Arama sonuçlarınız

1. E

Soru Sizce yeni model tanıtımıyla indirim olur mu?

İsviçreden alıcam zaten sence ne zaman indirim olur
  2. E

Soru Sizce yeni model tanıtımıyla indirim olur mu?

Bildiğiniz gibi eylülde iphone 14 tanıtılacak 12 , 13 , se 2. Nesil , 11 gibi modellerde sizce dolar bazlı bir indirim olur mu? Olursa ne zaman olur? İphone 11de 700 dolara çıkmıştı fakat 480 dolar civarında şu an.
  3. E

Yardım Admin yetkisi olmadan windows kurma

Bilgisayarıma format atarken kurulum yerinde hata verdi ve Windows kurulmadı. Fakat ben çoktan biçimlendirmiştim bu sebeple USB'ye yine Windows kurmam lazım fakat evdeki tek harici bilgisayar şirket bilgisayarı ve admin yetkisi bulunmuyor. Ben admin yetkisi olmadan ya da PC olmadan nasıl...
  4. E

Soru Kurumsal 2. El telefon satan

Kurumsal 2. El telefon satan bir yer var mı hem daha güvenli olması açısından yenilenmiş değil ama
  5. E

Soru G-Skill Aegis RAM'e hangi RAM uyumlu olur?

G.Skill 8 GB Aegis DDR4 2133MHz RAM'im bulunmakta ek 8 alacağım, 8 yetmiyor artık bu RAM'e hangi RAM'i alsam uyumlu olur?
  6. E

S10plus led cover nerde bulurum

Şaka gibi bir tane bulamadım 2. El bile yok yardım edebilcrk var mı
  7. E

S10için gözüküyor plus olanı yok
  8. E

S10plus telefonu kullanıyorum kılıf hiç sevmediğimden kılıf almamıştım şimdi telefondan sıkıldım değişiklik için kılıf alacağım fakat stokları bitmiş her yerin nerde bulabilirim s10plusın led kılıfını
  9. E

Yardım Oppo teknik servis nerede var?

Oppo reno 2z telefonum kırıldı nerde tamir ettireyim bir öneriniz var mı uygun fiyatlı arıyorum orjinal olmasının önemi yok . acil lazım telefon değiştircem zaten yardımcı olursanız sevinirim
  10. E

Soru microsoft sitesi dışında iso paylaşan site var mı

100megabit internetim var galiba microsoft siteye limit koymuş çok yavaş indiriyorum. microsoft dışında iso paylaşan bir site var mı varsa atabilir misiniz
  11. E

Soru 500Tl Bütçeye Mouse

ses derken click sesi ise click sesinin çok önemi yok
  12. E

Soru 500Tl Bütçeye Mouse

500tl bütçeye gaming mouse arıyorum istediğiniz mouse'ı önerebilirsiniz özel isteklerim yok yani
  13. E

Evin Dibinde Yol Yapılıyor Silindir Ilerliyince Ev Titriyor

Evin dibinde şu an yol yapılıyor silindir yolun üstünden geçince ev titriyor internette biraz araştırdım kamyon geçincr falan titriyen evler çıkıyor öyle değil yani sadece silindirde böyle oldu ev 6 yıllık falan sizce bu riskli bir durum mu deprem için
  14. E

Dp Kablosu Taktığım Zaman Monitör 165Hz Olmuyor

Dp kablosunu değiştirdin çözüldü
  15. E

Dp Kablosu Taktığım Zaman Monitör 165Hz Olmuyor

Monitörde 165hz hdmi kablosu ile çalıştığı yazıyor bide 120lik slotu var ben 165lik slotta hdmi ile kullanıyordum xboxınkini almıştım xboxdan çıkar tak zor oluyordu bende dp kablosu aldım fakat dp ile bağlıyken monitör 60dan 165e aldığımda monitör gidiyor bunu nasıl çözerim
  16. E

