hem şarj tüketimi yaratıyor hemde gereksiz oluyor benim içinBen sadece beni aradıklarında titresin istiyorum bunun için bir tweek var...
  59. serkanbb06

İ-Tools Güncellendi

Apple ürünü kullanıcıları için i tunesin mükemmel bir alternatifi olan i tools güncelendi Benim ilk farkettiğim önceki sürümde görülen backup hatası düzeltilmiş ve güzel bir arayüze kavuşmuş. Tabi bilenler bilir bu programı jailbreak yaparak kullanmak sınırsız bir kullanımın önünü açar Apple...
  60. serkanbb06

Ne Kadar Mantıklı? Ttnet'ten Süperonline'a geçiş!

Arkadaslar Ttnet 16mb netlimitsiz abonesiyim ve 24 ay taahhüt imzalayıp 12 ay indirimli kampayasından ocak ayından beri faydalanıyorum yani bu zamana kadar ki toplam indirimim 125 liraya denk geliyor şimdi benim yapmak istediğim şudur. Bölgemize süperonline calısmaları 2 aydır devam ediyor yani...
  61. serkanbb06

İos 5 Mesajlarda Zaman DamgasI Nasıl Yapabiliriz?

Arkadaslar mesajlasirken ios 5 te gelen mesajin saatini dakikasini görmek istiyorum mesajin yaninda bi saat tarih olsa çok kullanisli olacak benim icin bu konunun bir çözümü var midir sizce?
  62. serkanbb06

İGoogle'a neler oluyor?

iGoogle'a neler oluyor? iGoogle bundan 16 ay sonra, 1 Kasım 2013 tarihinde kullanımdan kaldırılacaktır. Bu hizmetin mobil sürümü ise 31 Temmuz 2012'de kullanımdan kaldırılacaktır. Bu kararı nasıl verdiniz? iGoogle'ı 2005 yılında, günümüzdeki web ve mobil uygulamalarının kişiselleştirilme...
  63. serkanbb06

Iphone 4 & htc sensation sizce hangisi?

IPHONE 4 & HTC SENSAION SİZCE HANGİSİ? arkadaşlar 2 sene aradan sonra Nokia C7'imi satıp HTC SENSATION veya IPHONE4(düz) almak istiyorum. Sizce hangisi alınabilir? Ios mu? Android mi?
  64. serkanbb06

İos İçin Nokia Suite Tarzı Bir Program Arıyorum!

İos İçin Nokia Suite Tarzı Bir Program Arıyorum! Evet arkadaşlar aradığım böyle telefondaki mesajları yönetebildiğim pc den cevap yazdıgım gelen mesajları pc'den okudugum rehberi mesajları senkronize edebildiğim bir program var mıdır :) Bu durum benim için cok önemli çünkü bir haftaya Iphone...
  65. serkanbb06

NETDİSK! Ne Yaptıysam Giriş Yapamadım!

NETDİSK! Ne Yaptıysam Giriş Yapamadım! Akla gelebilecek her şeyi denetim tek şifre ile giriş yapıyorum hata veriyor şifre yenile diyorum yine deniyorum yine aynı hata kayıt ol diyorum zaten aktif kullanıcısınız diyor ne yapmak gerekiyor giriş yapabilmek için?
  66. serkanbb06

AKK olmayan bir tarife bir internet sağlayıcısı söyleyin artık ona geçelim

AKK olmayan bir tarife bir internet sağlayıcısı söyleyin artık ona geçelim. Evet arkadaşlar 80 liraya kadar bir paket tarife falan ne varsa söyleyin AKK olmasın :) Var mıdır böyle bir mucize?
  67. serkanbb06

Forum'a bu DNS'lerle giremiyorum

213.243.1.42 213.243.1.43 neden acaba bir acıklaması var mı ışık üniversitesi dns'sinden sonra en hızlısı bu :)
  68. serkanbb06

Chrome Facebook sayfasında modem arayüzü görünüyor??

Chrome Facebook sayfasında modem arayüzü görünüyor?? Facebook sayfasını actıgımda airties olan bölüm gitmiyor bu sadece facebookta oluyor anlayamadım http://img651.imageshack.us/img651/5426/ekranalntskn.jpg sorunu buldum :) https://www.facebook.com/?ref=logo yapınca düzeldi :) http...
  69. serkanbb06

Arkadaşlar en iyi DNS hangisi?

Arkadaşlar en iyi DNS hangisi? Işık üniversitesini kullanıyordum kapalı diyor artık önerileriniz nelerdir? :)
  70. serkanbb06

TTNET beni seviyor sanırım :)

TTNET beni seviyor sanırım :) Önceleri 70 75 lira gelen faturam sözlesmem bittikten sonra 12 ay indirim kampanyasından yararlanınca bu ay 34 TL geldi :) halbuki 39.90 gelmesi gerekiyordu :)
  71. serkanbb06

Mozilla Ram Sorunu. 1Gb'a yakın Ram Tüketimi!!

Alttada göründüğü üzere bu sorunu bir türlü çözemedim arada bu seviyelere çıkıyor ram tüketimi mozillada. Ne yapmak gerek sekme sayısı 2'ydi bu fotografı aldığımda.İndirme vs hiçbir işlemde yapmıyordum sadece internette gezinme. Eklentiler ise memory Fox ve İDM eklentisi var. Başka eklenti yok...
  72. serkanbb06

WordPress Tema Hatası? upload_max_filesize directive ile belirtilen limiti aşıyor.

Yüklenen dosya php.ini dosyasındaki upload_max_filesize directive ile belirtilen limiti aşıyor. Arkadaşlar tema yüklerken bu sorunu yaşıyorum. Yüklemek istediğim her temada bu sorun var boyutu ne olursa olsun wp-admin php.ini dosyasının içindeki yazıda budur Ne yapmam gerekiyor tema...
  73. serkanbb06

İnternet Sitesi Tadında Bir Blog Kurmak İstiyorum

İnternet Sitesi Tadında Bir Blog Kurmak İstiyorum Arkadaşlar .com .org uzantılı siteler gibi görseliyle kullanısıyla güzel bir sayfa kurmak istiyorum. Bir film ekibimiz var bunun için cektiğimiz filmleri fotografları vs yayınlayacagımız ve bunları bize sağlayabilecek en iyi blog sitesi hangisi...
  74. serkanbb06

PES 2012 Ps3 ile Pc arasında sanal zeka'da fark var mı?

PES 2012 Ps3 ile Pc arasında Sanal Zeka'da Fark Var Mı? Arkadaşlarla sürekli pes 2012 turnuvaları yaparız evde pc üzerinden ve sürekli ps3'te daha iyiyim orda yenemezsin gibi tripler söz konusu :) Sizce ps3 ile pc arasında pes 2012 acısından ne gibi farklılıklar var belirtir misiniz? Görüntü...
  75. serkanbb06

Messenger Bildirilerini Sol Tarafa Almak?

Messenger Bildirilerini Sol Tarafa Almak? Belki gereksiz gibi durabilir fakat beni baya bir engelliyor bu uyarılar meşgul durumuna geç diyeceksiniz falan çevrimiçi olanlarıda görmek istiyorum :) Bu sağ alt köşeden sürekli çıkan messenger bildirilerini nasıl sol alt köseye alabiliriz bir bilen...
  76. serkanbb06

Doğubeyazıt Cumhuriyet Savcısı'na Silahlı Saldırı

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde görevli Cumhuriyet savcısı Hakan Kılıç sokak ortasında silahlı saldıraya uğradı. Vücuda 3 kurşun isabet eden Savcı Kılıç yoğun bakımda. Olay bugün Doğubeyazıt ilçesi merkezindeki İsmail Beşikci Caddesinde meydana geldi. Alışeveriş yapan evli ve bir çocuk...
  77. serkanbb06

Tivibu Siyah Ekran sorunu.

Arkadaşlar her türlü yolu denedim google üzerinden aratıp önerilen çözümleri. Regeditten silverligt'i kaldırdım sonra tivibu kurdum kendi silverligt'i indirilsin mi dedi onu kurdum yine düzelmedi bir türlü şu siyah ekran sorununu aşamadım bir çözüm önerisi olan var mı? Tivibuyu yourunstaller ile...
  78. serkanbb06

Ankara Etimesgut/Elvankent'te 20 Kilo TNT. DİBİMİZDE..

Ankara Etimesgut/Elvankent'te 20 Kilo TNT. DİBİMİZDE.. Arkadaşlar yan sitenin bodrumunda 20 kilo tnt bulundu polisler sadece bunu söylediler.
  79. serkanbb06

Notebook için RAM!

