Arama sonuçlarınız

1. enbiyaoztrk

Ford Cargo 2014

Bilgisi olmayanlar için deneme ile nasıl yapılacagını buldum arkadaşlar 5 bacaklı 40 amper röle ile iş cözülüyor :)
  2. enbiyaoztrk

Ford Cargo 2014

Arkadaşlar öncelikle merhaba Cargo aracıma takviye motoru bağladım elektrik li olandan 2 adet kablo cıkıyor 2 side elektirik birine elektrik verince devreye giriyo öbürüne verince devreden cıkıyor bu sistemi 1 düğme ile vitesde bulunan düğme ile röle aracılıgı ile 1 2 sn elektirik vercek sekilde...
  3. enbiyaoztrk

Samsung Kasadaki Sensör Nedir ?

Merhaba samsung galaxy s6 cihazımda kasa değiştirdim ancak yeni kasada gösterdiğim sensörler yok idi öyle kapattım cihazda bir sıkıntı yok çalışıyor ama o ciplerin ne işey yaradıgını merak ediyorum bi yardımcı olurmusunuz anlayan birisi var ise çipin öbür tarafı ön plastik ctada gri bişeye...
  4. enbiyaoztrk

G40-8 Epilepsi Hakkında bilgisi olan var mı?

Evet cok haklısınız ilgilendiyiniz için teşekkür ederim zaten doktor da söylemiş 5 yıl içinde tamamen tedavi mümkün imiş ilaç ile inşallah kurtulur bu hastalıkdan allah kimseye göstermesin
  5. enbiyaoztrk

Teşekkür ederim cevap için kriz esnasında okadar da kötü bir şey olmuyor acıkcası az bir titreme var oda ellerde geçer diye unut ediyorum sizde cok cekmissiniz geçmiş olsun sizede inşallah hayırlısıyla devam edersiniz yaşamaya
  6. enbiyaoztrk

Anladım allah şifa versin sizede inşallah %100 oranında kurtulursunuz hastalıkdan iyi günler cevaplar içinde çok teşekkür ederim yardımcı oldu
  7. enbiyaoztrk

Anladım ancak erken teşhis oldugunu söylediler oyuzden dedim cevaplarınız için teşekkür ederim kız arkadasım 18 yaşında 16 yaşında teşhis konmuş
  8. enbiyaoztrk

Teşekkür ederim cevap için allah şifa versin sizede inşallah en kısa sürede atlatırsınız hastalıgınızı geçiçi bir durum oldugunu söylediler inşallah öyledir
  9. enbiyaoztrk

Kız arkadaşım G40-8 Epilepsi hastası cokmu ileride hastalıgı bir bilgisi olan var ise bana ulaşabilirmi veya hastalıgı geçirmiş olan birisi var ise bilgilendirebilirmi İnternette sağadece bunu buldum G40.8 Belirtilen diğer epilepsi formları Epilepsi ve epileptik sendromlar, fokal veya...
  10. enbiyaoztrk

Dvr Cihazı Port nasıl açılır

Güvenli bir port acma işlemi için fikir istiyorum ve ekte dns1 dns 2 yi 0 yapım bir sıkıntı olurmu http portunu da deiştirdiyim zaman uzakdan erişim olmuyor eski cihazım hacklenmişti oyuzden iyi bir güvenlik istiyorum :) şimdiden ☺️
  11. enbiyaoztrk

İphone 7 Plus Max Amper Girişi

Cihaz ile gelen adaptör 1amper ve çok geç sarj ediyor cihazı cihazın max giriş amperi kaç ? Bilen var ise söyleye bilirmi cşhaz cok geç sarj oluyor orjinal adaptörü ile
  12. enbiyaoztrk

Mercedes Vito 115Cdi 2005 Beyin Sıfırlama

Teşekkür ederim iyi forumlar
  13. enbiyaoztrk

Mercedes Vito 115Cdi 2005 Beyin Sıfırlama

Aracın beynini sıfırlamam gerek bir bilgisi olan varmı varsa acil yardımlarınızı bekliyorum.
  14. enbiyaoztrk

Mercedes Vito 2005 Cdi115 Araç arızası

Teşekkür ederim cevap için deneyeceğim iyi aksamlar ---- Mesajlar birleştirildi ---- Anladım hocam oksitleme felan olamaz yani demi mercedeste kilit sistemini tamir ettirmek sıkıntı ---- Mesajlar birleştirildi ---- Anladım hocam oksitleme Kapının motorunu söküp bi bakım yapıyım olmassa...
  15. enbiyaoztrk

İnşallah o bozukdur beyinde sıkıntı olabilir diyemler var oksitleme felan olasışığı olabilirmi acaba
  16. enbiyaoztrk

Teşekkür ederim ilginiz için iyi aksamlar
  17. enbiyaoztrk

Anladom hocam bu parçayı söküp güzelce yağlarım ozaman teşekkür ederim bir sorum daha olacak şimdi ben yan kapıyı içerden kilitleyip aracı kilitleme düğmesine bastıgımda en arka kapı da kilitleleniyo ama içeriden kilitlemessem arka kapıda açık kalıyor :)
  18. enbiyaoztrk

Sürgülü kapının yandaki kapağını söküp haraketli olan herşeyi spray ile yağladım hocam çelik tellerin bağlı oldugu parçalar özellikle
  19. enbiyaoztrk

Yanıt için teşekkür ederim ancak kapıları yağladım fiziksel hiçbir sorun yok herşeyi sağalam anahtarla basınca kapı açılıyor ama kapanmıyor :)
  20. enbiyaoztrk

Araba yan kapı ve arka kapıyı bazen kilitliyo bazen kilitlemiyo ancak yan kapıdaki kilit i kendim aşşağıya basarsam arka kapıda kilitleniyo İç aydınlatmada arada yanıyo arada yanmıyo Ve göstergede yan kapı açık gözüküyor Sizce aracın neresinde sıkıntı var beyninde problem olma ihtimali nedir...