Arama sonuçlarınız

1. misty rosetta

Teşekkür ederim.

Bundan uzun bir zaman önce bu forumdan multi gerekçe gösterilerek banlanmıştım. Daha sonra banımı açtırmak için açtığım konulara cevap yazılmış mı diye bakayım derken hesabıma tekrar girmeyi denedim, belki banı açmışlardır diye, ve gerçekten de açmışlar, söyleyeceğim tek şey, bu yanlış...
  2. misty rosetta

Windows 10 Kafasına Göre Oyun Yüklüyor

Bugün pc'yi geri aldım ve Windows 10 Pro 1703 ve Office 2003 kurulu geldi ama bir sıkıntı var, Başlata bakıyodum bilgisayar kendi kendine bubble witch 3 saga, candy crush soda saga ve march of empires yüklüyor.
  3. misty rosetta

"0xc0000225"

Evet en son dün akşam Among Us girmiştim ve bilgisayarı kapatıp yattım sabah açtığımda bu hatayı verdi.
  4. misty rosetta

Bazı sayfalara giriyor, bazılarına yavaş giriyor, bazılarına hiç girmiyor!

EBA çöktüğü günden beri bu sorundan muzdaribim adamlar eba'yı düzelteceğiz diye internet altyapısını da çökertti galiba. Superonline sitesine bile girmiyor yasaklı site gibi.
  5. misty rosetta

Hepsini tiklesem bir sorun olur mu?

Modem arayüzünü kurcalarken DSL ayarlarında AnnexM ve MultiMode'un tikli olmadığını gördüm. Buları tiklesem bir sorun olur mu?
  6. misty rosetta

Redmi Note 9S iyi midir?

Babamın J5 2016 telefonu vardı malum çok eskidi ve yenisi alınması lazımdı bunu aldı ve J5 (eski telefonu) bana geliyor anlamına geliyor sizce bu telefon iyi mi?
  7. misty rosetta

MEmu'yu açınca bilgisayar kilitleniyor

En son bellek read olamadı hatasını çözmek için repair-windowsImage -online -restorehealth komutunu powershell'de çalıştırdım sorun çözüldü fakat bu sorun ortaya çıktı. Driverlarım güncel ve 6 GB ram verdim sanallarştırma zaten açık.
  8. misty rosetta

Driver güncel değil sorun çıkarır mı?

AMD RADEON HD 5450 ekran kartının driveri Windows'un yüklediği driver ve bu driver 2014 tarihli, artık BlueStacks alternatifi olarak kullandığım MEmu programı ise driverın güncel olmadığını, güncel driverın 2015 tarihli olduğunu söylüyor, güncel olmayan driver sorun çıkarır mı, veya güncellerken...
  9. misty rosetta

Video Denetleyicisi (VGA) sorunu

AMD Catalyst Control Center yüklü ama Video Denetleyicisi (VGA) sorunu var. Görüntü bağdaştırıcısı AMD Radeon HD 5450 olarak görünüyor.
  10. misty rosetta

NFS Underground 2 yavaş vites atıyorsa hızlandırın!

1. Adım: Ayarlara girin. 2. Adım: Görüntü'yü seçin. 3. Adım: Görüntü Ayarlarını Yap'ı seçin. 4. Adım: Ne alaka hiçbir fikrim yok ama Vsync'i açınca daha hızlı vites geçiyor.
  11. misty rosetta

Need For Speed Carbon Açılmıyor

Bir süre önce bilgisayarda NFS koleksiyonu yapmaya karar verdim Underground 1/2, Most Wanted 2005 ve World yüklüydü ve Carbon'u da yüklemek istedim. Yükledim ama oyun açılmadı. Uyumluluk ayarları:
  12. misty rosetta

Sizce Windows 7'ye geri mi döneyim?

2019'un Nisan'ında Windows 7 bilgisayarımı 8.1'e yükselttim ilk başta bilgisayarın hızında bir problem yoktu 2020 ocak gibi başladı bu donma sorunu. Bilgisayar eski olduğu için olabilir ama artık o kadar donuyor ki Windows 7'ye geri dönesim geldi desteği bitse dahi. Sizce neden donuyor? Temp...
  13. misty rosetta

Gigabyte GA-B75M-D3V UEFI'yi nasıl açarım?