Notebook için RAM! Arkadaşlar 1.5 yıl önce aldığım notebook'umda 4 gb ram var ben bunu 8 yapmak istiyorum.Yani varsa ya tek 8gb ram yada iki adet 4gb ram ile 8 yapmak istiyorum :) hangi ram benim için onu bir deyin arastıralım ucuz yollu bulabilirsek alalım :) Teşekkürler :) Notebook'daki...
  80. serkanbb06

Counter Strike Hamachi Sorunu! Windows 7

Counter Strike Hamachi Sorunu! Artık birisi bu soruna çare bulsun.Windows 7. Arkadaşlar hamachi ile ağdan oyunları oynanıyor diyorlar ama biz bunu bir türlü başaramadık ağ bağlantılarında hamachi için ''internet bağlantısı yok'' ve ''Ağ kablosu takılı değil'' uyarısı var yetti artık kaç gündür...
  81. serkanbb06

Güzel bir önerim var :)

Daha önce bu konu gündeme geldi mi bilmiyorum arattım ama bulamadım. Şimdi arkadaşlar benim önerim şudur :) Hani herkesin bir twitter ve facebook hesabı falan var. Ben misal SDN'deki profilimi bu hesaplarla ilişkilendirerek burada yaptığım tüm yorumların beğenilerin facebook yada twitter gibi...
  82. serkanbb06

Dün gece foruma 00.00'dan 01.00'a kadar erişim yoktu.

Dün gece foruma 00.00'dan 01.00'a kadar erişim yoktu. Saat aralıgını yanlısta hatırlıyor olabilirim ama uzun bir süre erişim yoktu.Az öncede araştırdım forumda bir haber verilmemiş çalışma yapılacak diye :) Yönetimin haberi yoktur belki :D
  83. serkanbb06

Fotoğraf Arşivleme Programı?

Fotoğraf Arşivleme Programı? Arkadaşlar böyle bir programa ihtiyacım var önerileriniz nelerdir acaba? İstediğim özellikle programın etiketleme özelliğinin olması Facebook'taki aynı mantıkla fotografları etiketleyebileyim örneğin serkan yazınca serkan olarak etiketlenen fotoğraflar gelsin önüme...
  84. serkanbb06

Magic Lantern ile HDR video yapımı?

Magic Lantern ile HDR video yapımı? Arkadaşlar öncelikle Magic Lantern'i bilmeyenler için bir açıklama yapayım. Magic Lantern (ML) ilk olarak EOS 5D MarkII de ortaya çıkmış ve şimdilerde EOS 60D / 600D / 50D / 500D / 550D de de kullanılan firmware hackidir... Bu firmware, makinemize...
  85. serkanbb06

Adobe Bridge CS 4 - CS 5 Camera Raw Hatası.Yardım!

Arkadaşlar Slr makinamla çektiğim raw formatında ki fotograflarımı jpeg yapmak istiyorum fakat Bridge aşağıda gördüğünüz hatayı veriyor aradım baya bir fakat çözüm bulamadım.Ustalara saygılar bilgilerinizi bekliyorum :) --- Mesaj Güncellendi --- Amacım Raw formatını Jpeg'e çevirmekti bu...
  86. serkanbb06

Kingstoon Class 4 8 Gb Kutusu Olan Var Mı :)

Kingstoon Class 4 8 Gb Kutusu Olan Var Mı? Komik bir durum ama benim zaafım aslında :) Mediamarkt'ten aldıgım bu ürünün kutusuz iade edilemediğini bilmiyordum ve kutuyu actıktan sonra arabanın camından atıverdim :) Class 10 almam gerekiyormuş sonradan öğrendim iade edip class 10 almak...
  87. serkanbb06

Google Bir hallere giriyor :)

Belki bilen vardır ama bilmeyenler için :) Google girin ve arama bölümüne Z or R twice yazın bir başka örnek yine arama sayfasına girin ve let it snow yazın ve bir haller olduğunu görün :) “Google gravity” yazın ve “Kendimi şanslı hissediyorum” düğmesine basın.Sayfadaki...
  88. serkanbb06

Facebook intihara karşı!

İntihar girişiminde bulunan insanların azımsanmayacak bir kısmı, intihar öncesi ruh halini Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda koydukları fotoğraf veya mesajlarıyla gösteriyor. Bunun bilincinde olan Facebook Haziran ayından beri devrede olan sisteminin kullanımını yaygınlaştırmaya...
  89. serkanbb06

Harici Diski Çinden Almak Daha Mı Mantıklı?

Harici Diski Çinden Almak Daha Mı Mantıklı? Forumda çin online satıs sitelerinin tanıtımı konusunda siteleri dolasırken bir kıyaslama yapayım dedim ve aradaki uçurum beni cezbetti açıkcası :) Vatan Bilgisayarda WD 2,5" 500GB My Passport Essential Mavi USB3.0 /...
  90. serkanbb06

Bir Fan durduk yere neden odun kesiliyormuşcasına sesler çıkartmaya başlar?

Bir Fan durduk yere neden odun kesiliyormuşcasına sesler çıkartmaya başlar? Evet arkadaşlar bunu çok merak ediyorum artık :) Neden bunu yapıyor durduk yere tamam sesli calıssın ama neden odun kesiliyormus gibi bir ses geliyor ?
  91. serkanbb06

Logitech Unifying ile ilgili ufak bir soru :)

Logitech Unifying ile ilgili ufak bir soru :) Arkadaşlar şimdi elimde bir Logitech f710 gamepad ve Logitech Marathon M705 mouse var bunlarında yanında cıkan mini usb alıcıları var şimdi farenin alıcısında unifying özelliği mevcut logitech'in sitesinden unifying programınıda yükledim lakin...
  92. serkanbb06

Biri hepimizi gözetliyor!

Wikileaks dünyanın en büyük ve en organize casusluk şebekesini ortaya koydu. Assange, bu ağda 25 ülkeden 160'a yakın şirketin olduğunu ve akıllı telefon veya bilgisayar kullanan, gmail adresi bulunan herkesin özel hayatının bu batağa saplandığını söylüyor. Kullanılan yöntemler inanılmaz...
  93. serkanbb06

Avea'dan Mükemmel Tarife Süper Fikir Tarifesi

Avea'dan Mükemmel Tarife Süper Fikir Tarifesi Avea'dan Süper Fikir! Konuştuğunuz her 100 dakika sadece 4 TL! Üstelik her yöne! Ne kadar konuşursanız o kadar ödeyin, harcamanızın kontrolü hep sizde olsun! Fatura döneminizde kaçıncı 100...
  94. serkanbb06

Baya bir konu dışı bir konu :) Bot önerisi olan ? :)

Baya bir konu dışı bir konu :) Bot önerisi olan ? :) Kaç gündür bot arıyorum şöyle güzel sağlam estetik bir sey :) 150 170 arası bir bütçem var :)
  95. serkanbb06

Facebook'un Güvenlik Duvarı Aşıldı!

Facebook'un güvenlik duvarı aşıldı! İspanyol inşaat işçisi, sosyal paylaşım sitesi Facebook'un ''güvenlik duvarı''nı aştı...
  96. serkanbb06

TTnet Tarife Seçimi! Sözleşmem Bitti.

Arkadaşlar bugün itibariyle ttnet sözleşmem sona eriyor ve tüm internet sağlayıcıları neredeyse aradılar :) Şimdi Allah var yalan olmasın TTnet'ten mükemmel bir verim alıyorum sebebide santralin 50 metre uzağımda olması :) Şimdi sözlesmem bitti yeni bir kampanyaya taahhüt vererek indirimli...
  97. serkanbb06

Nokia C7 RM-675 RC Belle 111.030.0607

Arkadaşlar C7 Belle'nin sızdırılmış halidir ve euro2 firmwaresi olduğundan bahsediliyor yani Türkçe dile sahip.Forumda kullanıcı yorumlarına göre gayet stabil ve hızlı olduğu söyleniyor. Flashlama işlemini ben henüz yapmadım yarın sınavlarım olduğu için denemek isteyen buyursun :)...
  98. serkanbb06

TTNET Şaşırttı :) ''Bu Ayki Faturanız Bizden'' Dediler!

TTNET Şaşırttı :) ''Bu Ayki Faturanız Bizden'' Dediler! Evet arkadaşlar bugün akşam 4440375ten arandım ve arayan müşteri hizmetleri yetkilisi TTNET'in 5. yaşını doldurduğunu ve bu sebeble sizden bu ayki fatura ücretini almıyoruz.TTNET'in bir hediyesidir dediler. :) Teşekkürler dedim garip...
  99. serkanbb06

Power Alacağım Kaç W. Almalıyım?

Power Alacağım Kaç W. Almalıyım? Arkadaşlar 2006 yılından kalma bir bilgisayarım var. Fakat power bozuldu şimdi kasadaki anakarta powerdan bir kablo bağlanıyor yani ekran kartını besleyecek. Sizce kaç W. yeterli olur? Yarın alacağım sonra donma kapanma yapar güç kaynağı yetersiz kalırsa :)...
  100. serkanbb06

Ovi Store ve Uygulama Yükeleme sorunu.Çözüm Burada.