24 inç vs 27inç - freesync vs gsync

Kararsız kaldım bende
  17. E

24 inç vs 27inç - freesync vs gsync

nvidia ekran kartım var valorant fivem falan oynuyorum sizce benim için hangisi daha iyi olur modellerde şu şekilde: Lenovo Model G27C-10 Casper Model M.E24FHD-G ikisinden birini alcam sadece bunlar seçenekler arasında başka ekran önermezseniz sevinirim ikisi arasında bir...
  18. E

Sizce hangisini alayım ( mousepad)

Masam beyaz G413 klavyem g102 mouseum var siyah kırmızı kullanıyom sizce dümdüz siyah mouse pad mi daha güzel durur yoksa renkli bir mouse pad mi mesela hyper beast mouse padi önerinizi bekliyoruö
  19. E

Millenicom aktivasyon göndermek bu kadar mı zor be adam

Türk telekomdan millenicoma geçiyordum şu an hala turk telekomun parasını ödüyorum telekom birden fiyatı 350 tl yapınca millenicoma geçtim zaten fiyat ucuzdu foruma baktım herşey hoş (millenicom hakkında) telekom aradı bügün beni telekom sinyalimi iptal etti faturamı hala ödememe rağmen...
  20. E

Turk telekomdan millenicoma geçsem fark yaşar mıyım

Yaşar mıyım aynı sorunları alt yapı aynı sonuçta deyince siz yanlış yazdınız mı diye teredütte düştüm
  21. E

Turk telekomdan millenicoma geçsem fark yaşar mıyım

Sonuçta aynı altyapıyı aynı sunucuyu kullanıyorlar benim türk telekom arada kesiliyor ya da yavaşlıyor bunu millenicomda yaşar mıyım
  22. E

Hangi internet firmasını önerirsiniz

Türk telekom fiber Turkcell superonline adsl altyapıları var evimde hangi internet firmasını önerirsiniz türk telekom dışında
  23. E

GOOGLE DRİVE DOSYAYI TAM İNDİREMİYORUM

google driveda 10gblik bir dosyam var zip halinde değil onu yarım yamalak indiriyor ya da indirmiyor bunu nasıl indiririm
  24. E

Fivemde drop yememek için ram mi yoksa ssd mi almam daha mantıklı

Fivem oynuyorum arabadan inince 100 fps aloyorum arabayı sürmeye başlıyorum 2 fps 4 fps falan düşüyor sistemimde 8gb ram ve 1 tb hdd var ekran kartımda 1650 super hangisini alırsam droplar çözülür
  25. E

S10+ Ne Kadar Süre Güncelleme Alır

Samsung s10 plus tahmini ne kadar süre güncelleme alır ya da bir kaynak var mı şu kadar alır diyen
  26. E

Yenilenmiş telefon alınır mı

Easycep
  27. E

Yenilenmiş telefon alınır mı

Aşırı beğendiğim kısaca aşık olduğum telefon s10 easy cepte 3500tl alsam mı diye düşünüyorum yenilenmiş olduğundan kararsız kaldım sizce almalımıyım ama cidden aşık olduğum bir telefon
  28. E

Rami çıkardıktan sonra Dram ışığı yanmaya başladdı

Arkadaşımın bilgisiyarı çalışmıyordu bende göstermek adına sorun ondan mı kaynaklı diyerek nasıl çıkaracağını gösterirken uygulamalı olarak galiba kendiminkinide bozum şu an dram ışığı yanıyor bilgisiyarda ve ekran gelmiyor 2 slotlu anakartım öbür slotuda denedim ordada çalışmadı konularıma...
  29. E

Hangi windows 10u kurmalıyım

Windows 10 pro kullanırken boşta 4gb kullanıyordu home kurdum artık 1.6gb kullanıyor bence farkı var gibi :D
  30. E

Single ile normal homeun çok farkı varmı ram kullanımı açısından 1610124480 Prodan tasarım açısından bir değişiklik olur mu benim için tasarım oldukça öne li
  31. E