UEFI açık değildi galiba o yüzden Windows 8.1 Legacy kurulmuş. Değiştirmem gereken bir ayar varsa söyleyin.
  14. misty rosetta

LGS stresi

Her 8.sınıfa giden öğrenci gibi bende de bi stres var LeGeSe denilen lanet yüzünden. Notlar efsane kötü. Matematik 30 Fen 63 İnkılap 85 Teknoloji Tasarım 85 Beden (Sözlü) 100 Beden 80 Din 75 Bilim uygulamaları 95 (Fen'in CTRL+C CTRL+V yapılmışı) Medya 95 (İnkılap'ın CTRL+C CTRL+V yapılmışı)...
  15. misty rosetta

NoxPlayer'i Android 7 yaptım her Nox'u açtığımda Android 5 olarak açılıyor.

Sorun şu ki ben Android 5 olan nox'u silip Android 7 bir nox kullanmaya başladım ancak her nox'u açtığımda Android 5 kullanan yeni bir Nox makinesi açılıyor.
  16. misty rosetta

NFS Underground 2 Bellek written olamadı hatası?

Arkadaşlar Need For Speed Underground 2 oynarken bazen oyun çöküyor ve resimdeki hatayı veriyor. Bu sorunun sebebi nedir?
  17. misty rosetta

"Windows lisansınızın süresi şu tarihte doluyor:" ne anlama geliyor?

Bilgisayar ayarlarına girdiğim zaman en üstte "Windows'u Etkinleştir" şeklinde bir menü çıktı, ben de meraktan açtım ve manzarayla karşlaştım. Kurar kurmaz etkinleştirmesini yaptığım Windows 8.1 sistemimin lisansının süresi 29 Ocak 2020'de doluyormuş. Sizce bu normal bir şey mi?
  18. misty rosetta

Windows 8.1 Denetim Masasında 2 Tane Kişiselleştirme Var

Microsoft'un bundan haberi var mı acaba yoksa sadece bende mi oluyor?
  19. misty rosetta

Tabletime root atmak istiyorum.

Arkadaşlar tabletim çok eskidi malum galaxy tab 4 7" sm-t230 kullanıyorum ve oldukça dandik bir tablet ve içindeki samsung dayatması olan saçma sapan yazılımları ve tableti asıl yavaşlatan touchwiz launcher'i kaldırıp root atacağım. Sizce faydalı mı yoksa tableti çöpe mi atayım? Tableti alalı...
  20. misty rosetta

İnternetim telefonumda çok yavaş.

Arkadaşlar, AirTies modem ile Turkcell Superonline kullanıyorum ve haziran ayından beri internette anormal bir yavaşlık var, telefondan internete girdiğimde çok yavaş, bilgisayardan girdiğimde ise sorun yok. Sizce neden olabilir? Bilgisayar da telefon da aynı Wifi'ye bağlı.
  21. misty rosetta

Sizce çok mu zayıfım?

Arkadaşlar 13 yaşındayım 155 boyum var ve 43 kiloyum ben çok zayıf olduğumu düşünüyorum ama ne kadar yemek yersem yiyim kilo alamıyorum. Sizce ne yapabilirim?
  22. misty rosetta

HDD'den giden bir kablo anakarta gitmiyor.

Sizce bu kablo ne için? Söylediğim kablo hdd'den gelen kısa bir kablo anakarta takılı değil.
  23. misty rosetta

Mobil sitede sürekli olarak sayfa aşağı yukarı kayıyor ve yanlış düğmeye tıklıyor.

SDN Forum mobil sitesinde dolaşmak tam bir işkence haline geldi, siteye girdiğimde ilk 10 saniye sayfa sürekli aşağı yukarı gidip geliyor ve yanlış düğmeye basıyorum. Örneğin Telefon Önerileri bölümüne basmak isterken Akıllı Telefonlar bölümüne basıyor yanlışlıkla. Yanlışlıkla zula reklamı...
  24. misty rosetta

klavyem c yazacağına vc yazıyor

arkadaşlar klavyede c'ye bastığımda vc yazıyor nasıl düzeltebilirim?
  25. misty rosetta

Neden VMware Tools kuramıyorum?

VMware Workstation Player 15 üzerinde Windows XP kurdum ancak VMware Tools'u kuramadım. Sizce neden kuramıyorum? Install VMware Tools... seçeneği kapalı.
  26. misty rosetta

Windows 8.1 Pro x64 iso dosyasını 700 mb'lik cd'ye yazmak.