Ovi Store ve Uygulama Yükeleme sorunu.Çözüm Burada. Evet arkadaşlar başka bir forumdan arkadadaş nokia forumuna QT ile ilgili sorunlarını yazmış ve iletişim menajerinin verdiği cevaplada denedim çözüldü.. İletişim menajeri michaels'in verdiği cevap It seems that the original solution did...
  101. serkanbb06

PES 2012, tüm dünyadan önce Türkiye’de!

PES 2012, tüm dünyadan önce Türkiye’de! Küresel pazarın en önemli futbol oyun serilerinden birisi olarak karşımıza çıkmayı başaran PES serisinin 2012 versiyonu 14 Ekim itibariyle satışa sunulacaktı. Ülkemizde de aynı gün içerisinde satışa sunulacak olan oyun, dağıtım için satış noktalarına...
  102. serkanbb06

McAfee AntiVirus Plus TTnet limitsiz kullanıcılara lisans hediyesi.

McAfee AntiVirus Plus TTnet limitsiz kullanıcılara lisans hediyesi. Az önce gelen mail ile McAfee AntiVirus Plus TTnet limitsiz kullanıcısı olduğum için ücretsiz lisans hediye ettiler almayı unutmayın :)
  103. serkanbb06

Facebook Yazı sitili yine değişti.

Arkadaşlar durduk yere Facebook'taki yazı stili değişti bilgisayar ile alakalı olduğunu düşündüm ama bir türlü değiştiremedim sadece Facebook'ta değişiyor. :/
  104. serkanbb06

AveA şaşırdı galiba :) Aramız düzeliyor.

Dün gelen mesaj :) Gun boyu konusma Aveadan HEDIYE! Bugun icinde Avealilarla yapacaginiz butun gorusmeler bedava! Ustelik sartsiz kosulsuz! Sevdiklerinizle gule gule konusun! Az önce gelen mesaj. 2000 dakika Aveadan size HEDIYE! Ustelik sartsiz kosulsuz! 1 hafta boyunca Avealilarla 2.000...
  105. serkanbb06

İntel işlemcili bilgisayarımda MAC kullanmak istiyorum.

İntel işlemcili bilgisayarımda MAC kullanmak istiyorum. Evet arkadaşlar başlıktanda anlaşılıyor ne istediğim sizce hangi Mac sürümünü kullansam Windows kullandım hep bu güne kadar ama devrim gibi bir değişiklik yapmak istiyorum :) Avantajları ve dez avantajları nelerdir acaba? Bana ne gibi bir...
  106. serkanbb06

Hangi maç hangi kanalda? Lig TV

Hangi maç hangi kanalda? Spor Toto Süper Lig'de yeni sezonun ilk hafta maçlarının yayınlanacağı kanallar belli oldu. Bu sezon Süper Lig maçları Lig TV'den ve Lig TV 2'den yayınlanacak. Lig TV 2, Digiturk'ün 78, 378 (HD), 205 (salon) ve 778 (ticari) numaralı kanallarından...
  107. serkanbb06

Daha Çok Kanal Daha Çok Spor! Dijitürk.

Daha Çok Kanal Daha Çok Spor! Dijitürk. DAHA ÇOK KANAL DAHA ÇOK SPOR...
  108. serkanbb06

Symbian ^3 İçin SPB Shell 3D Çıktı?

SPB Shell 3D Çıktı? http://www.youtube.com/watch?v=W_bKq9jl3OE&feature=player_embedded Uygulamayı sitesinden 14.99 dolar'a satınalabilirsiniz. Ben aldım ve tek kelimeyle mükemmel.Eski sürümü olan SPB mobile shell 5 bunun yanında takoz :) Bir kaç eksiklik var onlarıda güncellemelerle...
  109. serkanbb06

Dükkan açmak istiyorum!

Dükkan açmak istiyorum! Arkadaşlar dükkan açmak istiyorum.Ama karar veremedim aynı sokakta internet cafe ve playstation 3 dükkanları var ve cok samimi arkadaşlarım onlarda. Ben ne açsam bilemedim acaba uyducu dükkanı açıp yanında bilgisayar ve bilgisayar parçalarıda satıp uydu vs takar yazılım...
  110. serkanbb06

Counter Strike Source 3.4 Oyun Şifresi Sorunu!

Counter Strike Source Oyun Şifresi Sorunu! Arkadaşlar böyle anlamsız bir sorunla karşı karşıyayız :) Çoğu yerde konsolu açıp hileleri aktif etmek için sv_cheats 1 yazın diyorlar ama hiçbir işe yaramıyor? İnternet kafe sahibi arkadasın dükkanına kurduk restart vs hiçbir şey yapamıyoruz...
  111. serkanbb06

Forum.ultraslan.com Üyelik?

forum.ultraslan.com Üyelik? Arkadaşlar forum'a üye olmak istiyorum ama sanırım referans ile üye olunabiliyor mümkünse beni davet edebilir misiniz? :)
  112. serkanbb06

Ayrıldıktan sonra ilk kez görüntülendi

Ayrıldıktan sonra ilk kez görüntülendi Apple'ın efsanevi patronunun işi bırakmasının ardından ortaya çıkan ilk görüntüleri sevenlerini üzdü Marka hayatına Machintosh olarak başlayan zamanala Apple olarak anılan ünlü teknoloji firmasının kurucularından olan ve artık marka ile...
  113. serkanbb06

Filtreli İnterneti Kim Test Ediyor?

Bilgi Teknolojileri Ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Tayfun Acarer, İki Gün Önce Başlayan Test Sürecinin Aboneleri Doğrudan İlgilendiren Bir Süreç Olmadığını, Hizmeti Sağlayacak Şirketlerin Kendilerini Kontrol Edeceklerini Ve Bu Hizmetin 22 Kasım’dan İtibaren İsteyen Abonelere Sunulacağını...
  114. serkanbb06

Nokia Facebook Resmi Sayfasında Geri Sayım!

Nokia Facebook Resmi Sayfasında Geri Sayım! Evet arkadaşlar Nokia'nın resmi Facebook sayfasında bir geri sayım söz konusu şu an acaba ne tanıtacaklar bence Belle'yi tanıtırlar. NOKIA FACEBOOK
  115. serkanbb06

Böyle Savunma Görülmedi!

Böyle Savunma Görülmedi! Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, İspanya'da yaptığı açıklamalar nedeniyle sevk edildiği Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) savunma gönderdi. Güneş, bordo-mavili kulübün internet sitesinde de yer alan savunmasında, ne için savunma yapacağının...
  116. serkanbb06

Real Madrid - Galatasaray: 2-1 - Galatasaray Real Madrid maçı hangi kanalda.

Galatasaray Real Madrid maçı hangi kanalda. Malesef D-Smart. Real madrid ile Galatasaray bernabeu kupasında karşılaşacaklar. Maçı 23.30′da D-smart yayınlayacak. Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren galatasaray Futbol Takımı, Santiago Bernabeu Kupası’nda dünyaca ünlü İspanyol kulüp Real...
  117. serkanbb06

Symbian Belle!

http://www.youtube.com/watch?v=K4lcx2PVwRY&feature=player_embedded Bug olmadığı söyleniyor deneme sürümü olmasına rağmen gayet akıcı ve stabil bana göre.Keşke C7 için olanı gelse de denesem :) Mta
  118. serkanbb06

Leyla ile Mecnun Bu Parçanın Adı Ne.

Leyla ile Mecnun Bu Parçanın Adı Ne. Evet arkadaşlar Leyla ile Mecnun'nun son bölümünde çalan bu parçayı arıyorum girdi aklıma cıkmıyor http://www.youtube.com/watch?v=jlHd76jzfZA
  119. serkanbb06

Symbian Anna Yayınlandı.Navifirimden indirilmeye sunuldu.

Symbian Anna Yayınlandı.Navifirimden indirilmeye sunuldu. Başlıktanda anlaşılacağı gibi Symbin Anna yayınlandı arkadaşlar şu an aşırı yoğunluk var navifirm'de bu yüzden henüz kuramadım :)
  120. serkanbb06

Analog Saat Görüntüsünü Kaldırma,Değiştirme.

Analog Saat Görüntüsünü Kaldırma,Değiştirme. Arkadaşlar aşağıda gördüğünüz analog saatin orda arkadasıma kurduğum Windows 7'de uygunsuz bir resim var orada ki görüntüyü kaldıracak ne bir program ne de bir tema bulabildim.Yardımlarınızı bekliyoruz.Arkadaşın aileside epey bir tutucu anlıycanız...
  121. serkanbb06

Merkezi Sistemden Gelen Kabloya Başka Bir Uydu Bağlamak?