Windows 10 home Windows 10 pro Windows 10 single language Windows 10 education Bu seçenekler var oyun oynamak için kullancağım bilgisiyarı az ram yemesi adına hangisini kurabilirim Sistemim 1650super İ3 9100 8gb ram
  32. E

8+4 ram olur mu

Fivemde ve warzone gibi oyunlarda aşırı drop yiyorum ram ike kaynaklı bunu çözmek adına ram almak istiyorum 4gb alsam boşa gider mi 1610033445 Kanka alabilsem alırım zaten boşta var 4gb ondan diyorum
  33. E

8+4 ram olur mu

şu an 8gb var zaten mevcut
  34. E

8+4 ram olur mu

mhz ve ddr'i aynı alsam 8gb ramin yanına 4 gblik ram taksam uyumlu çalışır mı anakartım h310m
  35. E

Yaşıtlarıma göre boyum çok kısa

Bencede 190 çok fazla 1609984433 Bencede 190 çok fazla
  36. E

O kadar olsam ne güzel olur sen 2006lısın dimi
  37. E

Bizim bura sanayinin merkezi(kocaeli) acaba ondan burdakiler hormonlumu 1609976483 Annem biraz daha bana köy yemekleri yedirmeye çalışıyor
  38. E

Yaşım 15 175im yaşıtlarım ise 190 falan 180 falan olsam yeter diye düşünüyorum fakat yaşıtlarıma bakıyorum sakallı uzun çok büyük duruyorlar ben ise 3-4 yaş daha küçük gibi duruyorum ergenliğe yaşıtlarım göre 1-2 sene geç girdim onla alakalımı 180 olurmuyum tavsiye verecek abiler ablalar yardım...
  39. E

steelseries arctis 3 yankı yapar mı

her headsette bunla karşılaşıyorum benim için en önemli şey yankı yapmasın ve tasarımı iyi olsundu fakat hiç bir kulaklıkta şu yankı sorununu çözemedim steelseriesin geliştirdiği mikrofon şeyi ilgimi çekti sizde yankı yapar mı arctis 3 alcağına şunu al falan demeyin
  40. E

RAZER BLACKSHARK V2 kulaklığı yankı yapar mı

RAZER BLACKSHARK V2 adlı kulaklığı almayı düşünüyorum her zaman headsetlerde şu sorunla karşılaşıyorum YANKI bu sorun gider mi oyunların sesini açamıyorum yankı yapaçak diye sizde bu kulaklıkta yankı yapar mı
  41. E

8GB Ram İle Fivemde Çok Fazla Drop Yiyorum

tabi çok iyi olur 1609290670 kurulum yaparken hepsini kapattıydım ama sizde atın bakayım
  42. E

ramim ddr4 onun dışında hepsini yapıyorum sırf bunun için windows8 yaptım 1609290492 1650 super i3 9100f 1tb hdd h310m 8gb ram 2400mhz
  43. E

araç kullanırken öyle droplar yiyorum ki aracı kullanamıyorum duruyorum 100fps almaya başlıyorum ultrada oynuyorum bide fakat araç sürerken full donuyor ramden dolayı ssdimde yok nasıl çözerim bunu bir şey almadan
  44. E

Az RAM kullanan işletim sistemi arıyorum

bende niye böyleki 4gb kullanıyor :( 1607939603 o konuyu araştırdım hiç bu sistemle kullanmasamda driver desteği var gibi 1607939662 ekran kartının driverı yokmuş :( 1607939696 windows 7 var 8 yok şaka gibi
  45. E

eskiden kullandığım sevdiğim bir işletim sistemi 1607934376 kanka bunu alcağıma ram alırım bide ssd alırım :D
  46. E

hayatım boyunca tasarım her zaman en önem verdiğim şeydir 8gb ramde yetmiyor bazı oyunlar için özellikle windows 7ye ondan sıcak bakmıyorum ama windows 10da çok aşırı diyorum ortasını 8.1 gibi gördüm tasarımıda hoş ama gerçekten çok kararsızım ( güncellemeler önemli değil)
  47. E

sanmıyorum linuxa geçeceğimi çoğunlukla oyun oynuyorum bilgisayarda ama bir araştırma yapavağım
  48. E

anladım saolun
  49. E

sistemin en eski parçası benim aldığım zaman değilde çıkış zamanı 2 yıl ama yinede siz bilirsiniz safece f/p ürünleri çok iyi değiller 1607930993 h310:2yıl - i3 9k:1yıl - 1650super : 1yıl :)
  50. E

