Arama sonuçlarınız

1. furkandmradc&solo

Gta V Online da Map Sorunu.

Arkadaşlar Epic Games ten ücretsiz olarak aldığım Oyundan,Online olarak arkadaşımla girdiğim zaman,Haritalarda aynı şeyler bulunmuyor sebebi ne olabilir sizce?
  2. furkandmradc&solo

James Donkey SSD

Arkadaşlar James donkey in 240 Gb lık ssd sini almak istiyorum. 2 model var okuma yazma hızları arasında fark var hangisi tercih edilmeli ve onun dışında kullanan varsa memnun mu? Başka fiyat performans ssd önerisi olan varsa da bakabilirim.
  3. furkandmradc&solo

2. El Hard disk ya da SSD alınır mı?

Arkadaşlar sizce 2. el hard disk ya da ssd alınır mı? bir sorun ile karşılaşır mıyım? alan varsa bu konu hakkındaki görüşleri nelerdir.
  4. furkandmradc&solo

James Donkey,Kingston hangi SSD DAHA İYİ ?

Arkadaşlar hangi ssd daha iyi okuma ve yazma olarak james donkey daha iyi ama kingston bilinen marka falan bazıları işte james donkey üreticisi belli değil falan diyor sizce hangisi daha iyi james donkey almayı düşünüyorum.
  5. furkandmradc&solo

İphone 7

Arkadaşlar ben iphone 7 almak istiyorum 1900 mili amper bataryası var bana az geliyor bilmkiyorum kullanan varsa kaç saat falan dayanıyor ios kullanmak istiyorum önereneceğiniz bir telefon var mı?
  6. furkandmradc&solo

Mağazadaki telefon fiyatı ile internet üzerindeki fiyat aynı mı ?

merhaba arkadaşlar örnek veriyorum vatan'da iphone 7 3000tl internet fiyatı magazadan aldığımız zaman fiyat farkı oluyor mu?
  7. furkandmradc&solo

iphone 7 mi? s7 edge mi?

evet
  8. furkandmradc&solo

iphone 7 mi? s7 edge mi?

arkadaşlar kendime bir telefon almak istiyorum 3000tl bütçem var su geçirmez olsun istiyorum iphone 7 ve s7edge almamı önerdiler.hangisini alayım sizce ve sizin önerdiğiniz telefon var mı?
  9. furkandmradc&solo

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kullananlar Kulübü

7 kullanan var mı? memnun mu? şarj ı kaç saat daynıyo yanıtlarsanız sevinirim.
  10. furkandmradc&solo

iPhone 6S mi? iPhone 7 mi?

arkadaşlar vatan'da iphone 6s 2700tl 7 ise 3000 tl hangisi sizce