Merkezi Sistemden Gelen Kabloya Başka Bir Uydu Bağlamak? Evet arkadaşlar apartmanda merkezi sistem var Türksat ve Hotbird ben kendime bir çanak bağladım ve bu da Eutelsat şimdi bu merkezi sisteme bu Eutelsat'dan gelen kabloyu EMP E162-DT optinon swich ile birleştirip sorunsuz bir yayın...
  122. serkanbb06

SDN Ailesine Saygılarla.Ferdi Baba'dan Nadide İki Mükemmel Eser :)

Sadece içimden geldi Afiyet olsun İsteyen sevdiği başka parça varsa buyursun paylaşsın bizimle hiç durmasın http://www.youtube.com/watch?v=plfAOuN6WAQ http://www.youtube.com/watch?v=Nn6DSJ16sg4
  123. serkanbb06

Vefat İlanı! :D

Vefat İlanı! :D Facebook ile ilgili bir detay takıldı aklıma arada haberlerde izliyordum vefat eden kişilerin Facebook profillerinden haberler yapılıyordu vs işte dedim bu hesaplar ne oluyor sonrada biraz baktım yardım konularında aşağıdaki olayı gördüm :) Ve bence bu uygulama...
  124. serkanbb06

Forumda Gereksiz Durduk Yere Küfür Edenlere Adli Ceza Uygulanması!

Forumda Gereksiz Durduk Yere Küfür Edenlere Adli Ceza Uygulanması! Bence böyle bir uygulamaya gidilmeli benim böyle bir önerim var siz ne diyorsunuz? Bir saat kadar önce bir konu başlığı gördüm ki öyle böyle yazmamış karaktersiz adam! Ya benim kardeşim oturup okusaydı yanlışlıkla? Ki forumda...
  125. serkanbb06

Facebook Arkadaşlık İsteği Gönderememe Sorunu?

Facebook Arkadaşlık İsteği Gönderememe Sorunu? Bir kaç bu başıma geldi eklediğm insanlarla 30-40 ortak arkadasım var ama sonra birden bir uyarı cıkıyor arkadaşlık isteği göndermeniz 15 günlüğüne engellendi.15 gün geçti ekleyim dedim bir kaç kişiyi şimdi de 30 günlüğüne engellendi dedi.Yeni...
  126. serkanbb06

Prof. Olduk Haberimiz Yok

Koskoca Prof. olmuşuz :) :D 1000 mesaj aslında benim için çok önemli bir mesaj sayısı :) SDN ile geçirdiğimiz 3 3.5 yıl :) Merak ediyorum yazdığım ilk mesajı nerden bulabilirm aradım bulamadım :)
  127. serkanbb06

DGS’de İntibak Kalktı!

Dikey Geçiş Sınavı ile 2 yıllık meslek yüksekokullarından Lisans programlarına giren öğrenciler ilk yıllarında Lisans Öğrenimlerine Hazırlık Programına tabi tutuluyorlardı. Şimdi Lisans Öğrenimlerine Hazırlık Programını kaldırdılar ve eğitim 1. sınıftan başlayacak. Yükseköğretim Kurulu...
  128. serkanbb06

Mozilla sağ tıklamayla açılan menüde sorun?

Mozilla sağ tıklamayla açılan menüde sorun? Bugün SDN'de verilan firefox 6.0'ın 4. betasını indirip kurdum aşağıdaki gibi bir hata aldım 5.1 sürümüne döndüğüm halde devam ediyor.Sebebi ne olabilir? Şimdi komple silip yeniden yüklemekte istemiyorum onca sitede parala hatırla vs var :) Bu menüde...
  129. serkanbb06

Batarya Sorunu! Windows 7 ! (Pili değiştirmeniz yararlı olabilir )

Batarya Sorunu! Windows 7 ! (Pili değiştirmeniz yararlı olabilir ) Fotoğrafta gördüğünüz gibi arkadaşlar bu soruna çözüm nedir laptop'u alalı 12 13 ay oldu. Acaba servis değişim yapabilir mi?
  130. serkanbb06

Polis Teknik Direktörlüğe Soyunursa

http://www.youtube.com/watch?v=qFMrdnEvpys Belki izlemişsinizdir ama az önce Lig Tv'de 21 adlı programda görünce dayanamadım paylaşmak istedim :D
  131. serkanbb06

Sony Ericsson Yetkili Satıcıları Ankara'da Yok mu?

Sony Ericsson Yetkili Satıcıları Ankara'da Yok mu? Evet arkadaşlar Ankara'daki tüm Sony Center'ları aradım ama hepside telefon yok bizde dediler bu SonyEricsson'u kim satıyor yahu zincir marketler dışında yetkili satıcı arıyorum çünkü Sony Ericsson Xperia Neo çıkış fiyatı 999 tl hiçbir yerde...
  132. serkanbb06

Sony Ericsson Xperia Neo & Nokia C7 ?

Sony Ericsson Xperia Neo & Nokia C7 ? Arkadaşlar bende şu an C7 var ve almak istediğim telefon aşağıdaki Xperia Neo.Önerileriniz var mıdır? Sony Ericsson Xperia Neo 999 TL http://www.youtube.com/watch?v=Ly1uJ93r-0k ÖZELLİKLERİ 116 x 57 x 13 mm ve 126 gram 3.7 inç 16.777 Milyon...
  133. serkanbb06

Nokia N9, ön sipariş listesinde!

Akıllı cep telefonu sektöründe beklediğini bulamayan ancak, 2012 yılı itibariyle Windows Phone işletim sistemine sunacağı destekle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran olan Nokia firması MeeGO işletim sistemli akıllı cep telefonu N9’u ö sipariş listelerinde satışa sundu. Farklı renk...
  134. serkanbb06

ShiftDelete.Net Facebook 27.000. Üye benim.

ShiftDelete.Net Facebook 27.000. Üye benim. Üye sayısı 26.999'du beğenmekten vazgeçip biraz bekledikten sonra yeniden beğendim vee 27.000. üye şerefine nail oldum :D Hayırlı olsun :)
  135. serkanbb06

Ameliyat oldum

Ameliyat oldum :D halk dilinde kıl dönmesi denilen lanet :) pilonidal sinüs rahatsızlıığı olan arkadaşlar ertelemesinler ameliyatı tedaviyi vs mâlum teknoloji sitesiyiz bu hastalıkta birazda cok oturmaktan oluyor : ) dikkat edin :)
  136. serkanbb06

Galatasaray - İnter Maçı Hangi Kanalda?

Galatasaray - İnter Maçı Hangi Kanalda? Evet arkadaşlar mâlum maç D-Smart'ta verilecek alternatif bir kanal var mı Hotbird'den izleyebileceğimiz?
  137. serkanbb06

Galatasaray'lıların Yüzünü Güldüren Kurtarışlar..MUSLERA

http://www.youtube.com/watch?v=gXV9HQVLo58&feature=player_embedded Dreambox 800 HD pvr'den kendi kaydımdır :) Neden bilmiyorum görüntü bozuldu Youtube'ye yükledikten sonra. Video çözünürlüğünü 480p yapmayı unutmayın :)
  138. serkanbb06

Sony Ericsson Xperia Neo!999Tl Öneriniz?

http://www.youtube.com/watch?v=Ly1uJ93r-0k Fiyatı 999 Tl olacağı söyleniyor forumumuz makalesinde.999Tl'ye değer diye düşünüyorum ne dersiniz alsak mı? Tek aklıma takılan sonyericsson'un yazılım hatası vermesiymiş. Ericsson Xperia Neo Türkiye’de
  139. serkanbb06

Mercedes 200E Almak İstiyorum.Kullananların Bilenlerin düşünceleri ?

Mercedes 200E Almak İstiyorum.Kullananların Bilenlerin düşünceleri ? Evet arkadaşlar ne bir telefon ne bir bilgisayar ne de bir bilgisayar donanımı için düşüncelerinizi merak ediyorum Mercedes E 200 almak istiyorum ne diyorsunuz :) 1600 motor olanlar aklıma yatıyor :)
  140. serkanbb06

Microsoft Security Essentials , ESET NOD32 Antivirus? Sizce Hangisi?

Microsoft Security Essentials , ESET NOD32 Antivirus? Sizce Hangisi? Evet arkadaşlar ikisinden birini kullanmak istiyorumda tereddütte kaldım :) Önerileriniz nelerdir?
  141. serkanbb06

Rıdvan Dilmen nerede ?

Şike soruşturması Türkiye'yi derinden sarstı. 74 milyonluk ülke, 3 Temmuz Pazar gününden bu yana ''Şike'' ile yatıyor, ''Şike'' ile kalkıyor.. Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım başta olmak üzere, Türk futbolunun ünlü isimleri ya tutuklanıyor, ya gözaltına alınıp, soruşturuluyor...
  142. serkanbb06

Dreambox 800 HD Genel

Image Nasıl Yüklenir İlk önce cihazın fişini çekin, sonra takın ve hemen elinizi Standby düğmesine basılı tutun. Cihazın ufak ekranında IP adresi ve ***STOP*** diye yazı çıkar orada yazan IP numarasını internet Explorer veya Mozilla Firefox ne kullanıyorsanız,web adresi yazdığınız yere...
  143. serkanbb06

Forumda Dreambox başlığı açılsın mı? Anket!