çok eski
  51. E

Bildiğiniz Gibi 7nin Zamanı Bitti Windows 10 kullanıyorum boşta 4gb ram yiyor insaf be neyse windows 8.1 kullanmayı düşünüyorum kaç ram yer yada başka önereceğiniz bir işletim sistemi var mı az ram yiyen Sistemim Ekran Kartı : 1650super İşlemci : i3 9100f ram : 8gb hdd : 1tb
  52. E

netflix aile paketi varmı?

netflix hesaplarımızı iptal edip aile paketi almayı düşünüyoruz varmı netflixde aile paketi aynanda aynı hesapta dizi izleyebilceğimiz
  53. E

turk telekom fiber kullanıyorum superonline fibere geçmek istiyorum

turk telekom fiber alt yapım var 100mbps internet kullanıyor superonline'a geçmek istiyorum altyapı varmıdır
  54. E

bizim mahallede niye hiç bir deprem hissedilmiyor

bina sağlammı anlamında sormuştum sağlammıdır sizce tabi bunu böyle bilemeyizde bi tahmin 3 katlı bina
  55. E

bizim mahallede niye hiç bir deprem hissedilmiyor

merhaba son zamanlarda depremlerin artması ve istanbul depreminin beklenmesinden dolayı korkular içine girdim ne zaman bir deprem olsa bizim mahalle hissetmiyor yada cadde nedendir bu sallanmayan binadan korkacaksın gibi ig yorumları görüyorum evimiz max 6 yıllık bu arada oturduğum yer kocaeli /...
  56. E

hangi ssdyi almılıyım

sandisk daha iyi olmazmı en yükseği o 1602657984 bu normal ssdler en yüksek ne kadar okuma hızlı oluyor
  57. E

hangi ssdyi almılıyım

SanDisk 500GB Ultra 3D NAND Sabit SSD, SATA-3, 2.5"/7mm, 560 MB/sn'e kadar- SDSSDH3-500G-G25: Amazon.com.tr ya da Kingston 480 GB HyperX Fury 3D KC-S44480-6F 2.5" SATA 3.0 SSD Fiyatları ve Özellikleri hangisi daha iyidir bu arada 500tlye ssd önerilinizi bekliyorum m2 slotum yok fakat 120gb...
  58. E

sizce rammi ssdmi almalıyım

illa 2sinide bir gün alacağım fakat elime para geçti bunla rammi ssdmi almalıyım 8gb ramim var pubg valo fivem gibi oyunlar oynuyorum ne önerirsiniz
  59. E

volta vs2ye çanta

şu motorun volta vs2ye uyumlu şu tip bir çanta arıyorum bu arada fotoğraftadaki motor volta vs1 ne kadar baksamda yedek parçalarına bulamadım nedir ürün diyebilirmisiniz
  60. E

ram alırsam sorun çözülürmü

teşşekkürler yardımın için ısıdan problem yok işlemci darboğazıda yok aslında ama ssdim yok ssd alacağım en yakın zamanda
  61. E

ram alırsam sorun çözülürmü

merhaba sevgili shiftdelete ailesi pubg için tam 2.5-3 yıldır pc dizmeye çalışıyorum ucuza tam sistemimi topladım derken oyunda fpsem 140larda falan olmasına rağmen çatışmaya giriyorum çat drop yada başka bir oyundan örnek vereyim cod warzone giriyorum 120fps falan alıyorum ama drop yiyorum...
  62. E