Sorunu açıklayayım, elimde 700 mb'lik princo marka boş bir cd var ve buna windows 8.1 pro x64 iso dosyasını atmak istiyorum ancak dosyanın boyutu 3.9 gb. Dosyayı sıkıştırmak için hangi program gerekir, install.wim dosyasını install.esd olarak değiştirsem iso bozulur mu, elimde rufus var usb'ye...
  27. misty rosetta

i3 2120 ve ATi hd 5450 darboğaz yapar mı?

ekran kartı yeterli mi bence az gelebilir çünkü 1 gb bari 2 gb olsa
  28. misty rosetta

SoapBox Race World Launcher'i Açılmıyor

Oyunu 1 haftadır girmiyordum bi hasret gidereyim dedim ki zaten 1 hafta önce oyun açılıyordu ama bugün girdiğim zaman launcher'i açıyorum uac'ye evet diyorum ama açılmıyor ki zaten görev yöneticisi'nden bektığımda anladım aslında açılıyor ama geri kapanıyormuş. İşte sistemimin dxdiag bilgileri...
  29. misty rosetta

ATi Radeon HD 5450 gpu üzerinde asus yazması sorunsalı.

PC Toplama windows'ta ekran kartı ati Yazıyo ama ekran kartı üzerinde aSuS yazıyor acaba nedir bu?
  30. misty rosetta

nfsw açılmıyor

oyunu indirdi 1,13 gb dosyadan sonra + bir de 270 mb dosyayı indiremedi ve oyun açılmıyor!
  31. misty rosetta

Windows 8 Pro Build 9200 x64 Türkçe .iso

Arkadaşlar öncelikle selamün aleyküm bildiğiniz üzere Windows 7 yavaş yavaş Microsoft desteğinin sonuna ulaşacak ve artık destek alabilmek için Windows 8.1 ya da Windows 10'a yükseltmek gerekiyor. Ben de Windows 7 bilgisayarımı verilerimi kaybetmeden nasıl Windows 8.1'e yükseltebileceğimi gittim...
  32. misty rosetta

Office 2016'ya Office 2010 veya 2007 teması uygulamak

Office 2016 Professional Plus kullanıyorum ve temasını beğenmedim, bizim okulda sınıflarda faz.2 akıllı tahtalar var onlarda office 2010 + libreoffice yüklü ve sırf tema için 2010'a düşürmek istemiyorum, 2016'nın temaları renkli ama 2007 gibi eski sürümler daha iyi bir temaya sahip. Uygulama var...
  33. misty rosetta

Chrome'a sürekli olarak "McAfee Web Advisor" isimli bir eklenti yükleniyor.

Bu eklentiyi kaldırdığım halde 1 ay gibi bir süre sonra eklenti tekrar yükleniyor ve bu eklenti Google'ı bloke ediyor. Onun yerine böyle bir şey seçiyor: GA1/4venli Arama
  34. misty rosetta

Tablette ses kaydedici var, ama uygulamalar listesinde yok!

galaxy tab 4 7.0 inch ve android 4.4.2 tablette dosya seç bölümünde ses kaydedici var ve ben ses kaydediciyi uygulamalar listesine eklemek istiyorum, root at diyorsanız garanti sıkıntım yok 3 yıllık bir tablet olduğu için... ne zaman aldın diyenler için 2016 yılbaşında almıştım yani garanti...
  35. misty rosetta

Abi newgrounds'a neden girmiyor?

kaç kişi youtube'de newgrounds'tan windows parodisi çekiyor bende çekmek istiyorum ama siteye giremiyorum!!! Betternet gibi VPN'ler siteye girmiyor.
  36. misty rosetta

Yazdığım kod, Internet Explorer sitesini açtıktan sonra bat açmıyor.

zararsız bir şaka virüsü yazıyordum internet explorer sitesi açıldıktan sonra diğer bat dosyalarını açmıyor. neden? earrap20.bat ie11 sayfası açıyor.
  37. misty rosetta

10 Yıllık leptoba ne yapayım?

özellikler: Amd Athlon Neo X2 1.60 GHz RAM 2 GB Pc açılmıyor özellik olarak tek bunları biliyorum hp dv2 1110et ve hdd bozuk 500 lük hdd mi 240 lik ssd mi gider bu leptoba? Leptop Windows 7 ultimate ve 8.1 pro 64 mü yoksa 7 ultimate mi kurayım? Pc hdd yüzünden boot etmiyor.
  38. misty rosetta

bu sisteme 1 tb hdd takacam hangi ekran kartı gider?