Öncelikle Dreambox nedir ne işe yarar bunu anlayalım bilmeyenler için :)Dreambox nedir,diğer uydu alıcılarından farkı nedir? Yeni bir başlık faydalı olur diye düşünüyorum çünkü Dreambox'un diğer uydu alıcılarından ayrılan bir çok özelliği mevcut ve bu yüzden kendine görede bir çok sorun ve...
  144. serkanbb06

Nokia N10un, Konsept Görüntüleri Yayınlandı!

Kısa olarak adlandırabileceğimiz süreç öncesinde Finlandiya kökenli dev mobil cihaz üreticisi Nokia, akıllı cep telefonu pazarı için hazırladığı en güçlü temsilcisi MeeGo 1.2 ”Harmattan” işletim sistemli N9’u tanıtmıştı. Bazı kesimlerin överek bitiremediği bazı kesimlerinden ise eleştiri...
  145. serkanbb06

Facebook Chat Toplu Görüşme (Birçok kişiyle aynı anda konuşma)

Facebook Chat Toplu Görüşme (Birçok kişiyle aynı anda konuşma) 1-Biriyle konuşmaya başlamak için sohbet penceresi açıyoruz ve kırmızı ile işaretli simgeye tıklıyoruz. 2-Arkadaşları sohbete ekle. 3-Bir arkadaşımızın ismini yazıyoruz. 4-Arkadaşımızın ismini yazdık ve ekliyoruz. 5- Bitti...
  146. serkanbb06

Steam'da Cities XL 2011 için %80'lik indirim.

Stream'da Cities XL 2011 için %80'lik İndirim. $39.99 = $7.99 USD...
  147. serkanbb06

Konuda yazdığım mesajı düzenleyemiyorum.

Konuda yazdığım mesajı düzenleyemiyorum. Evet arkadaşlar bir kaç konuda bu başıma geldi ama sebebini artık merak ediyorum :D Mesela aşağıdaki konuyu ben açtım.Ama düzenleme yapamıyorum şimdi yazdığım mesajlarda ve açtığım konuda...
  148. serkanbb06

Forumun uyducularından önerilerini alalım :)

Forumun uyducularından önerilerini alalım :) Arkadaşlar bir uydu cihazı alacağım cccam server ile kullanmak için sizce bu aşağıdaki üç çihazdan hangisini almalıyım. Teşekkürler olsun :) 1- Seoul Hiremco FX TURBO HD UYDU ALICISI 2- Seoul Hiremco Chipbox HD Uydu Alıcısı 3-Atlanta Hd Box T...
  149. serkanbb06

Hangi dosya arama sitelerini kullanıyorsunuz?

Hangi Upload arama sitelerini kullanıyorsunuz? Başlık yanlış olabilir ama demek istediğim hani aradığınız bir dosyayı hangi sitelerde aratıyorsunuz mesela ben hotfilesearch kullanıyorum. Önceden sadece hotfile içinde arama yapıyordu şimdi filesonic içerisinde de dosyaları rahatça...
  150. serkanbb06

Anıtkabir Askerleri Nöbet Değişimi

Bugün Anıtkabire gittim ve nöbet değişimine denk geldim nöbet değşiminde askerleri yakalayamadım ama yürüyüşleri buyrun :) Çözünürlüğü 720p yapmayı unutmayın. http://www.youtube.com/watch?v=LyJyFn3egLs http://www.youtube.com/watch?v=1mdIhwDu-9E
  151. serkanbb06

Dünya bu fotoğrafı konuşuyor!

Dünya bu fotoğrafı konuşuyor! Önlü arkalı polisler eylemcilerle çatışırken, sokağın ortasında bir kadın ve erkek yerde uzanmış... Kanada'nın Vancouver kentinde çekilen bu fotoğraf, dünyanın her tarafında tweet'lendi. Karede önlü arkalı polisler eylemcilerle çatışırken, sokağın ortasında bir...
  152. serkanbb06

Symbian Anna'lı X7 Kutusundan Çıkıyor

Symbian Anna'lı X7 Kutusundan Çıkıyor http://www.youtube.com/watch?v=KtHltbk0SR8&feature=player_embedded#at=17
  153. serkanbb06

Apple, Nokia’ya 608 Milyon Dolar Ödeyecek!

Apple, Nokia’ya 608 Milyon Dolar Ödeyecek! Apple ile patent davasına son vererek el sıkışan ve anlaşma sağlayan mobil dünyanın dev üreticisi Nokia, anlaşmanın mali yapısı gereği Apple’dan alacakları resmi olarak açıklamış değil. Ancak Deutsche Bank’ın analistlerinden Kai Korschelt...
  154. serkanbb06

Forumda üyelerin doğum günlerinin en altta gösterilmesi :)

Forumda üyelerin doğum günlerinin en altta gösterilmesi :) Bir forumu gezerken gördüm hoşuma gitti en altta böyle bir uygulamanın olması güzel olmaz mı daha sıcak bir ortam yaratılmış olur belkide :) http://i52.tinypic.com/1zoummo.png
  155. serkanbb06

Forum Daha Bir Güzel Oldu :)

Forum Daha Bir Güzel Oldu :) Forumun son hali bence çok güzel olmuş belirtmeden geçemeyeceğim :D
  156. serkanbb06

"Cep telefonu pazarının yarısı bizim"

Nokia'nın ilk Türk ve ilk kadın genel müdürü Çiçek Uyansoy İcan iddialı: En ses getiren tanıtımı biz yapacağız Türkiye'de 17...
  157. serkanbb06

Ovi Mağaza Güncellendi (v2.08.042)

Ovi Mağaza Güncellendi (v2.08.042) Evet arkadaşlar Nokia Ovi Mağazayı güncelledi.Güncellemeyi kurmak için uygulamalar / araçlar / yazılım güncellemeleri veya numara çevirmeden *#0000# yapıp güncellemeleri kontrol et diyerek Ovi Mağazanın yeni sürümüne sahip olabilirsiniz.
  158. serkanbb06

SDN'de Konulara abone olmada herhangi bir sınır mı var? Email Gelmiyor?

SDN'de Konulara abone olmada herhangi bir sınır mı var? Email Gelmiyor? Evet arkadaşlar abone olduğum konular için mail alamıyorum bir sorun mu var? Forumun en altında bize yazın linkinden ulaşmaya calıştım fakat cevap gelmedi belki farketmemiştir arkadaş ama açtığım konuya 5 sayfa yorum...
  159. serkanbb06

Mozilla Sayfayı tam görüntüleyemiyor

Evet arkadaşlar sorun bu.. Mozilla neden böyle bir hata veriyor ?
  160. serkanbb06

Anonymous Tib'den Başladı..

Anonymous TİB'den Başladı.. An itibariyle TİB'e girilemiyor. TİB
  161. serkanbb06

Trucks & Trailers Çıktı.Euro Track Simulatör Yakında!

Yapımcı: SCS Software Dağıtımcı SCS Software Tür Simulatör Platform PC Çıkış Tarihi 2011 Ortaları.. Bildiğiniz gibi SCS Euro Truck Simulatör üzerindeki beğeniyi farkederek bu oyunu full orjinal araçlarla çıkarma çalışmaları sürdürüyor. Son gelen haberlere göre oyun en erken...
  162. serkanbb06

Facebook'un yeni çeviri sisteminin garipliklerinden bir tanesi

bazen sıkılıp bakıyorum çevirilere sağ üst köşeden bunlar dikkatimi çekti ne desem bilemedim :) inciden kalma sanırım :D
  163. serkanbb06

İntel HM55 Chipset Bios Güncelleme.

İntel HM55 Chipset Bios Güncelleme. arkadaşlar bu chipsetin bios güncellemesini daha önce yapmıstım şimdi bulamıyorum bios'un güncelleme tarihi 2.10.2010 belki cıkmamıstır ama ben yinede bulamadım bu chipset'in bios güncellemesini :/
  164. serkanbb06

3 Boyutlu görüntüyü normal led ekranlarda izlemek?

3 Boyutlu görüntüyü normal led ekranlarda izlemek? Evet arkadaşlar aklıma takılan belki saçma belki anlamlı bir soru var :) Şimdi bu 3d görüntülerin temel mantığını vs biliyorumda bu donanım olayını tam kavrayamadım yani ekran olayını mesela 3d destekli bir televizyonun gösterdiği renkleri...
  165. serkanbb06

Nokia Cihazlarına DLNA Teknolojisi!

Kablosuz aktarım teknolojisi WiDi’yi televizyonlarına entegre eden Philips, uyumlu cihazlardan TV’lere doğrudan görüntü aktarımına imkan tanıdı. Farklı işletim sistemleri ve WiFi bağlantısını ürünlerine ekleyen Samsung ve Sony ise televizyondan internete bağlanarak harici içerik izlemeyi...
  166. serkanbb06

Mayıs Ayı Kotası.Kim ne kadar download yapmış görelim :)

Mayıs Ayı Kotası.Kim ne kadar download yapmış görelim :) 300 yapacaktım dün ama gece 12den sonra girdim eve :D
  167. serkanbb06

Symbian Anna Haziran'ın İlk Haftası Sunuluyor.