kablosuz wifi güçlendirici sistemi

Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol Y9XY115VOy_LKrmarA1QqCSvgOCF0ag_5hIQDDuUvWnEy0jowaAjRUEALw_wcB üstteki linkteki wifi güçlendiricisini almak istiyorum sistem nasıl işliyor acaba mesela kendi odama taksam bunu alttaki ethernet girişinide bilgisiyara bağlasam olurmu
  63. E

turkcell mağaza stok durumu

anladım saolun 1599341488 kusura bakmayın teşekkür etmeyi unuttum teşşekkürler
  64. E

yarın mağazaya gideceğim
  65. E

turkcellden bir ürün alcam turkcellin İnternet mağazasında yok mağazada olma ihtimali varmı ve ne kadarda gelir mağazaya
  66. E

Bildiğiniz Bisiklet Aksesuar Ve Parça Satan Yer Varmı

Bisikletim Eskidi Yenisini Almaya Kalksam Çok Pahalı Bende Bisikletimi Upgradeleyim Dedim Sevmediğim Yada Eskimiş Parçaları Değiştircem Ve Bir Kaç Aksesuar Alcağım Uygun Fiyatlı Bir Site Varmı Edit : Bisikletim Bianchi Nitro Ona Uygun Parçalar Arıyorum
  67. E

4000₺ bütçeye telefon

Yani bu zamanda 4000tl bütçeye en iyi tasarımlı telefon çentikli olmamalı bence
  68. E

4000₺ bütçeye telefon

Benim Bir Telefondan Tek Beklediğim Şey Tasarımı Böyle Telefona Baktığım Zaman Oyş Diyim Gaza Geliyim 4000TL Bütçem Var Sadece Tasarıma Önem Veriyorum Telefon Önerirmisiniz
  69. E

Msi h310 Pro-vdh plus'a uygun küçük kasa öneri

Anakartım msi h310m pro-vdh plus mATX ona uygun bir çok küçük olmayan ama küçük olan bir kasa önerirmisiniz kibar duran
  70. E

Nasıl 3lü olurlar

İlerde değiştircem şimdi ekran kartı kullanımını %90 falan yapmak için alıyorum
  71. E

Nasıl 3lü olurlar

H310m + i3 9100f + gtx 1650 super nasıl bir üçlü olurlar
  72. E

Yenilenmiş s10 alınır mı ?

O da çentikli :D benim için tek önemli şey tasarım böyke baktığımda hoşuma gitsin yeter
  73. E

i3 9100f 1650 SUPER Darboğaz Yaparmı

Pubg Ve Fivem Oynuyorum 1650 Super Aldım 1030um Vardı Ama İşlemciyi İlerde Değiştiririm Diye Çok Dikkate Almadım Baktım Bu İşlemciyle 1030'dan Aldığım Fps'den Fark Yok Uygun Fiyatlı Diye i3 9100F Düşünüyorum Darboğaz Yaparmı %90 Kullansam Ekran Kartını Yeter Benim İçin Şuan %8-%20 Kullanıyorum...
  74. E

tasarımı çok afilli hoşuma gitmiyor öyle :D
  75. E

4000 lira bütçem var oppo reno alacam
  76. E

En iyisi ben aylardır istediğim telefonu alayım sıfır
  77. E

Samsung Galaxy S10 Cep Telefonu Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor bu telefon sizce alınırmı ne kadar risklidir ne kadar ömrü olur 1595074632 Samsung Galaxy S10 Plus 128 GB Siyah bu da başka bir ürün başka bir site
  78. E

Telefon fiyatlarj artarmı

Oppo reno almayı planlıyorum ama bidahaki ay alacağım fiyatlar yükselirmi
  79. E

4000TL Bütçeye Telefon Önerisi

Bütçemi aşıyor aşmasa alacağım
  80. E

Başka ne alabilirim peki 1594769442 Huaweiden sıkıldım artık ondan değiştirmek istiyorum 1594770167 En baştada aklımda olan oppo reno iyidie o zaman
  81. E

Şuanki tercihim a71
  82. E

S10ların tasarımı aşırı beğeniyorum o tasarımsa varmı daha ucuz telefon başka bir markanın
  83. E