Gigabyte GA-B75M-D3V ATI RADEON HD 5450 1GB Intel(R) Core(TM) i3-2120 @3.30GHz 2+8 GB RAM (10 GB) Windows 7 Professional SP1 (6.1.7601) x64 250 GB (gerçekte 186 GB) Samsung SATA HDD Sistem Toplama Bu sistemde win7 yüklü ama çok kasıyor hem windows açılışında hemde oyunlarda kasıyor pc
  39. misty rosetta

saf android 8.1 ile oynayıp kendi rom'unu yapma

diğer konu kapanabilir startuptaki
  40. misty rosetta

Saf Android 8.1 ile oynayıp kendi rom'unu yapma

Saf android 8.1 nereden indirilebiliyor?
  41. misty rosetta

HDD deki boş yer 36 gb den 29 gb ye düştü

Arkadaşlar Windows 7 kullanıyorum c: diskimde 3 ay önce 36 GB yer varken şimdi 29'a düşmüş bu nasıl oluyor? C: diskinin toplam alanı 94,3 GB görünüyor.
  42. misty rosetta

Windows 8.1 Kendi Kendine Etkinleştirdi

Aylar önce sanal 8.1 n kurdum sonra 8.1 pro ya yükselttim ürün anahtarı bile girmeden özelliklerde windows etkinleştirildi yazıyordu ve windows 8.1 pro build 9600 yazısı gitmişti. Bu nasıl oluyor?
  43. misty rosetta

Bu ne demek???

---- Mesajlar birleştirildi ---- Cihazım galaxy j7 2016 ve android oreo 8.1.0 çalıştırıyor.
  44. misty rosetta

J7 2016 Android Oreo (8.1.0) Deneyimi ve Kullananlar

Ben güncellemeyi bugün (1 Aralık 2018, saat 12:45) aldım.
  45. misty rosetta

2019'da PS3 Slim hâlâ alınır mı?

soru yukarda
  46. misty rosetta

Note 4'e Windows 7 kurulur mu?

Androidde yavaş çalışıyorsa windows kurunca nasıl olur acaba
  47. misty rosetta

Wikipedia'ya neden giremiyorum?

48. misty rosetta

VirtualBox sanal makinelerini VMware'ye taşımak.

Sanal makinelerin içindeki veriler kaybolmayacak ve sonradan sanal harddiskleri .vmdk uzamtısına çevireceğim.
  49. misty rosetta

Windows 8.1 Pro N yarı ingilizce yarı türkçe

virtualbox üzerinden windows 8.1 pro n kurdum ilk başta ingilizceydi sonra microsoft sitesinden tr dil paketi yükledim ama hala yarı ingilizce yarı türkçe. 1 aydır böyle.
  50. misty rosetta

Windows VirtualBox, "VirtualBoxClient COM nesnesini oluşturma başarısız." hatasının çözümü.

başlat menüsünde yada masaüstünde virtualbox'u bulup, sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştıralım, sorun çözüldü.
  51. misty rosetta

A101'de satılan Canon E414 yazıcı????

Yanlış hatırlamıyorsam 179 TL iyi midir?
  52. misty rosetta

virtualbox win vista aero çalışmıyor!!!!

aeroyu açsam bile pc açıldığında aero açılıyor ama pc siyah ekranda kalıyor. ekran kartı 3b hızlandırmasını kapatınca düzeliyor ama aero çalışmıyor. ekran kartını 256 mb (en yüksek ayar) verdim. ---- Mesajlar birleştirildi ---- pc dediğim sanal makine
  53. misty rosetta

Windows 8.1 Pro x64 build 9600 TR iso

çok uzun başlık oldu :D bu arada 8.1 olsun 8'i istemiyorum
  54. misty rosetta

Virtualbox windows xp ethernet çalışmıyor!

gerçek pc win7 içine virtual boxtan xp kurdum ama internete girmiyor!!!!
  55. misty rosetta

Sayın SDN modları;

lütfen şu botları temizleyin. google baidu yandex isminde botlar var
  56. misty rosetta

Windows 8.1 Pro x86 (32-bit)Ürün Anahtarı

2 tane lütfen birini virtualbox üzerinde kullanacağım
  57. misty rosetta

Galaxy note4 hâlâ alınır mı?