Baya bir sabırsızlandım artık :) Haziranın ilk haftasında çıkacağı söyleniyor çoğu forumda 1 Haziran deniliyor.Umarım beklenenleri karşılar ve hayal kırıklığı yaratmaz.. Bu video da N8'e yapılan güncelleme.. http://www.youtube.com/watch?v=7ghLL07KWV0&feature=player_embedded
  168. serkanbb06

Operatör uyudu mu?

Operatör uyudu mu? Kontör dolandırıcıları 1 kişi adına 73 ilde 30 bin GSM hattı çıkarmış...
  169. serkanbb06

Helâl internet dönemi!

Ülkeye özel internet ağı için dev filtre çalışmaları hızlandırıldı...
  170. serkanbb06

Facebook gereksiz anlamsız ve lûzumsuz gelmeye başladı.. (kendi çapımda bir itiraf)

Facebook gereksiz anlamsız ve lûzumsuz gelmeye başladı.. Facebook'a Facebook Güvenlik Kodu Gelmiyor! isimli konuda bahsettiğim sebeb yüzünden erişemiyorum cuma'dan beri. Bildirimler mailime geliyorda ne kadar bağlı kalmışım(z) facebook denilen siteye ne kadar da içerisine çekmiş bizi tüm...
  171. serkanbb06

Facebook Güvenlik Kodu Sorunları ve Çözümleri Ana Başlığı

Facebook Güvenlik Kodu Gelmiyor Sorunu! Arkadaşlar son günlerde iyice artan bir sorun bu facebook'a telefona gelen mesajla giriş yapabileceğimiz bir sistem yapmışlar iyi hoş güzel fakat ne yaparsak yapalım denemediğimiz yöntem kalmadı facebook telefonuma mesaj göndermiyor kodu gönder...
  172. serkanbb06

Aha Doçent Oldum :D

501. mesajım bu konu olarak sdn'de 3. yılım bitecek sdn ile nice yıllar bana :D
  173. serkanbb06

Gül'den "filtre" açıklaması

Gül'den "filtre" açıklaması Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Twitter'a yazdı Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, internet filtrelerinin sansür getitip getirmeyici tartışmalarına Twitter'da yanıt verdi. İşte Gül'ün 'tweet'leri: * Bu tartışmalar başladığında TİB yöneticilerini çağırarak...
  174. serkanbb06

Flas Bellekteki dosyalar ve iso kalıp dosyaları sürücülerde görünmüyor

Flas Bellekteki dosyalar ve iso kalıp dosyaları sürücülerde görünmüyor Ne geldiyse başıma flaşı arkadaşa verip aldıktan sonra geldi.Flaşta virüs geldi ve makinaya yerleşti genel bir tarama yaptım ve makina tertemiz şu an bir sorunda yok. Şimdi sorun şudur flaş bellek usbye takınca içi dolu...
  175. serkanbb06

Epson SX425W Kolay dolum kartuş seti

http://www.youtube.com/watch?v=6Wt9jVckER8&feature=player_embedded videodaki birebir ürünün linkini bulamadım fakat benzerini ebayda buldum. Aynı video'daki ürün All-in-one Epson Stylus SX425W with CISS EBAY EPSON SX425 CISS T1281-T1284 arkadaşlar şimdi mâlum bu modelin kartuş sorunu...
  176. serkanbb06

Nokia’dan, Lüks Mobil Kullanıcılarına: Oro

Üretimini gerçekleştirdiği mobil cihazlarla birlikte sıkça kendisinden söz ettirmeyi başaran Finlandiya kökenli mobil cihaz üreticisi Nokia, Mayıs 2011’in ilk günleri itibariyle internete sızdırılan Nokia Oro’nun resmi lansmanını gerçekleştirdi. Tasarımındaki mükemmelliğiyle birlikte ön plana...
  177. serkanbb06

Bu gelen kullanıcının isyan sesleri!

Bu gelen kullanıcının isyan sesleri! 'Mahkeme Salonu'nda gerçekleşen ilginç bir internette filtre uygulaması çalıştayı Dün, İnternet Kurulu, İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde STK'ların, konu uzmanlarının, TİB ve BTK'dan yetkililerin ve kullanıcıların bulunduğu bir toplantı düzenledi. Benim de...
  178. serkanbb06

İnternetin Güvenli Kullanımı Yönetmeliği Dreambox'a engel olur mu?

İnternetin Güvenli Kullanımı Yönetmeliği Dreambox'a engel olur mu? Arkadaşlar bilen bilir dreambox'ı benim sorum bu dreambox ccam server'ları için bir sıkıntı olur mu mâlum yeni sezon bomba gibi olacak :) bir sıkıntı yaşatacak mı bize sizce?
  179. serkanbb06

TTNET FiberNET 32Mb Tarifesine geçmeli miyim kararsız kaldım

TTNET FiberNET 32Mb Tarifesine geçmeli miyim kararsız kaldım arkadaşlar şu an 16mb limitsiz tarifesindeyim az önce müşteri hizmetleri ile konuştum bölgenizde fiberaltyapı mevcut dedi dilerseniz geçiş yapabilirsiniz dedi ve bu 32 mb fiber kablolarla bağlantını ücresi 79 tl geçiş ücreti yok...
  180. serkanbb06

Notebook soğutucusu USB girişini bozar mı?

Notebook soğutucusu USB girişini bozar mı? Bugün gittim ve bir notebook soğutucusu aldım zaten normal kullanımda cok ısınmayan notebookta soğutucuyu kullanınca işlemci sıcaklığında baya bir azalma oldu bu iyi bir durum lakin bu soğutucu gücünü usb'den almakta şimdi ben bunu adaptöre falanda...
  181. serkanbb06

Facebook Hesabımı çalan kişinin IP adresini buldum ne yapabilirim :)

evet arkadaşlar başlıkta yazdığım gibi.Arkadaşımın hesabını fake bir siteyle çaldılar bende aynı yöntemi o çalana uyguladım :) ve adam yutmadı tabi doğal olarak kullanıcı adına küfür falan yazmıs ve göndermiş zeki çocuk bende bedava host hizmeti aldığım siteye giriş yaptım ve o çocuğun IP adresi...
  182. serkanbb06

İphone 4, BİM’de Satışa Sunuldu!

Üretimini gerçekleştirdiği ürünlerle birlikte dünya genelinde büyük yankı uyandırmayı başaran Apple firması, ülke genelinde birçok yerde toptan fiyatına perakende sloganıyla hizmet veren BİM marketlerinde dün itibariyle iPhone 4’ü satışa sunduğunu açıkladı. iPhone 4’ü stoklarla sınırlı tutan ve...
  183. serkanbb06

Helal olsun Nuri!

Stadyumdan sahaya kola ve hamburger atılıyor.Nuri Şahinde nimet olduğu için öpüp alnına koyuyor ve sahanın kenarına bırakıyor ..
  184. serkanbb06

NOKİA C7 Ekran Çizilme Testleri

Videolarla Nokia C7'nin çizilmez ekranı http://www.youtube.com/watch?v=bfcB9ASycjQ&feature=player_embedded http://www.youtube.com/watch?v=-GuEYeNBvOU&feature=player_embedded http://www.youtube.com/watch?v=U321Wdv1ZdU&feature=player_embedded
  185. serkanbb06

Avea’da, 1 Gigabayt İnternet 9 TL!

Son dönemlerde mobil akıllı cihazlara artan talep doğrultusunda, mobil internet kullanımında da oldukça önemli artışlar yaşandı. Son dönemlerde genç kullanıcılar için düzenlediği tarifeler ve kampanyalarla birlikte oldukça iyi işler başaran Avea, internetim her dakika benimle olsun diyen...
  186. serkanbb06

Arkadaşlar Tarayıcı Yazıcı ve Fotokopi özellikli bir makina aldım düşüncelerinz neler

Arkadaşlar Tarayıcı Yazıcı ve Fotokopi özellikli bir makina aldım düşüncelerinz neler finallerdi vizeydi sürekli lazım oluyor arkadaslardan da ricadan ve kırtasiyeye flasa atıp cıktı almaktanda bıktım sizce nasıl bir tercih olmuş :) EPSON STYLUS SX 425 YAZICI...
  187. serkanbb06

Klasör Şifreleme Programı önerileriniz

Güzel bir klasör şifreleme programı arıyorum forumda arattım güncel konular pek yoktu olanlarda tam istediğim gibi değildi. Şimdi benim istediğim klasöre sağ tıkla şifre koyup açmak için klasöre tıkladıgımda direk şifre istemesi öyle klasörün kaybolmasını falan istemiyorum :) klasör duracak...
  188. serkanbb06

YapıKredi atm'si madeni para üstünü vermedi :) şubeden istedim vermiş dediler :D

YapıKredi atm'si madeni para üstünü vermedi :) şubeden istedim vermiş dediler :D evet arkadaşlar aynen durum bu ayın 7sinde play kartın borcunu ödemek için atmye gitti 120.5 tl'lik bir borç 130 tl nakit ödedim paraüstünü madeni olarak almak istiyor musunuz dedi evet dedim para sesleri gelmeye...
  189. serkanbb06

Sahtekarlık. +905373263433

+905373263433: Degerli musterimiz,super paketiniz icin hemen 0212 274 32 12'i arayiniz. gelen mesaj aynen böyle cevap verdim :) 155'i aradım.İlgileneceklerini söylediler. :) Dikkatli olun.. :sneaky2:
  190. serkanbb06

Windows 7 Aero Snap Sorunu! Yardım.