Tasarım olarak tarzım değil böyle aşırı büyük olmayan kibar ve sade telefon arıyorum
  84. E

Telefonda Oyun Falan Oynamam İnstagram Ve Youtube Gibi Uygulamalara Giriyorum. Benim İçin 1. Önemli Konu Tasarım 2. Önemli Konu İşletim Sistemi 3. Önemli Konu Kamera Bu Özelliklere Dikkat Ediyorum Ama En Çok Dikkat Ettiğim Tasarım. 4000TL Bütçem Var Ne Önerirsiniz
  85. E

1650super için işlemci pubgde darboğaz yapmayacak

Çok haklısın
  86. E

anakartım h110m 9. nesil kaldırmıyor 1592267197 sıkıntı değil kankam <3
  87. E

ryzen önermeyin yazmıştım ama
  88. E

Darboğaz yapar diyorlardı 1592261685 İ5 3470 2400da 4 çekirdek mesela onlarda darboğaz olurmu?
  89. E

Merhaba 2 Yıl Önce Pubg İçin Sistem Toplamıştım 1030 Vardı İçinde İlk Zamanlarda Pek Sıkıntı Yoktu Fpsnin 40fps Olması Benim İçin Yeterli Oluyordu Şu Son Zamanlarda Fps Sıkıntı Yarattığı İçin 1650s Aldım Darboğaz Yapacağını Biliyordum Ama Bu Kadar Beklemiyordum Bütçemi Zorlayarak Aldığım Ekran...
  90. E

1650 super için işlemci

Başka öneriniz varmı
  91. E

H110m pro vdnin desteklediği nesiller nedir

8 desteklemezmi mesela
  92. E

H110m pro vdnin desteklediği nesiller nedir

H110m pro-vd anakartım var işlemci alcam darboğaz yapıyor şuan ekran kartının %30unu kullanıyorum. yeni nesil işlemci takmak istiyorum fakat arkadaş dediki en fazla 6. Nesil takarsın. Bu doğrumu
  93. E

1650 super için işlemci

Anakartım h110m pro-vd Ekran kartım 1650super %90 kadar pubgde beslesin yeter diyceğim bir işlemci arıyorum En fazla kaçıncı nesil takabilirim arkadaş en fazla 6 takarsın dedi de
  94. E

Uploudum Yüksek Ama Drop Yiyorum

100 Megabite 8 uploudum var fakat 3000bitratede bile drop yiyorum cpu kullanımıda %5lerde biraz araştırdım ip bloğunu değiştir diyenleri gördüm şuan ttnet kullanıyorum 192 ile başlıyor ipim superonlineinkini değiştirsem nasıl olur
  95. E

RX 5500 XT vs GTX 1650 SUPER

bu videoyu gördüm fakat yazılım vs falan çok değiştiriyor bu yüzden pubgdeki fpsyi sordum
  96. E

işlemcimide upgradeliycem 1590605934 işlemcimide upgradeliycem şuanki besleyceğini sanmıyorum
  97. E

Pubgde Hangisinde Daha Yüksek Fps Alırım 1030 Kullanıyorum Çoğu Oyunu Oynuyorum Ama Pubgde 60FPS Yetmiyor Bende Upgrade Edeceğim Ne Önerirsiniz Kart Pubg Ayarlarım 1080p low
  98. E

Rx5500xt almayı düşünüyorum ama fiyatlar çok uçmuş

Hangisi daha iyi fps alır pubgde 8gb alcam 5500xt alırsam
  99. E

Rx5500xt almayı düşünüyorum ama fiyatlar çok uçmuş

8gb Rx5500xt almayı düşünüyorum ama bildiğiniz gibi fiyatlar uçtu bende çok sabırsızım napçağımı bilmiyorum bekleyeceğim ama stok varken rx5500xtnin fiyatı neydi ne yapmamı tavsiye edersiniz
  100. E

Bilgisiyarım acılırken delete tusuna bastım ve böyle oldu

Eski rami takıca düzeliyor