Sf
  58. misty rosetta

Vestel 32pf7070b kaynaklarda ypbpr var ama tvde ypbpr yok!!!!!

Arkadaşlar çözüm ???? Nasıl ypbprye takılır tvde lan, hdmi (3), lnb, spdif, vga ,ant.(subwoofer),scart,ci,usb(2),side av,kulaklık girişi var. (PARANTEZLE KAÇ TANE OLDUĞUNU SÖYLEDİM)
  59. misty rosetta

windows 7 (7601)'de explorer.exeyi durdurursak ne olur?

bazı yerlerde explorer.exe'yi durdurursanız pc çöp olur diyorlar öyle mi?
  60. misty rosetta

Win7 leptopa format atılmıyor

leptopu win7 cdsi ile başlatıyorum, şimdi yükle'ye bastığımda disk görünmüyor. ve altta hiç bir sürüçü bulunmadı?
  61. misty rosetta

Pardus kullanılabilir mi?

Gigabyte B75m-D3v 4GB RAM Windows7 Professional SP1 ( 64-bit ) Intel CORE i3-2120 @ 3.30GHz 3.30 GHz
  62. misty rosetta

Telefon önerisi

LG g3 almayı düşünüyorum iyi midir g2 de alırdım ama sd kart yuvası yok
  63. misty rosetta

Windows7 bootmgr eksik !!!!!!!

HP Pavilion DV2 laptopum var uzun süredir çalıştırmıyorum açılırken bootmgr eksik ctrl alt del diyor çözüm lütfen
  64. misty rosetta

Windows 8.1 hâlâ kullanılır mı?

Intel Core i3-2120 @ 3.30GHz 3.30 GHz Gigabyte B75M-D3V AMD Radeon HD 5450 4.00 GB RAM Windows 7 Professional SP1 (64-bit)
  65. misty rosetta

Gigabyte b75m-d3v için hdmi driver

Hiçbir yerde yok
  66. misty rosetta

Şarz %23'ün altına düşünce tablet kapanıyor

Tabletim casper via s7. Şarz %23'ün altına düşünce tablet şarz %0 dedikten sonra kapanıyor.
  67. misty rosetta

Bilgisayarım Windows 8.1 Kaldırır mı?

Bilgisayarım Gigabyte GA-B75M-D3V (rev'i bilmiyorum) Intel CORE i3-2120 3.3 GHz Asus ekran kartı (modelini bilmiyorum) 2GB RAM Windows 7 Professional Service Pack 1 windows 8.1'i kaldırır mı?
  68. misty rosetta

Bilgisayar açılmıyor!

Bilgisayarı açtığımda Windows başlatılıyor ekranı geliyor ama aniden pc kapanıp yeniden açılıyor elektrik kesilmişti herhalde power supply zarar görmüş fikirlerinizi bildirin...
  69. misty rosetta

S view açma

Telefonum J7 2016. S View kılıfım olduğu hâlde kapak kapalıyken s view gözükmüyor. Uygulama olmasın. (Bu arada s görünün kapağı özelliği açık ve telefon android 7.0 kullanıyor.)
  70. misty rosetta

Aptoideden oyun indirince play storeden kayboluyor

Bu neden oluyor ?????
  71. misty rosetta

Windows 7'den Windows 8.1'e geçme

bilgisayarım windows 7 2 gb ram var 2 gb daha takıp windows 8.1 kursam ne gibi faydaları olur? bu arada bilgisayar kasa (everest marka 2010 model)
  72. misty rosetta

Tablet telefon özelliğini açma

casper s7-3g gold tabletin telefo özelliğini açmak için uygun rom varmı?
  73. misty rosetta

Popup Sorunu

Şimdi oluyomu bilmiyom pcyi çalıştırmadığım için internetten oyun oynarken gemius.pl diye bi popup açılıyo neden?
  74. misty rosetta

Galaxy Tab 4 (7 inç) WiFi ne zaman 5.0 gelecek

4.4.2 birçok oyunu desteklemiyor lütfen lollipop gelsin
  75. misty rosetta

Galaxy Tab 4 Chrome Canary kullanıyorum bi sıkıntı çıkar mı?

şu an'a kadar bir şey çıkmadı