Aero Snap windows 7'de pencere büyüklüğünü ve konumunu ayarlamak için büyük kolaylık sağlar..bugün sistemi düzenlerken kayıt defteri temizliği vs sırasında aero sorunu yasadım hepsini hallettim düzelttim fakat tek bir sorunum kaldı oda aero snap video da gördüğünüz gibi aero snapta tek...
  191. serkanbb06

Dizüstü satıyorum fiyatı cok mu söyledim :)

satıyorum notebook u ama cok mu söyledim fiyatı karar veremdim amacım forumu satıs yapmak için kullanmak değil sadece ne fiyat vereyim bilgi almak :) ben 1500 dedim sizce? Ürün Özellikleri Casper NIRVANA 15.6" CPQ.I720-4L25P • Intel® Core ™ i7 İşlemci i7-720QM - İşlemci hızı 1.60 GHz...
  192. serkanbb06

Nokia N8 ve Samsung Galaxy S İşlemci Karşılaştırması

Nokia'nın Symbian^3'lü son cihazlarında 680 MHz ARMv6 işlemciler kullanması üzerine mobil cihazlardaki işlemci hızları hakkında herkes birşeyler konuştu ve kafa karıştırdı. İsterseniz şimdi mobil bir cihazdaki işlemci hızının aslında ne anlama geldiğini ve ne anlama gelmediğini hep...
  193. serkanbb06

TTNET 16 MB Bu hız normal midir?

TTNET 16 MB Bu hız normal midir? Yoksa bir kıyak mı söz konusu :)
  194. serkanbb06

Nokia ve Microsoft'tan dev işbirliği!

10 haftalık görüşmeler tamamlandı, imzalar atıldı Nokia'nın global duyuruyla ilan ettiği anlaşma, Microsoft ve Nokia'nın dünyanın ilk mobil ekosistemini inşa etmesini içeriyor. Nokia Üst Yöneticisi (CEO) Stephen Elop, şirketin, akıllı telefonlara yazılım geliştirmek için Microsoft...
  195. serkanbb06

Symbian için Spb Mobile Shell 5.0 Beta

Spb Mobile Shell 5.0 Beta. N8 Spb programcılarının kendilerinin yüklediği Symbian için Spb Mobile Shell 5.0'ın beta hali.Bir forumda arkadaş mail atmış cevap olarak 2 ay içerisinde çıkacağını söylemişler.Bekliyoruz :) http://www.youtube.com/watch?v=vdFifrFKc7Y
  196. serkanbb06

DNS? Hızlı iyi bir dns yok mudur?

Hızlı iyi bir dns yok mudur? ne kadar dns denediysem hepsinde de kasma meydana geliyor google opendns vs siz hangisini öneriyorsunuz?Önceden navige kullanırdık şimdi o da yok. Var mı bir tavsiyeniz?
  197. serkanbb06

8 Dvd R den 2sini Yazdırabildim..Çözüm..

8 Dvd R den 2sini Yazdırabildim..Çözüm.. arkadaşlar önceden princo kullanıyordum 50lik alırum ve en fazla 7 8 tanesi yanardı yani sektör hatası verirdi bir de diamond deneyeyim dedim fakat sorun ne anlayamıyorum sürekli sektör hatası veriyor DVD'lerden midir ? princonunda diamondunda fiyatı...
  198. serkanbb06

Ethernet Kablosu ve Wireless arasında ki 700 kb'lık bir fark..

Arkadaslar geçenlerde aklıma şu net hızını birde ethernet kablosuyla denemek geldi ve baktığımda 700 kb'lık bir fark olustu 16mb ttnet abonesiyim. bu ethernet kablosuyla yaptığım indirme hızı bu da wireless ile yapabildiğim indirme hızıdır modem 1 metre uzağımda bile değil :) şimdi bu...
  199. serkanbb06

Kameranın yanına led aydınlatma koymak

arkadaşlar geçen yıl eve hırsız girdi maddi zarar dısında bir sorun yok cok sükür. Şimdi ben kapıya karsıdan bakan bir sıradan bir a4tech webcam ı yerlestirip görüntü alabiliyorum.Kablosunuda uzattığım halde görüntü akışında bir problem yok şimdi benim merak ettiğim bu kameranın yanına birde...
  200. serkanbb06

Nokia C7-00 Güncellendi

Nokia C7-00 Güncellendi PR1.2 Bugün Nokia'dan gelen bir mesaj sonrasında güncellemeleri kontrol ettiğimde 1 Cihaz güncellemesi 1'de Hızlı arama güncellemesi olduğunu gördüm.Güncelleme öncesi yazılım sürümü:013.016 sürüm: PR1.1'di şimdi yazılım sürümü: 014.002 sürüm ise PR1.2 .Güncellemeyi...
  201. serkanbb06

Ölü Hotfile linklerini canlandırın..

Ölü Hotfile linklerini canlandırın.. bilindiği üzere Hotfile telif hakkı davaları yüzünden bir cok kullanıcının üyeliğini kapatmıs ve linkleri silmişti..yada biz öyle sanıyorduk :) hotfile sadece linkleri pasifleştiriyordu şimdi size örneklerle acıklıycam ölü bir linki nasıl canlandırıyoruz :)...
  202. serkanbb06

444'lü servisler..Dikkatli Olun

bugün merak ettim dedim bzim telefon faturası nedir ne gelmiştir baktım ve ne göreyim 70 lira diyor.. sanırım aşağıdaki fotoğraf her seyi anlatıyor..Müşteri hizmetleri adına aradıgımız 444'lü hatların nasıl bize keyifle tabiri caizse geçirdiğinin resmidir..SAYGILAR :cursing:
  203. serkanbb06

Sinemasalı

SİNEMASALI, Türk Ocakları ile Yunus Emre Vakfı desteğiyle, 5 Ekim 2010 tarihinde başladı. Etkinlik kapsamında, genç sinemacıların gelişimini desteklemek ve oluşan çalışma topluluklarıyla özgün sinema eserleri üretmek amaçlanıyor. Tüm arkadaşlarımızı bu güzel etkinliğe her...
  204. serkanbb06

Radyo es^se yayına başladı..

RADYO GAZİ İLETİŞİM YAYINA BAŞLADI.. arkadaslar evden yaptıgım yayını radyo tv okuduğum için daha profesyonel hale getireceğiz programlar yapmayı düşünüyoruz.umarım beğenirsiniz dinlemeniz dileğiyle. TIKLA DİNLE. RADYO GAZİ İLETİŞİM
  205. serkanbb06

Messenger üzerinden Facebook bağlantı sorunu sizde de var mı ?

Messenger üzerinden Facebook bağlantı sorunu sizde de var mı ? neredeyse bir iki haftadır messenger üzeirnde facebooka erişemiyorum siz de aynı sorunu yaşayıp çözüme kavusturan oldu mu acaba ? sanırım benden başka bu sorunla karşılaşan olmadı :/
  206. serkanbb06

Facebook Yeni Mesajlar! Kurtarın beni

Facebook Yeni Mesajlar! Kurtarın beni :) arkadslar facebook profilimi açtığımda mesajlara bakmak istedim ve bana bir uyarı verdi yeni mesajlara yükselt diye bende kabul ettim ve artık sohbette yazılan her şey bir mesaj gibi mesaj kutusunda birikiyor ve kişi cevrimiçi değilse yazdıklarım mesaj...
  207. serkanbb06

Oyun direksiyonu sizce nasıl bir tercih yapmısım

bu direksiyonu aldım arkdaslar sizce nasıldır?kargo dahil 90tlye geliyor. http://www.vatanbilgisayar.com/goldmaster-rc-419-rc-419-titresimli-pc-ps3-ps2-uyumlu-direksiyon-konsolu/productdetails.aspx?I_ID=45343
  208. serkanbb06

N8 ve C7 aralarındaki 200 tl'lik fark hdmi,usb ve xenon flash mi sadece?

N8 ve C7 aralarındaki 200 tl'lik fark hdmi,usb ve xenon flash mi sadece? BUYRUN BURDAN KARSILASTIRMAYA BAKIN zannediyorum ki o usb aparatı c7ye de takıldıgında flas bellekleri görür denemek gerek :)
  209. serkanbb06

Hangi Telefonu Almalıyım SİZCE?

Hangi Telefonu Almalıyım SİZCE? TEMİZ KVK GARANTİLİ HTC TOUCH HD 620TL htc desire ikinci el temiz htc wildfire 3 Aylık Kvk Garantili HTC Wildfire fikirleriniz için teşekkürler :)
  210. serkanbb06

Htc wildfire almayı düsünüyorum? Sizce Almalı mıyım?

Htc wildfire almayı düsünüyorum? Sizce Almalı mıyım? iki gündür buna karar vermeye calısıyorum ve sonunda Htc wildfirede karar kılmıs gibiyim fakat aklıma takılan bu telefonun dokunmatik durumu nedir yani kapasitif sanırım 5800 ile kıyaslarsak ekranı nasıl bir yorumda bulunursunuz ekranı...
  211. serkanbb06

Sizce yaptığım bu notebook soğutucu piyasada satılanlarla aynı faydayı sağlar mı?

Sizce yaptığım bu notebook soğutucu piyasada satılanlarla aynı faydayı sağlar mı?
  212. serkanbb06

Notebook fan tozlanması?

arkadaslar laptopu servise verdiğimde fanını temizlemişlerdi.ve aradan 4 5 ay gecti aldıgım gün oynadıgım oyundaki sıcaklık değer 75i nadir gecerdi ama şimdi 85 95 arası değişiyor ve haliyle takılmalar yasanıyor.bunun sebebi sanırım fan tozlanması cünkü servisteki calısan cok cabuk toz...
  213. serkanbb06

Nokia N85 SATILIK (4 Ay garanti)

tüm kutu içeriği gelecektir beraberinde kulaklık,usb aparatı,şarj cihazı,hafıza kartı,kullanım klavuzu,fatura 4 5 ay civarı bir garantisi kalmıstır cihazın ve daha hiç servis yüzü görmemiştir.Toplam 3 5 çizik vardır oda kullanımdan dolayı normal. Ebat Form: İki...
  214. serkanbb06

N8 990 TL Değer mi? Yoksa beklenmeli mi?

N8 990 TL Değer mi? Yoksa beklenmeli mi? bugün gidip alsam pişman olur muyum neden gidip erkenden aldım diye kararsız kaldım bekleyim iki ay 800 vs olur diye düsünüyorum ne diyorsunuz :w00t:
  215. serkanbb06

Nokia N85 Güncellenmez mi?

Nokia N85 Güncellenmez mi? artık güncellenmesi gerek cünkü telefon sürekli donmaya basladı en son güncelleme bir seneden fazla olmus?
  216. serkanbb06

Bluetooth Mouse ile ilgili aklıma takılan bir şey?

arkadaslar elimde Logitech MediaPlay mouse mevcut bluetooth ile kullanabiliyorum.bluetooh aparatına gerek olmadan notebookun kendi bluetotthu ile kullanabilir miyim fareyi?
  217. serkanbb06

CPU Saati,Cpu Çarpanı,CPU FSB Nedir? :)

CPU Saati,Cpu Çarpanı,CPU FSB Nedir? evet arkadaslar bunlar nedir bunların artması azalması durumunda sistemimde ne gibi değişikler olduğunu anlamalıyım teşekkürler :)
  218. serkanbb06

Bir TiviBu Sorunu?

bu sorunu neden yasıyorum acaba? silverlight'ı yeniden yükleyip yeniden baslat yaptım hala aynı sorun ve tivibuyu yeniden indirip yükledim ve kayıt defterine kadar silip yeniden tekrar yükledim düzelmedi var mı bir bilgisi olan?Teşekkürler!
  219. serkanbb06

Mozilla 4.8 Beta tr linki arıyorum

Mozilla 4.8 Beta tr linki arıyorum forumda vardı sayfadan kaldırıldı diye bir uyarı alıyorum :/ . . tesekkürlerr
  220. serkanbb06

Dreambox ve Server hakkında!

arkadaslar dreambox almayı düsünüyorum ve beraberinde server sizce bir hd uyumlu bir dreambox ve server ile birlikte tüm dünya kanllarını sorunsuz izleyebiliyor muyum mesela lig tv spormax vs :)
  221. serkanbb06

Hotfile premium almak istiyorum!

arkadaslar hotfile premium alacağım arkadasla ortak alalım diyoruz sizce bir sorun cıkarır mı ? cıkarsa ne gibi sorunlar olur ? tesekkürler :) :D
  222. serkanbb06

Bu neden oluyor ?

Mozilla ve İnternet Explorer da facebook acıyorum fakat mozillada bitti deyip acmıyor sayfayı internet explorer ise rahatca acıyor neden olabilir
  223. serkanbb06

Facebook: Bu grupta yönetici kalmadı! YARDIM!

arkadaslar kurucusu ve yöneticisi oldugum grubum vardı ve hesabım kapatılınca grupta yönetici kalmadı bu grubu tekrar nasıl yönetici olabilirim şu an grupta ''Bu grupta yönetici kalmadı!'' bilgisi var yardımcı olabilecek birisi var mı acaba? Teşekkürler :):hammer:
  224. serkanbb06

Laptop fn tus la birlikte kullanılan tusların ekranda logo görüntüsü hakkında..

arkadaslar laptopta önceden fn tuşu ile kullandıgım ses azaltıp çoğaltma ekran aydınlığını azaltıp çoğaltma gibi tusları kullanırken ekranda logo belirirdi şimdi ise bu yok artık bu simgelerin gelmesi için ne yapabilirim araştırdım bulamadım.?:blink::blink:
  225. serkanbb06

Fare Pil Gadged arıyorum..

arkadaslar logitech kablosuz maouse için batarya aracı arıyorum buldugum bir kacı işe yaramadım var mı elinde olan? tesekkürlerr
  226. serkanbb06

Winamp .pls uzanlıtı dosya olusturmak

belki benim sorum basit olacak ama ne yapabilirim bilmiyorum fakat merak ediyorum :) hani herkes bilir winamptan radyo dinlemeyi listen .pls uzantılı bir dosyayla bende su an trt türkünün canlı yayın linki var aynı pls uzantılı dosyayı benim olusturmam mümkün mü nasıl yapabilirim bunu...
  227. serkanbb06

Olay Görüntüleyicisinde Sidebyside Ve Eaphost Hatası!! Yardım.

windows 7 de böyle bir hata alıyorum sanırım mavi ekran hatasınada sebeb oluyor olabilir bunları gidermek için ne yapabilirim.Teşekkürler. olay görüntüleyicisinden baktıgımda mavi ekran hatası aldıgım ana denk gelen bu hatalar gözüme carptı sorun bunlardan olabilir diye düşünüyorum.
  228. serkanbb06

Mac Adresden Ip Veya Yer Tespiti

arkadaslar calınan bir casper dizüstü bilgisayarım var ve casper müsteri hizmetlerini aradıgımda mac adresinden yer tespiti savcılık tarafından mümkün dediler şimdi ben o mac adresini onlardan ögrensem kendim yer tespiti yapabilir miyim herhangi bir programla.
  229. serkanbb06

4 gb (kullanılabilir miktar 2.99) ne yapabilirim ?

arkadaslar 64 bit windows 7 kurulu öncede 4 gb ram görünüyordu formattan sonra böyle görünmeye başladı yardımlarınızı bekliyorum ekran görüntüleri
  230. serkanbb06

Laptop acıldıktan 5 6 dakika sonra harddisk ısıgı sönüyor ve ekran görüntüsü gidiyor

laptop acıldıktan 5 6 dakika sonra harddisk ısıgı sönüyor ve ekran görüntüsü gidiyor fakat power ısıgı yanıyor pc calısıyor fan dönüyor bunun sebebi ne olabilir formatta attım sorun aynı teknik servise verdim.
  231. serkanbb06

Microsoft msn adresimi 24 saatliğine kapattı!! Böyle bir şey mümkün mü?

:devil2:fotograf her seyi özetliyor sanırım ?? böyle bir seyin olmasına imkan var mı ki su anda msni bikac kez kapatıp actım bir sey olmadı biri benimle dalga mı geciyor? 2 gün öncede facebook hesabım kapatıldı ve bugünde microsofttan oldugunu söyleyen oğuz aytekin adında biri 24 saatliğini msn...
  232. serkanbb06

5800 xpressmusic 3g yardım

arkadaslar 1 hafta kadar önce 2 adet 5800 aldım birine güncelleme yaptım v50 diğeri ilk haliyle duruyor fakat güncelleme yaptıgımda telefonla bir türlü 3g yi aktif hale getiremedim var mı bir öneriniz cok tesekkürler
  233. serkanbb06

Notebook Seçimi Siz Olsaydınız Hangisini Alırdınız

arkadaslariki notebook arasında tereddütteyim sadece ekran kartları hakkında pek bir bilgi sahibi değilim bu konuda görüslerinizi merak ediyorum bu önümüzdeki 5 gün içinde alacağım fakat hangisini tesekkürler yorumlarınız için.. CASPER CORE İ7 720QM İşlemci...
  234. serkanbb06

Facebook Galatasaray Fan Sayfası Hacklendi

görüntü bu..